• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
huráá, povedlo se mi dát do příspěvku fotku :grinning:
20. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
hajte

ano marti, napísala si to jasne, aj mne to tak fičalo ak som bola na hlavnej stránke, ale ja mám koňa uloženého vo svojom PC tak, že sa mi rovno otvorí naša téma ALE, na prvej strane :angry:

u nás tiež slniečko :grinning: , po doobedňajšom haji fičíme, v trúbe kysne mazanec, nejako zachutil, tak ho beriem i na oslavu :slight_smile:

janka, našla si si odkaz na tašku na FB?
20. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Jaji, tak já si nezavírám to okno koníka a když zapnu net, mám koníka na té straně, kde jsem byla naposledy :wink:
20. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
no holky já jen aby jste se nedivili, smazala jsme album a informace, jelikož dnes došel muž z práce s tím, že mi jeho jakási kolegyně vzkazuje, že malá je krásná... a mě to osobně dost vadí, že si malou mohou prohlížet všichni nehledě na to, že každej zná moji přezdívku a bohužel přezdívka změnit nejde. Leda pozasatvit celej účet a udělat novej
20. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Miško a proč ti vadí, že někdo vidí malou? Vždyť je krásná, tak ať koukaj a závidí :grinning:
20. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
waci - taky nechápu, proč to mazat? Ale je to každýho volba... Každopádně do alba se ti mohl kdokoliv kouknout i na starým koňovi, Mně nevadí, když na malýho někdo koukne, vždyť se přece nemáme za co stydět, no ne? :grinning:
20. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
No tak mě to teda taky příjde trochu chaotický...ale to se naučím...to je jen změna...spíš mi trochu opticky vadí jak je všechno písmenkový...moc textů všudě...třeba tady u příspěvků sme měly foťáček, IP a ! a všechny sme věděly na co to tam je...tak nevím proč to tam popsali slovy...příjde mi to nepřehlednější...ale to je jedno.
Taky sem si nemusela přemisťovat album srazíků na FB, protože teď se tam může dát kolik chce fotek...ale tak už sem to udělala tak co...ale můžu aspoň pokračovat ve Štěpulovu albíčku a nemusím dělat nový:slight_smile:
Já ty změny hodnotím kladně...a ono se to za čas vytříbí co budeme používat a co ne...

Jo a Miší co sem si četla v těch změnách...tak to jde nějak nastavit aby si měla albíčka jako soukromá a mohl se do nich dívat jen ten komu to dovolíš...takže si je nemusela mazat, ale jen zasoukromnit...takhle totiž ani my neuvidíme malou Zouinku a to je škoda:frowning2:
20. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
jo a tu aktualizaci snad přes víkend opraví....tak to bude snad jako za stara...mně teda vyhovuje že mě to hodí zpět sem a ne do všech témat:slight_smile:
20. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Jinak teď na to koukám a podle mě by se tady dalo nastavit, aby se na ten tvůj "fotoblog" (takže i na fotky malé) nedostali všichni, dá se to nastavit, aby nebyl veřejně přístupnej, nemusí se ani objevovat na hlavní stránce, když tam přidáš fotečky, v tomhle to mají docela dobře vymyšlený... :slight_smile: Dřív se ti do alba dostal fakt každej...
20. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Marti prostě mi to vadí, sice malá je krásná, ale nechci, aby si ji mohl prohlížet kdokoliv a kdokoliv si fotky stáhnout a zneužít je a náms e tohle stalos e svatebníma fotkama, kde jedna slečna moje šaty, které šila mamka, vystavovala u sebe v albu jako svoji a to tenkrát jsem s ní měla diskusi přes vzkazy. Tak bych nerada objevila někde malou.... On mě na to dnes upozornil i manžel...
Peti to je jasné, že i na starém koňovi se mi mohli koukat, s novým koníkem to nemá nic společného.uvažovala jsem nad tím už dlouho, že si nechám fotky jen na Fb pro přátele, ani tak tomu ale moc nevěřím´, že je to pouze pro přátele...

prostě jsem to sem chtěla napsat jen aby jste věděli, proč jsme smazala :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
gábi vy ji uvidíte na Fb :slight_smile: :wink: jj holky pošlete mi prosím na maila aktuální fotečku vašeho drobečka, já zase vytvořím něco takového jak jsem vytvořila předtím, je to s odstupem času :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
tak změny musím leda prozkoumat. Ale jak bude čas. :slight_smile: Ale stejně já te´d malou ani nemám čím fotit, jen mobilem a to není ono :( jj maila znáte, že jo??,
20. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
waci - tak já dneska zkusím malýho vyfotit a něco ti pošlu, jo? :slight_smile: Jinak s tím zneužíváním fotek je to na prd. Ale já když jsem fotila na psích akcích, dávala jsem si na fotky "podpis", aby to nikdo nemohl tak lehce zneužít, vypadalo to pak tak jak na té fotce dole :slight_smile: Ale i tak se tomu člověk kolikrát neubrání no... :-/
20. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
miši, ja s tebou súhlasím ani nie tak ale s foto, ale s príspevkami. Vieš, ono ak niekto chce veľmi a je šikovný, tak si foto nájde presne ako píšeš aj na FB, či na webe ak ich tam máte.... no skôr sa v príprade Tvojom a Jankinom prikláňam k tomu, že by ma ináč sralo, keby si to to čo píšem čítal niekto, kto ma pozná či rodina. Ste moje kamošky a zároveň moje bútľavé vŕby (dúfam že to u vás znamená to isté čo u nás...), pri ktorých viem, že sa dozviem váš naozajstný názor a nie to čo počuť chcem a hlavne, že sa to nedozvie nikto iný, komu by som sa zdôveriť nechcela.... Môj nick síce asi nikto nepozná, a hlavne, neviem či by ma niekto hľadal na českom koňovi :grinning: , no človek nikdy nevie.
Jani, možno by stálo za zváženie (ak sa vyjadria aj kočky čo sa ešte nevyjadrili), že by sme, teda že by si to súkromie urobila už teraz, keď to máš naštudované :wink:

Malá spinká, mazanec sa chladí, prádlo požehlené, počkám kým sa zobudí a fičííííím :slight_smile:...tak sa tu majte krásne
20. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
jj myslíš watermark, taky už mě to napadlo.

Jj pošlete a já začnu pomalu tvořit a jak budu mít, rozešlu vám to zase do mailíků :slight_smile: jsme právě včera koukala na tu první a říkala jsem si jak se ti naši prďolínci změnili.
20. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Žanetko k mojí tchýni se doneslo to s těma oknama, jak jsem tu psala, proto ten minulej týden jak jsem psala, že už nevěřím nikomu s penězma, tak jsem to nechtěla psát veřejně. Donesla jí to švagrovka. Taky z toho byl humbuk. ale zase na druhou stranu se mohla chytnout za nos :grinning: na webovkách svejch nemám malou ani naše fotky :slight_smile: jen fotečky svojich díleček :grinning:

holky my dnes přemýšlíme jak přestěhovat obývák, aby zde bylo jak u lidí a ne jak v jeslích :grinning:
20. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
jinak čtu něco o soukromé diskusi, nevím o co jde, ale jsem pro já jaksi neměla čas toho novýho koňa prostudovat :sweat_smile:
20. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
už mám jednu fotečku od Martinky :slight_smile: tak jen tak dál, jdu malé ohřát oběd :wink:
20. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
peti a jinak fotka je super, je to kolie že jo? nebo se pletu?
20. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
asi trpím samomluvou :grinning:
20. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Miši je to border kolie :wink: Kamarádka má dvě, teda dva, má hafany :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
jsem si říkala, že je to určitě ona akorát jsem nevěděla jak se píše to border :grinning: a než abych napsala bordel, tak jsem napsala jen kolie :grinning:
my máme zlatou kolii u mamky :wink:
20. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
waci - dík za pochvalu fotečky, já to sem dávala kvuli tomu "vodoznaku" na ní, na žádné mrňousové ho nemám, tam to tolik neřeším, ale ty "psí" fotky docela jo, protože je dost lidí, co si to stahujou, vydávaj za svý a mě to štve... I když kvalita těch fotek není úplně super, tak zas odpad to taky není, tak si je radši podepisuju :grinning: Aspoň je pak "ukradený" poznám :grinning: Jinak je to border kolie :slight_smile: Border koliák a tenhle konkrétně je psisko, který je po mně ideální, co se poslouchání a tak týče :grinning: TAky bych jednou takovýho psáka chtěla :grinning:

Já měla vořešici, nechala jsem ji u mamky a když babičce umřel pesan, tak se psice přestěhovala k mojí babičce, tam je nadšená, protože s ní celej den někdo je a má čas v podstatě jen na ni. Babička je zas nadšená, že psice poslouchá a všichni důchodci pejskaři jí závidí, že má tak poslušnýho psa :grinning: Ale mrzí mě, že psici nemůžu mít u sebe... I kvůli malýmu, ale manža do bytu psa nechce a sem by nám ho asi ani ten dědův brácha nedovolil, takže tím to je vyřešený no...
20. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
jůůů už funguje aktualizace normálně:slight_smile:

Miší tak to by mě teda taky štvalo, kdyby si mě někdo tady četl a když si měla takovej problém s tou tchýní tak to se ani nedivím že chceš do soukromé diskuze...no já už sem vyjádřila svůj názor že klidně:slight_smile: však sem za náma stejně nikdo cizí nechodí a sme taková uzavřená grupa, tak co by si nás kdo četl že...ať si všichni ostatní trhnou nohou...my tu sme pro sebe a ne pro to aby si nás někdo čet...o mně teda ani nikdo neví že tu sem...ale když sem třeba dávala někomu odkaz na albíčko aby se podíval, tak sem si taky kolikrát říkala aby si pak nečetli i co tu píšu...ale to asi ne...no ale klidně uděláme tu soukromou skupinu:slight_smile: koukala sem že už tam nějaký vznikly:slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
holky malej má takovou malinko kopřivku nebo co to je ...má to trochu na bříšku a trochu na zádíčkách...ale nic co bych neměla už vyzkoušenýho nejedl...tak nevím z čeho to může být...není to nějak moc...ale vůbec netuším z čeho to má????
20. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Gábi a nebudou to potničky? Zkus ho dneska míň oblíct, jak půjdete ven a zítra uvidíš :wink: Nebo nevyměnila jsi krém na tělíčko?
20. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
a aktualizace jede pořád blbě, zas jsem tu měla text, co jsem odeslala naposledy :confounded:

Dneska jsem chtěla vzít malou v šátku a ono vypadá, že bude pršet :cry:
20. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
jj Marti mně už ta aktualizace taky zase blbne...ale vypadá to aspoň že na tom dělaj, když to už chvíli šlo normálně:slight_smile:

jinak nezměnila sem právě vůbec nic...ani krém, ani pití, ani jídlo, ani oblečení neměl v tom jiným prášku ještě...tak nevím...asi fakt jen potničky...i když ty už měl a vypadalo to jinak...ale ono to zase trochu zmizlo...tak třeba to měl jen trochu ošoupaný o koberec...i když je mi divný že by to udělalo takovýhle puntíčky...no uvidím do večera jestli to zmizne a nebo se rozleze... :wink:

Mě se dneska nechce vůbec nic...sem nějaká smutná:frowning2:
20. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Miší já nějakou fotku musím vyfotit...nemám teď žádnou takovou z blízka když mu je už 7. měsíců:slight_smile:pak ti jí hned pošlu až jí vyrobím:slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky, jsme doma z vyletu k pradedeckovi, je mu 81 let. 70km tam a 70km zpatky :grinning:

Misi, chapu, ja bych si taky kolikrat postezovala vic, ale nemuzu nechci aby se nekdo v praci dozvedel, co me trapi nebo kdybych nadavala na Jirku, preci jenom je to jejich sef a nebylo by to vuci nemu fer!

Damy az zalehne drobotina nastuduju soukrome skupiny zalozim a pozvu vas :wink:

jdu se venovat diteti pred koupackou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.