• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak u nas byl dnes celkem narocny den, hlavne odpoledne kdy jsem Kristynku na prochazce nas.ala tim ze jsem sla do Albertu nakoupit :angry: od te doby plakala tak jsme jely domu a plakala i doma byla mrzuta i kdyz jsem ji vyslikla. Ale uz spi tak ja jdu taky moje zada boli z toho noseni :grinning: doufam ze uz brzo poleze :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ja se hrozne na prikrmy tesim bude to lepsi nez tahle jednotvarna strava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
No tak už spinkáme. Som zvedavá koľko vážime, lebo zajtra ideme na preváženie.Zistím, že či je pažravý kvôli špurtu alebo si len tak cucká.
2. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky já už to tu psala malej měl minulej tejden v pondělí (to měl bez jednoho dne 6 tejdnů) 61,5 cm a 5300g... Za 4 tejdny přibral 1200g... osobně si myslim, že teď už bude mít přes 5,5 kila určitě :grinning: Jsem zvědavá, kolik bude mít na kontrole ve 3 měsících... Nebo snad radši ani ne :grinning:
2. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobré ráno,

fúúúúú ako je dnes vonku hnusne, tam ma nikto nedostane, dnes ani na balkone mimčo nebude, ako by sa tam čerti ženili :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Janulka, ty nie si prvá, čo, to, čo, to, spinkáte?!?!?! :dizzy_face:
3. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Zuzi, brrr, ak je u vás tak ako u nás...dobre sa zababušte obaja :sweat_smile:
3. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobre rano no teda kdo me to dnes predbehl?

u nas se vstavalo v 6:30 :grinning: huraaaaaa

U vas snezi, tady jen tak mrholi, stejne budu muset ven je to pro me venku mene narocnejsi nez doma :confused:
3. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
holky tady je bílo :frowning2: a měli jsme šílenou noc, malá sice usnula v půl osmé,ale co hodina se budila a plakala.nakonec jsme ve čtyři vstali úplně. byl úplněk tak nevím zda to na ni nemělo vliv :frowning2:
3. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko kočky moje:slight_smile:

Tak jsem zpět a zase se vám můžu věnovat...u našich to jaksi moc nešlo...pořád se něco dělo:slight_smile:

Bylo to fajn, jen mě štvali z Járovi práce, že mu pořád volali aby něco dělal...takže on polovinu dovolené strávil u počítače:frowning2: bylo mi ho líto...

Jinak to bylo fajn, počasí docela dobrý, takže se dalo chodit na procházky:slight_smile: Byli sme u babičky s dědou...oba mají v listopadu narozky, tak sme jim i popřáli, protože tam teď pojedem až za 6 týdnů...no a jinak takové ty běžné podzimní radovánky jako rytí zahrádky nás taky neminuly...ale člověk si u toho aspoň pročistí hlavu:slight_smile:

Jinak sem udělala risk a snědla knedlíky s jahodama...a štěpula neměl ani jeden puntík...takže pohoda a už se fakt nebojím nic jíst...jahod sem se bála nejvíc a nic...tak mám radost:slight_smile:

No ale zato já...no kdybyste mě viděli v neděli večer tak se potrháte smíchy:slight_smile: táta donesl med a namazal si ho na chleba...a já na něj dostala taky šílenou chuť...jenže já jsem na některé druhy medu alergická...ale myslela jsem že to je stejnej med, co mi dal táta domů a ten mi nic nedělal...ale ejhle..on to nebyl ten stejnej med :grinning: no a mně otekla pusa tak...že by mi mohl kdejakej černoch závidět :grinning: :zipper_mouth: Jára se mi smál že vypadám jak Kačka z Kačera Skrblíka:slight_smile: ale přestala to být sranda když se mi začalo stahovat hrdlo...a já začala mít strach jestli to bude opuchat čím dál víc, tak že se udusím :pensive: no tak mamka letěla k sousedům pro Zirtec a když sem ho zbodla, tak to začlo polevovat:slight_smile: no dneska už mám zase pusu normální...ale bylo to vtipný :grinning:
3. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jinak stalo se tu něco o čm bych měla vědět...nebo se probíralo nějaké důležité téma? :dizzy_face:
Myslím že dočíst vás za ten týden by byl nadlidskej výkon:slight_smile:
3. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
grabu teda to není vtipné. bych měla strach.
JInak já med nejím sice ho miluji, ale v porodnici mi ho nedoporučiil. je to prý silný alergen a může způsobit u miminka i botulismus, ale znáš to každý tvrdí něco a každej doktor jinej názor. Já jsem elé těhu jedla jen med ujížděla jsem na něm šíleně a teď mi strašně chybí, ale jelikož mi tohle v porodnici řekli, tak mám fakt strach :frowning2:
3. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
gabi, tak to by ma riadne vydesilo...ešte že ste to zvládli...

waci, spln som si vôbec neuvedomila a naša beruška posledné tri noci vstane, napapá sa a vôbec sa jej nechce spinkať a cca 1/2 hoďky po kojení je hore...tak ja budem len dúfať, že to je tým splnom a čoskoro sa vrátime do starých koľají - nakojiť a spinkať :slight_smile:, no našťastie sa vnoci kojíme stále len raz...
3. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
No ahojky, tak somsa rozhodla, že dnes ideme sapť pekne v postieľke. Noa spinkáme - síce som hodvakrát zobrala na ruky, ale do 20min. zaspal. TAksuper. Uvidím či sa nám to podarí aj nabudúce.

Gabi to ti teda fakt nezávidím. Ešte že žiadne také hrozné alergie na potraviny nemám.

Inak dnes v noci sme boli trošičku lepší - teda oproti minulej o dosť, ale ešte to nie je to čo to bývalo. Ale ono sa to upravý. A v sobotuidem k našim, budem tam celý týždeň, tak mi bude s drobcom pomáhať mamina. Už sa na neho tešia, lebo ho videli naživo len raz -čo tu boliasi 2 hodinky.
3. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
holky tak ted se posadte, aby jste nespadly, vite co jsme udeli prave se Zoujinkou? jelikož je venku plno snehu tak jsme dali na okna uz zimni obrazky respektive vanocni :grinning: no proste jsem se zblaznila. jinak pisu ted levou rukou proto bez diakritiky mala je u prsa :grinning:
3. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Waci nám nikdo v porodnici o medu nic neříkal :confused: no ale myslím že po nedělní zkušenosti si od něj dám taky pokoj...no já ho v těhu jedla taky pořád...hlavně sem si ho dávala do těch odvarů ze semínka a do maliníkovýho čaje...mimochodem myslím, že mi to u porodu stejně moc nepomohlo:slight_smile: ale co zkusila sem to:slight_smile:
No a jinak já už takovou alergii na med měla asi dvakrát...už dřív...tak proto jsem věděla, že ten zirtec zabere...jen, mě vyděsilo to stahující se hrdlo...to sem ještě neměla...nevím proč je některej med ok a jinej mi udělá tohle:frowning2: asi záleží kde ho ty včeličky nasbíraly...no každopádně teď už si dám zase od medu pokoj:slight_smile:

Waci to si mě teda dostala s tou vánoční výzdobou:slight_smile: já teprve vytáhla podzimní:slight_smile: tady sníh zatím není:slight_smile: a stejně budu muset koupit na zimu něco nového...to co sme měli loni je už divný:slight_smile:
3. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
ahojte mamušky,

tak Miška,ten spln asi robil fakt divy,lebo náš Samuel vstával každé 2hod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zaspal o 21h a odvtedy každé dve hodiny bol hore,jedol,spal,vstával a takto dookola až do rána do 8h....už som nevedela,čo s ním,a ono teraz si prečítam,že bol spln,tak si myslím,že to bolo kvoli tomu,uvidíme teda,aká bude noc dnes...lebo takto po 2hod sa mi v noci nebudil ani keď sa narodil...takže som mega unavená,do toho večer ma chytil zase strašný prujem,skoro som to nedobehla na wc,keď to prišlo...už som z toho K.O.
No super,keď bol drahý doma,tak bolo všetko v pohode,teraz,keď by som potrebovala pomocť,tak to nejde...zákon schválnosti...
3. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
tak holky u nas se kupodivu dnes po 6ti dnech spalo dobre :grinning: buzeni jen na kojo sice 2x ale usnula hnedka :grinning:
3. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tak podĺa toho,čo tu čítam,tak všetky naši miminká nejako neposlúchajú,ale snáď sa to vráti do starých koľají...

Gábinka vitaj,tak je super,že ste si to celkom užili a že ste v poriadku...no alergie nie sú žiadna sranda,ešteže si si dala ten Zyrtec,určite to je tým,že ti vadí len niektorí medík,podľa toho z čoho a kde ho včeličky nazbierajú...tak si zisti,z čoho je ten,čo ti nevadí a papaj len ten. :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
no, tak to ten spln pôsobí asi na naše mimča rôzne...

jani, ohladom tej hracej deky ešte neodpovedali???

luci, rastové nároky ako??? cez deň pohodička, tá noc bola snáď naozaj tým splnom, aj keď janka by asi spln ak by to bolo tak, brala každú noc :grinning:
3. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
aaa aká som šikovná, bola som si nakúpiť oblečko na kojenie - s rozopínaním vpredu, kúpila som si tri takéto vecičky, každá vyšla cca okolo 1000 plus mínus nejaké drobné, tak som si ich fukla do prania že aby som ich mala čistulinké a NEZAFARBILA SOM ICH ?!?!?!!!?!!? Milana som vyhnala ako Marušku do toho hnusného počasia aby mi kúpil odfarbovač pre omylom zafarbené prádlo, tak snáď niečo zachránim, ešte som nikdy neodfabovala, no značka toho odfarbovača je veľmi dibrá tak snáď....nádej umiera posledná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neodfarbovali ste niekedy??? Nemáte s týms kúsenosti?? Ten odfarbovač je značky Dr. Beckman, mám také aj mydlo na pranie v rukách a s tým som nadmieru spokojná, je síce drahé, ale perfektné, Laurinke všetko vyperie...tak snáď ani ten odfarbovač nesklame..,,
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Žanetka,ja už ani neviem a dúfam,že aj ten rastový nárok prešiel a bolo to len tým splnom,tak uvidíme ako dnes v noci...som už z toho fakt hotová...ak to neprejde,tak si zájdem k dr na kontrolné váženie,koĺko vypije po kojení,či mám fakt málo mliečka alebo prečo sa toto deje...
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
tak to my jsme měli parádní noc, malýmu se nechtělo usnout večer, ale kolem pul jedný zabral a spinkal do půl šestý a potom jsem ho chudáka musela o půl osmý budit, abych ho nakrmila před tím, než jsem šla do školy... Manžovi s pak tady vzbudil asi o čtvrt na deset, protože ho trochu asi bolelo bříško a hlavně měl zase hlad... Tak manža vzal štěrchátka na kočár, malýmu se hrozně líbí a je z nich šíleně vysmátej :slight_smile: Kření se na ně a dělá takový "heeeee" :grinning:

No tady máme jinak taky bílo a já mám pevný boty u mamky... Jela jsem v nich naposled do porodnice a od té doby zůstaly tam, takže mám jen letní, který jsou ještě k tomu děravý, takže cesta do školy byla zážitek :grinning:

A o medu mi taky nikdo nic neřek, já ho teda zvesela jím, tak doufám, že to malýmu nic neudělá :confounded:
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
no, len choď, a ja sa potom pobavím ak bude všetko oki ako pri Gabike, keď jej dr. povedala, že drobca precpáva....ten výraz tuším použila.... . A ak náhodou nie, no tak sa aspoň nebudete trápiť a dr poradí ako ďalej :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
holky tady se pořád chumelí, malou jsem dala na dvoreček . Musím koupit na kočárek celo pláštěnku, sice mám ke kočárku pláštěnku, která u něj byla, ale nezakryje mi zadek kočárku :frowning2:
3. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Luci to je mi líto že ti je tak zle...snad to brzo přejde :wink: držím palečky ať už je líp...

Žandi to odbarvovadlo sice nepoužívám, ale bráchova holka ano a prý je dobré...ona pořád něco obarvuje a tak ho potřebuje často..a chválila ho moc...tak snad zabere:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Žani,ale mne už z toho do smiechu nie je...ešte ak mám ten prujem,to tiež može posobiť na tvorbu mlieka aleob čo...ja som už fakt zúfalá a hlavne by som k dr nešla hneď po prvej noci,čo by bol zlý,trvá to už týždeň a ja som už úplne vyšťavená...do toho mám dietu s jedlom kvoli hnačke,takže nič moc...a nemyslím si,že malého prepchávam...holt si už neviem s ním rady...tak premýšľam,čo urobiť a čím by to mohlo byť...
A tá značka odfarbovača je fajn,tak verím,že zaberie. Držím palce,to ťa určite nepotešilo,však?

Gábi,ďakujem...
3. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky...tak já malé v noci odstříkala na ráno mlíko,ptž měla přijít revize plynu, tak abych zrvna nekojila, když by zvonili...no, vypila všechno, tj. 120ml a po 20min zas řvala, tak jsem ji dala k prsu a ona zas pila a te'ď mi tu ještě pobrekává, tak snad usne...
jinak noc byla super, malá usla kolem 22h, krmila jsem ji před jednou a pak jsme chrněly až do půl 7 :sweat_smile: a pak pěkně do 10h :grinning:

gábi...s tím medem to fakt nebyla sranda, no hlavně, že je ti už dobře :wink: A co Štěpula, už kaká normálně?

waci...tak vy už máte Vánoce :grinning:, to my koupili do okna fólii s medvídkem Pú :grinning:
3. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
jinak já si dávám trošku medu do kojo čaje, tak snad malé neublížím :frowning2:, to jsem nevěděla, že by se med neměl...no, za týden jdem k doktorce, tak se jí poptám...
3. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Peti,tak s tými botičkami to musela byť sranda :slight_smile: no holt,zima sa už blíži...

Miška,teda vy ste čísla,až ja budem robiť výzdobu,tak bude poriadne padať sneh :grinning:

Calli,.teda to ste mali krásnu noc,trochu závidím,tak sa nehnevaj :frowning2:
3. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
luci, ona si to nespaní vybrala přes den, to mi zas nespala od asi 18h do těch 22h...
3. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky tak to nám návrat do domácího prostředí vrátil zpět spinkací miminko:slight_smile: u našich byl přes den skoro pořád vzhůru a pak byl k večeru protivný...ale co sme včera přijeli domů, tak je zase zlatíčko a hajá krásně...v noci se budí sice v 1.30...ale spíš se budím já...protože on si ze spaní cucá ručičky:slight_smile: a to mlaskání mě vždycky vzbudí:slight_smile: tak mu je dám pod peřinu a spinká dál a vstává jako vždycky na kojení až kolem 4h a pak až v 8h ráno...takže u nás pořád vše při starém:slight_smile:

Calli s kakáním to byla taky sranda...pokadil se po 10 dnech zrovna když sme byli u babičky...a pokadil se až na záda takže celý bodýčko...no a já neměla nic na převlečení...tak jel domů jen v tričku:slight_smile: ale zabublanej v zavinovačkách a dekách:slight_smile:
No a pak se za další dva dny pokadil, když ho hlídal Jára s tátou a já byla s mamkou po nákupech:slight_smile: takže měli kluci doma bojovku...protože se taky pokadil úplně celej...snad až za ušima...tepláčky, bodýčko, podložka...no všechno durch:slight_smile: tak ho chlapi museli vykoupat:slight_smile: moc sem se nasmála, když mi to vyprávěli:slight_smile:

No a od pátku zase nic...ani prdaneček...ale já už si z toho hlavu nedělám...prostě mu to dobře tráví a kaká málo no...když ho nic nebolí a je spokojenej, tak se tím už nenervuju:slight_smile:
3. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.