• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani to ale není pizza normalní...je dost omezena ale me chutná:slight_smile:
16. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Jaji no kéž by i 11kg bych brala:slight_smile: to bych byla jak za starých časů na základce:slight_smile: :grinning:
16. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Janííííííííííííííííííííííííí gratulujíííííííííííííííííííííí a děkuji za receptík hož ho mám opsanej :slight_smile:

Gábi já sjem tak ráda, že je malá v pořádku :slight_smile:

žanetko jás e bavím,a le byla jsme s malou na půl hodinky venku :wink:
16. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Holky taky si vaše děti hrajou když ležej na boku???

Štěpán teď začal preferovat to že si vezme hračku...ale aby se nemusel přetáčet až na zádíčka...tak si lehne jen na bok a hraje si s ní a když ho to omrzí, tak se překulí znova na bříško doplazí se pro jinou hračku a zase se překulí na bok :grinning: on je normálně línej se překulit až na zádíčka :grinning:
16. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
jo holky a malá se od včera od večera už přetáčí i z brřicha na záda a to pořád :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Zouí je šikulka:slight_smile: tak už i ona patří do řad válečků:slight_smile:
16. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Ufff...po dvouhodinách sezení v čekárně nám mudra píchla druhý synflorix, malá opět ani nepípla, tak doufám, že nebude ani teplotka :slight_smile: Teď spinušká. Mudra jí normálně chtěla sníst nos :confused: :grinning:
Miško, Zouinka je šikulka a je zdravá, krásná a kutálející se :slight_smile: Paráda
Jani gratuluji k vítězství :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
marti máš doktorku ujetou na nosánky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Ona jí ho papala a přitom jí píchala injekci :grinning:
16. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Ona je super doktorka, s dětmi to moc umí :slight_smile: Malá od ní dostala i pusinku :grinning:
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
a kolik vám ho spapala??:grinning: to pan doktor pro zěmnu říkal malé jak je šikovná a krásná, že takovou šikovnou holčičku tam ještě neměl... no pni se je snaží rozptýlit
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
No, ona vždycky říká, že je Adélka taková papací :grinning:
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Co to??? kde ste všechny???
16. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
Žanetka,si ma pobavila,že 3-5kg,to by som už potom končila a bola spokojná,ale to nie som,hlavne mi je zle,keď si sadnem a vybehne tá hnusná špekatá pneumatika!!!takto to fakt nejde :grinning: už som sa objednala na cvičenie Bosa,som zvedavá,čo mi odpíšu,ak bude miesto už zajtra,tak o 20h idem na to :sweat_smile: to bude iná hanba!!!!

Jani,do prčic,ty chceš,čo akože chudnúť????

Marti,no teda,ešteže je noštek nespapala :grinning:

Tak už som si dala jahodový dortík :slight_smile: a zajtra zase ovocný deň,asi začnem neznášať ovocie :grinning:
16. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Luci...chápu :grinning:

S tou pneumatikou sem na tom stejně...ba ještě hůř...nějak mi to přetejká čím dál víc mi příjde...:frowning2:
No a zkoušela sem si plavky a nevejdu se do nich:frowning2: tak musím asi koupit nějaký nový...no do plavání ještě zbývá pár týdnů, tak uvidím...ale zatím sem zhubla jen 2kg...ale zase si říkám že to nemůžu chtít hned...že by to pak šlo zase rychle nahoru kdybych to rychle zhubla...no ale po nějakých plavkách se asi stejně podívám...asi si koupím v celku...koukala sem že mají takové že v nich je kostice...ale na takovým dvojitým podešvu kterej není ani vidět...no ještě to musím prostudovat...ale do toho bazenu by asi byly lepší jednodílný...i když si v tom teda sebe neumím přestavit..měla sem je naposledy asi v 6. třídě:slight_smile:
16. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak my jsme tu měli veselo, manža udělal guláš, dal si malýho na klín, protože dělal blbosti na zemi a malej první, co udělal, tak sáhnul do talíře s tím gulášem :grinning: Naštěstí to nepřevrhl, ale já myslela, že se umlátím smíchy, malej od guláše, manža od guláše... Tak manža šel malýmu umejt ručičky a já ho převlíkala z overálku, protože měl mokrej rukáv a než jsem ho stihla pořádně přebalit, počůral si čistý tričko, co jsem mu oblíkla :grinning: Tak jsme převlíkali znovu... Takovej malinkej záškodník.... :grinning: A teď si tady hraje na dece a já trnu, že spadne hlavou na parkety, ale zase si říkám, že se nějak musí naučit, že si prostě musí dávat pozor... :confounded:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
no ženy, ako vás tak počúvam, tak ja nie len že sa od hanby neukážem na stretávke, ale asi ani na opekačku neprídem - ešte by ste ten môj špek zobrali a chceli ho opiecť na ohni :grinning: - na jednej strane by ste ma ho zbavili no na druhej asi by to bolo dosť aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

peti, nevadíííííííííííííííííííí, práčka to istí :wink:

marti, ako dve hodiny čakania??? To ako ani do poradne sa neobjednáva?!?!? To máte snáď 100 rokov za opicami!!! ako soráč, ale prečo je to takto?! - ešte mi skús povedať, že v čakárni boli aj choré deti a ma rovno picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
AHoj holky

tak ta dieta je husta teoreticky kdyz zacnu 1.4. tak 1.7. budu kost a kuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petko :grinning: to je krasne na to se ani neda zlobit na Kubicka ze? :dizzy_face:

Marti a Misi sikovny holcicky to zvladly :wink:

Luci ja nemam vubec peknou postavu vis :pensive: :pensive: potrebuju se dostat na 50 az 51kg :pensive: bricho sice uz nemam ale ze starejch ryfli mi leze spek na bokach :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Žany, no mě to čekání taky překvapilo, ale byla to plná čekárna miminek do poradny, to sem tam ještě neviděla...
Končím, jdeme spát :slight_smile: Pa a dobrou všem :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Máme zubbbbbbbbbbbbbbb :slight_smile: .
pretáčame sa už aj na chrbátik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
No šikula.
janka gratulujeme k výsledkom a gabi krásne si to spravila.
16. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Noa ako inak ten zub je 1 dolu v ľavo ako aj u ostatných - sa naše deti dohodli.
16. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Zuzi gratuluju k zoubku:slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Inak k postavám nechcem provokovať, ale mne všetky staré gate hrozne letia - ale ako vyžla stále nie som :wink: . Ale na bokoch som už zhodila asi 10 cm a to nič pre to nerobím.
16. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dakujeme - teda manžel mi nechce veriť, lebo on ho nevidel.
16. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Zuzi chtěla sem se zeptat, jakou velikost těch plaveček máte vy???
16. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
zuzka, tak nech ho vyskúša prstom, ke´d ho nevidí - a teda fakt ako neprovokuj :angry: , aj ja by som to brala, keby na mne moje veci plachtili ... no ja si to asi budem musieť vydrieť :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobre rano,

tak i Alexanderovi gratulujeme k zoubku, mate taky ten zvyk ze kdyz ho najde maminka, tatinek ji musi koupit nove saty?

dnes jsem vstala v 4:43!!!! nedobrovolne!!!! :pensive: ale lezely jsme do 5:30, no ale do toho kocka mnoukala, no ma slibeno ze ji hlavu useknu :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:

co dneska varite? my frankfurtskou a brokolici :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku opet napadl snih, dokonce vic nez vcera, no a pak mam byt pozitivni ze? :pensive:
17. bře 2010 v 06:19  • Odpověz
taaaak jsem tady.. za chvíli jdu na 4 hodiny do školy, večer jsem se snažila odstříkat mlíko a je to bída :-/ Kde jsou ty časy, kdy jsem měla 300 ml v pohodě... Teď mám od včerejšího večera necelejch 100... nechápu, leda, že by malej měl růstovej spurt a vypil toho víc... Bude ho dneska hlídat moje babička, kterou skoro nezná, protože nám to s manžou vyšlo tak debilně, že on má uprostřed těch mých 4 hodin dvouhodinovku a jeho ségra nám malýho nemůže pohlídat, tak mám strach, jak to Kuba zvládne, protože babičku skoro nezná :-/ Teď by se mi hodilo to jeho chození spát ve tři ráno a vstávání ve 12 nebo v 1 :frowning2:
17. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
ahoj holky tak koukám, že všechny držíte dietku.

|Já teda taky nechci provokovat, ale mám o pět kilo míň než jsme měla před těhu. Bříško posiluji, aby špíček opadl a kalhoty co sjem měla před těhu ze mě padaly, tak jsem si musela koupit nové :slight_smile:

V noci jsme moc nespinkali, malou bolely nožičky z očkování:(tak knikala, ale zatím sjem bez horečky :slight_smile:

Peti Kubík to zvládne neboj :slight_smile: Naše zoují je teda teď v tom období, že toho jkoho nezná,. tak nechce a když ji chce brát tak reaguje pláčem. Ale Kubíček je šikulka a zvládne to :slight_smile: babičku už určitě někdy viděl, tak koukne řekne si áááááááá prababička a bude v pohodě :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko vynšuju :grinning:
My zub pořád nikde, už mě to přestává bavit :frowning2:
A nechte všechny těch diet, já jsem z vás nejtlustší a vy tu provokujete, že musíte shodit 3kg :angry: , já potřebuju shodit 20kg a nehrotím to. Proč taky, dvoudílné plavky si už asi nikdy nevemu, jak mám popraskané břicho z těhu, tak proč to hubnutí tolik řešit, že jo...Jo, zhubnout chci, ale nemusí to být tak rychle, počkám si až dokojím a potom zkusím tu 90-ti dnovou dietku :pensive:
Peti neboj, Kubík je šikula šikovnej, to zvládne :wink:
Zuzi, gratuluji k zoubečku :dizzy_face: i k otáčení :wink:
17. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.