• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Holky díky moc...tak já mu to něčím natřu a snad to zmizí:slight_smile:

Sacvi já objednávám přesně jak říká Lucinka...něco si vyhlídnu a pak si to ve zboží seřadím od nejlevnějšího...a pak to koupím:slight_smile: je lepší si vybrat obchod kde mají třeba i levné poštovné...někdy píšou že je hračka nejlevnější...ale když si přičteš poštovné tak je dražší než jinde...tak já koukám ještě i na poštovné:slight_smile:

Luci díky za tipy na dárečky...a to puzzle je taky fajn tip...to bych mu mohla ještě taky koupit:slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
sacvi: lehatko nas moc nebavi misto fialove potvory jsem tam zavesila pava Emila od Lamaze, ten se ji libi a ma rada i tu kulicku. Taky do rucicky nic nechyta zatim poradne, trochu jsem se bala ze je zaostala nebot holky tu psaly ze jejich miminka uz hracky berou do rucicek

co muzu poradit tak jsem objevila internetovy obchod http://www.elefantshop.cz/ a tam maji az moc levny hracky, snazim se objednavat to co nebude cumlat. to co nahodou by chtela do pusy tak bych koupila preci jen radeji znackove

zanetko tak vy budete celebrity jo? teda, no ja nevim co poradit co na sebe, bych vzala i ryfle a kosili a je to :wink:

sacvi krasny fotecky
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
boze ja su trubice ja jsem to napsala pod mym tajnym nickem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky libi se mi tohle http://www.elefantshop.cz/detail.php?zbozi=1557324

http://www.elefantshop.cz/detail.php?zbozi=1557290
http://www.elefantshop.cz/detail.php?zbozi=1466289
http://www.elefantshop.cz/detail.php?zbozi=1439367

ten tajnej nick mam kuli drahemu pac on obcas si cte kone :grinning: a aby si zas nerekl ze se s nekym radim ohledne noseni deti :wink:
4. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky díky za tipy vše okounu ale až bude málá spát..

usla v 13.17 a je 13.55 a je vzhůru..to si pospala :rolling_eyes: Tak já jdu za ní..ahooj :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz
sacvi ale jak říkám , je lepší vyhlídnout a najít nejlevnější a i jak říká grabu prohlédnout poštovné :wink:

holisko a já si říkám kdopak to je novej :grinning:
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
no ja bych radeji vzala vse v jednom obchode

Kostky soft 64 ks 262,00 Kč 262,00 Kč
Koberec zvířátka 10 ks 219,00 Kč 219,00 Kč
FP veselý hudební telefonek-chrastítko 143,00 Kč
Kousátko rybka 100,00 Kč
CHRASTÍTKO MĚSÍČEK A HVĚZDIČKA 41,00 Kč 41,00 Kč
TAHACÍ TELEFON, 20 cm 93,00 Kč 93,00 Kč
VKLÁDAČKA PYRAMIDA 70,00 Kč 70,00 Kč
SADA KAČENKA DO VODY - 3 KUSY 60,00 Kč 60,00 Kč
Fisher Price-kroužky na tyčí 165,00 Kč 165,00 Kč
STAVEBNICE PYRAMIDA 41,00 Kč 41,00 Kč
Celková cena zboží 1.194,00 Kč

no neni to moc ne?

Sacvi tak takhle mi kika spi bezne, doma max hodinku, venku se dyl neda byt tak hodku a pul spi pak dospava doma nez zacne rvat vytahnu a spi dal na ruce treba jeste hodinu
4. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
holis to je dobrá cena za tolik věcí :wink: holky přijel manžel jedeme se psem na očkování a malou hlídá babička :wink:
4. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani no to si mě teď rozesmála :grinning:
To si jako Jirka chodí číst co si tu píšeš s náma nebo to co si někde píšeš pod tím jiným jménem a tohle tvoje Holis nezná? to by mě nikdy nenapadlo že by mi Jára četl co si píšu s váma...asi by se pobavil:slight_smile:

Holky vy mě nakazíte těma hračkama:slight_smile: já sem se zařekla že už žádný další kupovat nebudu...že to je zatím zbytečný...už teď jich má plno který ještě nevnímá...a koupím mu je až bude větší...ale to pěnový puzzle na podlahu by se nám asi taky hodilo...máme jen plovoučku a ne koberec...tak aby prckovi nebyla zima až začne lezt...no tak třeba brácha nebude vědět co k Vánocům:slight_smile:

Holky tak tady taky na chvíli vylezlo sluníčko..i když se už zase zatahuje...jak tam fučí tak jdou mraky rychle...ale malej spinká v kočárku na zahradě...usnul mi v náručí po kojení...tak sem ho šoupla do kočárku, probudil se...ale pak zase sám usnul:slight_smile: ani sem nemusela moc drncat...holky není divný že pořád spí? aby nebyl nějakej nemocnej...on dneska prakticky byl vzhůru dohromady asi hodinu...vždykcy se vzbudí na kojení...pak se na mě chvíli směje a hrajem si ale hned zase usne...tak ho vždycky položím a spí další dvě hodiny...a takhle pořád dokola...není to divný?
4. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
gabi chodi obcas do druhe diskuze kam chodim do Olomouc :grinning: jen tak aby byl v obraze o cem se bavime :zipper_mouth:

jinak jsem koukala tak ten eshop je dobrej i na postovny je

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA 0-5 kg
Doručení řidičem přepravní služby 1-2 dny. 85,00 Kč
PŘEPRAVNÍ SLUŽBA do 20 kg
Doručení řidičem přepravní služby 1-2 dny. 90,00 Kč

Gabi prave taky nemame koberec jen plovouci podlahu a ta je studena :frowning2: ohradku zatim nechci nebot kdyz nesnasi postylku tak bude nesnaset i ohradku
Jo a bud stastna ze ti tak spinka, co bych za to dala ja :grinning: me teda ted spinka podezdrele dlouho v loznici snad ji neni zima ma otevreny okno :confused:
4. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Holky o jaké ohrádce to mluvíte pořád...to je něco místo postýlky na hraní nebo co? Já si moc neumím představit že by si Štěpula hrál za mřížema.. :confused: jak to vypadá...?
4. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Tak už sme domka z prechádzky a stihli sme to úplne presne,lebo akurát začalo pršať :slight_smile:

Gábinka,ohrádka je niečo takéto :

http://www.malvik.cz/Na-doma/ohradky/Cam-America-09

Moja segra to využila pri prvej dcére a teraz to využíva aj pri druhej a nemože si to vynachváliť :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Ale je ich veĺa druhov,aj drevené,aj také s hracími dekami a pod :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Teda Jani taký veĺký nákup za tak malé peniaze,si šikulka :grinning:
4. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
luci no maj to tam jakysi levny :grinning: jakej ma u vas uspechpav Emil? u nas vetsi nez panenka Emily :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Jani,Samuel je z neho v takom vytržení,že keby už poriadne mohol,tak ho rozmačká :slight_smile: stále nańho pozerá,chytá ho a keď mu to nejde,tak sa začne rozčuĺovať :grinning:
4. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
tak jsme zpátky a já už mám i navařeno, dělala jsem rajskoou tak se na ni těším mňam
4. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
ja sem usnula uz jsem tu taky mal slinta....jinak vse ok jinak mi pride velka a ma pres kilo
4. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
ma pres 5 kilo
4. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky jak jsem tu měla tu paní na plavání ve vaně tak říkala že si mám dát pozor na kačenky a podobné hračky do vody které jsou pískací..že se do nich dostane voda která už špatně vysychá a vznikají v těch hračkách plísně a že to není vůbec dobrý. Prý se to může koupit ale vyříznout to dno aby to dobře větralo a vyschlo..

Tak to je jen rada od té paní.. :wink:
4. lis 2009 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz
holky dík za vysvětlení:slight_smile: to je tedy podobné jako cestovní postýlka ale asi stabilnější že:slight_smile:
Štěpán má dnes žravou:slight_smile: jí po 2h celej den a mezitím spí...doufám že v noci nebude chtít taky papat po 2 hodinách:slight_smile: to by mě mrsklo:slight_smile:

Právě mi volala mamka že přišla ta jídelní židlička pro Štěpulu:slight_smile: tak mám radost:slight_smile:
4. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
jste tu?
4. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
blacki Janička je taky veliká..roste jako z vody :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi tak to je super rada:slight_smile: díky

A jaký bylo plavání? co vám poradila?
4. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
grabu no ukázala jak malou dávat plavat a vždy pořádně vysvětlila a pak sem to zkoušela já a ona třeba říkala co dělám špatně ale šlo mi to dobře i když sem měla strach :sweat_smile:
A eště mi tu nechala papír o tom plavání a o otužování..Plaveme i s podhlavníčkem :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz
autor
Blackie,tak to je už pekná princeznička,ale tak to má byť :slight_smile: mne sa poobede teda spať nedá :pensive: neviem to...

Gábi,tak možno má Štěpánek tiež ten spurtík,tak uvidíš ako v noci,my s tým bojujeme už týždeň...Samík tiež papá a spí a pod.čo 2hod,dnes je to už lepšie...takže si objednala tú Cam,čo si mi posielala odkaz?to je super,tiež idem poslať odkaz Libiho rodine,povedali,že sa na tú stoličku poskladajú a dajú mu to pod stromček :slight_smile:

Sacvi,to je teda pravda,ale nenapadlo by ma to,takže ďakujeme za radu.Inak,koľko platíš tej pani?
4. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
luci byla tu jen jednou ukázat co a jak a platila sem 350kč a 55kč za ten podhlavníček..kdybych chtěla aby eště dojela tak by to stálo 200kč.

Holky nemáte některá něco podobného ale za lidovější cenu?? :sweat_smile: :grinning:
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/vyvoj-motoriky/kobra-na-postylku
4. lis 2009 v 17:48  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi my máme takovou http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=44578 je moc krásná a malej ji má zatím pověšenou nad postýlkou místo kolotoče a moc ho baví...ale cena není lidovější:frowning2:

Tak jsem si uvázala Štěpulu do nového úvazu v šátku a je to super:slight_smile: nosí se líp než předtím v úvazu kolíbka:slight_smile: a malej je spokojenej:slight_smile:

Já bych taky chtěla to plavání do vany zkusit...musím mrknout na net...ale tady u Prahy to bude určitě drahé :confounded:
4. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
sacvi...jen o 10,- levnější, ale nekoukala jsem na poštovné http://fallingstar.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1495816
4. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.