• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jani, popýtaj sa na to u vás, ja som sa o tom informovala telefonicky, keď som sa chcela objednať na vyšetrenie a následnú operáciu, tak som to rovno odložila, aj na nete som to našla. U nás to stojí o niečo menej, lebo to vychádza okolo 30 000 SK na obe oči...tou najnovšou metodou
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
luci, jéééééééj, tam bola dobrá atmoška - na tom cvičku. No je to asi dosť náročmné :astonished: to ja by som sa 10 hodín len chytala aby som sa naučila kroky :grinning: ( a to sa ako nepovažujem za tanečné drevo podotýkam). Jedna vec sa mi na tom nepozdáva - straaaašne veľa ľudí.
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Žanetka,
som na toto počula samé chvály,že sa pri tom dobre odreaguješ a ešte dávaš dole aj nejaké kilá :grinning: no mne sa to zase pozdáva,že je tam viac ľudí,aspoň nebudú stíhať ostatní kukať,ako mi nadskakujú špeky a keď mi to nepojde :slight_smile: ja milujem latinské tance,tak by to mohlo byť fajn. A počet ľudí závisí od veĺkosti športového centra,kde to robia. Tu v Slanom to veĺké nie je,tak na max.10ľudí.
17. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
jéžíš Gábi on je v těch plavkách k sežránííííííí hlídej si ho, nebo ti ho přijedu udlachnit.

Holky no tak to je pak o něčem jiným to vám závidíímmmm do takového plavání bych chodila, když máte spešl bazének. tady chcípnul pes.
17. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Luci cviko vypadá skvěle :wink: ale já jsme lenoch, mě by nedokopali ani za nic cvičit. I doma necvičím pravidelně, jen sem tam :grinning:
17. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
miši, mô§žeš chodiť k nám do BA :slight_smile:

luci, 10 ľudí je super, ano, keď je veľa, tak je aj po veľa čo kukať (a nie len po mne), ale keď je 10, tak by aj cvičiteľka mala dobre stíhať sledovať ich naučiť ich to správne - takto som to myslela :wink: noooo, budem ti držať palčeky, aby ti to išlo, potom napiš, alebo zavolaj libora nech ťa natočí a pusti nám to :grinning:
17. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Žanetko že by? to yb se mi fatk vyplatilo :grinning:
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Žanetka,si ma teda rozosmiala,fakt som sa s chuťou zasmiala :grinning: že ma natočiť????tak to by ste sa po tom videe rehotali ešte týždeň :grinning:
ešte rozmýšľam vyskúšať trampolíny,že to je hrozná makačka,ale že sa pri tom najlepšie spaľujú tuky :grinning: kruci,som ani netušila,že tu v takej diere je toľko fitness klubov a toľko možností si vybrať...tak to už fakt musím niekam chodiť a nielen o tom kecať.
Idem tam volať,či majú voľno,už na dnes večer :grinning:
17. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
No tak sem taky právě dala tygra spát...teda povím vám...nafotila sem ho jak rozebírá puzzle který sem mu nechala okolo koberce jako zábranu aby nám nevlezl do DVD a pod...no to byla sranda...a holky víte co dneska Štěpula udělal...dosáhl na vršek konferenčního stolku a chtěl se za něj přitáhnout a zvednout...jako je jen 40cm vysokej...ale i tak...jako kam chce to dítě hned lézt??? ještě to ani neumí vydržet na 4 a už by si snad chtěl stoupat...no to teda nééééé :grinning:

Jaji si mě pobavila že prý Maťko taky neopren kvůli poto...no kdyby tě slyšel :grinning: :grinning: :grinning: by maminka dostala za uši :grinning:

Jinak na těch fotkách je Štěpa bez plínky...jenom s plavečkama:slight_smile:

Luci jj myslím že ty L sou v pohodě...má to sice trochu volnější...ale jen okolo prdelky a bříška...jinak ty pružný pásečky okolo nožiček a pupíku jsou mu akorát:slight_smile: no a ještě za ten měsíc než půjdeme určitě něco přibere takže já myslím že dobrý:slight_smile:

V kolik se zítra sejdeme na tom veletrhu??? a kde budeš parkovat???
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
miška, som sa zabudla ešte poradiť k falošnému marcipánu "mandlová trešť" si uviedla na FB a tu na koníku v receptoch nee - koľko toho? a ešte, čo je ztužený tuk 100% ? na FB si uviedla olej, pekne prosím, upresni mi to - díky :wink:

luci - akčná to žena :slight_smile: dovolala si sa??? a čo myslíš, prečo som o tom natočení písala - jasnačka že aby sme sa pobavili, ale poprosím, natočiť v prevých hodinách, nie po 10 hodine :grinning:

moja cica je hore už 10 min, ale ju počujem cez vysielačku že si tam vkľude brble - trénujeme trošku aj samostatmnosť v postieľke...., no ale už idem pre ňu, nech si ju užijem, slniečko moje :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Luci no to je paráda:slight_smile: super cvičení:slight_smile: to úplně srší energií:slight_smile: hned bych šla taky:slight_smile:

Miší tak přijeď já ti ho klidně nechám pomuchlat:slight_smile: když mi ho nebudeš chtít ukrást :grinning:

Holky děkuju že se vám naše plavečky líbí a za pochvalu jak to v nich Štěpulovi sluší:slight_smile: asi z něj budu mít modela ž od malinka:slight_smile:
:grinning:
17. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
žanet stačí tak 1/2-1 lžička

tuk rozehřátá hera nebo máslo může i olej :slight_smile: ale lepší je rozpuštěná hera

Gábi, neboj jen bych si ho poňuchňala :grinning: neukradla bych ti ho :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Luci k obědu mám talíř s nakrájeným ovocem...nechtělo se mi nic dělat...tak mám jen čerstvé ovoce...ale nějak mi to nejede...co máš ty??
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Miší však klidně přijeď:slight_smile: o víkendu sem doma:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Baby,ty bláho,tak večer o 20h na mňa myslite,idem na tú zumbu :grinning: to bude prča :grinning: idem si ponatriasať špeky :grinning:
Žanetka,to si piš,že by to bolo možné prezentovať až večer po 10h :grinning: no aj tak by to bolo asi nezverejniteľné :grinning: som na seba zvedavá,bude zo mňa liať o 106 :grinning: tak uvidíme,všetci to chvália,tak som zvedavá :grinning:

Gábinka,prepáč,som zabudla reagovať...ja tam budem musieť byť už skor,lebo veziem po ceste Libora do práce,tak neviem,kde budem tráviť ten čas,kým prídete,je to až od 10h otvorené.
Parkovať by som chcela priamo na tom parkovisku pri vstupných dverách,ak tam bude voľné,inak asi hneď vedľa,na tom poli alebo ako to nazvať.
17. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Gábi,tak nejak ako ty,mám žltý melon :grinning: inak mne tento deň tiež moc nejde,ale zaberá na mňa trochu Pu-erh čaj...sa teším už zajtra na obed :grinning:
17. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Luci a v kolik tam budeš? tak já za tebou taky přijedu dřív...jestli chceš...ať tam nejsi sama...sejdeme se třeba v centru Letňany a dáme si ještě kafíčko:slight_smile:
A jak to budeš dělat s jídlem pro Samíka??? myslíš že tam budou mít někde ohřívačku nebo mikrovlnku???
Nebo rychlovarnou konvici???
No ty máš ještě prsa...ale já jen jednu termosku :grinning:
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Gábi,no asi tak o pol9,9h a to už je nákupko Letňany otvorené?alebo je tam niekde kfc alebo mc,kde sa dá dať kafé?nejak si to neviem vybaviť.Viem,že Mekáč je vo vnútri...Jedlo pre Samíka ohrievam doma,v tom termoobale mu to vydrží teplé aj 4h,ale inak bez problémov,tam vo vnútri je reštaruácia a majú tam aj mikrovlnku na ohrievanie pri jedálnych stoloch,takže v pohode :wink:
17. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ok super:slight_smile: když tam je mikrovlnka tak to si vystačíme:slight_smile:

Ok tak já přijedu taky tak okolo půl 9-9h...nákupko je určitě otevřený a MCD je tam uvnitř a jinak tam je i spousta kaváren a myslím že budou otevřený:slight_smile: tak se sejdeme tam...někde na parkovišti ju:slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
A co Kačka...mluvila si s ní??? kde vůbec je...??? přijede taky???
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Jeeeej,Gábi,super,tak sa stretneme na parkovisku vonku alebo vnútri nákupka?Snáď sa po tej večernej tancovačke postavím ráno z postele :grinning:
17. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
nám taky v termoobalu vydrželo na veletrhu teplej čajík a i přesnídávka nebyla studená :slight_smile: na obídek měla moje mlíčko :slight_smile: :wink:

gábi no čškoda, že je to taková dálka
17. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
No my nemáme termoobal...takže u nás to jistí termoska s horkou vodou a mikrovlnka:slight_smile:

Lucí no zavoláme si a jestli tam budeme nějak nastejno tak se sejdeme na parkovišti a jestli tam bude jedna z nás nějak dřív tak se sejdeme vevnitř ať nezmrzneme:slight_smile:
Neboj večer ti to půjde a ty to zvládneš fajn:slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
No Kačka vravela,že príde,že s tým ráta,som jej teraz písala,či to platí,tak čakám,kým odpíše,či príde aj ona skor za nami.
Gábi,dohodnuté :wink:

Mišik,termoobal je super :wink:
17. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Luci jj je, už jsme objendávala další dva kousky :grinning: pro sousedky tady :wink:
17. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dámy, idem pochváliť Laurinkine uško, Miška, Lucka, moooc ešte raz ďakujem, uško je nádherné :slight_smile:

čítam termoobal, akurát to potrebujem riešiť - lucka, myslíš tú tašku, čo ste si objednávali z ebay? alebo je nejaký obedárik - ktorý je termo obedár??? ja som sa na to pýtala keď sme kupovali sedačku, ale o termo obedári nepočuli - prosím, poraď ako presne to riešiš :wink:
17. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
žanetko jsem ráda, že ouško už je pěkné a nezapomeň dávej pozor na slzičky a na vodu :slight_smile:

obě s Luckou myslíme teroobal od Aventu :wink:
17. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
mišik, a koľko vyšiel na ebay aj s cestou??? idem si to omrknúť tu a ak sa mi cena nebude páčiť, tak mi ho prosím na ebay nájdeš a ja si ho objednám - dobre? tak najprv si porovnám cenu.... ja som verila že existuje niečo ako termoska na tekutiny tak nejaký taký obedár čo drží teplotu pe papaničku, No ale v obchode o tom nem počuli :frowning2:. Ešte mi pekne prosím napiš ako dlho trvala cesta obalu :grinning:
17. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
ideme trošku von, mišik, potom to pozriem u nás a dám ti vedieť, či ťa poprosím alebo nie o to pohľadanie na ebay .... uf, už neotravujem len janku, už aj teba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
minulý týden mě vyšel na 336,25kč tenhle týden ještě nevím, platila sjme ho včera a moje banka je ludra a pozdržuje platbu, takže mi to smejknou až tak v pátek vyjde tě stejně, protože jsem koukala, že poštovné na slovensko je stejné jako do čr
17. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.