• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holis děkuji za povzbuzení, máš pravdu tím nic nrzkazím :wink:

já nejsem schopná jí ty nehtíky ostříhat pořádně.
8. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
heeej lejdyz kde jako ste?

Waci ja jdu koupit cajicek zitra, tak ho ozkousim a moc se tesim.

mam ted obdobi kdy se fakt nesnasim :sunglasses: pripadam si oskliva :grinning: k tomu jeste musim nosit az do 18.11. bryle pac ja husa jsem si zapomnela objednat cocky a nevim jaky mam dioptrie :rolling_eyes: no nic jdu pomalu do hajan.

mejte se konici a konicci :wink:
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
haj babeny,,,,,no, dnes vás teda nebolo ťažké dočítať :grinning: :grinning: :grinning:
jani, aj waci som do RP popisala, že ak je mimčo smädné, tak mu bude stačiť i prevarená voda z vodovodu. Tie granulované čaje sa stále menej a menej odporúčajú..... cokor, chemia.... Neviem ako u vás, no u nás sa voda z vodovodu odporúča, lebo je veľmi dobrá..takže my ak, tak beuške ponúkneme túto vodu, aj keď ju teda moc nemusí...takže asi smäd nemá :grinning: , no na štikútku sem-tam pomôže :wink:

no krásne sníčky, keď tu dnes nikoho niet...
8. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj všem my dnes měli fajn noc. tak snad bude fajn i den :wink:
9. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
waci..to jsem ráda, že byla klidná noc :slight_smile:
Nám včerejškem skončilo šestinedělí, tak jsem zvědavá, jestli se u nás něco změní :grinning:
9. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Dobre rano,

tak u nas noc hruza a des, Kristynka se zacala budit po 3h, pritom driv vydrzela i 8h, pak 6h, a 4h to jsem jeste tolerovala ale ted po 3h, jsem KO... do toho v 5h uz nechce spinkat takze ja nevyspala sedim s ni na balonu a houpu, pak jsem vztekla :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Zanetko myslis ze tedy caj nee, no tak pockame do 4 mesice :wink:
9. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jani...fíha...no, nemáš to s malou jednoduché, já bych se asi zbláznila, kdyby mi po 5h už nechtěla spát a ještě k tomu by se začla budit tak často :frowning2: Snad to bylo jen dneska a zítra ti už bude spinkat zase hezky :wink:
9. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
jani teda to tě lituji, ale my včera plakali od 5 hodin od rána až do osmi do večera a to fakt nekecám téměř bez přestávky nevím co jí bylo :frowning2:
9. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
waci...tak to je psycho :frowning2:
To Adélka byla včera zas hodná a večer byla totální zlatíčko, poprvé se na mě doopravdy usmála a tak krásně a dlouho,že jsem z toho byla úplně naměkko a Jirka taky :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj baby, ja ám za eou kaderníčku...to bolo žužo :grinning: . Malá zas všetko pekne prespala, takže odsaté mliečko poputuje do mrazáku...Milan m vždy šťastie, ž mu všetko prepinká :dizzy_face: . Poobedena 16,00 ideme na tú vernisáž, tak potom popišem ako bolo...
9. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
jani, nie že čajik nee, ale ti ganlované a sladené si nee, zbytočná chemia... skus vodičku alebo čaj negranulovaný a nesladený...

waci, ten plač tak dlho, to kobúk dolu, že si tu a si oki ... nám sa zatiaľ 3 x stalo, že celý deň bol na prd...ale keď bolo mimčo na rukách alebo na kozenke, tak sa to ako tak dalo, našťastie to bol vžy ken deň a noc bola oki
9. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
nie ganlované ale granulované xixi
9. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahojky, tak my jsme měli noc taky nic moc, malej usnul až o půl třetí, bolelo ho bříško, ale mezi tím se na nás i smál... Je to takovej smíšek :slight_smile: Jen mě v sobtu pobavil manža, byl 8 hodin pryč na kurzu a pak byl celej špatnej z toho, že se na něj malej neusmívá a na mě jo :grinning:
No a já dneska nebo zejtra mám psát test ve škole a musim dělat protokoly a nějak to nezvládám... Psychicky mě to hrozně deptá všechno :frowning2: ve čtvrtek píšu ještě další test, takže to bude docela veselej tejden... Učit se totiž můžu jen když malej chrní (a to přes den moc není :frowning2: ) nebo ho zabavuje manža, ale to malýho baví jak kdy :confounded:
9. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
jaji taky jsme večer s manželem byli oba KO. ale naštěstí spinkala v noci. dneska je zlatíčko, ráno mě i dojala. Mazlila se se mnou ale tak krásně a řehtala se u toho na celé kolo. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
calli: ja jsem myslela ze driv vydrzela spinkat i 8h v kuse, kdezto ted spinka max 3h v kuse a z toho by me slahlo. Po kojeni ve 4h rano, spat uz nechce tak ji do 5h uspavam, s tim ze v 5:30 uz je vzhuru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se musim normalne smat

taky se mi naucila pekne hulakat, vetsinou pozoruje svetlo na strope nebo projektor na zdi a povida si a tak u toho hulaka ze se musim smat. :grinning:

jo a to jsem ji vcera jeste dala na vecer UM Hami Extra, ktery je pry na vetsi zasyceni a stejne vstala po 3h, malem me jeblo :sunglasses:

Petko uprime si sebe nedokazu predstavit chodit do skoly, nam letos teda magistersky neotevreli, ale i kdyby tak bych to nezvladla proto mas muj obdiv.

jsem sezrala celou nohavici strudlu :grinning:
9. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jani - no já jsem zvědavá, jak to dopadne, dneska ten test je programování a já nevim, jestli mi to bude dostatečně zapalotvat... Tak jsetli tam třeba nejít až zejtra... :confounded: ale ono to asi lepší nebude a dneska kvuli tomu aspoň nemusím vstávat na 8 :grinning:, takže to pujdu zkusit, manža tam byl teď a říkal, že se to celkem dalo, tak snad mi mliko nezablokuje mozek :grinning: Ono s tím chozením do školy(když není nic potřeba dělat :grinning:) je to super, protože si tam vždycky parádně odpočnu a potom přijdu domů plná energie, ja tam nemusím řešit malýho... :grinning:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak jsme byli venku, teď už se o malou stará manžel a já jsem hodila kuře do trouby. :wink:
9. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
i my uz jsme doma, cajik meli jen v sacku, hermankovy detsky tak uz se louhuje jsem zvedava jak se na nej bude tvarit :grinning: pry ze uklidnuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zda se mi to nebo uz nemate tolik casu? kde je Gabca, Lucinka a podobne?
9. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
teda kika hazi ksichty :grinning: nasaje pac si mysli ze tam je mlicko a pak se ksichti zhnusene :grinning:
9. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky a hezký večer,
jak se tu máte? Půjdu aspoň dočíst poslední stránku :grinning:

Holky kdy Vám večer mimi usínají?? Moje malá hrozně brzo a nevím jak to udělat aby usínala až později..třeba teď už sem ji musela dát spát pře to jinak nešlo..už byla uvanevá a protivná a skoro hned usla..já bych byla raději kdyby chodila spát až tak kolem 20h. Včera sem ju spát nedala a snažila se aby vydržela aspoň do 19.30 ale pak už jen řvala a uspat sem ju nemohla pře už byla asi vyřízená a byl to děs..Ona musí jít spát mezi 18-19h.a pak je to pohoda ale později ne..
9. lis 2009 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - malej na to delší noční spaní chodí spát tak kolem půlnoci... Musim mu to potom nějak přehodit, aby usínal dřív, ale on se tak nějak přizpůsobil tomu našemu dennímu rytmu... do té půlnoci vždycky třeba hodinku spí a pak je dvě hodinky vzhůru, ale je spokojenej, tak to moc neřeším...
9. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
sacvi u nas pravidelne koupem v 18h pak jidlo a v 19h uz se spi nevydrzela by do 20h to by byla protiva :wink:

kate tak pozde? no zas mas vyhodu ze te rano necha spat :grinning: :grinning:

u nas uz se spi
9. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
no ahojky :slight_smile:

tak vernisáž máme za sebou, Laurinka to skoro celé prespala na tatinkovi, ten si u užil..že som na neho nezazerala, aby ju položil :grinning: :grinning: :grinning: Kalendár je pokrstený materským mliekom - aké originálne :grinning: a je nádherný. Som bola pyšná mamina, lebo ľudia na ňom spoznávali laurinku a pýtali sa ma, že či je to miminko z titulky :grinning:

Jani, Kika pije čajík ako Laurinka vodu :grinning: ... ja si myslím, že keby mali ozaj smäd, tak by to vypili. Tie sladené podľa mňa pijú hlavne, alebo teda najmä preto, lebo im tá sladká chuť chutí.
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
my laurilnku kúpeme po 19, podľa toho aká je, niekedy tesne, niekedy o 19,30, no väčšimou je to o tej 19, potom kojo a o 20 väčšinou robí hají, alebo zaspinkáva v postieľke...
9. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Zanetko, takze byla hvezda jo? teeeda co bych dala za to kdyby bavilo meho Jirku nosit Kristynku :sunglasses: u nas je to spis naopak.

Zanetko cajik ma neslazeny, je to normalni sackovy hermankovy ( rumancek po slovensky :grinning: ) ale tak vypila tak 7ml tak to byla sranda ji pozorovat. Jen musim vykoumat jak to uchovat aby to nebylo studeny :wink:

jo a prihod nejaky fotecky z vernisaze at muzem tise zavidet :wink:

ja jdu do hajan, drahy jde po praci na kulecnik ( pritom ho nikdy nehral :rolling_eyes: ) aspon pujdu spinkat :pensive: a treba se snad vyspim, haha jak jsem naivni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
tak já se těšila, že když budu malou koupat už v 18h, tak brzo usne...cha cha..po kojo byl chvíli klid a pak začla hulákat...no, snad už bude klid, i když tomu tichu moc nevěřím...no, co říkám, už tam zas mručí, mě trefí...
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani - ono je to asi daný tím, že jak máme jen jeden pokoj, tak jemu se prostě spinkat nechce... Teď taky leží na posteli a řehní se a "houká" :slight_smile: Pro nás je lepší, že chodí spinkat takhle, i když jak říkám, budem to muset upravit, ale my s manžou chodíme taky spát hodně pozdě, takže jsem ráda, že malej pak vydrží tak do těch 8, 9 jakž takž spinkat :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
dobre rano :wink:

tak u nas se spalo celkem dobre 19 - 24 - 3 - 6:30 :wink:

kate to chodite pekne pozde spinkat, to ja chodim v nejpozdeji v 21h :grinning: predstava byt pro me tak dlouho vzhuru tak rano nevstanu driv nez ve 12 :grinning: ale to by mi dite nedovolilo a jak pokracujete s hledanim hnizda 2+1? nebo nakonec budete na kolejich?
10. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
tak my koupeme mezi 17 a 18 hodinou, pak papáme čteme si pohádku a pozorujeme vážky(máme nad postelí svítící vážky) maminka u toho skoukne ulici malá u toho někdy třeba na 10 minut zdřímne a v půl osmé jí dám ještě dososnout mlíčka a dám ji do její postýlky a do 20.00 spinká. a vzbudí se v půl třetí ráno pak v šest a pak většinou v půl osmé. Ale někdy máme ty špatné dny :wink: já teda chodím spát s ní v těch osm i manžel, jsme unavení, manžel z práce protože toho má moc a já jsem ráda, že si natáhnu záda
10. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
dobre ranko, my sme noc zvládli 3,30 (sama nechápem, bolo by super keby to tak pokračovalo :slight_smile:) - 7,00 a teraz asi 25 min chrníme, bola som hladná, ale pôjdem si k nej ešte lažkať...akosi som bola včera večer taká unavená, že som ani zaspať nevedela.... navarené mám, uprataní tiež, prádlo na vypratie neutečie...takže idem hajiiii :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.