• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No nič idem niečo ešte poupratovať,lebo čoskoro sme hore a potom chcem ísť von. Pa
9. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky byla jsem venku s kikou to je totiz jedina moznost si odpocinout a sedal jsem do kavarny kde meli wifi tak jsem vas docitala :wink:

Luci jeee moc gratuluju Libimu k novemu JOBU!! a uprimne zavidim sice to budou starosti ale je mladej on se zabehne rychle :wink: a hlavne se budete mit dobre.

GAbi my zidlicku vezmem z Ikei, podle me uplne staci :wink:

Zuzi ja mam panenku Lamaze panenka Emily je kraaaasna a Kika ji ma moc rada ma sustive saticky a kdyz jede kocarek tak stercha :slight_smile:

jinak jsem konecne uklidila cely byt kristynka spala na balkone a jsem ji sla zkontrolovat a mela rucicky ledovy ja husa jsem ji nedala rukavicky :angry:
9. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
tak jsem doma :grinning: jsem si to protáhla,
jinak koukám že řešítě jídelní židličky, my máme modrou s medvídkama moc se mi líbí stabilní je taky nikde ostré hrany a nic.

jinak my už nakoupili ježíška pro malou. jsme prdlí že? ale něco koupila babička a něco my, ale já mám radost, že můžu někomu už nakupovat hračky. :wink:
9. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Jee Miso a co? co jste koupili? taky planujeme koupit nejaky hracky :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
jo jeste holky kika spi od 14 h a porad jeste spi, me nekdo vymenil dite asi :grinning: nebo dospava tech neprospanych 6 tydnu :pensive:
9. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
No Jani,teda takto už Kristýnka poslúcha,no vidíš,vraveli sme ti,že sa to zmení,len to chce čas :slight_smile:
A moc ďakujem za gratuláciu,sice sa toho trochu bojím,je to náročná práca na život aj na rodinu,tak snáď tým nebudeme moc trpieť,ale podporu mať bude,začiatky sú ťažké všade a obzvlášť v takejto práci,kde sa od neho čaká,že to dá do poriadku a čo si budeme hovoriť,niektoré hypermarkety sú fakt niekedy v hroznom stave...

Gábinka,Ďakujem za rady ohľadne cestovnej postieĺky,tak stačí len vybrať,tiež chceme tú s tým vyvýšeným dnom :slight_smile:

Čo sa týka tej stoličky na papanie,tak požiadavky mám skoro rovnaké ako Gábi,hlavne ide o tú bezpečnosť,aby mi niekedy nemohol odtiaľ vypadnúť,ale čo sa týka toho polohovania...Myslím,že dieťa by v stoličke zaspávať nemalo,malo by vedieť,že v tej stoličke sa papká,nie spinká,tak ako je postieĺka na spinkanie a nepapá sa v nej,tak stolička je na papkanie,ale je to moj názor,proste som nezažila(a to mi prešlo dosť detí rukami),že by dieťa v stoličke zaspalo.Ale Gábi to nie je nič proti tebe,len v tejto požiadavke máme iný názor.

Inak hračky už aj ja pozerám,sice Samík nejaké dostal,ale čím Ďalej,tým viac sa obzerá a je zvedavý,tak je potreba to v ňom rozvíjať :slight_smile:

Miška,vy ste teda šikovní!!!už takto nakúpené na Vianoce :slight_smile:

Inak už aj ja,keď niekde pojdeme na nákupy,plánujem pomaly nakupovať na Vianoce,hlavne pre deti a pre ostatných nejaké maličkosti.Ako to máte vy,kupujute rodičom a pod.darčeky?

Inak píšem,lebo tu nemám ešte návštevu :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
dala jsem to do galerky nakoupila jsem zase přes net jak jinak :grinning: u nás v obchodě je to mnohonásobně dražší
9. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
já mám totiž úchylku na interaktivní hračky :wink: a pejska má i moje neteř a je skvělej :wink:
9. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci však v poho...já ho tam taky neplánuju nechávat spát...jen kdyby náhodou...tak je to lepší...ale hlavní je pro mě stabilita a to že nevypadne:slight_smile:
9. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Miško ten pejsek je super:slight_smile: taky ho chceme k Vanocům koupit:slight_smile: předevčírem sem o něj soutěžila v aukci ale prohrála jsem:frowning2:
9. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
já ho koupila za 762kč u nás ho mají všude přes 1000 nebo mají starou verzi a ne verzi pro rok 2009 :wink: a on zpívá takovou tu písničku malinkatý pavouček a mně se strašně líbí, nevím zda to znáš.

no a ten méďa pú tak ten když dítě zachrastí tím chrastítkem tak se začne hýbat medvídek pú a začne zpívat :grinning:
9. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
miso krasny veci jsi koupila :slight_smile:

usina mi makova panenka :wink: tak jdu chystat koupel :grinning: a budu cucet na superstar a konecne se venovat drahemu

uz jste nekdo mel sex? :grinning: :grinning: :grinning: ja uz jsem asi znovu panna :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
luci: mohl by tvuj nejdrazsi libor zaridit aby tesco tady v cesku dorucovalo nakup domu jak tomu je v anglii tahle sluzba mi tu moc chybi :wink:

nejsem narocna ze ne?
9. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
No já ho znala dřív s tou fialovou ručičkou a teď má svítící srdíčko:slight_smile: líbí se mi moc:slight_smile:k Vánocům z něj bude mít prcek určitě radost:slight_smile: já sem taky koukala že na netu je okolo 750:slight_smile:
Taky mám ráda hračky co něco uměj a co něco dítě naučej:slight_smile:
9. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Jani já už měla sexík...bála sem se po tom velkým šití že to bude bolet...ale bylo to v poho...dokonce snad i lepší než před tím:slight_smile:ale nevím jestli to nebylo tím absťákem dlouhým:slight_smile: :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím :wink:
9. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Gabi :grinning: tak ja jsem zvedava na sebe sita jsem nebyla a prvni pokus nedopadl :grinning:

mam nakojeno tak jdu uspat tygra :wink:

mejte se hezky konici a zitra pa :wink:
9. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
dobré ráno, my dnes budeme mít nvštěvu manžel má v uterý narozky, tak jsem mu koupila sladkej a slanej dort. :grinning: sladkej je ve tvaru ježka,
10. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
dala jsem ježka do galerky tak mrkněte :wink:
10. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
waci, ten ježeček je úžasný, škoda ho spapat :grinning:
10. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Čau, jen nahlížím. Příští týden nás čeká kolotoč. Gynda, kyčle, poradna. Tady prší, hnus fialový. Su zvědavá, jak budu zápasit s kočárem a deštníkem :grinning:
10. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
čau baby, aj ja dnes čakám návštevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , koláč sa už chladí, ešt polevu dorobím...chalani sú v obchode a mimčo v postieľke.

Včera bola Laurinka nesvoja, málinko spinkala, zato dnes sme s 2 kojeniami spali do rána do 10 :grinning:

aj ja už mávam o takomto čase Vianoce nakúpené, je to praktické, nemusím sa potom naháňať...no tento rok ešte nemám nič. Čím to asi bude?!?!? :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
No a hojky, tak my sme posledné 2-3 dni akýsi umrnčaný. Dúfam, že ho to prejde.
10. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
No a akosi pochitil od Holiskinej Kristýnky dennú pavosť. Kým zaspí, tak to teda trvá.

Inak dnes sme bez manžela, išiel fotiť tú svadbu, takže bojujeme samučkí dvaja.
10. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
no veď ja som povedala, žekoník je nákazlivý :grinning: :grinning: :grinning: ... hlavne tie sople, hrdlá ...
10. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
No tak to si už nechajte - to nechceme.
10. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Inak už sú drobci fakt zvedaví, všetko ho už zaujíma. Inak najradšej mi čučií na akvárium, tam sú svetielka a mihajú sa mu tam rybky - hoci ich ešte poriadne nevidí.
10. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Inak ako som ho dala včera na bruško, tak hlavu nepoložil vôbec, celý čaj ju mal hore a to bolo dobre cez minútu, len potom už mrnčal, tak som ho otočila.
10. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzi tak u nas se Kristynka lepsi, ale zaspi pres den JEN venku v kocarku, doma kdyz po dlouhem houpani ji uspim je za 30 min vzhuru, takze pokud chci aby spala musim jet na chvilku ven povozim prijedu domu a soupnu ji na terasu.

To je hnus to pocasi ze ve ctvrtek jeste v tricku a od vcera je tam na rukavice :grinning:dnes jsem si musela koupit v tescu.
10. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
aj u nás je "krásne" počo..malú som skúsila dať spať na balkón, no u nás kočík stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak zas vyzliecť, štikútka, prso a a až potom zaspala v postieľke...prechádzať sa mi teda teraz nechce a hlavne, ona keď v kočíku reve, tak ju aj dvihnem a poťuťkám, potom zas uložím a to v zime ai nepôjde... :confused: tak to fakt neviem, ako budeme v zime kočíkovať, čo v zime, už teraz?!?!?!?!
10. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.