• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
blackie, kráska je ten váš drobček :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
No trvalo mi dlho vás dočítať. Tak máme 5300g - teda za 2 týždne sme pribrali 500 g - takže na nás super. Pochválil nás aj pán doktor.
3. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak snad to zase nezakřiknu...spí :grinning:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
My sme dnes zaspali už o ôsmej. Takže supiš.
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Calli tak to je supiš.
3. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky tak moc děkuju za rady...já jsem ještě dneska mluvila s kamarádkou co má dvě děti - 4letou holčičku a 7 měsíčního chlapečka a říkala že Michalka měla asi ve 2 letech pořád záněty středního ucha a když ji nechali naočkovat proti těm pneumokokům (dodatečně v těch 2 letech) tak měli od těch uší pokoj...takže to pomohlo...ale říkala že malýho teď nechala naočkovat zároveň s tou hexavakcínou a že už by to nkdy neudělala...že to malej hrozně špatně snášel, dva dny byl v horečkách a pořád plakal...takže já asi taky počkám až budeme mít po hexavakcínách...ale v úterý jdeme k doktorce na kontrolu ve třech měsících tak se jí na všechno taky poptám:slight_smile:
To je mazec, že už to jsou tři měsíce:slight_smile: tak to letí :confused: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
No tak ja frčím spinkať.
3. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
gábi, no já koukám...teda, to fakt letí :grinning: A nám bude teprve končit šestinedělí :dizzy_face:
Tak tatínek odjel do práce, tak snad bude noc v pohodě :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Achjo, holky to jsem tady jediná, kdo má takovýho obříka? :-/

Jani - mě tak napadlo (možná blbost), ale nezkoušelas malou večer před spaním kojit častěji? Mně se malej před tím dlouhým spaním budí třeba co hodinu a chce vždycky pít, přitom když se pustí, mám ještě pořád mlíka docela dost, ale on se vždycky přihlásí až po nějaký době...

Jinak dneska ten náš lump nějak zlobí, nevim, jestli ho bolí bříško nebo proč tak vyváděl, každopádně po nabaštění se byl teď chvíli v pohodě a už se zase budí...
3. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kate neboj...nemáš obříka...my měli na té samé kontrole co vy skoro stejně..myslím že i o pár gramů víc a o centák taky:slight_smile: takže neboj...rostete normálně:slight_smile:

Přidala jsem pár foteček:slight_smile: našeho frajera:slight_smile: tak mrkněte jestli chcete:slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
grabu...jéé, my máme stejnýho hrošíka :slight_smile: Zatím jediná hračka, na kterou Adušreaguje, krom kolotoče nad postýlkou :grinning:
A Štěpánek samosebou velký frája :wink:
3. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobre rano :wink:

zanetko, me v noci po koju mala negrga ja necekam nebot hrozi ze se probere, polozim do postylky na bok a spi :grinning:

gabi to uz 3 mesice???? to strasne letiiiii :grinning:

petko ja kojim predtim co 2h takze hlady by nemela trpet holt se rada na noc prezira :grinning:
4. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
tak damy kde jako jste?
4. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

No za dva dny má 3 měsíce Janička od Sacvi:slight_smile:
A Štěpa má 3m příští týden...šíleně to letí...už je to velikej chlap...a jak už umí povídat:slight_smile: a rozčilovat se:slight_smile: a hlavně slintat...pořád si cpe ručičky do pusinky a má ji úplně oslintanou:slight_smile: no je s ním sranda:slight_smile:
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
gabi co budes kupovat stepankovi k vanocum? ja mam zatim vkladacku sneka od FP a vubec nevim co dal :grinning:

jo koupila jsem ji naaadherny hrnicek s uchama od 4+ aby se ucila sama ho drzet
4. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojj tak jsemkonecne u vas kde ste kdo? ja pujdu ted koupat protoze ani tchor nesmrdi tak jako beatris :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
ahojky maminy,

tak u nás noc zase nič moc,holt musím to vydržať,je to ten spurt...ale poviem vám,že som už z toho pekne na palicu...a vonku leje,a ja chcem ísť aspoň na chvíĺu na čerstvý vzduch...

No letí to strašne,3mesiace tí naši drobci budú mať už za chvíĺu...

Jani,ja som zatiaĺ kúpila to puzzle na zem,vestičku a takové kalhoty s medvedíkom Pú,dostane jídelní židličku a hračku chcem nejakú peknú a rozumnú,čo vydáva nejaké zvuky...inak tiež neviem...
4. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Jani my budeme Štěpulovi kupovat mluvícího pejska od FP a tu jídelní židličku CAM...tu teda dostane u našich...no a to myslím stačí...ještě jsem mu nakoupila nějaké oblečení, ale to mu pod stromeček dávat nebudu:slight_smile: no a ještě určitě něco dostane na moravě a od svojí tety a strejdy...takže já myslím, že dárků bude mít až až....na to že z toho ještě nebue mít rozum...nechci kupovat nějaké zbytečnosti...a co si budeme povídat, ani ta mateřská to nedovoluje :sunglasses: :unamused: no ale jak se znám tak mu určitě ještě koupím něco až půjdu jen tak do obchodu :wink:

Ahoj Blackie:slight_smile: jak je v Itošce? tady hnusně lije
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky Štěpán teď chytil takovej záchvat řevu, že sem se až lekla co se mu děje:frowning2: je napapanej, přebalenej..ale neříhl si, tak ho asi bolelo bříško:frowning2: dala sem mu pro jistotu kapičky...teď dudlínkuje a chová se tak už je v klidu...ale vyděsil mě...jak já to moc neznám, že by brečel, tak jsem pak z toho na prášky co se mu děje...prdelka moje malá...už usíná:slight_smile:

Luci to mi ani neříkej, já jsem z toho deště pěkně vytočená...chtěla jsem jít ven a nemůžu:frowning2: :angry:
4. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Představte si co se Štěpula v posledních dnech naučil...on si chce pořád dávat do pusinky ručičky a já mu tam cpu místo nich dudák...aby nebyl pořád tak poslintanej...no a on se naučil ho chytit ručičkou a zahodit :grinning: si jako myslí že ho nenajdu nebo co, když ho nebude mít hned vedle hlavičky:slight_smile: ale je moc vtipnej, jak ho zahodí a hned si tam nacpe tu ručičku:slight_smile: tak mě to moc baví...myslela sem že to je jen náhoda...ale on to udělá třeba třikrát po sobě:slight_smile: takže myslím, že to dělá schválně:slight_smile: sice nechápu jak, když normálně ještě nemá ty ručičky koordinovaný...ale na tu pusinku už se asi trefí dobře:slight_smile:
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
kde ste kdo...já si tu povídám sama se sebou nebo jak? :confounded: :astonished:
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
grabu já taky říkám že malá dudlínkuje :grinning: A taky umí chytnout dudlíka a šup s ním pryč..a jen ji ho dám je venku a v pusince ručička¨

Já nechápu kde berete ten čas sem chodit :sweat_smile: U Vás jsou ty dny snad delší nebo co :grinning: Já prostě čas nemám..buď je malá vzhůru tak sem s ní a když spinká tak rychle dělám co jinak nestíhám..teď taky spinká tak sem si řekla že nakouknu ale zase musím letět :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi a co pořád děláš...mě příjde že se pořád flákám...proto sem pořád na koníkovi...ale vy máte ty zvířátka o který se musíš starat ne? nebo si tě pletu s Wacinkou? ti mají myslím taky nějaký zvířectvo...ale vy myslím víc že? mě Štěpula dost ze dne prospí, takže mám zatím pořád dost času...jak pro sebe, tak na barák...ale že by tu bylo nějak extra uklizeno, to se říct nedá...no sem lenoch:slight_smile: :zipper_mouth: :pensive:
Tak když tvoje Janinka taky vyhazuje dudlík, tak to jsou stejně šikovní:slight_smile: jen kdyby tak neslintal...má od toho okolo pusinky trochu pupínky...a nevím jak se jich zbavit...mamka ale říkala že to je normální, že až mu porostou zuby, že to bude ještě 10x horší :unamused:
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak jsem si právě nastudovala další úvaz na šátek...prcek už je na kolíbku dost velkej...ani sem vám to nestihla vyfotit...protože když ho mám uvázanýho, tak tu není nikdo kdo by mě vyfotil...:frowning2: tak snad s tímhle novým úvazem to už nějak dopadne:slight_smile:
4. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
grabu tak máme zvířectvo ale o to se já nestarám..já nevím co pořád dělám ale prostě nemám čas a nestíhám nic :sweat_smile:

A prdelka taky slintá o stošest a mimochodem už je vzhůru..to spala fakt dlouho :rolling_eyes: Já jdu vařit polívku esi mě malá nechá..zatím ahoooj
4. lis 2009 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz
gabi dofrč, ja ťa odfotím :dizzy_face:

baby, prosím radu a zároveň sa ideme pochváliť :wink: . Sme pozvaní s Laurinkou od fotografky na vernisáž týkajúci sa kalendára na charitu, do ktorého si lauru vybrala na titulku a máj...som to tuším písala.... a upozornila nás, že tam bude i telka...ja netuším, ako sa tam patrí obliecť?!?!?! - poraďte ak máte skúsenosť alebo vedomosť.... Nehovoriac o tom, že jediné v čom som ochotná chodiť po vonku sú dvoje rifle, ktoré mi boli pred tehu trošku volnejšie....
4. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Gábinka,keď sa dalo chodiť von,tak som mala ten hrozný prujem,ale už je to dnes lepšie a hlavne,musím trochu čerstvého vzduchu,lebo ma z toho všetkého odvezú do Bohníc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže dám asi pláštenku,na seba spacák,pre istotu dáždnik a zájdema aspoň na ovocie...
Gábi,ty Štěpánka ešte takto unesieš na rukách,aj keď ho máš teda v tom šatku?Ja mám pocit,že Samík je ťažký až hruza,a ja by som ho asi tatko neuniesla...bez kočíka,ak niekam ideme,nedám ani ránu...do konca aj autosedačku už nechávam v aute,lebo ju s malým neunesiem...:frowning2:

ja som tu inak,malý práve spí,ale ja objednávam darčeky cez internet :slight_smile:
Súhlasím s tebou,že to tiež nebudem preháňať s darčekmi pre malého,od rodiny toho dostane dosť a peniažky budeme potrebovať preňho na to očkovanie a hračky a také veci bude dostávať,keď už z toho niečo bude mať,na Vianoce nebude mať ešte ani polroka,tak to nehrotím.

Inak ja to moc nemám rada,keď si do pusinky pchá ručičky...a aký je "vychcaný",keď mu tam miesto nich dávam cumlík,len ako sa otočím,vypľuje ho a ruka je tam a strašne sa tomu smejem,keď sa s ním vadím,hlavne teda slintá u toho,že je potom celý mokrý,normálne som mu dala podbradník :slight_smile: a keď tak slintá,tak si myslím,že mu idú zuby :slight_smile: no to snáď ešte nie,ale Libi mal prvý zub už v mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Samík sa už pekne naučil,že má ručičky a može si nimi niečo chytiť,napríklad moje prso alebo keď mu dávam fľašku,drží si to akoby mu to chcel niekto zobrať,je to fakt sranda :grinning:
4. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
holky unás je sněhová vánice. byli jsme v té mojí práci a tam bylo nehorázné počasí
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
PS:Gábi,keď prídem na návštevu,tak ťa vyfotím ja :wink:

Sacvi,neboj,aj my mám prácu,ale holt si doprajeme pokecu s tetkami z koníka :slight_smile: daj Janičke pusu a nech ťa nechá uvariť polievočku :slight_smile:

Žanetka,teda,ty už máš doma takú mediálnu hviezdu ? ? ? :grinning: no ak si dáš riflíky,navrch by som si dala nejakú elegantnejšiu košeľu alebo nejaký top,nejaké botičky na opätku a je to :slight_smile: to vieš,aby v telke videli,že nie si zničená mamina,ale moc šťastná a spokojná :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
no, za zničenú sa nepovažujem :grinning: .... to ani omylom, to by som Laurinke veľmi krivdila, je viac zlatíčko ako čertík... no asi by som tam radšej nešla, ale fotografka veľmi prosila, že by tam chcela mať všetky deti, čo v kalendári budú...tak tam asi pôjdeme...
4. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.