• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky vánoce by měli zakázat :grinning:
29. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
waci...já se taky děsím Vánoc, nevím, co mám koupit všem ostatním krom Aduš, ta toho dostane tolik, že na ostatní mi nezbydou finance :grinning: :grinning:
S tou fotkou...no, všechny jste si daly nové fotečky, tak jsem nechtěla být pozadu, jen nemám žádnou pěknou s Adélkou :grinning:
29. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:

tak se hlásím z válení se u našich:slight_smile: je tu sice taky docela hnusný počasí, ale jinak dobrý:slight_smile:
Včera sme byli u mojí babičky a prďola tam byl celou dobu hodný...jinak byl přes den docela protivka...ale pak sem pochopila proč:slight_smile: protože se u babičky pěkně pokadil...po 10 dnech to z něj konečně šlo ven:slight_smile: hurááá...ani si neumíte představit jakou mám radost:slight_smile:
29. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
calli: neboj to se upravi, moje Kika taky byla uplakanek ted uz ji nenechavam, jak vzlykne beru si ji a vymyslim co delat aby na to zapomnela na ten plac. Zvykla jsem si, proste to vydrzim.

tady taky mrholi no fuj :confounded:

no vanoce uz mam skoro vymysleny tak zacnu jen objednavat a uz ted at mam klid, Kika samo dostane nejvic :sweat_smile: dam na to celou svou materskou tak to musi stacit :grinning:

gabi ahoj to se nekdo ma takova flakacka pekne u maminky, gratulujeme stepankovi k pokadene plinecce :grinning:

ja jsem vytocena kdyz vecer Kiku vykoupu nakrmim uspavam a ona se posere no to by me omyli :rolling_eyes:
29. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj babenky,

aj môj drobec ma vnoci prekvapil...o 2,30 som potrebovala odsávať, no malá sa akurát začala mrviť, tak som jej šupla do pusy dudu a ona chrnela ďalšiu hodinku :slight_smile:

gabi, závidím maminkine obskakovanie (ale doprajem)

calli, fotka je pekná
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
jo a holky moje kristynka si dnes v noci pridala kojeni spala jen 4 hodiny takze o pulnoci kojo, pak ve 3 a v 5:40 no driv vydrzela i 8h bez kojeni a ted s bidou 4h tak nevim co se deje a vcera jsem ji konecne dala dupacky vel 62
29. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
No kočky tak včera bylo fakt asi něco ve vzduchu protože Štěpula si večer taky ublinkl...ale jen trochu...ale na to že blinkal naposledy když mu byly asi 2 týdny...tak mě to překvapilo:slight_smile: No ale jak koukám, tak co píšete, tak včera asi řádily ty magnetický vlny ze slunce:slight_smile:

Jinak Aureli mám radost že je Alex v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Jani co prosím tě budeš všechno kupovat, že ti na to padne celá mateřská?
Já vůbec ještě nevím co budu Štěpulovi kupovat...mám v plánu jen tu jídelní židličku a pejska od FP:slight_smile: jinak to asi nebudu přehánět...ještě sem mu nakoupila nějaký oblečení...ale to jen tak spíš že to potřebuje...ale hraček má už teď dost, tak to nebudu přehánět:slight_smile: Jinak já bych mu zase koupila milion věcí na sebe kdybych na to měla...mě se to všechno tak líbí...ale on to pak ani nestihne unosti:slight_smile: tak se brzdím:slight_smile:
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, rychle nakukuju jak se máte :slight_smile:

My dneska začaly s látkovýma plínečkama :wink: A už vím jak dávat Janičku plavat a cvičit ve vaně tak je to supééér :grinning:
29. říj 2009 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
zanetko ty mas furt tolik mlika??? jak dlouho kojis? myslim kolik minut?
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Gabi ja jsem myslela jako cel materska pro vsechny :grinning: kupovat nevim no pejska od FP taky mam v planu a pak urcite neco blikajiciho uz pro deti od 6m+ no musim se vydat do obchodu

sacvi a kdo ti to poradil jak plavat s miminkem? my budem chodit az od brezna na plavani
29. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
jani, aj moja laurinka sa asi týždeň budila vnoci skôr ako zvykla a potom sa to samé vrátilo späť..neviemčím to bolo. Tú hraciu deku čo som ti poslala link od lamaze si mrkla???
a jani, ešte sa chcem opýtať, ako si dávala melj umelé mliečko?? Fľaškou? lebo u nás ak tatino "kojí", takflaškou a všade sa píše že nee, no ale dávať to lyžičkou alebo pohárikom sa mi nem páči... :sweat_smile:
fičím kojiť...
29. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Sacvi ty se máš...to plavání ve vaně jsem chtěla taky zkusit...ale nemáme teď moc korunek nazbyt a v Praze taková paní co ti to příjde ukázat stojí docela dost:frowning2:

Jinak Vánoce pro ostatní jsou pro mě teda letos docela utrpení...babičce s dědou nechám udělat nějakej kombinovanej rámeček se Štěpulou se mnou a s bráchou...to bude mít babička nejvetší radost:slight_smile:
Našim už taky vím...ale co bráchovi a Járově rodině...to netuším...ale hlavně se obávám, že Járova ségra zase vymyslí nějakej super dar...co bude stát majlant a my to budeme dávat na půl...a na to teď fakt nemáme...Járovi v práci zkrouhli plat...no a moje mateřská je nic moc...do toho polatky a hypotéka...no co vám mám říkat...takže je to naprd...fakt bych nejradši aby Štěpán už maloval...dostali by všichni obrázek a nazdar :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
jani, ako kedy, niekedy 5 a niekedy 20, ako sa beruške páči. No keď je na kozene 20, tak to cca 10 papá a potom si dudlíkuje - sem-tam a ja jej to dovolím... reagujem dodatočne, lebô kôň mi nenaskakuje priebežene :angry: , no ale už fičím, lebo malá kričí chcem jeeeesť :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
holisko já chtěla taky chodit do bazénu ale teď přes zimu je to blbý..mimi se Ti nachladí nebo někde něco chytne a tak jsem zjistila že je i plavaní ve vaně a šla se do toho :grinning:
www.plavacci.cz esi chceš kouknou o čem to je :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz
zanetko ta hraci deka je nadherna ale ta cena :confused:

davam ji UM normalne flaskou od Aventu, prso ma ale radeji, nebot jsem ji zkousela dat UM i v noci po kojeni ve snaze ze mi treba bude spat dyl nez 2,5h ale ona ji nechce ani pres den, lahev si bere jen vecer po kojeni jinak ji vyplivuje jazyckem no a dela u toho zhnusene ksichty stejne jako kdyz ji cpu dudel :grinning:
29. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
sacvi diky :wink:

Gabi, ja sice mam docela fajn materskou ( asi o 1000kc min nez vyplatu pred tim) ale sem si rekla ze rodine koupim kazdymu neco za 1000kc, to mam mamku a tatku, segru, jejiho pritele a Lejlu, tak ti dostanou poukazky na masaze :grinning: lejlinka hracky, no a zbytek koupim neco drahemu a moje princeznicce hracky
29. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
sacvi ten link nefunguje :frowning2:
29. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
holky tak malá má nějaké neklidné spaní, stále se budí. :frowning2:

u nás taky malá bude mít plno dárků :grinning: mamce už dárek mám, ale neteřím a synovcovi a tchánovcům zatím ne. ale nebudeme to přehánět. finance nejsou
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
zanetko! tak jsem koukla na UK ebay a tam ji maji za 1000kc to je bordel tady je to tak drahe takze ji tu hraci deku Lamaze objednam a segra doveze! nechapu proc tady je to vic jak 2x drazsi
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
jéé holisko promiň na konci není cz ale com. :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz
jak tak koukám, tak všechny miminka dostanou pod stromeček pejska :dizzy_face: , my ho taky máme v plánu pořídit :slight_smile: Jediný komu koupím jen maličkost bude Jirka, ten si teď nadělil Ježíška s předstihem,koupil si zas nějakou novou grafiku do počítače, takže jemu koupím jen větší dárek k narozeninám, které má začátkem prosince a pod stromeček jen maličkost (z lásky :dizzy_face: )
29. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
holky koukejte jak se mi ráno probudila malá z ničho nic měla č nožičky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3468590&vReferer=
29. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
mělo tam být 4 nožičky :grinning:
aj ja som zvedavá na plávanie vo vani...
no našej sa flaša tiež moc nepáši, ale keď je hladná a mamina nie je doma, alebo musím dať z chladničky ak náhodou grckáme a všetko vypapáme....tak jej iné nezostáva :confused:
a práve, tá cena, som myslela že u vás to bude lacnejšie ale neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
waci...super fotka :grinning:
jaji, my používáme lahvičku od Tommee tippee, je s pomalým sáním a tvarem připomínající bradavku, malé nevadí a já nemám strach, že by pak nechtěla prso :slight_smile:
máme tady tu, ale v růžové barvě http://www.forbaby.cz/zbozi/675427/20481/20413/1/kojenecka-lahev-c2n-2ks-260ml-0+m.html
29. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
my máme avent flašenku míchám v ní malé laktošky s mojím mlíčkem a ráno dostává před kojením flašenku s troškou a vezme ji bez problémů a prso potom vezme taky bez problémů.
calli jj malá je rošťanda, takhle se vyslíknout
29. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
calli, má doma kúzelníčku, vešer 2 ráno 4 :grinning: , tá tvoja flaška sa mi páči, ale tiež mám kopec avenťáckych...a zas až tak často z fľašky nepije, no uvidíme, snáď to dobre dopadne a zvládneme kojenie aj za občasnej flašky...

jani, pošli mi prosím link, kde si tú dečku našla, ja by som mrkla či je možné objednanie, lebo ju veľmi chceeeem
29. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Zanetko i ja ji velmi chci, poslu ti kde jsem to nasla, nebot to neshipuji do CZ a SK tak jsem mu psala kolik by byl shipping a jestli je ochoten to poslat.
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400078989921&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

maji jich vice tak kdyby to slo pomohla bych ti to objednat, moc bych si to prala ale tady se mi za to nechce davat tolik penez.
29. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Čau kočky.Tož ta dečka je super, ale musí to být pěkná palba za ňu, že? He, náš prďola si už chytá nožky. V noci se mi odkopává, tak ho budu muset dávat do pytlíku na spaní.... :grinning: A nějak se mu podezřele otáčí režim. V noci po nakrmení oči jak baterky, vysmátý jak pětikačka a vykládá si.... :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsem mrkla, jak dětičky rostou. Je to paráááááda............ :sunglasses: miláčci naši
29. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.