• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No tak Kačí to tě chápu...to je pořád dadada...tatata...ale že by řekli mama to ne že:slight_smile: taky to u nás jede jako na kolovrátku:slight_smile: někdy si připadám že zapomenu mluvit a budu dělat jen datata :grinning:
Už trénujeme se Štěpulou nějaký znaky ze znakování...zatím teda nic neopakuje...ale už to sleduje a myslím že už si i spojuje že když říkám světýlko a ukazuju světýlko a rozsvítím, tak že to je ono...taky si to už spojil s vypínačem, protožekdyž se jdeme koupat, tak ho dycky nechám rozsvítit a to už chápe že to je světýlko...ale neumí to ještě ukázat...to bude ještě tak 3 měsíce trvat...ale nevadí..hlavně že ho to zajímá:slight_smile:

Holky už vám miminka slyší na jméno? ten můj flegmoušek malej jen někdy...takže myslím že se spíš otáčí za hlasem než že by poznal že mluvím na něj :grinning:
17. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Luci ten hrníček vypadá fakt super...jakou máte barvičku??? mě se líbí ten zelenej...jestli ho tam zítra budou mít tak ho asi koupím...a nebo mi ho přivez prosím ukázat...ať si ho můžu omrknout, a kdyžtak objednat:slight_smile:
17. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
žanetko pokud jsi na Uk tak můžeš objednávat iz comu, je to úplně jedno z jakého ebay objednáváš :slight_smile:

ale pokud je to problém, tady ho máš z Uk :slight_smile: je to jeden a ten stejnej prodejce :slight_smile:

http://cgi.ebay.co.uk/Avent-Therma-Bag-Thermabag-Bottle-Bag-Thermal-Red-BN_W0QQitemZ300404911270QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE?hash=item45f1872ca6
17. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
gabi, aj ja malú učím na "svetlo" - my len začíname, tiež vždy keď ideme pri prebalení umyť predlku tak poviem rázne svetlo a jej ručičkou zasvietim :dizzy_face:

to s menom tiež neviem posúdiť. Tiež keď hovorím Laura, tak to tak ráznejšie poviem, a micka sa otočí, ale maťo si robí srandu, že povie rázne napr UCHO alebo KRPEC .... a laurinka sa tiež otočí :grinning:
17. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
Luci, já si nedovedu představit, že by Aduš měla zuby, ona má takový stisk, že to bolí i bez nich :grinning:
Gábi, někdy mám pocit,že slyší a jindy vůbec, takže těžko říct :grinning:
17. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Holky, tak dneska konečně cca po měsíci usla Adélka bez prsa, trochu pláče bylo, ale spinká :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
miši, dik, aj tak tomu nerozumiem, či je to dražba alebo je to možné rovno objednať, ale to už manžel zvládne, takže to nechám na neho, príde večer :wink: . Ešte raz moc ďakujem a zas som o niečo múdrejšia - som nevedela, že ak som registrovaná na UK, tak môžem objednávať kdekoľvek
17. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Jaji tak pantofle jsou snad u všech dětí v kurzu :grinning:

Marti Adélka pořád usíná u prsa? Tak máte dobrý začátek, jen vydržet a ona se to naučí. Když se to naučila naše Lůca, tak Adélka to zvládne taky :slight_smile:

Gábi prosím dovez mi tu formu na dort :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Žanetko dražbu bych ti neposílala, jde koupit hned
17. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Kači, ona usínala už hezky sama, i večer, ale co jí lezou ty zoubky, tak se tu bolest asi snaží zahnat u mě a nedokáže jinak usnout a dneska zase po dlouhé době usla bez prsa, sice si poplakala,ale spinká, tak jsem moc ráda :slight_smile: Pouštím jí k tomu relaxační hudbu, tak to asi taky pomohlo :slight_smile: Ale včera večer mi usla hezky v postýlce, když jsem ji hladila po hlavičce :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Jééé Kačí už ji mám nachystanou...ještě že ses připomněla:slight_smile:strčila sem jí do skříňky a zapomněla bych na ní...já hlava děravá!!!
17. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
miška, tak dik moc, a vy ste si objednávali v akej farme??? máte to už naživo, tak prosím poraď, ako vyzerajú - či čiernu elegantnú alebo červenú??? držať teplotu by mali rovnako, si myslím...
17. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
čo by som ja niekedy dala za to, keby mi laurinka zaspala na kozenke :grinning:
17. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Jají já myslím že ne...že černej určitě vydrží teplej dýl :grinning:
17. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Lucinka má černou a já červenou :slight_smile: teplotu drží stejně :slight_smile: a pěkné jsou obě barvičky :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Gábi prdlajs držej teplotun stejně:grinning: sousedka má taky černej a když jsem spolu venku tak :grinning: :grinning: drží stejně :grinning:
17. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Miší no tak...já si dělám přeci srandu...mě pobavil ten Jajky dotaz...jestli držej teplotu stejně:slight_smile: :grinning: to byla nahrávka na smeč :grinning: pardon:slight_smile:
17. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Jaji ten černej jsem viděla a do toho bych klidně šla :wink:

Gábi díky, ne, že bych tak moc pekla, ale znáš to - chybí do sbírky :slight_smile:

Marti aha, tak to znám, Lůca se taky občas potřebuje jen pomazlit.
17. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
neeee jestli držej teplotu stejne, ale že BY mali držať teplotu rovnako :grinning: som povedala :angry: :grinning: ... a v lete je možno ten čierny na udržanie studeného horšie, aj keď to asi nepotrebujeme :grinning: - tááák sme sa pobavili :grinning:
17. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
holky valím se starat o malou tatínek udělal večeři :slight_smile: jdu ji vykoupat je taková nevrlá boplí ji ty nožičky
17. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
tak už nmáme odveenou tu cizí pračku, kluci blbnou v ložnici a paní sousedka řekla, že malej je hezká holčička :grinning: Manža se rozhodl, že pojede na jídlo do menzy :grinning: Tak jsem zvědavá, jestli mi taky něco přiveze :grinning: Ještě příští týden si mamčin bratránek přijede pro zbytek věí, blbý je., že s pračkou si odvezl i přívodní hadci na vodu, takže ji musíme jít oupit, abychom mohli prát, ale zase asi dáme na chvilku sousedům klid, protože co tu pračku máme perem asi 3krát denně :grinning:
17. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
petiii, tak holčičku :grinning:
17. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Jupíííí už fungujeeeeem :grinning:
19. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Jani - závisláci se poznaj :grinning: Mně se podařilo uspat Kubu, od rána spal asi hodinku, tak jsem zvědavá, za jak dlouho se probere :grinning:
19. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Petko on ti spinka tak malo??? :astonished:
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Jani - jak kdy, dneska se u prostě nechtělo spinkat... Byl vysmátej, v pohodě, tak jsem ho zbytečně nenutila, byla s ním docela sranda :grinning: On když je unavenej, je protivnej, ale dneska byl v pohodě, by mě zajímalo, co mu včera místo toho prevenaru Mudra píchla :grinning:
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Tyjo, ony se daj přidávat fotky k příspěvkům :grinning:
19. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
hurááááááááááááááááááá:slight_smile:
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.