• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
To měsíční výročí mi dává zabrat :frowning2: Klid byl jen, když byla malá s Jirkovou mamčou na procházce, od té doby mi nechce spát a mě už třeští hlava :frowning2:
27. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
A ani ven se nedá jít, leje tam jak z konve :frowning2:
27. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
luci židlička je moc pěkná, ale ta cena je vysoká.

calli zkus jen sudocrem a fakt poctivě mazat jen slabou vrstvu při každém přebalování :wink:
27. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
waci...už mažu a k tomu větráme :slight_smile: Doma jsme měli malý ten sudocrem a Jirka byl po práci v lékárně a donesl ten 125g, takže ho máme dostatek :grinning: Snad to teda zabere, jinak mě picne, ptž malá pláče, jak jí to asi štípe, bobenka moje malá :frowning2:
27. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Calli to mi e líto že máte takovej problém z opruzenin...to my ani opruzený být snad nemůžeme...Štěpula jen čůrá a to mu plínku měním a nevadí mu to a jak nekaká...tak ho tam nemá co prudit...snad ti ten krémík co doporučuje wacinka zabere :wink:
27. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
ale když mi ji hned přebalujeme, když se vykaká, ptž to slyšíme, že kakala :frowning2: Já nevím, proč se jí to udělalo, jsem z toho na prášky :frowning2:
27. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
calli tak má prostě jen citlivější pokožku...neboj to se za chviličku zpraví:slight_smile: bude mít zase prdelku jako broskvičku:slight_smile:
27. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Holky prcek už od dvou hodin spí venku na terase...je tam už tma a já pořád chodím koukat jestli dýchá...a on spinká jako andílek:slight_smile:
27. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
calli nezměnila jsi ubrousky nebo plenky|?
27. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
grabumě tak včera spinkala malá až do půl šesté. dneska plačeme bolí nás bříško :frowning2:
27. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Waci on pořád spinká:slight_smile: nechce se mi ho budit i když papal už skoro před 5h...pak má před sebou ještě 2h cestu autem až Jára příjde z práce...tu taky celou prospí...no to jsem zvědavá na tu noc:slight_smile:
27. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
waci, změnili...už jsme všechno od víkendu zrušili, vlhčené ubrousky už berem jen ven a doma umýváme vatovými tamponky namočenými v heřmánku, tak snad to bude v pořádku brzo :frowning2:
27. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
No calli ale co ja pamatuju tak PA nam říkala že bysme neměli kupovat vlhčený ubrousky s heřmánkem...že to ty děti jen dráždí...tak jestli jí nedráždíš třeba právě tím heřmánkem...já teda nevím...třeba je to blbost...ale jen mě to teď napadlo...
27. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
grabu, ale já ten heřmánek dávám až teď, co je opruzená, z toho to určitě nemá, ale tak to ji budu umývat jen převařenou vodou, ta jí snad neublíží vůbec :grinning:
27. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
calli právě stačí změna ubrousků nebo plen a děti špatně reagují. a heřmánek je opravdu alergen třeba plenky sleep and play mají v sobě heřmánek. ale pokud jí nevadí když ji umýváš tím tak alerická na něj nebude :wink: grabu někam jedete? jsem to nějak prošvihla
27. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
ahojky babenky, tak naša malinká má dnes tiež nejaké problémy asi s bruškom, akosi viac grcká, teda nie na množstvo, ale častejšie a dosť po papkaní a dnes bolo plačuuuu čo my nepoznáme :cry: . Nie som si vedomá že by som niečo zlé zjedla, teda včeara som sa prežrala gaštanov,ja ich milujem, no tie predsa nerobia nič!!!!!

Gabika, keď takto neskoro cestujete, nemá potom malý problém s "nočným spaním" - ve že ide noc a treba spinkať??? Sa mi to páči ako si takto fičíte za rodinkou, no ja neviemodhadnúť ako by reagovala naša beruška, tá proste po kupkaní papať a šup do hajan....ja mám pocit že sme dosť obmedzovaní kedy kam ísť, lebo aj keď malá spá cez deň, tak ja si neviem predstaviť že obliecť ju a ísť preč autom. To my vždy časujeme po kojení, keď je hore alebo keď akurát má ísť spinkať...no nevyhovuje mi to takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Jajko my takhle jezdíme skoro každý víkend...buď k našim do východních Čech nebo na Moravu k Járovým rodičům...a dřív se Jára z práce nedostane...takže jezdíme takhle...ale malej s tím problém nemá...spinká celou cestu a pak se vzbudí až u našich...dostane ještě napapat a jde do hajan a budí se až ve 4h jako dycky doma:slight_smile: takže myslím že mu to nevadí:slight_smile:

Waci my jedeme k našim a Jára si vzal dovolenou čtvrtek pátek...a budeme tam až do pondělí:slight_smile: tak mám radost že budeme konečně nějakej čas spolu a že si Jára užije malýho:slight_smile:
27. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
http://www.babylife.cz/jidelni-zidlicky/chicco-polly-jidelni-zidle-2009-miro-akce

Tá drevená sa mi tiež páči,ale zase nie je také detská,tak ja neviem...

a čo hovoríte na túto? to Chicco má celkovo fajn tie stoličky,tú prvú som tu dala preto,lebo sa mi páčila,ale táto je lepšia. A cenu nejako neriešim,lebo mu stoličku chcú kúpiť na Morave. No ešte pozerám aj tú ohrádku a babičky a dedečkovia na Morave a na Slovensku si vyberú,kto mu čo kúpi, tak to chcú a babenky,možno som uletená,ale nech je to niečo poriadne,lebo darčeky z Moravy bude dostávať akurát tak na narodeniny a na Vianoce...takže...kázali mi vybrať niečo,tak som vybrala a pošlem im možnosti a oni si vyberú,čo mu kúpia...

Tiež sme boli vonku,to je fakt sila ako je už o piatej tma...

Gábinka,tak si to pekne užite u rodičov a oddýchnite si :slight_smile:

Jejda Calli to ma mrzí,že má malinká také opruzeniny,my používame buď rybilku alebo bepanthen ,ale ten krém,čo píše Miška,tak je super,tiež ho používala moja segra a chválila si ho.
27. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
gabika, a aj cez deň keď niekam chceš ísť tak nečakáš kým sa mimčo zobudí ale ideš??? alebo sa prispôsobuješ mimču ako ja...aj by som to skúsila, len neviem, neviem aká by bola reakcia......slečinky našej...ale je fakt, že ma to nebaví, niekedy čakať 2-3 hoďky, potom kojiť, potom grgnúť a hurá môžeme ísť... :unamused:
27. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
gábi teda ty se máš :wink: hlavně jeďte opatrně :wink:

jajka ono asi bude něco na slunci :grinning: protože dnes si všechny sousedky ztěžují že miminka plačou
27. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
luci, prikláňam sa k tej druhej stoličke, tiež odporúčam tú chobotinku medzi nôžky :grinning:
27. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
waci, tak nech to z toho slnka láskavo rýchlo odpáli :angry: . no malá sa teraz zobudila a je celkom ok, tak snáď, že by sme to mali za sebou??? Je nekňučavá a pritom má svoj kňučavý čas :grinning: ...ani nosenie nevyžaduje, takže za pár minút kpkanie, papo a hajííííí
27. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
holky jdu uspat malou pláčeme
27. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
holky dík...určitě si to volno užijeme...moc se těším:slight_smile:
Lucinko na tuhle židličku od chicca sem taky koukala...je super...ale opět..to držátko mezi nožičkama je jen když je tam stoleček...já mám vybranou tuhle... http://avit.cz/detail/produkt/8 :slight_smile:

Jajko já už to tak nějak vždycky naplánuju aby mi to papání vyšlo před odjezdem...a když ne...tak to nevadí...Štěpán vydrží bez papu přes den 3h a tak dlouho nikde nebývám abych ho nemohla znova nakojit...takže já to neřeším a jezdím jak potřebuju:slight_smile:
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
u nas se dnes blinkalo :confounded: ale snad uz spime :grinning:
27. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak holky paaaa...snad se k vám někdy přes týden dostanu:slight_smile:
27. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
gabi pekne prazdiny a at netahaji stepanka :grinning:
27. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
gapi, šťastnú cestu :wink:

jani, na tom slnku niečo vážne bude, ako píše waci.....aj my sme blinkaliiii, a po každom jedle celý deň!!!!
27. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
zanetko no ja prave jsem se bala ze ji neni dobre ale uz spinka tak to bylo jen prechodne. Kolik vazi Laurinka? ja bych rekla ze Kika uz ma 5kg :wink:
27. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
No tak som sa sem konečne dostala, drobec už spinká a ja som po speche.

No Luci, tak tú druhú stoličku má sestra, je fajn.

No a u doktorky sme dopadli takto: No reflux keďže grckáme máme, ale že to je bežné, že samotné grckanie je reflux, že to by malo prejsť - má to väčšina detí. No a skontrolovali nám všetko v brušku a všetko je OK, tak viem, že aspoň nemá nič vážnejšie s kakaním, že by to malo po čase prejsť. Ako diagnózu máme kojeneckú dyschéziu - teda problém pri kadení aj riedkej stolice u detí mladších ako 6 mesiacov.
Takže v podstate sme OK. No a na reflux, že môžeme dávať pred kojením nutriton na zahustenie, ale že to nie je liek, len akási kozmetická úprava. Tak zatiaľ ho nekupujem - uvidíme či sa to bude zhoršovať.
27. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.