• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
cesta trvá 3 dny :slight_smile: odeslal nám ho 5.3. a 8.3 už ho sousedka měla
17. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
žanetko mně to vůbec nevadí, protože já to mám uložené a na ebay to mám najité hned :slight_smile: takže satčí dát vědět jestli chceš odkaz a na jakou barvičku je světle modrej, černej a červenej a já ti pošlu odkaz :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
ešte som tu, myslela som miši, že mrknem koľko to bude stáť tu na SK, nie dovoz na SK - podľa toho poprosím, no fičím, a dik zatiaľ :slight_smile:

PS - baby, keby ste vedeli ako trapno mi je chodiť po vonku :astonished: - ľudia čumia na to moje líco, aj včera sme boli s milankom na kávičke, stretli sme tam dve známe, jedna z nich sa opýtala že pre boha - to čo máš a druhá aj ja som si to všimla, ale bolo mi blbé sa opýtať :grinning:

no, uvidím koľko lútostivých pohľadov dnes stretnem :grinning:
17. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
máš v Ip vzkaz :wink:
17. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jají...jestli chceš přímo termo misky...tak sem našla tyhle...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10178661&tab=1 ale nemám to ozkoušený, jak dlouho to v tom vydrží teplé.
17. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
Baby,som si teraz doma zacvičila tú Zumbu na polhodinu a mám dosť :grinning: to tam večer nechám aj dušu za tú hodinu :grinning:

Žanetka,áno,áno,ten termoobal je super,doporučujem :wink: a to tvoje líčko,posielam pofúkanie :wink:
17. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Luci však tě určitě první hodinu nikdo nezhuntuje a když nebudeš moct tak si dáš pauzu :wink:

co ta Kačka...odepsala?
17. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Misi posli mi odkaz na ten termoobal prosim :slight_smile: ja si hi taky musim objednat uz :wink:

Luci ta Zumba je masakr zitra te bude bolet zadecek :wink: :grinning: ale ve vode to rozhejbes :wink:

byla jsem venku a nakoupit, kristyne jsem koupila i dve sklenicky, jednu s kralikem a druhou s jehnecim, to jsou takovy veci co nevarime tak ji musim dat sklenicku :wink:

Jinak ryze s mlickem a jablickem ji moc chutnala a ted dada v loznici :wink:
17. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Luc sem se chtěla zeptat..jak si sem dávala tenkrát ten odkaz na hrneček co se nepřevrhne...tak co to bylo za značku? pamatuješ si to??? já už po nějakým koukám a buď asi koupím ten co mají holky od Tomi tipe a nebo ten co si tu dávala odkaz ty...ale chtěla sem se na něj ještě mrknout a nemůžu ho nikde najít:frowning2:

Jo a Luci tu slevu na vstupenku...taky ti přišel jen takovej mail s tvým jménem co si máš vytisknout??? mě se totiž někdy maily blbě zobrazujou, tak doufám že to nemám blbě...
17. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
juu zapomnela jsem se pochlubit ze kristynka se dnes naucila pit z dospelackyho hrnicku a strasne se ji to libilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj ženský, jdu vás pozdravit :slight_smile: Nějak nestíhám reagovat. V pátek nastoupí rodinná četa na barák, tak zařizujeme ubytování a do toho ještě dělám věci do práce.

Lucí na Zumbě byla sestřenka a moc se jí to líbilo. Říkala, že to byla fakt sranda. Jsi dobrá, že ses odhodlala, já se nikam nedokopu :slight_smile:

Gábi Štěpánek je krásnej v plavečkách. Lucince dorazily dneska a jsou roztomilý :slight_smile: Ale budu muset pod ně dávat plínku.

Jinak mi dneska dorazila židlička, tak konečně bude mít ta naše beruška v čem jíst :slight_smile: To lehátko už bylo na jídlo blbý. Pořád se mi v něm sklouzávala na zem a blbla v něm.

Jaji tak lítostivé pohledy nesnáším, vůbec se ti nedivím, že ti to není příjemné.

A gratuluju všem k zoubkům. :slight_smile: U nás to na zoubek nevypadá, ale Lucka začala strašně slintat a drhnout si dásničky. Takže tak za měsíc čekám první zoubek :slight_smile:

Jani taky Lucince kupuju maso, které jí neudělám doma :slight_smile: Ale zatím dávám maso jen 1x týdně. :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj Kačí:slight_smile:
Tak jak zítra dorazíš???

To my se cpeme masíkem furt:slight_smile:

A co bude novýho na baráčku?

Děkuju za pochvalu Štěpuly v plavkách:slight_smile: už abysme na to plavčo šly...já se strašně těším...teda ještě musím udělat něco se sebou ale pak už se nemůžu dočkat až skočíme do vody:slight_smile:
17. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahojky, tak malá mi dneska spala sice 2x, ale jednou jen 10min, ale úspěch je i to, že spala dopoledne :slight_smile: Jinak nevím, co s ní dneska je, ale napije se jen trošky mlíčka a za hodinu zas pláče, že má hlad, tak jsem z toho zmatená. Chtěla jsem si umýt okna, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat :grinning:
Ale řekla jsem si, že by to chtělo začít s cvičením, tak jsem si dala 10km na rotopedku, jela jsem sice jen necelých 18min, ale sppocená jsem byla až za ušima :grinning:
Gábi, Štěpánkovi ty plavečky fakt moc sluší :wink:
Zítra jedu s malou ke kamarádce, co ji viděla naposledy v porodnici, tak bude asi koukat, co už Adélka všechno umí :slight_smile:
Holky, je tu ještě nějaké miminko, krom Adélky, co si nepapá nožičky? :confused:
Jinak Luci, ta Zumba vypadáb fakt super, kdybych nebyla taneční dřevo, tak bych to taky zkusila :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Holky, tak to mrňous nezvládl, prej jak viděl babičku, začal řvát, tak manža zůstal doma... Pak se malej vyspal a byl už prej v pohodě, ale manža říkal, že když viděl tu jeho reakci, nechtěl ho tady nechat samotnýho... No, co naděláme...

Jinak mrňous fakt brokolici nemusí, no tak zejtra mu zkusíme dát květák namíchanej s mrkví, snad to bude mít větší úspěch, samotnej květák dneska taky nechtěl, potvora jedna malá vybíravá :grinning: Je fakt, že ta brokolice mi nechutnala, ale ten květák ujde, tak se pokusím mu ho vecpat :grinning:
17. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Peti mrňous je teda filuta...takhle si vynutit pozornost rodičů...no ale tak snad příště to bude lepší:slight_smile:
A že mu hned nejede květák a brokolice nevadí...však on si zvykne:slight_smile:stejně to bude teď dostávat pořád:slight_smile: tak co:slight_smile:nic jinýho mu nezbyde:slight_smile:

Marti no to bude kámoška koukat teda...když jí tak dlouho neviděla:slight_smile:
A umývat okna...v tomhle mrazu...si se zbláznila ne :grinning: ještě nastydneš...kdyby něco tak to ber tak že sem ti to umývání zakázala...a hned máš důvod to odložit:slight_smile:
17. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Peti, tak to je škoda, že malý se babi bál, no asi ji mu musíte častěji ukazovat. Adélka zatím nemá problém být s kýmkoli...

Gábi, no já si právě říkala, že bych je umyla dokud nesvítí tolik sluníčko, ať je mám hezky bez šmouh, no ale když jsi mi to zakázala, tak já to odložím na teplejší den :grinning:
17. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Jinak na fb jsem dala nové fottečky malé, jsou z dneška, jedny jak malá papá puzzle a druhá, jak se na mě místo spaní culí :grinning:
17. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
MArti no proto :grinning:

holky taky máte doma takový malý somráky??? :grinning: já si teď dala ke svačině ananas a malej mě tak hypnotizoval a tak u toho mlaskal že sem mu to dala ocucat...to se nedá když vidím ty očička jako by týden nejedl :grinning:
17. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
sme doma, cica vonku kukala, teraz nech spinká v postieľke :wink: , ako zatiaľ nespí, ale verím že bude....

gabika ďakujem, presne niečo také som chcela mrknúť, aspoň viem že to existuje, ale skúsim si väčšie nájsť, veď čo je to 150 ml pre našich papkáčikov :wink:

Kači, ono ja sa aj trošku bavím na tých pohľadoch, oni sú typu "chúďa ženská,´muž ju bije" :grinning: a ja mám pritom tak dobrého muža :dizzy_face:
luci, ono to práve ani tak nebolí, len malilinko, ale vyzerá to efektne :grinning:

miška, ano, dobre si ma pochopila, presne to som chcela vedieť, ale to tuším nie je ebay UK ... ja som tam - na UK zaregistrovaná. idem si cenu porovnať tu u nás a uvidím, či to potom objednám v UK alebo tu.

marti, ako na čo chceš teraz okná umývať??? aby si ich o týždeň umývala zas ??? - v tomto počasí????
A ani laurinka si nožičky do pusinky nedáva - len do ručičiek. Má čas, normálne je to v 8. mesiaci podľa našej fyzioterapeutky.
Každé mimčo je v inom šikovnejšie. Laurinka už prechádza z plazenia do lozenia. Nožičky a riťulku už má hore,m ručičky ešte na laktíkoch, ale niekedy je rýchla jak fredka, už teraz mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
Kačko,zajtra naozaj doraz,kedy ti to vyhovuje,inak Gábinka,som písala na FB,že už budem mať dnes svoje auto k dispozícii,tak nemusíme tak skoro tam byť,ako chceš. Sa už moc tešíííííííííííííím :grinning:

Gábi,tá vstupenka mi prišla presne takáto :wink: ten hrnček mi práve tento týždeň dorazil a je super,ale musia prísť na to,aby si potiahli,inak to netečie,prečo by aj malo,keď je to netečúci hrnček,že?mám ho z Malvíka,zajtra by mal byť na veľtrhu aj Malvík,tak možno ho tam budú mať,aby si ho obzrela a poprípade aj kúpila :wink: alebo ti ho donesiem ukázať,ak chceš.

Kači,no musela som sa konečne odhodlať,lebo inak by to nešlo :grinning: si teda poriadne zaneprázdnená,tak zajtra sa aspoň s nami odreaguješ,áno? :wink:

Marti,na fotečky idem hneď pozrieť :wink:

Peti,no to je asi normálne,keby bol na ňu zvyknutý,tak je to asi iné...nič si z toho nerob :wink:
17. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
gabi, ananas myslím nee, radšej si to omrkni, no myslím že ten patrí k ovociu ktoré do roka nee :astonished:
17. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
a už sa u nás spinká
no luci, škoda že zajtra idete preč tak skoro, budem zvedavá ako budeš zajtra chodiť, po cvičku :grinning:
17. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Jají já vím...však já mu ho dala jen oblíznout...nesnědl ho ani kousek:slight_smile:
a s těma mističkama...to že sou jen 150ml je jediný co mě odradilo si je koupit, protože to je pro Štěpána jako plivnout do moře...on sní minimálně 200ml papání...no tak by mi řval hlady...ale když najdeš větší tak mi dej vědět prosím:slight_smile:

Luci a má ten hrneček měkkou tu savičku nebo tvrdou? a neteče ti tím závitem??? mě ten od FP teče závitem a sem z toho vzteklá...
17. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
holky, dík za komentáře k fotečkám a Lucinko neboj, Adélka hladem určitě netrpí, spíš moje bradavky začínají trpět tím, jak je tak často ožužlává :grinning:
17. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
Žanetka,pošli na teba číslo a rada ti ráno napíšem,aby som ti zdvihla náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teda,vy tu máte ale tie detičky šikovné,ja mám leňoška,on sa ani neplazí,ani sa nedal ešte na kolienka...tak uvidíme,kedy sa mu bude chcieť...

Gábi,tá savička nie je mäkká ako dudlík,ale keď si to pozrieš na malvíkovi,tak tam je celá sada popísaná,je možné mať ako savičku aj dudlík a fakt to NETEČIE a super to tesní!!!

Žani,Gábi papala ten ananás,nie Štěpánek :grinning: a takto to poznám aj ja,Samko može byť napapaný do prasknutia,ale ako náhle vidí mňa niečo jesť,tak nahodí výraz akoby týždeň nejedol :grinning: :grinning: :grinning: kričí,piští,rozčuľuje sa,nech dám aj jemu...

Tak ja čakám na Libora a idem si po autííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žanetka,no to chápem,ľudia sú hrozní,nevedia,čo je vo veci a hneď ich napadá to najhoršie :rolling_eyes:
17. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Inbak čítali ste,zajta sa koník bude meniť na novú verziu a nebude fičať celý deň :confounded: takže sme to dobre naplánovali,že ideme preč,ale zase na druhej strane,by sme mohli kecať na FB :slight_smile:

Marti,ožužláva?no počkaj,mne ich Samuel hryzie brrrrrrrrrrrrr
17. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
tak termo tašku som našla za 17 € + 2 € poštovné, čo je cca 494 Čk a 572 Sk, takže idem skúsiť mrknúť na UK ebay, ak nepochodím - dámy, miška a janka, budem otravovať jednu z vás :astonished:
- miši, preto to chcem z UK, aby som si to mohla rovno ja objednať i cvaknúť. Ono keby si mi to objednala ty a platila ty, tak od nás sa platia dosť vysoké poplatky, ak by som korunky posielala na účet tebe do čiech, takže by to až tak výhodné pre mňa nebolo :confounded: - jedine, že by si to vedela objednať na mňa a mne povedať, ako to mám rovno ja zaplatiť - takto by to nejako nešlo ?!?!?
17. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Holky vy jedete. :slight_smile: Lucinka začala žvatlat a to si vyslechnu :slight_smile: celý den jede nenene, dadada, tata :slight_smile: Dneska se mi odplazila pod gauč a tam řvala, protože jak umí jen couvat, tak se tam odtud nemohla dostat :slight_smile:

Jaji aby ještě někdo tvého manžela neudal :grinning:

Gábi Štěpánek je pořádný jedlík a to je dobře :slight_smile:

Jinak já zítra dorazím tedy kolem desáté :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
gabika, ďakujem, mrknem si to podľa názvu na Sk a objednám, alebo mi to švagrinka objedná u vás, dík moc moc :wink:

luci, zajtra nepofičí koník??? ešte že si povedala, by som mala nerv že čo je zas :grinning:

kači, aj laurinka bručí, keď sa dostane pod stôl (máme ho nízky - dosť nízky) za mojimi papučami (firt ich che ožužlávať, trubka jedna) a aj tak na ne nedočiahne :slight_smile: , akurát že ona je pod ním s hlavinou a trupom a trčí jej len prdelinda a nožule :grinning:
17. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.