• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky u nás doma to je jako by bouchla bomba a mně se nechce uklízet:frowning2:
Jára ještě není doma...prcek už ale spinká...usnul během minutky:slight_smile:
19. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
tak to jo Peti to chapu to by kristyna padla.

Jako ona place v loznici tak nevim zda tam mam jit :astonished:
19. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
gabi ja mam uklizeno, jako kazdy patek komplet byt jen bych mela zehlit a tuze se mi nechce :pensive:

ja nevim jit pochovat ci nepochovat :astonished:
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
grabu - tady je taky bordel a manžu to štve, ale mně se zoufale nechce uklízet, no budu muset, v pondělí přijde na návštěvu brácha s jeho přítelkyní a v úterý sem přijede manžova ségra s manželem...

Jani - mně se malej opět vzbudil, já za ním chodím, jen začne kňourat už proto, že nám sousedka říkala, že z toho pokoje, kde malej chrní, je všechno hrozně slyšet, že to říkala i tomu mamčinýmu bratránkovi, tak si nechci dělat zybtečně zle :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
gabi ja mam uklizeno, jako kazdy patek komplet byt jen bych mela zehlit a tuze se mi nechce :pensive:

musela jsem jit nakojit asi se ji neco zdalo to bylo slzcek :frowning2:
19. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
To je ale změna :astonished:
Já jsem tak ráda, že už zase fungujeme :slight_smile: Jen si musím zvyknout na ten nový vzhled :grinning:
Malá je už taky uložená, jíst už nechtěla, teď trošku pobrekávala, ale nic velkého, tak počkám, jestli se ještě ozve nebo už bude spinkat :slight_smile:
Jdu zkusit to přidání fotky do příspěvku :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak asi jsem to udělala nějak blbě, ptž ta fotka tu není :zipper_mouth:
19. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky, u fotek v albíčku se dají už přidávat komentáře :grinning:
19. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
No to byla fuška se sem přihlásit. Nechtělo mi to vzít heslo :angry:

Holky mě asi dneska praskne hlava. Hrozně mě bolí - asi z té změny počasí.

Měla jsem tady dneska švagrovou s dvojčátkama a bylo to fajn. Kluci jsou zlatíčka šikovný.
19. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Holky novinka je ze jde zalozit soukroma skupina ktera by byla pristupna jen nam ci na pozadani, co to vytvorit, ja kolikrat nenapisu to co bych chtela nebot vim ze me KOLEGYNE z prace to tajne ctou :frowning2: vite ze pak nikdo nemuze zneuzit nase informace :wink:

to byl jen takovy napad

jdu se umejt :wink:
19. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Aho holky, taksem se na novýho koňa taky musela podívat :grinning:

Holisko a s Tebou bych souhlasila..já bych taky kolikrát něco chtěla napsat ale nemůžu pře bůh ví kdo si to tu čte :confounded:
19. bře 2010 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz
Jani klidně ale já sem myslela že to je jen tak že tam k nám může někdo jen na požádání...ale dívat se může každej...ale jestli to je tak že i dívat se může jen pozvanej a máš s tím takovej problém že tě někdo špicluje, tak klidně :wink:

čekala sem i nějaký nový smajlíky :grinning:
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
hajte....aj mne tu chýba pusinkový smajla :astonished:
nechce sa mi teraz čítať čo všetko tu je nové
o mne nikto zo známych nevie že sem chodím, ale teda keby ma tu mal čítať niekto známy, ktorý ale nepatrí medzi nás koníkovky, tak by mi to asi HOOODNE vadilo :angry: - takže ja sa v tomto prispôsobím, nemám nič proti návrhu Janky...
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Se soukromou sekcí souhlasím. Taky bych kolikrát něco napsala, ale protože nikdy nevíš kdo tě čte, tak to radši nenapíšu :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
hajte....aj mne tu chýba pusinkový smajla :astonished:
nechce sa mi teraz čítať čo všetko tu je nové
o mne nikto zo známych nevie že sem chodím, ale teda keby ma tu mal čítať niekto známy, ktorý ale nepatrí medzi nás koníkovky, tak by mi to asi HOOODNE vadilo :angry: - takže ja sa v tomto prispôsobím, nemám nič proti návrhu Janky...
noo, aká som šikovná, hneď som to poslala 2 x :grinning:
jéééj, tak to "skoč na najnovší príspevok" ma tu teda fakt veľmi potešilo :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
jaji vidíš..ani nemusíš číst co je nové :grinning:
19. bře 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
tak ok, ja skupinu zalozim ale az za par tydnu pac tohle oni ted testujou a hodne lidi ma nesmyslne problemy typu zmizelo mi pocet prispevku a podobne, takze chudak admin, az se pekne naucime tady s tou novou verzi tak se dohodnem na uzavrene skupine.

Gabi uzavrena skupina je pristupna POUZE nam, nikdo jiny by ji nemohl cist :wink:

no prave me na to upozornil muj Jirka, ja jsem do prace neposilala zadne fotky Kristynky ale on me rikal ze si to tam moje kolegyne prohlizely, coz me teda nastvalo, protoze nemam nejmensi zajem aby nekdo z prace cetl co tady pisu, o me i o Jirkovi a Kristynce samozrejme:frowning2:
19. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
to mě to taky blbne...když dám aktualizovat tak mi to naskočí zpět a pak se nebudu divit když to taky pošlu 2x :grinning:
19. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Gábi mám to samé, jak dám aktualizovat, tak se mi znovu objeví příspěvek co jsem napsala. Holky jdu si lehnout nebo mi ta hlava praskne. papa
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Mě je sice jedno kdo mě tu čte, ale já se přizpůsobím, klidně budu psát v utajení s vámi :sunglasses:
19. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
sacvi, ty potvorka, ja mám koňa nastaveného tak, že mi vždy skočí prvá strana našej témy a musím ísť na koniec dočítať a potom písať alebo písať a potom dočítať :grinning: :grinning: :grinning: heeeeej, micka :grinning:
no idem i ja od PC, majte sa krásne, ide víkend, takže uvidíme či koňa otestujeme, ja idem zajtra na oslavu, v mojej rodinke je kopec oslávencov - idem k mamine. Milan robí, tak sa tam presúvam sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda s laurinkou :wink: , milan príde za nami po robote okolo tretej no a maťko je stále v Taliansku.

pekné sníčky prajem :pensive:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Já nevím, ale já už na "starém" koníkovi najela vždycky na poslední komentář, stačilo u témy kliknout na jméno toho, kdo naposledy napsal...nevím, jestli jsem to napsala tak, aby se to dalo pochopit, ale ono je to vlastně jedno, už to není na čem ukázat :grinning:
Jdu taky chrupkat, o víkendu tu bude asi pusto prázdno, takže všem přeji krásný jarní víkend :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak u nás se taky už usnulo, dneska jsme šli hajt později, šla jsem se koupat, tak jsme vzali malýho do koupelny, aby si zvykal, namočil si ručičky, nožičky, ale jen dokud se mu to líbilo, pak už ho manža vzal pryč :slight_smile: a zejtra pojede buď manža nebo já pro vaničku.

No a udělat z toho soukromý téma mě taky napadlo, přece jen mou přezdívku, co tu mám zná spousta lidí a kolikrát bych taky něco napsala, ale zaseknu se, protože "co kdyby" to někdo našel :grinning:
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
No holky, tak mě to zatím jaksi nenadchlo, zatím se mi tady hodně špatně orientuje a vzhledově mě to teda taky nefascinuje. :frowning2:
20. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
no snad si na to časem zvyknu :frowning2:
No nic jdu něco dělat, dneska zase bude krásně, tak půjdu s malou na celej den asi ven... jen půjdem uvařit kuřátko s nádivkou a polévku z králíka a zas epomažeme ven. zoujince se tam moc líbí je vypolohovaná a kouká z kočárku ven a vyhazuje mi hračky a to ji baví nejvíce. :grinning:
20. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
dobre rano

tak se u nas vstavalo dnes zase v 5h klasika, presna jako hodinky :grinning:

Misi uzijte si prochazku, my jedeme k pradedovi do Svitav :wink:

Me se konik libi, vypada modernejc, neboj to si zvykneme :wink:
20. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Jani no nevím, já jsem asi taková konzerva, nejsem moc pro změny... :slight_smile: a zvlᚡ%t po tolika letech co na koníka a na beremese chodím :slight_smile: :wink:
20. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno
Miši, mě ten nový vzhled taky dvakrát nesedí, ale uvidíme. Líbí se mi ale, že ostatní můžou komentovat fotečky v albíčku :slight_smile:
Jinak u nás se vstávalo v 7h, snad Adélka pochopila, že v 6h je to na mě moc brzo :grinning:
My půjdeme dneska taky ven, chci vyzkoušet procházkování v šátku :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobrý ránko všem, tak to mně se ten novej vzhled líbí, jediný co, tak mi přijde víc chaoticky uspořádání těch skupin (víc mi vyhovovalo, že byly jednotlivý sekce na té hlavní stránce fora oddělený a člověk si otevřel jen to, co chtěl), ale zas to vyvažuje to, že ty diskuze, co mě zajímaj, si můžu dát do oblíbenejch a šmitec :grinning: Takže ve výsledku se mi to líbí, i ten blog je fajn, jen jsem taky čekala, že třeba udělají nový smajlíky a nic :frowning2: :grinning:
20. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Ale vadí mi, že když dám po napsání příspěvku aktualizovat stránku, tak se mi to, co jsem napsala znovu objeví v okýnku pro napsání dalšího příspěvku, takže než něco napíšu, musím vymazat to, co jsem už odeslala :pensive:
20. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.