• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
juuuu, jsem samaaaa :slight_smile: konečně i já můžu něco sníst a spočnout...ještě jeden takový den a jebne mi...kdyby jedla, co 2h, tak neřeknu, ale ona chtěla i po půlhodině a nespala vůbec...no, vykakala se, uklidnila a Jirka ji vzal ven...
5. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Calli,ty bláho,tak to ti veru nezávidím,ale neboj,ja som to takto mala celý týždeň,do toho ešte ten prujem a stačilo...dnes som pozerala blaženosťou na hodinky,keď som videla,že zase v noci spinká ako bol zvyk...
tak si to teraz vychutnaj,daj si kafé,papu,dezertík a uvidíš ako si nervy odpočínu :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
luci...týden bych to nepřežila...no, já možná jo, ale prsa ne, po dnešku je mám celé bolavé...už se hrozím noci, snad bude spát, Jirka má ještě dneska noční,tak vstávat budu jen já a už jsem zvyklá, že chrní těch 5h nebo i 6h, takže bych asi byla nervní, kdyby spala míň...
5. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Marti,to som si hovorila aj ja,keď to bolo prvý deň,že ak bude takýto aj ďalší deň,tak ma odvezú...ale vidíš,zvládla som to,sice na palicu to bolo a liezlo to na mozog,ale takto aspoň zase viem a vidím,že my ženské zvládneme všetko,a to či chceme alebo nie :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
grabu promiň byla jsem na vycházce s manželem plenky máme odtud http://www.vsevyhodne.cz/detske-plenky/
5. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
tak to dlouho venku nebyli...ale tak aspoň chvilku :grinning:
5. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
luci moc ti boticky zavidim :wink:

tak jsme byly 2h venku ja jsem byla zmrzlaaaa

waci koukam pan je z olomouce tak dyz ti to neposle tak na nej vlitnu :grinning:
5. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
my ty plenky kupovali v globuse v sobotu za 479kč a u něj jsme je koupili za 349 a teď mi přišel globus a na mimi klub je tam mají do 15.11 ZA 295,20 NO neklepl by vás? to snad není pravda jak si hejbe globus cenama :fearful:
5. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
holis už poslal hned dneska jsem je měla doma. já si mysím, že to nakupuje v makru má tam i aro plenky. nám už karta do makra přestala platit což je škoda zrovna ted by se mi hodila.

holis v jaké část olmika vůbec bydlíš já byla tři roky na privatě v neředíně :wink:
5. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
tak ja som pridala nejaké nové foto :slight_smile:

Jani,tak si ich daj ako darček od drahého a potom si dáme kafé v Olomouci :slight_smile:

Miška,to by fakt porazilo,práve,keď potrebuješ plienky a keď si ich kúpiš,oni ich dajú ešte lacnejšie...to sú holt obchodníci...
5. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
luci přesně, ale zas ebyhc projela naftu do brna, tak ono to vyjde nastejno :wink:
5. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
jdeme spinkat paaaa :wink:
5. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Miška,to je pravda,ono,keď človek vidí tú peknú cenu,tak je z toho nadšený,ale keď si to potom človek spätne preráta-naftu k tomu,tak to výjde aj drahšie ...
tak nech sa Zouínke pekne spinká,my máme až o siedmej kúpanie a potom papkanie a hajíííí :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
cavec :wink:

Miso bydlim na Novych Sadech, to je kdyz se podivas z Tesca pred sebe tak tam :grinning: Neredin je na opacnem konci :wink:

Jinak mam jeste pul baliku plinek c 2 a jsou nam maly ale fakt uz maly :confounded: z niceho nic nejak nam to ditko roste a to jsem vytahla krabici oblecku 3-6m a na delku jsou ji akorat tak nevim po kom je tak dlouha, ja jsem mala :sweat_smile:

Luci ja bych rada ty boticky prave jsou i do spicky ale nemaji jehly, no presne muj styl a daly by se i s kocarkem :grinning:
Jenze my si asi letos dame spolecny darek kameru a pak nejakou drobnost, vetsinou parfem jenze ja jich mam ted strasne moc a nevonim se kuli Kristynce jinak hodne ujizdim na Lacoste :grinning:
5. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jee jakej je Samik frajer :wink: a jak hezky drzi hracky

no ja mam spis obavu zda neni neco u nas spatne, kdyz dam Kiku past koniky nahatou, tak se pretoci zpatky na zadicka, hlavne teda jen na jednu stranu. no ale podle me by se rozhodne tocit nemela jeste, spi by mela otacet hlavu na obe strany, ale to ona ne, kdyz pase tak jen na jednu stranu :frowning2:
5. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Jani,tak to chápem,tiež premýšĺam,že by sme si dali spoločný darček-nejaký pekný rodinný víkend niekde na horách :slight_smile:
Inak ja sa smejem,keď Samíkovi po kúpaní vytiahnem nejaké body a overal na spinkanie,tak mu ich musím prezliecť,lebo mu to je malé :sweat_smile: aj mne zostali plienky č.2,ale schovám ich,veď chceme mať ešte ďalšie mimi,no nie?
To,čo píšeš,že robí Kristýnka,tak je fajn,ja tiež dávam Samíka na bruško,aby cvičil hlavičku a dvíhal ju a otáčal do oboch strán a potom sa pekne prevráti na zádička sám,to je správne. A neskúšaš,keď ju máš na brušku,dať sa pred ňu a pohybovať so sebou do jednej aj druhej strany?mala by na to reagovať a otáčať sa za tebou. Hlavne sa zbytočne neboj,tie naše detičky to všetko zvládnu.
5. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky děkuju za rady...ty bradavky se snažím větrat, mažu bepantenem, i to mlíčko sem nechala zaschnout...ale vždycky se to zlepší a jak přestanu dávat kloboučky, tak za týden je mám zase bolavé a rozpraskané...já fakt nevím co s tím:frowning2: waci puralen sem zatím nezkoušela...s těma plenkama to je teda sranda...ale já dnes byla v globusu a u nás žádná akce není:frowning2:

Holky tak návštěva u kamarádky dopadla katastrofálně...představte si že můj jindy milionovej a skoro nebrečící Štěpula začal asi po 10 minutách co sme k ní dorazili mít hlad, pak začal škytat a nakonec řvát...ale úplnej hysterák...nešel ničím utišit...nevím asi ho bolelo bříško...no asi po hodině řevu se mi ho podařilo uhoupat v sedačce...ale za půl hodky se vzbudil a znovu takovej řev až mu tekly slzy a přestával dýchat...tak sem ho musela sbalit a jeli sme domů...v autě ani necek a to sme jeli dlouho, protože po cestě byla bouračka a stáli sme v zácpě...doma dostal napapat, říhnul si jak dospělej chlap a hned usnul...tak já nevím co se mu tam nelíbilo...ale naposledy takhle řval asi před 3 týdnama a taky to bylo u ní doma...myslíte že to je náhoda nebo se mu tam něco nelíbí?...myslíte že to je možný, že takhle reaguje na to prostředí u nich? :fearful:
já bych to neřešila, ale i Lucinka vám potvrdí, že Štěpula fakt nebrečí a je klidnej...ale u té kámošky měl už podruhý takovej hysterák až sem se bála co mu je:frowning2:
Jsem ochotná to zkusit ještě jednou..ale jestli i potřetí bude u ní takhle řvát, tak tam nebudeme jezdit...ať si přijede ona za náma do klidnýho domácího prostředí:slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Luci krásný fotečky:slight_smile: kluci ti krásně hajaj:slight_smile: a jak se vůbec měl Libi na dovolené? určitě si to užil že:slight_smile:

No nic já jdu spát, Jára je dnes na volejbale, Štěpula chrní...tak jdu taky, dnes mě to nějak zmohlo, jak plakal...ach jo, ještě teď mi ho je líto...takovej řev:frowning2: nejsem na to zvyklá...
5. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
dobre rano :wink:

tak opet budicek v 5:30 tak jsem aspon umyla koupelnu klidne bych i vysala ale sousedi by si rekli ze jsem se asi zblaznila ze v 5 rano vysavam kdyz co mam delat kdyz to dite me nenecha spat

Gabi no tak kamoska se mu asi vylozene nepozdava, me se libilo jak jsi napsala, naposledy brecel pred 3 tydny :grinning: u nas uz se brecelo dnes rano :grinning: nedokazu si predstavit den bez aspon trochu kriku :grinning: Ja ji teda nenechavam plakat jen tak mrci a to ji hned vezmu, nebot vim ze by nasledoval rev a to me za to nestoji
6. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky tak dnešní noc byla fajn. Tak jsem ráda. Malá teď tady vejská na celý dům :grinning: dochází nám baterky v lehátku a tak lehátko mutuje a ona se tomu děsně směje :grinning:

Luci krásné fotečky.

Grabu ty plenky jsou v akci až od soboty.

Jinak holis my máme velikost oblečků 68 malá rostě úplně neuvěřitelně. Nechápu to, ale není tlustá nic prostě jen veliká.
6. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tak nevím, co to s aduš bylo včera, ptž po Ordinaci jsme obě usly a spaly do 3h, pak jsem ji po kojení šoupla do postýlky, což ji probralo a nechtěla hodinu usnout, ale zapla jsem vysavač a do 10min spala :grinning: Vstávaly jsme v 7h, tak uvidím, jaký bude dnešní den, ale už zas mrnčí, tak se bojím, aby se neopakoval včerejšek...
6. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
grabu já bych ho asi netrápila a řekla kamarádce ať přijede ona k vám a hned uvidíš zda to bylo prostředím nebo zda se mu třeba nelíbí tvá kamarádka i to se stává
6. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

Myslíte vážně že se mu tam nelíbí? že to může takhle vnímat?
Ona už u nás byla několikrát a to nebrečel...i v porodnici byla kromě tatínka první co ho viděla...jen prostě u nich doma řve...no nevim...je taky možný že se mu nelíbilo, jak měli přetopeno...oni totiž suší ořechy a měli tak 27st. tak možná i to mu vadilo...ale kvůli tomu by asi tak neřval...no prostě to bylo na prd...ale v noci spinkal krásně jako vždycky a ráno se smál...dokonce blbnul s Járou a začal se zase znovu přetáčet:slight_smile: tak ho viditelně nic netrápí...teď už zase spinká
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
grabu na 100% to může vnímat. a i kvůli té teplotě mohl ječet. protože jak jsem byla v práci s malou tak mi ječela kvůli teplu
6. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Dobré ránko maminky...

ja som dnes úplne v prd...spala som asi 3hod dokopy...normálne som si musela teraz urobiť slabé kafé,normálne s kofeinom...aby som sa mohla venovať malému a nezaspala tu...neviem,či mám plakať alebo sa smiať (od nervov)...
6. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Luci a co se dělo? Samík nespinkal? nebo ho něco bolí? chuděrko malá...dej si k tomu kafi i čokoládu na nervíky :wink:
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Najhoršie na tom,že malý spal od 20h do 2hod,napapal sa a zase spinkal...holt on ma netrápi,ale ten väčší,dospelý chlap...¨
Včera išiel do práce ráno na 6hod,prišiel o 10hod,potom išiel zase o 14hod z domu,myslela som si,že príde zase max.tak do 23hod,a si predstavte,že prišiel ráno o 4hod!!!!!!!!!!!!!!!!nebola by som z toho taká hotová,keby mi o pol11 večer nenapísal,že už čo najskor bude doma,tak som s tým rátala a v kľude zaspala...aký to bol šok,keď som sa o 2hod s malým zobudila a vedĺa mňa v posteli prázdno...tak som napísala,kde je ...a on sa mi babenky vobec neozval,nevedela som,čo sa deje,či sa mu niečo nestalo,nie je zvyk,že by mi nedal o sebe vedieť...už som chcela volať niekde na Tesco,či nevedia,kde je...dokonca som na nete hĺadala,či sa nestala nejaká nehoda...a on si príde o 4hod ráno a nič mi nepovie...zavrie sa na záchod a to je všetko...nespala som od tej 2hod,ležala,čakala,chodila po byte,čítala internet,bola s nervami v prd..i a on takto príde a neozve sa mi na moje sms ani raz!!!!!!!!!!!!toto má byť dospelý chlap?
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Waci a myslíš že by kvůli vedru brečel takhle dlouho? no já fakt nevím...snad mu nic není...já mám o něj vždycky takovej strach, když takhle vyvádí...jak to nedělá běžně, tak mám pak pocit že mu je něco hroznýho a že je mi hrozně z toho že mu neumím pomoct:frowning2:
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda Luci...to je Libi pěkný trdlo...takhle tě děsit...vždyť musel vědět že o něj budeš mít strach... :pensive: a vysvětlil ti to aspoň ráno? víš oni chlapi někdy nepřemýšlej když jsou v práci...podívej jaký sem měla trápení já s Járou, když byl na nerva z toho projektu... :fearful:
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Gábinka,on prosím ešte spí,ja som od tých nervov nemohla už zatvoriť oči,tak som teraz úplne K.O. Čakám až sa zobudí a neovládnem sa a poviem mu svoje...preboha,veď ho nemohli držať 18hod vkuse v práci...preto ma zaujíma kde bol...som fakt slušne vytočená a keby hneď neletel ako prišiel na wc,tak by si vypočul pekný monolog odo mňa...takto sa nechová ani 15ročný puberťak...normálne sa zachoval ako nezodpovedný fracek!!!

Gábinka,inak si myslím,že Štepánkovi si naozaj u tvojej kamarátky nepáči to prostredie,deti to vycítia,niečo ich tam proste ruší a dajú to najavo...určite to nie je náhoda,že tam už druhýkrát plakal...
6. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.