• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak jsem jela jakoze do mesta no venku leje sla sem aspon do billy a koupila plinky v akci pampers sleep and play za 159kc :grinning: 1ks za 2,70kc mazec ze?

jasne ja vas chapu ze neuspavate v naruci taky bych ti nedelala kdybych nemusela ale u nas by byl rev i 2hod a to ja nevydrzim, treba casem

jako sotva sem se priblizila baraku kika otevrela oci no nemam ja smulu, do 18h daleko me jebne
10. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Čaute:slight_smile:

tak jsme zpět od doktorky:slight_smile: očkování sme nedostali, protože Štěpula ještě nemá zahojené to po tuberkuloze z nemocnice...no pak máme dávat pozor na pupíček, nějak se jí trochu nelíbil, že kdyby ještě trochu povyrostl...tak že by mohl mít kýlu...tak ho teď budeme hlídat...ale už ho má takový dlouho...tak to snad nic nebude :wink: no ptala sem se na ty bouličky na hlavičce a říkala že to nic není...že to je tím jak jim srůstá hlavička a že se mu to zase srovná:slight_smile: Jinak vážíme 6090g a měříme 60cm:slight_smile: no mě teda příjde že je delší...ale to je jedno:slight_smile: no a ptala jsem se na ten Prevenar a ona říkala že ho velmi doporučují, že to je dobře že sme se pro to rozhodli:slight_smile: ale že je zastáncem toho...očkovat děti proti pneumokokům až po hexavakcíně...takže až budeme mít za sebou základní očkování, tak potom půjde na řadu pneumokok...a taky říkala že po novým roce má být ta vakcína nějak vylepšená...takže bude lepší si počkat :wink: takže my do toho jdeme ale až po základním očkování hexavakcínou:slight_smile:
10. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky mě Štěpánek sám usíná v postýlce...i přes den i v noci...večer už je zvyklej že se jde koupat...tam vyvádí jako blázínek...miluje vodu:slight_smile: pak dostene napapat...pak si ho bere Jára na říhnutí...a většinou s ním vyvádí ještě psí kusy, že mu kolikrát hubuju ať mi ho nerozdovádí, že pak nebude spinkat:slight_smile: ale zatím ho to vždycky unavilo...že pak jen jak ho dám do postýlky...dostane dudu...zazpívám mu, nebo povídám pohádku nebo básničku, to je tak jen na pár minutek...pak ho pohladím, zhasnu, ještě chvilku čekám jestli sebou nezačne šít:slight_smile: většinou nezačne...a pak odejdu...pustím si dole chůvičku a koukám na něj na tom malinkým monitoru...je to výhoda, protože vidím co tam dělá:slight_smile: no a on tak do 10minut je vždycky hned tuhej:slight_smile: ještě sem ale zapomněla napsat...že já pořád na noc Štěpánka ještě zavazuju do té plínky aby se nemlátil ručičkama...a on už je na to tak zvyklý, že ví že když ho zavážu, tak že se jde spinkat a zavře očička a spí...tak možná že to je i tím...možná že si na to fakt tak zvykl a je v klidu, protože ví že už je noc a spinká se s tou plínou:slight_smile: nevím...každopádně to funguje :wink: ale i doktorka ho dneska chválila že je hodný miminko...že byl v klidu...říkala "vám určitě vůbec nebrečí a je pořád takhle v klidu že jo" a já sem jí říkala že i hezky spinká a tak že je opravdu moc hodnej a ona říkala že to už na těch dětech pozná...že na to má zvláštní pojmenování "šťastný miminko" tak sem měla radost že i paní doktorka poznala jakej je zlatíčko:slight_smile:
10. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Tak my byly dneska v poradně a Adélka má už 60cm a 4790g, velká holka :grinning:
10. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Mně malej usíná jak kdy, někdy u sebe v postýlce, někdy sám na velké posteli, ale včera v noci prej zlobil, tak ho manža dal k nám do postele, já ho ještě ve 2 v noci nakojila, pak jsme oba dva vytuhli a malej spal až do půl devátý, znovu dostal nabaštit a pak nás nechal spát až do půl dvanáctý... Vůbec je dneska celej den nějakej hodnej a pořád jen spinká, snad není nemocnej... :confused:
10. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Kate neboj určitě není nemocnej:slight_smile: i když já si pamatuju že když mě takhle hezky začal Štěpánek spinkat že sem se taky bála jestli mu něco není a pořád sem ho měřila:slight_smile: neboj není mu nic...jen se ti už zklidnil a začíná mít spinkací režim...už taky líp tráví, takže mu to mlíčko stačí na dýl:slight_smile:

Calli no vidíš Ada je už veliká:slight_smile: jako náš Štěpula...jen o kilo a 300g míň:slight_smile: ale to dožene:slight_smile:
10. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Gábi, jenže ona má 6 týdnů :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Já vím:slight_smile: calli však já sem psala že to dožene:slight_smile: a je to dlouhán:slight_smile: když už má tolik co Štěpula ve 3měsících:slight_smile: tak sem to myslela...že má ještě čas to dopapat a že už roste rychle:slight_smile:
10. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
papá až moc :grinning: Za dva týdny přibrala 600g :grinning:
10. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
No vidíš:slight_smile: to je doře:slight_smile: jen ať papá kočička:slight_smile:
10. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
holky ja sedim ani se nehnu :slight_smile: dite spi na ruce, ta uz je drevena :grinning: ale spi :grinning: mam zizen ale nemuzu se napit pac by se vzbudila :grinning:

calli my meli v 6t 4300g :grinning:

gabi ty mas opravdu stesti :wink:

gabi kdyz si uvazes satek usne ti v nem? neprekazi ti ? co se da delat se satkem za domaci prace?
10. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
grabu - no já jsem ráda, že to tak je, ale je to nezvyk... :slight_smile: Hlavně je malej hroznej smíšek, kdykoliv k němu přijdem a je vzhuru, usmívá se na nás a tak... Jsem z něj vždycky celá naměkko, i když jsem třeba včera byla podrážděná, protože jsem chtěla dělat věci do školy, tak když se pak na mě usmál, všechno to ze mě spadlo :slight_smile:

Jinak konečně se nám ho povedlo vyfotit, jak se usmívá, tak má fotku v albíčku :grinning:
10. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jani Štěpula usne asi všude takže i v šátku:slight_smile: když sem ho vázala do tzv.kolébky tak to usnul vždycky...ale teď už je velikej auž ho vážu jako by byl třeba v manduce...nožičkama dolů...a to jak všue vidí...tak pořád kroutí hlavičkou a nechce se mu moc spinkat, protože je zvědavej..no ale já už na něm poznám kdy začne vrčet že chce spinkat...začne dejal takový eja eja eja :grinning: tak ho rozvážu, dám do postýlky a v tu ránu je tuhej:slight_smile: takže ho to i dost unaví to nošení:slight_smile: a dají se s ním dělat všechny práce...žehlím, vysávám...peru, věším prádlo, dávám nádobí do myčky...fakt všechno...jen vařit se s ním bojím...abych ho neopařila nebo tak něco... :wink:
10. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Jo a já už psala calli na facebooku, že orientačním vážením na našá normální velký váze jsme zjistili, že malej má už něco kolem 6kil... to je hrozný, jak roste :-/
10. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Kate Kubíček je krásnej:slight_smile: fakt moc krásný miminko:slight_smile: takovej veselej okatej:slight_smile: moc se vám povedl:slight_smile:
10. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
calli, v 6 t sme mali cez 5 kg :grinning:
10. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
K.ate, ten se ale krásně culí :slight_smile: Je k sežrání :slight_smile: Adélka se na nás takhle usmívá teprve od neděle a dneska u doktorky mi sestřička říká, že na ni vůbec nekouká,ale mě úplně hipnotizuje :grinning: Tak jsem jí (Aduš) začla říkat, že je obřík a ona se začla smát, prostě nádhera a fakt můžeš být naštvaná na celý svět, ale tenhle úsměv ti vždycky zvedne náladu :slight_smile: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
grabu - díky :slight_smile:

calli - on se směje už dlouho, ale než se nám ho podařilo vyfotit... :grinning: manža se musel maskovat,aby si malej nevšiml foťáku, protože malej jakmile vidí foťák, přestane se smát :grinning:
10. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
k.ate, já vím, že se vám směje dlouho :slight_smile: Já jsem šťastná, že se konečně usmívá i Adélka :dizzy_face:
10. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
calli - však malej se začal smát taky tak nějak myslim... :slight_smile: Však jste dva tejdny od nás tuším, ne?:slight_smile: Už s těma prckama začíná bejt konečně i sranda, že?:grinning:
10. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
dobré ráno všem. Holkyyyyyyyyyyyyyyyyy mamka včera hlídala malou a až odjela tak se malá celá pokakala, zase konečně úplně sama :grinning: a já jí včera koupila krásný bodyčka se sobama :grinning: vánoční no jedno stálo 59Kč no neberte to ne?
11. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko holky

mám prolém...bolí mě zub a asi budu muset k zuaři...ale já se strašně bojím...měla jsem zubaře co byl zlej a navíc šíleně drahej...nikdy nic neřek a pak po mně najednou chtěl třeba 3000. Tak hledám novýho ale bojím se:frowning2: i toho že když mi píchnou injekci tak to bude blee pro malýho v mlíčku a když nepíchnou tak mě to bude bolet:frowning2: já nesnáším zubaře:frowning2: :zipper_mouth:
11. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
dobrí ranko :slight_smile:

gabi pozor na inekcie !!! Laurinka mala síce iba 2 t, keďma bolel zub a bola som u dr, pýtala som sa že či môžem inekciu, on že mi dá slabú a malá mi po nej celý deň grcala, nie grckala, ale grcala úplný gejzír to vždy bol - chäďatko moje :confounded: . Držím palčeky aby si našla čo najlepšiu dr. no choď čo najskôr, kamoška stratila mliečko pri bolení zuba...drž sa :slight_smile:

... a čo to že tu nie je prvá naša holiska??? ... :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak jsem už na internetě našla nějaké zubaře co jsou nejblíž k našemu bydlišti...tak jsem volala v domnění že nějakému doktorovi a dovolala jsem se do úplně jiné ordinace k doktorce...tak si se mnou osud trochu zahrává...protože já jsem hledala nějakou ženskou, ale na netu byl jen chlap...a dovolala jsem se ale k paní dr. :slight_smile: tak mám radost...no snad bude šikovná...ale měla moc milou sestřičku,tak snad bude i ona milá... :wink: objednala mě ale až za 14 dní, dřív neměla místo...ale prý kdyby mě to víc bolelo, tak mám přijet hned:slight_smile: tak snad to nebude tak zlobit a vydržím to ještě 14 dní
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Kde jako ste všechny? mě nešel net a já si říkám kolik ste toho už asi nakecaly:slight_smile: a připojím se a ono nic...nikdo tu není:frowning2:
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
grabu tak třeba vydržíš :wink: mně dnes nechce malá nějak usnout :frowning2:
11. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
waci mně taky prďola dneska nespí jako jindy...sedí tu na mně a vykládáme si:slight_smile:
11. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky, tak my se krásně vyhajali :slight_smile: Krmila jsem ji v jednu, pak v šest a vstali jsme v deset :dizzy_face: a teď taky nevypadá, že bude spát :grinning: Se domluvili asi na nás :grinning:
11. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
No mně dneska Štěpula spal až moc krásně...tak je asi vyspinkanej a teď se mu nechce:slight_smile: usnul totiž ve 20h...pak začal v 1h v noci mručet...ale měl u toho zavřený očička...tak sem mu dala dudu a spal dál...a vzbudil se až v 6h ráno:slight_smile: takže vydržel skoro celou noc bez jídla...já sem čučela jako puk na ty hodiny když mě vzbudil:slight_smile: no ale teď zase škytá...dneska už podruhý a to se mu nelíbí...ale většinou ho to tak unaví že z toho usne, tak jsem zvědavá:slight_smile:
11. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Gábi, ale doktorka mi říkala, že v noci má být bez jídla max 5h :confused: On je teď možná i přespaný,že se mu nechce spát :grinning: A nechtěl tě po ráno sníst hladem celou? Aduš stačí, když pospí o hodinu dýl a už je nepříčetná a to prso mi málem uhryzne, ještěže nemá zuby :grinning:
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.