• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
waci, tak vidíš, jaký je zlatý na tebe :wink: Až přijde z práce, tak mu dej veeelkou pusu :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
holky diky uz jsem si rikala ze mi nikdo neodpovi.taky podkladam ale stejne se spis toci furt na jednu stranu kdyz muze, zeptam se pani doktorky az pujdem na kontrolu
5. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
waci zejtra ty nase hlcicky budou mit 2 mesice
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky vy ste o měsíc od Sacvi:slight_smile: no to je vtipný...to bude zítra slávy:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
kočky chybí vám někdy bříško? to že sme byly těhotný? Mě to tak uteklo...já měla tak pohodový těhotenství a teď mi to občas chybí...že už nemám tu kuličku na bříšku:slight_smile: bylo to tak pěkný
5. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
holis...malá se taky točí víc na jednu stranu a když ji otočím, tak tu hlavu musím otočit potom za tělíčkem, ptž ona by ji nechala tam, kde si ji otočila sama :grinning: Ale jak jsem s ní byla na kyčle, tak jsem chtěla, ať se jí podívá i na zádíčka a říkal, že jsou ok, tak snad si je nezkřiví...
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
gábi, bříško mi chybí...teda já ho pořád mám, ne teda takové, ale mám, jen v něm není miminko :grinning:
5. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
waci, máš supr muža, tým duplom mu tie pekné slová povedz, on to evidentne chápe tak či tak, ale ver mi, že sa mu to bude dobre počúvať a tebe to tiež pomôže :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

blackie, no vidíš, ako jej je fajn :sweat_smile:
5. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
ma to tu s...e ... ja reagujem na to čo vidím a čítam, a keď tam moje písmenká naskočia, tak tam je ďalších desať, ktoré som skôr nevidela :angry:
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jéžiš holisko, já jsem to přehlídla já jsem magor. Naše malá taky upřednostňuje pravou stranu a tak jí tam rvu stočený ručník, aby ji na tu stranu nemohla otočit. tak jak píše grabu. zatím vždy zuří, ale já neustoupím. musí mít svalečky v pořádku na obou stranách,

blackie to to letí že? já jsem říkala že to snad ani není pravda :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
jjo leti to taky mi staci hlavu na paravo tak ji dam o bcas na bok...pekne uz zvatla i pres noc....
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
waci ja taky bez ipodu ani ranu :grinning: dokonce mi tam ted drahy dal i film jenze uz jsou mokry lavicky tak stejne nemuzu zastavit a koukat na film.
ted posloucham nove album od shakiry moc pekne :grinning:

zanetko taky bych klidne dala spinkat na brisko jenze ona usne jen na zadech a pri manipulaci by se vzbudila a me by jeblo :grinning:

gabi ja bych klidne druhy brisko hned :grinning:

tygr zlobi pujde za trest spat :grinning:

tak uz houpu na ruce :sunglasses:
5. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
calli vidis taky se kyclich zeptam to me nenapadlo, mam strach abych ji neublizila, nikdo me neukazal jak nosit a nenosit
5. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ale Jaji...přeci by ses tak nerozčilovala..sme hold ukecané no:slight_smile:

Já dnes jedu odpoledne na chvíli za kamarádkou do Prahy...tak sem dostala úkoly..musím natankovat naftu, musím nakoupit:slight_smile: no ale už sem dlouho nikde nebyla tak se aspoň projdu po obchodaku:slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ja mam slibeno o vikendu jit na shopping obleceni hura hura ja jsem si tak dlouho nic nekoupila a chci byt taky krasna maminka preci :wink:
5. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
tygr spi :grinning:
5. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
gabi, mna nes....e že sme ukecané, ale že sa mi to neskoro zobrazuje, to som myslela!!!!!! tomu že kecáte sa tešim ... ja vidím posledný príspevok napr o 12,00, je 12, 10 tak ja pišem , napišema zrazu ich je tam kopec i medzi 12,00 12,10, to ma štve :angry: , že to nevidím HNEĎ
5. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
no maminy,vy dneska fakt válite :grinning: :grinning: :grinning:

Miška,neboj,to sa všetko spraví,po celodennom výkone u miminka sa totiž niekedy neovládneme a keď prídu naše polovičky práve v dobu,ktoré netreba(teda ktorá nám momentálne nevyhovuje),tak sme protivné,ja to tiež poznám...napríklad,keď chcem rýchlo uvariť a do toho príde Libor a chce sa stýskať a pusinkovať,tak som nervozna,že mu poviem,aby počkal,že to chcem navariť a v kľude sa najesť :sweat_smile: on to teda chápe,potom,keď malý spí alebo sa baví sám,sa mu venujem,rozprávame sa a pod.,keď cíti,že ho milujem,ale že mám toho holt za celý deň niekedy dosť (podľa toho,aký malý je),tak nech sa nehnevá,že sa mu hneď nevenujem akoby chcel,ale vždy mu to vynahradím :slight_smile:
A tvoj manža to určite chápe,keď ti takto pekne objednal MP3 :slight_smile:

Jani,malý má tiež tendenciu uprednostňovať jednu stranu,ale v noci mu polohy vždy striedam a hlavičku podkládam a cez deň mu hračky a všetkú pozornosť sa snažím tiež striedať na strany,chce to trénink,aby tie strany zapojovali obidve a svaly boli OK.

Jaji ahojky,tak ja som ti toho slniečka poslala,ale akosi nechce k vám doraziť alebo čo...inak ma napadlo...keby si chcela ešte tú hraciu deku pre Laurinku,tak by som ti ju tu objednala a je možné,že pojdem do vianoc ešte na Slovensko,tak by som ti to poslala odtiaľ,čo ty na to?Nesľubujem to na 100%,ale je tu tá možnosť.

tak ja tampony mávam,aj keď nejako mliečko nestrieka,ale ja mám citlivé bradavky a bez tamponov mi to nepríjemné len mať čisto podprsenku...

Jáááj,inak už prebehol prvý sexík a bol teda super,nič ma nebolelo a dokonca som si to aj užila :slight_smile: snáď z toho nebude nejako prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: by ma porazilo :grinning:
5. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
zanetko to i me se.e, to bysme musely nekam na chat aby se vsechno zobrazovalo.

a mam klid to je boziiiiii
5. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
holis už jsem si tam přetáhla taky hudbu :grinning:
5. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
No na koníkovi to je pomalé a hlavne sa tu tie príspevky neukazujú hneď ako na nejakom chate,presne ako hovorí Janka :slight_smile:

jani,takže ideš cez víkend utrácať na seba? tak si to uži,ja som dostala super čižmy-kozačky,za 3tisKč od drahého,ale tie mi zase vydržia dlho,jedny mám tiež a už 3rok a dávala som si akurát meniťopätok,inak sú furt super,preto si radšej doprajem kvalitné boty,ktoré vydržia nejaký ten rok a starám sa o ne...

Malý tu skáče :slight_smile: v lehátku nad hračkami,ja kecám s vami,objednávam z internetu nejaké drobnosti(fakt sa cenovo oplatí,v obchodoch majú niektoré veci až o 400kč drahšie :angry: ),Libor dospáva a my pojdeme zase von,je tu fakt krásne :slight_smile:

Gábi,nejdeš náhodou za Kačkou? ak áno,tak pozdravuj :slight_smile: a uži si to :slight_smile: občas z domu treba vypadnúť,inak by sa z nás stali...no nejdem radšej premýšĺať ani čo :grinning:
5. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky já teda nevím jestli dělám něco špatně, nebo je Štěpán taková piraňa, nebo jestli mám tak citlivé bradavky...ale mě to kojení pořád ještě bolí...:frowning2: vás taky? nebo sem divná jen já?

Luci a vy ste se nijak nechránili? ty chceš hned další mimi jo :grinning: :confused:
5. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci nee jedu za kamoškou z práce...za Kačkou pojedeme všichni až budeš fit i ty:slight_smile:

Malej teď papá a pak asi taky půjdeme na chvíli ven:slight_smile: je tam krásně:slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Gábi,mňa to tiež občas ešte bolí,ale nie nejak strašne,keď sa ale malý niekedy divoko prisaje,tak to stojí za to :slight_smile:
No nemám antikoncepciu a kondom nemusíme,nejak sme to "ochránili",ale človek nikdy nevie,ale tak otehotnieť sa dá aj s kondomom a antikoncepciou,takže je to len na osude :sunglasses: :grinning: ale snáď nie,ale čo ja viem,aké rýchle a nažhavené spermijky boli? :slight_smile:

jani,ty by si fakt brala,keby si aj teraz otehotnela?sa z teba picnem :grinning:
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
luci: taky by se mi hodily kozacky safra porte :grinning: mam vyhlidnuto u Bati za 3 tis ale to mam asi smolika pred vanockou :angry: hlavne ja miluju boty na podpatku nejlepe do spicky takovy ten italsky styl, jenze ted ke kocarku nosim jen botasky :rolling_eyes:
mam v planu si koupit nejake pekne kalhoty na prochazky s kocarkem, nebot ryfle jsou jakysi uz seprany a nejaky top :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi me kojeni uz neboli vubec. bolelo me tak do konce sestinedeli.

luci gratuluju k sexu :grinning: taky jsem se prvni tyden nechranila, tak snad se nepodarilo, ja hlavne nesmim :sweat_smile: ale uz beru prasky tak muzu
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
gabi, ja mám zapnutú STV 1 a AK SOM DOBRE ZACHYTILI, tak by tam mali niečo hovoriť o kojení, skús si to zapnúť, ja si to nahrávam, lebo každú chvíľu je levíča hore a bude papať... dá sa tam i posielať e-mail alebo volať, možno by si sa na to mohla popýtať tam... a s dr svojou alebo dedskou si o kozenkách nehovorila??? Ja som sa tešila že už 2 t ma kozule nebolia, no teraz ich trošku cítim, ale je fakt, že malá mala chuť dudlať i po papaní a ja som ju nechala - sem-tam ju nechám, no asi to bolo dlhšie ako malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no nie je to hrozné...
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci ale klidne, sice ja mam to fakt narocny s tou Kristynkou, hlavne to tahani v naruci ale ja chci urcite 2 deti.

holky kdy budeme moct vino? treba jednu sklinku ? ja nechci vypadat jako nejakej alkac ale se docela tesim na vinko, o vikendu jsme sli s drahym na prochazku a on si koupil do kelimku svarak a ja jsem mu zavidela :grinning:
5. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
No Janik,mylsíš prvý týždeň po 6tinedelí aleob prvý týždeň od prvého sexíku ? :slight_smile:
Ja hlavne ani neviem,čo a ako z menzes,čo dorazila alebo to boli stále očistky alebo kedy vlastne dorazí...no tiež sa modlím,aby sa nezadarilo,to ma porazilo :sweat_smile:
No ja mám tiež kozačky z Bati,nemám náhodou tie,čo sa ti páčia?podĺa toho,čo popisuješ :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
jani, ak tie botinky nepotrebuješ súrne, tak vianoce vydrž :sweat_smile: . Ja som si minue vyhliadla čižmičky od Gabora za 5000,- a vedela som, že po vianociach budú akcie a oplatilo sa, mám ich doma za 2400,-. Ja sa viem veľmi tešíť, keď sa mi niečo podarí kúpiť takto. A to som bola odhodlaná tie čižmy mať aj bez akcie, no počkala som a vyplatilo sa :grinning:
5. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Jani,ja som si už decko dala a nijako to neuškodí,neboj,keď to nie je flaška denne,tak si kľudne daj :slight_smile:
Ja chcem tiež dve a Libor kľudne aj 3 :slight_smile: ale bojím,bojím,lebo mi hrozia dvojčatá...

No Gábi,može to byť aj tým ako píše Žanetka,dudlaním,že ich máš citlivé.
5. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.