• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ale tu samostatně neseženu :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
u nás je dnes celkom pekne, aj slnieško vykukne, trošku fúka, 8 stupňov a Žanetke sa nechce ísť s mimčom von. A tak je mimčo vonku samé - na balkóne, ešte že ho máme :grinning: (mimčo i balkon)
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
jaji u nás je hnusně,mně není jaksi dobře , malá konečně usnula v postýlce. dnes se jí jaksi nechtělo spát. po jedné snad dojede manžel, tak se o ni postará a já půjdu asi lehnout
30. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
me kristynka spinka rano ob hodinu :slight_smile: hodinu vzhuru hodinu spinka v postylce ale ma otevreny okno a odpoledne pojedem do banky a za tatkou :grinning:

Waci a ten pejsek od FP nemyslis ze to je jeste moc brzy na ne?
30. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
jak pejsek myslíš ten co učí zpívat... toho máme na vánoce, ale nehraje nepřetržitě
30. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak my šly ven a nakonec jsem tu procházku zkrouhla jen na cestu do obchodu, ptž jsem se málo oblíkla a byla mi zimečka :grinning: Ada ještě spí v kočárku, tak ji nechám, stejně má jíst až za hodinu :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
holis jsem blbe četla :grinning: ty jsi se mě ptala :grinning: no když nám přišel tak jsme ho zkoušeli a malá byla u toho a řehtala se když ten pejsek zpíval a ono se to do budozcna neztratí :wink:
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky manžel vzal malou ven já si jdu lehnout jsem dnes KO
30. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
waci, hezké sny :wink:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky kde jsteeeee?

my jedeme za chvilku ven je tam krasne
30. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
mne je dnes nejako smutno :frowning2: . Maťko je preč, milanko v práci a my s laurinkou samičky...
30. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
tak jsem stejně nemohla usnout a šla jsem udělat tvarohovou bábovku. ae mně je pořád blbě :frowning2: malinká spinká na dvorečku ve tmě. jinak volala moje mamka, že se jí moc stýská a že už je zdravá tak zítra dorazí tak jsme moc ráda :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
waci, měřekla doktorka, že můžu jíst skoro všechno, ale neměl by se tvaroh, tak snad nebude Zouinku bolet bříško :frowning2:
Jinak moje mamka je tu, tak malou zkouší uspat, zatím se to nedaří...
30. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
tvaroh jím a nic malé nedělá :wink: ale tohle je normálně v těstě místo mlíka takže je to klasická bábovka :wink: ten tvarho tam necítíš

holky zkusila jsem dnes rajče tak uvidíme jak se osejpneme
30. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
zanetko jeste jsi sama? kdy se ti vrati muz z odpoledni?? neboj rychle to utece.

waci tvarohova babovka to zni moc dobre :grinning: jak se dela :grinning:

ja jim taky vsechno a Kika je v pohode :grinning: lepsi nevedet co by se nemelo a nenervovat se. rajcata jsem jedla hned co jsem prisla z porodnice ani jsem nevedela ze se nemuzou a dnes jsem delala vrabce se zelim a taky pohoda, zeli jim furt hrozne ho miluju
30. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
už nie sme samé, už je doma i tatik, drobček spinká, :dizzy_face:

a tvaroh tiež milujem a jem ho veľa :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak to nevím, proč říkala, že ho nemám jíst :confused: Aduš snad konečně usla, po koupání fakt těžko usíná a to se mi už zdálo, že po kojo usne, ale pak se pokadila, takže se přebalováním probrala, ach joo :grinning: Ale jinak je už zlatíčko :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
dobre rano tady je krasne ale ta kosa :slight_smile:

jdu ulozit tygra do postylky a necham otevreny okno at dycha cerstvy vzduch
31. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky všichni, tak my jsme dneska s mrnětem sami doma, manža šel na kurz "time management" a příští tejden (myslím) jde ještě na kurz "učení" (jak se naučit si věci dobře pamatovat a tak). Odpoledne přijdou na návštěvu mamka s babičkou a se strejdou no a malej je podezřele hodnej. V noci spal od 12 do 4, potom do 7, pak mě nechal vyspat se až do 10 a teď ještě pořád spinká, musim se na něj do tý postýlky kouknout, jestli mu něco není... :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
No ahojky, tak mávame teraz ťažké noci.Prvé spanie je super - tak do jednej a potom je hore každú hodinku a pol. Takže katastrofa, to preto že sa snažím čo najmenej používať rektálku, ale akosi sa mu nedarí vytlačiť - snažím sa ju použiť len raz denne a on chudák potom večer stále tlačí a potom je stále hore a chce papať.
31. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
aurrel - hele zkoušelas pít fenyklovej čaj? Já se tím teď prolívám co to jde a malej nemá větší problémy... Bylo znát, když jsem ten čajík jeden den nepila, že mu šlo hůř tlačit, takže jsem ho musela hned kupovat znovu :slight_smile: Ale od té doby, co ho piju je malej v pohodě... :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ja pijem fenikel, rascu a aníz ale drobec je jedným z tých, na ktorých nič nezaberá Akurát odkedy berieme laktobacílky, tak začal prdkať, lebo ani to mu predtým nešlo. :frowning2: Verím že to čím skôr prejde.
31. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj babenky...
zuzka, sme v treťom mesiaci a môže byť zas ten rastový sprut...nemôže to byť ono??? aj moja laurinka pred pár dňami vyžadovala papkať vac a včera sa jej to zas trolinku vrátilo... neboj, prekonáme..... verím že optimizmus čo si mala v pôrodke ťa neopustil :dizzy_face:.
Mňa zas vnoci prekvapila, zaspala o 20,00, o 1 som ju nepočula no milan sa prebral a len jej strčil dudaka a ja som sa zobudila o 3,40 že aaaa, odsávačka kde si, no a ako som doodsávala, tak sa zobudila a nakojila som ju....
31. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
...dnes som papala prvý krát kapustu, robila som koložvársku mňaaaaam, tak som zvedavá ako bude...

... a z tých laktobacilov mám teda prdíky i ja :grinning: ... a ráno niekedy fičím rýýýýchlo prerýýýýýýchlo :grinning: - aspoň si myslím, že je to z toho :confused:
31. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky tak mam prvni darek pro Kristynku k Vanocum, v tescu maji hracky FP tak dostane hraciho sneka nebo co to je, bude se tim ucit motoriku nebot tam musi vkladat tvary :grinning:

taky jsem ji jeste objednala vcera "baby first cup" no moc krasny ruzovy, je od 4+ tak to bude mit presne na stedry den :sunglasses: je i s uchama aby se ucila bumbat sama.
31. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
No u nás je to hlavne tým, že on začne tlačiťa tým sa trochu preberie, teda on pri tom spí, ale plače a vrčí a prestane až keď ho nakojím. Ale myslím, že tak trochu je to aj tým špurtom, lebo za týždeň narástol o 2cm.
31. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
haj baby, iem sa vykecať....mali sme návštevu, 3 dospelí a dve deti 8 a 6 ročné...a teda ja to stále nezvládam. Tie decká sa len na mimčo tlačia, rovno do tváričky aj keď ich na to x krát upozorníte že nee, chcú ho držať, sú extrémne hlučné, malá mi počas návštevy spala 40 min, bola mrzutá a cez 3 hoďky bolo na mňa a Laurinku toho hluku a strehu fakt veľa....alebo to proste len ja nezvládam :confounded:
31. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Myslím, že to nie je len v tebe, ono je to namáhavé dávať pozor na svoje dieťa a nie to ešte na ďalšie dve. No a celkovo cudzí ľudia narušia drobcovi rytmus a on je potom nesvoj.
31. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
No práve som pozerala na tie riekanky čo o nich písala Sacvi - aj s videom - sú super. Musím si ich prerobiť do slovenčiny. Bohovský je makový závin. To sa musím ešte dnes naučiť.
31. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
dobre rano

Zanetko ja uprimne nesnasim navstevy, nejhorsi je ze Kika je mrzuta a navstevu nenapadne jit domu :rolling_eyes:

Zuzi a kde je psala Sacvi ty rikanky? ja jsem to asi nekde prehlidla :astonished:

dnes jedeme k nasim na navstevu, ale moc se mi nechce nebot proste moje miminko ma rado svuj klid :confounded: doma je doma.

Holky jak to delate na v
1. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.