• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No žanetka ja som od začiatku mala v pláne, že prejdem potom na látkové plienky. Tak trochu budeme šetriť, lebo papierové lezú moc do peňazí. :wink:
Chcela som začať až po 3 mesiacioch, keď sa trošku upraví stolica, ale nakoľko nemáme žiadnu stolicu :frowning2: tak som už začala a čakám s radosťou na tú chvíľu, kedy sa mi do niektorej poriadne pokadí.

Jé Sacvi, tak sme 2, čo látkujú a aké plienky ste si nakúpili?
29. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
A holky, nevychází to přibližně stejně, když pak ty pleny zase pořát perete?
29. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak jsme se vrátily z kontroly kyčlí a musíme nosit široké balení a cvičit :frowning2: Sice doktor říkal, že to není špatné, ale nemám vůbec dobrý pocit, prý už to museli vidět v porodnici, tak jsem naštvaná :frowning2:
29. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit :slight_smile: U nás všechno OK, malá už si se mnou povídá a začíná s ní být fakt sranda. Zítra jsou jí 2 měsíce a dělá nám radost :slight_smile: Jen to usínání nám pořád nejde - musíme udyndat, jinak nezabere :( Ale co, je to její jediná neřest a ta časem taky zmizí :slight_smile: Jo a pořád se zbavujeme rýmy, kterou už má měsíc. :angry:

Calli to je mi líto, ale neboj, chvíli budete dávat široké balení a ono se to zase upraví :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
calli to je mi líto, ale vydrž nám se to vyplatilo. Malinká má noženky v pořádku, ale pan doktor říkal, že uvidíme zase ve 3 měsích, že se to může projevit třeba i ž v půl roce nějaká vada... :unamused:

kajra nevím jak holky perou..., ale kamarádka taky přešla na látkové a zjistila že když spočítá praní žehlení čas strávenej a všechno nehledě na to že musíš těch plen mít taky zásobu, tak jí to vyšlo na stejno a hlavně byla uhnaná, protože lítala za malou a k plínám.. a nakonec skončila zase u jednorázovek

ale asi to je člověk od člověka každej má jinej názor :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky,

ale zase si myslím že ty plínky jsou pro mimi lepší..šáhněte na jednorázovku a na látkovku..a navíc při dalším mimi neutratíte za plínku ani kačku :wink:

Janička je moc hodná..dneska sem našla na rodině videa jak si hrát a už několik básniček umím a Janičce se to líbí. :grinning: Jinak z látkovek sem nadšená a janička taky.. eště aby ne když má zadeček jak v peřince :grinning:

Chystám se že napustím vanu a půjdu s malou plavat a cvičit ale nevím esi mi dřív neusne..nějak zíve :sweat_smile:
29. říj 2009 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz
a navíc si myslím že to moc práce nedá..vypere se to samo jen to pověsit..ani žehlit se nemusí :wink:

Ale jak píše wacinka..každej má svůj názor
29. říj 2009 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz
sacvi ty máš asi i ty co stačí prát na šedesát ona měla klasiky na devadesát a musi se napařit :wink:
29. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
tak my jsme vykoupaní, napapaní a čekáme, kdy usne :grinning: A v tom širokém balení vypadá srandovně :grinning:, ale hlavní je, že jí to pomůže, doufám :confused:
29. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak zdravím po delší době :slight_smile: včera u nás byli manžovi rodiče a ségra podívat se na malýho :slight_smile: Tak jsem neměla moc času... Jinak malej je fakt hroznej žrout... Dneska jsem ho kojila těsně, než jsem šla do školy a on za ty 4 hodiny stáhnul ještě 280 ml a než jsem se vrátila, už zase mručel, protože měl hlad... :confounded: By mě zajímalo, co z toho dítěte vyroste, když se takhle cpe...:grinning:
29. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
No máme tie látkovky čo stačí prať dokonca na 40-tke a veru nežehlia sa, teda žiadna moc starosť navyše s nimi nie je.

Sacvi napíš aké používate. Ja mám kadejaké rôzne značky. baby Lucy (BL)Organic, BL Bamboo, Bl AIO, Bum Hugger, Bum genius, Itti Bitti, Tots Bots, Ellas house, Imse Vimse a Swadlebees.

Inak drobec teraz za týždeň vyrástol o 2 cm a aj hlavička mu podrástla o 2 cm.
29. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak Sacvi kukla som ti do albumua našla som odpoveď na svoju otázku. Tú Itti Bitti - Moo moo chcem teraz dokúpiť aj ja. A aj vrchné nohavičky máme tiež od Imse Vimse, ale ja mám tie ZOO.
29. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky, když látkujete, zatím mi asi odpoví jen Sacvi, kolik jste koupily těch plen a vystačí aspoň na dva dny? (ať sestihnou vyprat a uschnout...)
29. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak jsem přidala fotku, kde máme široké balení...vypadá to děsivě, tak snad to zabere :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak holky vstavat? :sunglasses:
30. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ráno ted jsme vstali :wink: malá se řehtá na celé kolo a já nevím čemu :grinning:
30. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ráno, já už vstala, ale malá ještě spí :grinning:
30. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ahojky, dobré ranko..

Jani, sa ináč rozčulujem, keď vidím ten cenový rozdiel u nás a mimo nás. Sakriš, to koľko na tom tí malopredajci zarábajú, veď aj tí v zahraničí musia mať z toho zisk, ináč by to nepredávali!!!! Veľmi by si ma potešila, keby si mi to objednala, ak by boli vhodné podmienky.... ja by som si musela nájsť niekoho kto by mi to poriadne preložil, lebo angličtinu u nás "ovláda" syn a trošku Milan, no nie je to ono xixi, ešte že máme translátor...

hurá, zajtra víkend a nebudem sama doma, teda len s Laurinkou. Sú u ná síce prázdniny, no Maťko má program...
30. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
jajka já co můžu tak taky raději objednávám z ebay protože ty ceny jsou fakt rozdíl
30. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
waci, a z ktorého štátu cez ebay objednávate???ja s tým skúsenosti nemám, tak mi poraďte prosím, odkiaľ by som mohla, u nás to nie je :confounded:

Zuzka, ja som myslela, že tie látkové sú zdravšie alebo niečo podobné, preto som sa pýtala...ja sa priznám, že ak sú rovnako v pohode ako jednorazovky, tak mne by sa do toho nechcelo, ale to asi preto, lebo mám za sebou mimčo odrastené na obyčajných plienkach čo sa používali a teda pri každom cvrknutí som musela prebaľovať, lebo Martinkovi sa mokro nem páčilo :grinning: , no je tiež pravda že ich trebalo i žehliť a musela som ich prať na kvantááááá
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
... a nepredraží sa to ptom pri cene za dovoz???...
30. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
No ono výskum ukázal, že sú menej škodlivé ako papierové, hlavne pre chlapcov, no a sú aj také, v ktorých je pocit sucha. No a aj tie v ktorýcj je mokro, tak drobcovi zatiaľ nevadia- dúfam, že ani nebudú a možno sa skôr naučí chodiť na nočník :wink: .
30. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Calii tak ja ich mám teraz takých 13 čo môžem používať, al eOk by bolo tých 18 na začiatok, aby som stihla aj vyprať a nemusela použiť papierové. Ale odporúča sa takých 24 a že to by malo stačiť, ale ja som nakúpila už aj väčšie, tak do tých musíme dorásť. Inak mnoho z nich mám také, že sa dá veľkosť nastaviť od novorodenca až po nočník, ale v tých má väčšiu prdelku, ale sú super.
30. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
noo, s tým nočníkom ..n tom niečo pravdy asi bude :sweat_smile: , Maťko bol na šerblíku veeeeľmi skoro....mal rok aj kusoček, no asi rok aj 4-6 mesiacov, lebo to bolo jeho druhé leto :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
aureli, no já právě uvažovala, že bych jí koupila látkovky, ale přišlo mi to dost finančně náročné...dát najednou takovou pálku za plínky...vím, že by se mi to do půl roku vrátilo a že za papírovky utratím mnohem víc...no ještě uvidím, ale je to dost, když si vemu, že jedna vyjde minimálně na 300,- a říkáš, že 18-24ks...nooo...nevím :grinning:
30. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
jaji já objednávám odevšad třeba čína, amerika, anglie, prostě odevšad odkud to jde. vždy mě to i s poštou vyjde levněji než u nás. Jen neberu třeba věci, které něco dělají ty interaktivní, protože ,mám strach aby se dopravou s tím něco nestalo. třeba jako ten papoušek mi přišel nefunkční a ten je z ČR.
ale mamce objedvávám porcelánové panenky.. a nikdy nepřišla žádná rozbitá
30. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
calli cože jedna vyjde na 300????to si děláš legraci? to snad není pravda
30. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
zanetko ja objednavam jen z UK ebay nekteri prodejci jsou ochotni posilat vsude a kdyz ne napisu jim :wink: tak jsem psala dvou pokud to pujde tak ti detailne popisu co delat aby ti to prislo taky :wink:

vim ze hodne veci je i na nemeckem ebay www.ebay.de ale neumim nemecky jen anglicky :grinning:
30. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
hoky nevíte neexistuje nějaká hračka která hraje melodie pořád? dokud ji člověk nevypne sám????
30. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Miso jo ta co je na te hraci dece LAMAZE hraje non stop
30. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.