• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
hezky vecer vsem ozvu se zitra
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Vymyslela jsem že mu koupím termoprádlo na snowboard...jakože triko s dlouhým rukávem a kalhoty aby mu bylo teplo když je celej den na sjezdovce...a pak ještě lítací model vrtulníku na dálkový ovládání na venek...už o něm básní asi 2 roky...tak sem si řekla že mu ho teď koupím:slight_smile: aspoň bude chodit ven se Štěpulou a já budu mít klid pro sebe:slight_smile: to sem to hezky vymyslela viď :wink:
6. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Gábinka,ty si teda šikulka,urobíš mu radosť a ešte bude tráviť čas s malým vonku a ty budeš relaxovať :slight_smile:

Ja mám teda dnes zlatíčko,45min si pri mne broukal v kuchyni v lehátku,kým som dala upiecť mäsko,urobila to zelí a dala kynúť cesto na knedlíky :slight_smile: a prosím pekne,on pritom zaspinkal a bez najmenšieho plaču :slight_smile: tak som stihla poumývať riad,opraté prádlo prehodiť do sušičky,uvariť si čajík a jeho to vobec nezobudilo :slight_smile:
Za chvílu ho zobudím na kúpanie,papkanie,spinkanie. Libor príde okolo osmej,tak si aspoň oddýchnem :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Gabi super napad :wink:

u nas uz se spi, huraaaa :wink: doufam ze se aspon dneska vyspim dyl nez do 5:30 :grinning: ja jsem teda spac tak nevim po kom to ma ze miluje tak brzo vstavat, ja rozhodne ranni ptace nejsem :sweat_smile:

holky vy mate ty chlapecky podezrele hodny :grinning:
6. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
tak my řveme a na spaní to nevypadá :frowning2:
6. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Marti zkus sednout na balon to u nas zabira
6. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
jani, já mám pocit, že když se u nás řve, tak ji neuspí nic...max na chvíli utiší, uspí ji leda prso, ale to měla hodinu a pak se probrala a od té doby s přestávkama řve :frowning2:
6. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, co používáte za dudlík? Ona si ho dělá ze mě :frowning2: My máme NUK, ale ona ho nechce...
6. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsme byli na kontrole s nožičkama a všechno v pořádku, kontrola za 2,5 měsíce... takže 16. února (ty jo, to to letííííí)... Jinak mě pobavila příhoda z čekárny :grinning: Dali jsme tam malýho na pult a vedle nás měla paní mimi v autosedačce, tak jsme se začaly bavit a ona se mě ptá: "kolik mu je?" tak řikám "7 týdnů, bude mu 8 v úterý" a ona "8 měsíců?" "tak řikám ne, 8 týdnů ",on ten náš lump byl větší než její mimi, který tam už bylo na té druhé prohlídce kloubů, myslim, že říkala, že jim je 3,5 měsíce :grinning:

calli - my máme NUK, ale malej ho fluše, ale já jsem celkem ráda, že ho nechce, když moc brble, dám mu prst na cumlání (malíček a to je tah....) a nebo ho mrsknu k prsu...

Jinak dneska u nás byl na návštěvě brácha s jeho přítelkyní, tak malej dostal kousátka a knížečku, kterou si může vzít do vody (ale ta je až od 6 měsíců :slight_smile: )
6. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobre rano :wink:

Calli: mam asi 20 druhu dudlu a nechce zadnej, jedinej kterej vezme na milost a to jen na 3 min pred usinanim je ten nejobycjnejsi z lekarny za 15kc takova ta komunisticka kyticka :grinning: ale pomaha pri usinani, jinak ho nechce.

Kate: teeeda to je chlap jako hora, aspon nebude zadny tintitko :grinning:

dnes me kristynka zacala povidat v 5:50 to se me tuze nechtelo vstavat tak jsem ji zakryla ruce pod perinu a spala do 7h huraaaaaa

tatinek se koukal do 1h na tv a ted vyspava a ja mam hlad :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
brý ráno :slight_smile:
k.ate...já byla do včerejška taky ráda, že nechce dudlík, ale mě z toho jejího dudlání bradavek ty bradavky fest bolí...ona je schopna usnout, já kousek odejdu a ona řve, tak jdu za ní, vrazím prso do pusy a ona zas 10min dudlá a tak to dělá třeba hodinu :frowning2:

holis...myse sice taky budíme kolem 5h, ale pak zas usnem, i když poslední dvě noci to usínání trvá přes hodinu, ale nakonec usne a spíme do 8-8:30 :dizzy_face:
7. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
calli - hele a nemůže to bejt ten růstovej spurt? mně malej dělal kolem 6. týdne to stejný, ale teď už je to zase v pohodě... Jinak já mu místo dudlíku dávám svůj malíček, s tím je spokojenej a je schopnej s ním i usnout :grinning: Je fakt, že když žužle ty prsa, je to po chvilce nepříjemný, tak právě používám místo dudlíku ten malíček, aby se zklidnil a funguje to, jen musím bejt u něj no :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
k.ate, no já si to říkala taky, jestli to nemůže být ten spurt, ale to by mi v noci přece nespala 5-6h...aspoň myslím...ona to dělá jen ráno a k večeru, jinak většinou spí, i když poslední dny je to o nervy ji uspat a někdy jí nestačí ani dokrm, tak to možná ten spurt bude, zeptám se v úterý doktorky... A když nám chce sníst prst, tak si říkáme, že má hlad, takže jí dáme najíst :grinning:
7. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla, že malé nekoupím pejska FP k Vánocům, ptž je to hračka až od 6měsíců a ona bude mít po Vánocích teprve 3m, takže jí asi koupím tuto sadu od FP http://www.skalihracky.cz/babysvet/hrackypronejmensi/hrackysklipemprozaveseni/Dárkový%20set%202[27717]?ItemIdx=0 :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
ahojte mamulky,

tak u nás noc celkom OK,vstávali sme niečo po 9hod,ja som upratala ložnici aj s prezlečením peřin :slight_smile: píšem československy :slight_smile:,malý si pri mne v lehátku hral a pozeral,potom si zamrčal,že už chce ako spinkať,tak spinká a ja ho nechcem rušiť,tak kuchyňu upracem až,keď sa zobudí...

Marti,ja si myslím,že to spurtík može byť,aj keď u nás to iné a malý bol hore čo 2hod a papal a bol mrzutý...ale ak jej nestačí ani dokrm,tak by to ten spurt fakt mohol byť...u nás to prešlo presne po týždni,tak uvidíš,každopádne drží palce a pevné nervy-papaj oriešky a čokoládu :grinning:

Holky,ja som zo seba už úplne hotová...už som myslela,že mám po očistkách,skoro 2týždne nič a predvčerom na intimke zase tmavý výtok a včera bola aj čerstvá krv(ale bolo to po sexe :sweat_smile: ),nemyslím si,že to je menštruácia...ja už neviem,čo s tým..asi si fakt zájdem k dr...snáď to nie je nič zlé...
7. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
tak to u nás byla noc nic moc... Malej spal jen od 12 do půl pátý a potom teda do půl osmý, ale to se vzbudil, protože ho bolelo bříško, když si ho manža dal na nohy, přišla rána jak z děla a malej byl zase spokojenej :grinning:
7. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
calli ten odkaz nejde zobrazit :unamused:

u nas se uz 2 a pul h spi :sweat_smile: tak pomalu pujdu budit :wink:
7. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj holky,

nekdo mi poradil zkusit koupit olejicek na dobre spani, ze po nem deti usinaji pekne a teda nevim zda jsem si to nevsugerovala ale usnula hnedka :wink: a taky krasne voni :wink:

co se tyce alkoholu tak ja dneska mela dva hlty svaraku mnam, nejradsi bych vypila celej hrnec ale to si netroufnu, zatim, ale az prestanu kojit koupim si lahev a NIKOMU nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
jani, že spinkanie z olejíčka HA-HA-HA to z toho vinka :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
holis, on ten odkaz funguje, jen ho musíš zkopírovat až k tomu smajlíku a dát do vyhledávače, nevím,proč se jim to neoznačilo celé :frowning2:
A tak to je super, že ti tak dlouho spinkala :slight_smile: A cože to je za olejíček? Bych toho potřebovala občas koňskou dávku :grinning:

My byli dneska u bráchy od Jirky a jeho přítelkyně, pozvali nás i rodiče na oběd...Adél tam nespala od tří až do šesti, kdy jsme už radši jeli domů, naštěstí nebrečela, jen koukala...
Jsme vykoupaní, přebalení, napapaní a čekáme na spinkání...možná už spí, je nějak tiško :grinning:
7. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
holky, tak u nas vcera si Kika pridala kojo v 22"30 myslim ze to bylo kofolou protoze ve 3h rano spat nechtela vubec :rolling_eyes:tak jsem musela na balon ale nastesti teda usnula po 15 min

ten olejicek dela johnson's baby krasne voni a mela po tom moc prijemnou pokozku
8. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jani, tys pila kofolu? A nebolelo malou bříško? Vždyť je tam milion bublinek :confused:
8. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky holky. všechny mo zdravím. á teď o víkendu nestíhám, včera jsme měli vařící den.Měli jsme knedlíky se švestkama, pak bramborovej salát a obalovanýho kapra a ještě bábovku :grinning:a pak jsme šli k babičce. Dneska jsme doma, ale odpoledne jdeme zase k babičce

chtěla jsem se zeptat dáváte některá mrněti čajík i když kojíte?
8. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
waci, já aje nedávám...není vedro, v létě bych asi dávala, ale teď jim stačí mlíčko :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
calli: no me to nenapadlo, bublinky ji nevadili ale ten kofein asi jo :confounded:

Waci ja planuju koupit cajicek od Hippu, nebot moje dama by jedla furt a zacina byt kulata :pensive:

kapra? takhle pred vanoci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
holky my totiž máme problém. Už se nám několikrát stalo že malá se vzbudí a má úplně sucho v pusince a popraskané rtíky a strašně pláče. Když jí dám k prsu tak zuří tak jsem jí zkusila dát trochu čajíku a byl klid. Koupili jsme dnes čajíky od hippu od ukončeného 2 měsíce. Moje mamka i sousedky mi řekli, že kdysi se čajíček dával automaticky a nikdo to neřešil. to se jen v dnešní době z toho asi dělá takový humbuk. A nemám strach že vezme flašku raději jak moje prso. laktobacilky má taky ve flašce v mojím mlíčku.
8. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
holis já měla strašnou chuť na kapra a bramborovej sálát, ale salát jsem ošidila, nedala jsem tam okurky a cibulu. Abych si nenadula malou :wink:
8. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
no, on se kdysi čaj dával, ptž se nevědělo, že mlíčko je dvojí, přední na žízeň a zadní na hlad, ale nikdo čaj nezakazuje, takže pokud má Zouinka žízeň, tak jí klidně dej čaj :wink:
8. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
calli myslíš. Já jsem z toho tak trošku nervozní, že jí mám dávat čajík i když třeba jen 50ml za den. :unamused: ale přece ji zase nebudu trápit když má popraskané rtíky. Snad ty čaje od ukončeného 2. měsíce jsou opravdu nezávadné.

Jinak dnes se mi princezna škrábla nehtem, ale tak moc, že jí tekla krev :unamused: já strašně bojuji s těma jejíma nehtíčkama. Mám pocit že je stříhám pořád a stejně je pořád doškrabaná :unamused:
8. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Waci nestresuj, cajickem nic nepokazis, kdyby to bylo proti prirode, tak ti ho Zoinka bude plivat ven.

ja taky furt striham, kazdej tyden v pondeli ale dnes jsem taky musela pac si dama poskrabala tvaricku :angry:

holky ja jsem byla tak KO ze muj drahy sel sam s Kikou ven a ja jsem tak stastna ze jsem sama, jako nemyslim to nejak zle ale proste ze si muzu odpocinout konecne
8. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.