• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Gabi a to tie kôstky tam dávaš alebo to je nejaký špeciálny vankúš.
5. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
waci i ja jsem casto zla na Jirku, protoze si rikam ze jsem na vsechno sama, on je porad v praci a ja jak ji nosim zada me boli :frowning2: a pak prijde a sedi u pc no to by me trefil slak a jeste rekne ja taky potrebuju cas pro sebe :sweat_smile: ten ja asi nepotrebuju :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Inak drobca som dala na balkón a ja sedím na psoteli pri balkóne, lebo prvá polhodinka tvrdého spánku je za nami a ak chcem aby spal dlhšie tak ho musím chodiť uhupávať, lebo on sa priebežne prebúdza, potvorka.
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
No u nás sa drahý našťastie drobcovi venuje ke´d príde z práce. Ja ho za odmenu nebudím v noci.
5. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Waci to snad není možný, že by tam byla nejaká taková baba na MMB...a co se stalo...nereaguje na vzkazy nebo proč myslíš že ti to nepošle...jak dlouho to trvá od té doby co jsi to zaplatila?
Já sem taky jednou zaplatila paní a ona mi to neposlala a nereagovala ani na maily ani na vzkazy na MMB až sem se naštvala a napsala na ní hnusné hodnocení...no a ona se asi po 3 týdnech ozvala že se rozvádí a neměla na MMB ani pomyšlení...no tak mi jí bylo líto, ale mohla dát vědět aspoň na jeden mail...nejde třeba nějak kontaktovat admina na MMB?
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
No Aureli to je polštářek z DM drogerie...je to normální pytlík naplněný peckama z třešní...a ty drží teplotu když ho nahřeješ v troubě nebo mikrovlnce...a nebo chlad když to dáš do mrazáku...používala sem ho na studený obklady když mě bolely prsa...a pak prckovi teplý na bříško...a opravdu se i při největším řevu a kroucení vždycky uklidnil...a stojí to pár korun v DM...nebo si ho můžeš vyrobit sama...jestli máte doma dost třešní:slight_smile:
5. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
No síce čerešne máme, ale pozriem v DM, ďakujem za radu.
5. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
grabu má neustálé výmluvy typu jsem sklerotická, dala jsem balík do jiné krabice a zapomněla dnes předávám balík PPL zítrsa ho máte, (balík nedošel) další výmluva opětovně jsem úplně zapomněla ještě že jste se připomněla. Když jsem napsala o peníze, tak prý je posílá hned z banky peníze nepřišly, výmluva nejde mi internet banking vložím vám peníze přímo na okýnko. Peníze zase nepřišly další výmluva, běhala jsem po úřadech banku jsem nestihla. a takhle to jde pořád dokola trvá to od 13.10. My jsme to předali na živnostenský úřad a na finančnák, máme tetu na živnostňáku a ta řekla, že se to musí řešit jedině takhle. napsala jsem i správci na MMB.
5. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jinak holky já musím říct že Jára se docela změnil v přístupu k prckovi...vždycky když příjde domů, tak se ptá co sme dělali...pomáhá u koupání, večer se stará...pak si kolikrát posteskne že prcek spinká nahoře v postýlce a ne u něj dole v obýváku a zamilovaně kouká na postýlku...když mu vypadne dudlík, tak běží mu ho dát aby se nevztekal:slight_smile:...no mám radost že si začal uvědomovat že je táta:slight_smile:
5. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jé slniečko, dúfam, že vydrží o druhej by som s ním išla konečne von. Jupí.
5. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Tak mne prišiel Libi,bol v práci od 6h a poobede pojde zase až do večera... :unamused:

Miška,tak to snáď nie je ani možné,že existuje nejaká taká ženská na MMB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mne sa na MMA ešte nič také nestalo,ťuk-ťuk,ale holt,čo nie je,može byť...a urobila som presne to,čo Gábi-napísala na ňu najhoršie ohodnotenie,aké može byť,skontaktovala admina a uvidíš,či sa to nejako nevyrieši,608Kč nie je málo!!!!!!!!!!!!!!!!držím palčeky...
a prosím nesmutni takto,pre nás všetky je všetko nové a to je veľký nápor na psychiku a každá ho musíme zo seba nejako dostať,tiež si občas takto uľavím,aj teraz,keď bol malý taký zlý kvoli spurtu,nemohol za to,ale nervy pracovali-to celodenné kojenie a mrčanie ide na mozog a sme tiež len ľudia,a to,že si nahlas zakričíme,možno nadáme nám nemože nikto odopierať...veď malinkých milujeme a dali by sme im všetko na svete...potom sme z toho akurát všetky unavené a k partnerom občas protivné,ale musia mať pochopenie,tiež som si povedala,že by som išla do práce aspoň na jeden deň a on nech si to užije,aké to je,keď malý stále mrnčí,nespí a ty mu nevieš pomocť...

Zuzi,ahojky,teda to je super,že Alexíkovi sa takto darí už kakať samému,gratulujeme :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
No a ta ženská má i nějaký internetový obchod Waci? nebo co s tím udělá živnosťák? to je mi fakt líto, že tě takhle stírá...megera jedna...ale aspoň že komunikuje...třea to z ní nějak vytřískáš...naděje umírá poslední...jen mě teda štve, že si dovolí napsat takovou nehoráznost, že dala balík PPL a přitom ne...musí jí být jasný že to zjistíš a že se naštveš...jakej má nick na MMB prosím tě? hned si ji tam dám do zamítnutejch...to mě teda vytočilo...já bych takovýhle baby žalovala za podvod...!!! :angry:
5. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Gabi, tak super že je to už fajn, ono to asi bolo tým stresom z práce a už to bude len dobré.
Inak super, že idem na týždeň k našim, lebo drahý má nejaké školenie celý týždeň a bude chodiť domov neskôr, tak nám to super vyšlo.
5. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Aureli takový týden u rodičů je fajn.. já byla minulý týden a to že sem nemusela vařit a dělat nic po baráku bylo fajn...navíc byli oba naši doma a i Jára...takže se malýmu pořád někdo věnoval...no ještě teď to dospává, jak byl pořád u vytržení z toho že si s ním někdo hraje:slight_smile:
5. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
No mamina si poprehadzovala služby a teda do práce pôjde len jeden deň. Takže supiš.
5. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Inak som zvedavá na cestu, lebo najviac išiel v aute hodinu a toto trvá 2 a pol, tak uvidíme ako to zvládneme. Lebo už nespáva sedačke celý čas ako predtým.
5. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj babenky, vy dnes válíte :slight_smile: , správne som tonapísala ? :grinning:

- aj ja budem vodu z vodovodu prevárať
- prsia budeme postupne cítiť menej, aj keď mliečka v nich bude dosť.... presne ako ste písali, už ani tampony nemudeme potrebovať, len sa nepamätám kedy..zatiaľ stále tampony používať musím

- waci, trošku depiek je normálnych. Ja som toto šestonedelie zvládla bez nich, no potom sa veru objavili, takže waci, pohoda a klídek, to prejde a ver m, že pri druhom to bude lepšie. Jasnačka že sa itiež tápim keď sa vyskytne nejaký problém, no zvládam to lepšie ako prvý krát, akosi si viac uvedomujem, že nejaké tie problémy a plač k mimču proste patria... :dizzy_face:

gabi, no pekne, pekne, ako by si písala o úplne inom chlapovi, tešim sa s tebou :slight_smile:

luci, supre že to prešlo, škoda že to bolo tak presne knižné a trvalo to týždeň, no fajn že ste to zvládli, ste šikuláci :dizzy_face:

zuzi slniečko????? KDE ?!?!? už včera som vám písala aby ste sem nejaké poslali a nič :unamused: , ale aspoň neprší a nie je ten nechutný vietor...takže snáď sa vyčasí úplne aj tu a konečne z brlohu vyleziem i ja :grinning: , nie len malá na balkon...
5. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
grabu má právě i internetový obchod a tam má Ičo

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=77425

když se podívate i na starší hodnocení třeba před rokem, tak to udělala několikrát to co mně
5. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
No taj aj frčím, a Žanetka, slniečko je raz tu a raz mizne, tak neviem ako to s ním bude. Pa
5. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Waci no to hodnocení je tam hrůza...vypadá to že to nedělá jen tobě...to mě teda fakt štve...megera jedna...jak se někdo může takhle chovat k maminkám na mateřské :angry:
A ten admin vám nic neodpověděl? Jen je blbý že ona se klidně může zrušit a přihlásit pod jiným nickem a bude to nanovo:frowning2:
5. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Waci aspoň že máš tu tetu na živnosťáku...snad s tím něco udělají...já bych jí fakt žalovala za krádež nebo podvod....vypadá to že akorát bere peníze a žádný zboží neposílá!!!
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Zanetko ty me vzdy spravis naladu :wink: ja tampony nepouzila ani jednou :pensive:

holky maji to vasi prcci taky tak ze tu hlavicku treba radeji toci na jednu stranu jako ze ji preferuji vic? treba pri spinkani?
5. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
admin odpověděl teď před chvílí jsem s ním právě komunikovala teda spíš s ní je to paní a ta jí poslala maila s urgencí aby dala vše dopořádku a pokud nedá, tak jí zruší účet....
5. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
jé jaji promiň já si to přečetla až teď co jsi psala, já to nějak přehlédla. Snad máš pravdu. Já právě šestinedělí zvládla taky celkem s klidem,ale tenhle týden si připadám úplně mimo
5. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
luci manžel to chápe, ale já mám strach abych ho svým chováním nezačala ztrácet. :confounded:
5. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
holky já mám radost. zvonila pošta že nese balíček. já že čekám jen PPL s plenama. tak jsem to převzala rozbalila a čučím jak pako v tom růžová 2G MP3, tak jsem volala manželovi, zda něco objednával a on že jo, že to je pro mě když půjdu s kočárkem abych mohla poslouchat. Protože já mu záviděla že má MP3 dostal ji loni ode mne k narozkám a že když jde s kočárkem a malá spinká tak může něco poslouchat. Tak mě potěšil. Akorát jsem ho hned sprdla že utrácí :frowning2: a to to objednával přes můj účet na aukru a já si ničeho nevšimla. tak jsem šla aspoň napsat pánovi hodnocení do obchůdku :wink:
5. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
jani, naša micka spáva na brušku - len na brušku, okrem kočíka - nemá sa to ale imáč spať nevie :confounded: a tiež preferuje jednu stranu....snažím sa ju stimulovať keď je hore hračkami do oboch strán a je to vpohode...tak to neriešim...
a teda keby som bola ja bez tamponov, tak mám stále dva fľaky nad kozenkami :sweat_smile:

waci, ja som pri prvom mimču raz chytila taký rapel, že sa muž obliekol a chcel odýsť do práce o dve hoďky skôr ako mal...nedalo sa to so mnou vydržať...ja som si sadla pred dvere, že ho nikam nepustím a len som revala a hučala a bulila...už ani neviem prečo to bolo.... keď si oki, vtedy sa k nemu pritul a porozprávaj mu o svojich pocitoch ako nám teraz tu, povedz mu že ti to je ľúto, ale že to nevieš ovládnuť a že ho miluješ...verím, že to bude mať dobrú odozvu :wink:
5. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
to byla noc do 3 byla vzhuru a ted se od rana smeje.......
5. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
jaji děkuji moc za radu, vyzkouším to. Když já jsem na něj včera vystartovala i kvůli tomu, že přišel za mnou do koupelny já si myla ruce, abych mohla vzít malou z kočárku a on mě obejmul a já ho hned sejmula, že zda je normální, když mám brát malou z kočáru a on mě pořád ošmatlává. Pak jsem si to vyčítala. Ale on se vůbec neurazil byl v pohodě jen se usmál a šel mi pomoci s malou. Teda já být ním tak to se mnou nevydržím a uteču
5. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Žandi i mě si moc potěšila že už nebudeme potřebovat tampony:slight_smile: ha...já pořád musím...protože při každým kojení mi z druhýho prsa začne téct mlíčko:slight_smile: asi sem měla mít dvojčata:slight_smile:

Luci i já mám radost že je Samíkův spurtík pryč :wink: my si zatím takový týden nezažili...spíš třeba některý den chce víc pít ale jinak nic...tak doufám že už to nepříjde :wink:

Waci tak aspoň že i admin reaguje :wink:

Jani Štěpula taky dával hlavičku jen nna jednu stranu...řešila sem to tak že sem ho při každém spinkání otáčela na jiný bok...a to si ji nemohl otočit...ale jak měl větší sílu..tak se tak dloho vrtěl až sjel z boku na zádíčka a pak si ji stejně dal na tu jednu stranu...tak sem mu to začala vypodkládat plínou...aby tam tu hlavičku nemohl otočit...pár dní se rozčiloval...ale zvykl si a teď už krásně spinká jednou tak jednou jinak...otáčí ji sám na obě strany:slight_smile: takže radím trénovat..sama to dělat nebude :wink:
5. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.