• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Pri takýchto situáciach som šťastná,že mam Samíka,je to moje všetko,a nedovolím,aby ho niekto ohrozoval...mohla som prísť o mliečko a hlavne tie nervy zo mńa vycítil,lebo nad ránom chcel byť už len u mňa v posteli...takže ťa Gábinka chápem,že keď vidíš,že je Štepánek nesvoj a ty mu nevieš pomocť,ako ťa to trápi...úplna bezmoc a bezradnosť...
6. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Lucinko to je mi teda fakt líto, že se takhle trápíš a rozčiluješ...ach jo...ti chlapi jsou někdy fakt na ránu...snad ti to Libi nějak rozumně vysvětlí
6. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
grabu mně malá na škole prořvala celou dobu co jsme tam byly a to byla asi hodina a půl než jsem vše vyřídila. Líbilo se jí jen na chodbě kde bylo chladno jak jsme vlezli do sborovny tak hotovo :frowning2: a byla chudinka potom jak řvala celá spocená až jsme měla strach aby mi venku neofoukla

lucinko, já bych ho klepla. tohle mi udělat můj chlap tak budeme mít doma tornádo. Bych ho zabila.
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Lucinko, to prostě nejde aby tě tak trápil a trvala bych na tom aby ti fakt vysvětlil co se dělo. Neboj určitě se chytne za nos a omluví se. A pokud ne tak mu půjdeme domluvit se Zoujinkou aby tě tak netrápil, že Samík potřebujem mlíčko bez stresu.

moje malá když jsem ve stresu a třeba brečím, tak mlíčko nechce fluše mi prso. :cry: takže to ti mimísci vycítí.
6. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Waci Štěpán když sem někdy nervní a nebo bulím, tak taky to mlíko nemá rád...asi se jim tam fakt do toho valí ten adrenalin a nechutná jim to...hlavně oni mají senzory na to jak nám je a když sme nešťastný tak jsou nešťastný s náma...proto já se snažím držet a když se něcoděje pobulím si večer, když už spí...aby ho to netrápilo...prďolku moji malou:slight_smile: ale teď je pořád vysmátej...tak sem šťastná i já...holky já nevím co budu dělat až mu něco bude...až bude mít třeba teplotu...já vůbec nejsem zvyklá, že by se mu něco dělo a pak sem bezradná když to občas příjde a brečí...co budu dělat až se bude fakt dít něco vážnějšího? :confused:
6. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
my už měli zvýšenou teplotku, ale bylo to bolestí bříška. Ale já ti mohu říci mně se zdá malá pořád teplejší, tak mám úchylku snad v měření. asi někam schovám teploměr abych ji pořád neměřila
6. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
waci tak to já měla taky pořád pocit že je malej horkej a pořád sem o měřila...až sem si to jednoho dne zakázala, že sem si fakt připadala jako magor...a už sem ho neměřila docela dlouho:slight_smile: když je spokojenej tak to neřeším:slight_smile:
6. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Tak a už zase odišiel do práce...babenky,to ste mali vidieť,keď prišiel za nami do obyvaku...ani si nestihol sadnúť,aký monolog som pustila!!!!!!!!!!!!!!!Miška,to bolo horšie ako tornádo a mal šťastie,že som už kľudnejšia,to by dnes ani radšej nechodil domov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skú)šal nejaké vysvetlenie,ale ja som mu nedovolila ani slovo,hlavne nech na mňa nechodí s tým,že nemal čas napísať sms a že ak mieni takto prioritne pracovať a na nás nemyslieť,tak Vianoce bude tráviť sám!!!!!!!!!!!!!a že nech sa neomlouvá,ale nabudúce nech premýšľa a chová sa zodpovedne...

to máte fakt pravdu,že tí prckovia stres z nás cítia...

Gábinka,to je jasné,že máš strach,keď náhodou niečo malému bude,aká z toho potom budeš ty...ved sme sa o nich báli,ked boli v brušku a teraz je to ešte viac a budeme sa o nich báť už celý život'!
6. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Luci pěkně jsi mu to dala. Třeba si to uvědomí.
6. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
grabu tak to si budu muset taky zakázat
6. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Luci tak to je dobře že si mu takhle vynadala...snad se probere a už to neudělá...chápu že práce může mít opravdu hodně...ale aby se ani neozval a nenapsal sms to je fakt nezodpovědné a musí si uvědomit že tě tím trápí...snad to už ude dobré... :wink:
6. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Luci :grinning: tohle mi jednou provedl Jirka, to jsem byla jeste tehu, s tim ze jde s deckama z prace sednout a prijde brzo, prisel ve 2h rano :rolling_eyes: ozralej jak doga a jeste se se mnou nebavil :grinning: nebot jsem mu vynadala hned mezi dverma :grinning: od te doby nikde nebyl a s tou praci ti rozumim, jirka si mysli ze bez nej by se cela firma asi polozila :angry:
6. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
No babenky,myslím,že teraz si dá pozor po tom,čo si musel vypočuť...toto fakt nemám rada,áno,mal veľa práce a riešili nepríjemnosti,ale kruci dám domov vedieť,nech možu v kĺude spať,nie?tie ich "jdu na chvíli,příjedu co nejdřív..."ma vedia fakt vytočiť...

Dneska idem variť prvýkrat knedlo,vepřo,zelo :slight_smile: ale to zelo idem urobiť na sladko,na kyslo moc nemám rada,tak uvidíme. Čo vy varíte?
6. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
No tak drobec dnes poriadnnespal, od 5:3é spal len nejakých 15 minút a potom až ke´d sme išli von, zaspal okolo jedenástej, tak teraz mi ešte spinká v spálni v kočíku, otvorila som mu tam okno. Inak ráno tlačil a tlačil a keď ho manžel začal prebalovať, tak sa drobec začal rehotať ako lečo. Skúsili sme mu dať čaj, lebo jedeol hodinu predtým a on sa rehotal aj an fľašu a nechcel ju - taká malá potvorka to je.
6. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Inak už mám doma manducu a dostali sme už aj nosič do prírody, keď budeme väčší - to má ako darček od budúcich krstných rodičov. Tak včera sme dostali samé nosiče - dúfam, že sa v nich bude chcieť nosiť.
6. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Luci já dnes nevařím nic...měla sem k obědu chleba se salámem...nechtělo se mi nic dělat:slight_smile:
Holky slyšely ste někdy o scrabooku? neumíte to někdo? mě se to tak strašně moc líbí a chtěla bych udělat nějaký Štěpánkovi...ale neumim to...Jára mi slíbil že mě naučí s tím programem...ale jak to pak budu dělat ještě nevím...ale snad se to naučím...fakt se mi to strašně líbí:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
aureli to je super...určitě se v nich bude chtít nosit...Štěpula šátek miluje a když ho v něm nosím tak je nad míru spokojený:slight_smile: a hlavně ta úleva pro záda..no paráda:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Gábinka,ten scrapbook je to,že urobíš foto do takej knižky? na to musíš mať nejaký program alebo sa to dá stiahnuť Gábi? inak nepoznáte nejakú internetovú stránku,kde stačí poslať fotky a oni ti ich vyvolajú a pošlu domov poštou? sesternica mi to spomínala,ale nepamätám si tu stránku...
dnes tam sice nie je pekne,ale aj tak vyrazíme na prechádzku,doma je nuda...
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci nee to co myslíš je asi fotokniha..ale to co myslím já je o takových rámečkách a zdobení fotek:slight_smile:
Tu stránku kde vyvolávají fotky neznám...ale určitě se nějaká najde :wink:
6. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Přidala jsem nějaké nové fotečky jak se Štěpula rád koupe:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
rabu já ělám jen ruční scrapbook, na počál nemám program :wink:
6. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj jak je? ja mnekla zas noc nevimjestli ma nake sny nebo co je sni..dnes jdu s hafinou na ockovani tak vemu malou ven jestli nezacne prset..co vy?
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky kde ste dneska všechny? mě dneska tak šíleně bolí hlava:frowning2: nevíte někdo jestli je něco co bych si na to mohla vzít, aby to nevadilo Štěpánkovi? Asi to budu muset přežít že... :confounded:
6. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme se vratili z prochajdy a Kika dospava v kocarku, pocitam ze kdyz jsem si sedla vzbudi se

koupila jsem si hvezdickovou kofolu a taky koreni na svareny vino

Gabi pekne fotecky, Stepanek je moc krasny a jak je sikovnej pri paseni, moje Kika u toho dela ksichty :sweat_smile:

Ja si ten scrapbook stahnu na www.mininova.com
6. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
gabi ja bych rekla ze je Stepanek na tebe podobnej :wink:
6. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Ahojte mamuľky,

tak my sme sa práve vrátili z prechádzky a Samík tiež ešte dospáva v kočíku na balkone,ale predpokladáma ako JANKA,že sa vzbudí,len čo bude vedieť,že som si sadla a zahrievam sa u PC :slight_smile:,lebo vonku je už pekná zima,brrrr
a hľadala som v meste,či niekde nepredávajú svařák a nepredávajú :frowning2:
JANI ty si ho ale budeš robiť doma,nie?že by som prišla na návštevu?
:grinning:

Inak,už mám kúpené posledné darčeky a máme hotovo :slight_smile: to sa mi ešte nikdy nestalo,že by som na začiatku novembra už mala všetky darčeky na Vianoce,tak sa musím pochváliť,aká som šikovná :slight_smile:

Ja tiež hovorím,že je Štěpánek už viac na Gábinku :wink:
6. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Holis díky moc:slight_smile: myslíš že je na mě? všichni říkaj že je celej Jára a jen bradu že má moji...tak nevím...já si myslím že má ze mě snad víc než jen tu šičatou bradu...ale uvidíme...to se všechno teprv ukáže:slight_smile: až ještě povyroste
6. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
teda I ty Luci myslíš že je víc na mě? Oči má ale úplně jako Jára... :wink:

Luci ty ses tak šikovná že už máš dárky...já budu objednávat až příští týden, protože mi přišla mateřská až dnes:slight_smile: ale už to mám také vymyšlené:slight_smile: největší radost mám z toho co sem vymyslela pro Járu:slight_smile:
6. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Gábi,oči ma fakt Járove :slight_smile: ale celkovo sa podobá tebe :wink:
No to je jasné,že nakúpiš teraz,ked máš peniažky,ja som mala k dispozícii skoro všetky 3 materské,tak preto...
Tak sem s tým,čo si mu vymyslela? :sunglasses:
6. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Lucinko, jasne prijd na svarak, zitra bude mam na nej hroznou chut, koupila jsem rovnou 2 baleni toho koreni a lahev vina. ja muzu jen malinko ale i tak se moc tesim

ja mam darky zatim pro Kiku :grinning:
6. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.