• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
gabi, idú najčastejšie chyby pri dojčení, dobre som počula, práve začínajú
5. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky malá už od 9:45 spinká na dvorečku v kočárku, ale přestaly mi jet chůvičky, manžel je musí opravit. minulý týen mi urval drátek sice to opravil, ale asi upadl znovu jsou na baterie 9V a strašně blbě se tam dávají :unamused:
grabu mě bolely prsa první tři týdny pak už ne
me pediatr rekl ze muzu sklenicku po tom co se mala naji pak ze to uz v tom dalsi kojeni neni tak t neresim...taky mi chy bi brisko ale ty boky mi nechybej vu bec tesim se uz do prahy ale jeste nevim kdy pojedeme a jak pojedeme...
Jaji my STV1 nemáme...nemáme totiž satelit ani sttobox:frowning2:
Dr se na to zeptám příští týden...bolí mě to i přes kloboučky...což asi není normální:frowning2:
Ale Štěpula teď pije nějako dýl...tak je to třeba tím...dřív to bylo jen 10 minut a teď tak 15-20minut
5. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Blackie,tak až dorazíš do Prahy,daj vedieť,dáme zrazík s Gábi aj Broučkom :slight_smile:

Gábi,nemožeš mať zápal,keď ťa to tak bolí? No nič asi fičíme von,lebo malý mrnčí :slight_smile: chce spinkať
5. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
gábi sklenička ti neublíží :wink: a svařáku vůbec ne
5. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
mne se to mepostalo
5. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
jsem to špatně napsala, jsem myslela že svařák ti neublíží taky :wink: dyž ho nevypiješ litr :grinning:
5. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
luci já asi taky ještě nemám menstruaci, byly to ještě asi očistky. takže uvidíme. pořád se ale raději sichruji když někam jdu takže bez vložky raději ani krok. co kdybych začala někde téct. :unamused:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Luci mam tam vyhlidnuty takovy jakoby kovbojsky cerny kozeny krasny rekla bych ze to jsou tyhle http://www.bata.cz/artikl/79773

Waci ty tu brecis pritom takovy hodny miminecko tam spinka tak dlouho :dizzy_face: to u nas neexistuje doma delsi spanek nez 1h, ale vcera mela rekord 2 h.

gabi ja kojim 12 min a oddelavam Kristynku nebot kdyz si ctu a zapomenu na to tak ona vydrzi u prsa i hodinu :confused: sice podle me nic uz tam neni ale ona si tak jako u toho asi odpociva.

libi se mi jak si u kojeni toci vlasky rucickou, prdolka moje

mnam o vikendu si dam vino :grinning: dala bych si hned ale sama :sweat_smile: to zas neeee :sweat_smile:
grabu nemáš je zapálené ty bradavky? a to tě bolejí obě?
taky jeste nemam MS ani nevim jak se berou prasky zda non stop nebo jak :grinning: musim se nekoho zeptat pac uz jsem za pulkou.
5. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Luci zánět to není..bolí mě jen ty bradavky a mám je i trochu popraskané:frowning2:
Waci já se neptala na to vínko:slight_smile: to Janička:slight_smile: já sem byla už tak smělá a skleničku sem si už taky dala...když sme měli to výročí:slight_smile: a bylo to mňam:slight_smile: ale malej vstával až po 8h tak se mu nic nemohlo stát
5. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
holis nezakřikni to. Taky od 4 do těch 9:45 nespala. tak snad dnes bude pohodovější den.
grabu omlouvám se :grinning: mně to splývá všechny ty příspěvky
5. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
jj holky dala jsem dnes dvě fotečky do alba jak je malá v kočárku :wink:
5. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Grabu a nezkoušela jsi ten purelan od Medely?

holis naše malá mi zase při kojení ručičkou mačká tričko, nebo mi to prso hladí :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
jojo urcite pak dame srazik uz se tesim... vy jite ted vse? mne reklpeditr ze muzu vse az namoc palive a legumi jako je ciocoka a fazole atak?
5. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
no nic holky razim na chvilku ven:slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
k.ate krásné fotečky Kubíka :wink: holky plenky máme doma. sehnali jsme ty pampersky o 120kč levnější na internetu než v obchodě a to je fajn.
5. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
waci prosim te kde si je koupila ty plínky?

Tak sem vyrazila s malým ven...a než sme objeli naše tradiční kolečko tak začalo pršet...tak sem ho musela vyndat z kočárku a byl úplně spocenej jak sem ho já blbec nabalila...a když sem ho svlíkala...tak se vzbudil :frowning2: no stejně bych ho musela za 40 minut budit, kvůli tomu odjezdu ke kamarádce...ale je mi to líto..tak hezky spinkal...počasí jedno blbý...nemám ráda takovýhle podzim kdy jen prší :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
jste tu nekdo?
5. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
jani, kozačky sú waaaau :slight_smile: , pekný výber

a tie lieky sa berú každý deň či menzes je alebo nie je. Ja ich ešte neberiem, no recept mám už mesiac :grinning: a dr som sa na to pýtala že ako pokračovať keď menzes príde, takže každý deň kým dojčím....
5. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
idem vo, slnko nikde,no neprší a nefúka :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky dostanu to nebo nekdyz kojim? ja jsem krvacela jen 5 tydnu po porodu ale ted semuz cista a zatimjeste bez sexu
5. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
holky, tak malá snad konečně spí, od těch 8h ráno vůbec neusnula, vždycky tak na 5min a pak zas řev...
jinak bradavky mě taky bolí a to proto, že malá je jak šílená, chvilku klidně pije a pak se u toho začne vrtět a cukat, ale když jí to prso chci vzít, tak ho nepustí a když ho přece jen pustí, tak řve a chce ho zpátky :frowning2: Jestli teď neusla tvrdě a vzbudí se, tak s ní jdu ven...chtěla jsem počkat, až vstane Jirka(je po noční a usnul až kolem 9h), že bychom zašli do obchodu, nebo jen on s malou a já bych si napustila vanu...
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Tak tu je tak krásne,stále svieti slniečko a práve sme prišli z vonku,2hod a stačilo :slight_smile: dáme papanie a budeme sa hrať :slight_smile:

Jani,no to je sranda,mám presne tie kozačky,čo si tu dala odkaz,sú pohodlné a ľahké :slight_smile:
ja rada nosím ihličkové kozačky :slight_smile:,ale teraz pri mimču sú jednoznačne len na okrasu a nehrozia :slight_smile:

Gábi,tak,ak ich máš popraskané,tak ich natieraj bepanthenom po každom kojení,ale aj ten purelan je dobrý,alebo osvedčená rada je nechať na bradavkách zaschnúť pár kvapiek mliečka :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
vy ste to uz dostali?
5. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Blackie,asi nie,ja som mala dlho očistky,ale aj keď kojíme,dostať to možme...
5. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
dekuju ja nevedela jestli to mam cekat nebo ne ...mala chrni tak ma klid
5. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
a čo inak robíš?
5. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.