• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahojky přidala jsem fotku z dnešního rána, jsem ji vyfešákovala, aby se líbila tátovi ještě víc a poslali jsme mu fotku do práce :wink:
12. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky všichni :slight_smile: Tak já jsem vstala a musím tu ještě nechat manžovi zásoby pro mrně na dnešní 4 hodiny, co budu pryč... zatím máme asi 190 ml a to bude nejspíš máááálo... potřebujem tak těch 300, tak snad to nějak splaším, když večer jsem dala tolik :grinning:
12. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
dobré ranko ...
ste mi včera neodísali ako ste sa s tými rotavírusmy rozhodli... :cry:

Ako riešite TIE ČO VAM MIMČA VNOCI SPIA DLHŠIE mliečko??? Dnes Laurinka papala znovu o 4,10 (večer bola o 20,00 tvrdá ako štolverk :slight_smile: ), no ja som sa o 3,00 zobudila že aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ja stále musím vnoci z jedného odstriekať úplne, väčšinou sa malá zobudí a z druhého sa napapá, ale dnes sa nezobudila, tak som aj z druhého trolinku musela dať von ... takže nevstávam len na kojenie, ale i na odsávanie .... ako to riešiete vy??? - no ale jasnačka že si nesťažujem, len tak ďalej, beruška moja :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
K.ate, teda ja by som zo seba večer po tom, čo sa malá napapá zo seba nevyžmýkala už ani kvapku :grinning: , všetko spapá
12. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
jaji - no já malýho ukojila z jednoho prsa :grinning: ale pak se dojídal i z toho, ze kterýho jsem odstříkávala, tam toho bylo asi přeci jen víc... :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak s tím já problém nemám. Místo toho, aby se malé spaní prodlužovalo,tak se jí teď spíš zkracuje. Dřív spala první spaní 5 hodin a od víkendu to jsou už jen 3 hodiny. Snad se jí to zase prodlouží.
12. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
baby, som akurát mrkla najaké diskusie tehuliek, mne to tak ľúto prišlo, že už nie som, tie obrázky, čo odrátavajú dni tehulkovania..., to tešenie sa na mimčo.... som šťastná že mám zdravú a krásnu Laurinku, no mne to tehulkovanie chýba a najhoršie je, že viem, že ja už tehulka nebudem :cry: ... soráč, akosi som prepadla nostalgii...
12. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
brouči, no tak to je na palicu, keď si zvykneš na lepšie spanie a ide to k horšiemu... ale čo si spomínam, tak sme dosť dlho spávali do cca 1,30 až 2,30 a zrazu bolo pár nocí, že beruška sa zobudila už okolo 24,00 a to som teda mala dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no ako to prišlo, tak to odyšlo ...
12. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
jaji - malej když dlouho spiná, bolí mě vždycky jen jedno prso, tak se tak pak těším, až vstane, ale neodstříkávám to... Já mám hlavně problémy, když jdu do tý školy, to toho potřebuju odstříkat relativně hodně a jak ty prsa kvuli tomu začnou tvořit víc mlíka, tak to je průser... a to ještě na zejtra musím tady manžovi nechat mlíko taky, protože jdu na gyndu po šestinedělí a pak se musím stavit na sociálce kvuli rodičovskýmu příspěvku. Musím tam zanést papíry na mateřskou a podepsat prohlášení, že nemám nárok na peněžitou pomoc v mateřství, aby mi dali rodičovskej příspěvek... :-/ To je jak u blbců...
12. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Jaji já doufám, že se to zase srovná. Ona měla od víkendu i nějaký ten růstový spurt,tak to je možná k tomu. Já jí totiž měla v tu dobu pořád v posteli, abych taky trošku spala. A teď se jí asi zase nechce zpátky do postýlky :slight_smile: Ale už zase najela i na denní spaní, tak jsem ráda, že si taky chvíli odfrknu :slight_smile: Někdy mi taky chybí bříško a klidné spaní a těšení se na mimčo :slight_smile: Ale jsem ráda, že už mám Lucinku doma a že se těšíme z jejích pokroků :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Jaji já měla stejnej nostalgickej splín minulý tden...taky mi chybí bříško...ale je fakt že jak se na mě Štěpula usměje tak je splín pryč:slight_smile:

Broučí mě se Štěpula taky začal budit zase i v půl 1 ráno...ale on se vlastně nebudí...jen mručí ze spaní..tak mu dycky dám zpět dudlana a spí dál a vstává v ty 3h jako normálně...takže hlad nemá...ale asi jen potřebuje pohladit:slight_smile:

Jají já neodstříkávám mlíčko...nemám totiž odsávačku...tak mám někdy ráno prsa taky jak balony...ale už si začínají zvykat že není přes noc tolik výdeje:slight_smile:

Dneska sem ráno říkala Járovi, že si uděláme hned to druhý miminko abych to vstávání měla z krku naráz a už se to neopakovalo...on se jen usmál...ale asi po 10 minutách se zeptal..."nemyslelas to vážně že ne?" tak sem se musela smát, že ho to asi chuděrku vyděsilo, že bych chtěla hned druhý mimi :grinning: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
jaji já ten rotrix nebudu nechávat.
jinak ostříkávám v noci, když malá déle spí. Mám totiž jinak prsa tak nalitá, že mě to šíleně bolí
12. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Jo Jaji my ten rorarix taky nebudeme dávat...jen to očkování proti pneumokokům :wink:
12. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
waci, a koľko sa ti podarí odstriekať z jedného, lebo ja teda zďaleka nemám toľko, čo píše K.ate :sweat_smile:

gabi, 10 minut, to dosť dlho vstrebával tú informáciu, kým na ňu zareagoval :grinning:
12. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
jaji já ho neodstříkávám celé, odstříkávám tolik aby mě nebolelo. Jelikož pak se malá většinou d půl hodiny vzbudí a já jí ho dám dopít. většinou se to pohybuje od 50-100 ml. víc neodstříkávám
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Zanetko nevim co je to rotavir :grinning: takze asi ne ne jen ten pneumokok, :pensive:

Jinak ja neodstrikavam pac me se budi v noci i 3x, dnes uz v 23:30. Prsa mam mekky takze u nas nehrozi delat zasobu :unamused:

Brouci: vitej v nechtenem klubu nocnich vstavacu :grinning: u nas se takhle vstava vic nez tyden a to vydrzela driv i spat 8h v kuse :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
holky teda já jsem asi divná, ale mě to těhu nechybí. Ale ono to asi bude tím, že mi bylo pořád zle a skoro pořád jsem ležela. :wink: jsem ráda, že už mám malou. Jinak i ta depka už mě pustila z minulého týdne. Malá je teď úplně skvělá,včera jsem ji učila převalovat se ze zad na bříško a řehtala se u toho jak něco a dnes to od rána zkouší a zatím to zvládne jen na bok. :wink:
12. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
jani, rotavírusy - to je hnačka, proti ktorej je možné sa zaočkovať, mudr. nám to ponúkla ... no idem ja trošku do postieľky :slight_smile: ešte...
12. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
uff.. tak odstříkáno... ještě se musim domluvit s manžou, jestli bude chtít do těch lahviček trochu přidat... Mám strach, aby malýmu těch 300ml stačilo :confused:

Jani - já bych neodstříkávala, kdybych nechodila do školy a nemusela jsem bejt ty 4 hodiny pryč, ale takhle to jinak nejde, malej tak dlouho přes den spinkat nevydrží, takže mi nic jinýho nezbývá... Zásoby v mrazáku mít nemůžem, protože máme jen ten pidi v lednici, takže vždycky den předem a ještě většinou ten samej den odstříkávám, aby se to mlíko nezkazilo no... :confounded:

K tomu buzení... Mně se malej budí jen jednou, ale zase fakt usíná kolem jedné, v noci a pak se budí kolem 7 hodin, pak cca v 10... Kdybych ho dávala spát dřív, budil by se taky častěji, ale on večer vždycky chrupká tak hodinu a pak se vzbudí.. Nemá tady chudák na to spaní prostě klid...
12. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Jani my máme ty holčičky hodně podobné :slight_smile:

Gábi taky jí nechám mručet, ale ona za chvíli začne plakat :unamused:
12. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Broučí to je mi líto že nespinká jako dřív...ale ono se to zase srovná... :wink: já ani nevim komu mám poděkovat že je Štěpa tak hodnej...ale občas taky nechce spinkat...pak mi padá hlava únavou:slight_smile: včera přes den nespal skoro vůbec a tak už sem byla večer tak nervní, že ho musel jít uspávat Jára, protože já bych asi už bouchla jak byl malej protivnej...no a dneska by zase rád spinkal...ale soused už od rána štípe dříví na zahradě a jeho to budí :confounded: Hold to musíme ještě chvíli vydržet...oni pak už budou spinkat líp až se začnou přikrmovat :wink:
12. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
jinak ohledne tehotenstvi no rada bych se dostala zpet do stare postavy, haha jak jsem najivni :sweat_smile: jeste stale 4kg nahore :rolling_eyes: ale domluvili jsme se s Jirkou ze navazeme na materskou drhym miminkem, proste chci mit dve u sebe a pak pokracovat v kariere. protoze byt pak treba 1 rok v praci a znova otehotnet tak zas z postupu v praci nic nebude.

Broucek: u nas to samy taky mrci a kuli drahemu hned letim, ale kolem 5h rano ji tezce ignoruju pac to vstava po 2hodinach a to ja rozhodne nemam v planu uz vstavat takze ji necham a ona u toho usne no nejpozdeji v 6:30 mam budicek kazdej den :zipper_mouth:

Zanetko, tak kuli hnacce mi to prijde zbytecny, neni nad to se vycicstit :grinning: nee delam si legraci, podle me to uz je extra. tady to nikdo nenabizi.

Beztak si myslim ze sotva si zaplatime pneumokok tak ho vlada da povinne zadaco :sunglasses: klasika.
12. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Gábi ráda bych tomu věřila :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky já se dneska nějak nudím...asi půjdu ven s malým je tam krásně a vyjímečně svítí slunko :dizzy_face:
12. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojte mamulky,

Kačenko ahooooj,nič si z toho nerob,Lucinka sa zase spraví,mne takto blbol Samík v tom spurte,teraz zase spí 5-6hod vkuse a potom už čo 2hod vstáva,myslím si,že je to jednak tým,že mal dlhú pauzu od jedla a jednak tým,že malým sa rozťahuje žalúdok tým papaním a viac ako na 2hod sa nezasýtia mliečkom...inak som fakt zúfalá a nechápem to,prečo,keď tvrdo večer zaspí,sa za tú hoďku zobudí...neviem ako si to vysvetliť...

Gábi,ja sa tiež nudím a okolo 14hod určite vyrazím von aj ja,aj u nás krásne svieti slniečko a aspoň mi to rýchlejšie utečie...

Jajik,ja o tom rotavire premýšĺam,bavila som sa o tom aj s mojou maminou,ktorá 27roko robila zdravotnú sestru u miminiek a detí do 2rokov a pneumokoka odporúča určite,hlavne preto,že nežijeme na nejakom opustenom ostrove,ale práve čím viac ľudí,tým väčšia pravdepodobnosť...to je ako s chrípkou...veď máme teraz príklad Ukrajinu...hroza...takže jej názor je ten,že radšej zaočkovať ako potom trpieť a vyčítať si,že sme malému nepomoholi a mohli sme...ja s tým pneumokokom počkám,rozpráva sa,že od nového roku by mal byť povinný aj tu v ČR,resp.zadarmo,tak uvidíme...

Jani,hnačka u malých detí vie byť nebezpečná,áno,dospelý sa tým "prečistí",ale malé dieťa to dokáže dehydratovať až takým sposobom,že skončí v nemocnici na infúziach...moja mama mala niekoľko takých prípadov a nebolo to nič príjemné,keď dieťatko takto trpelo...ale samozrejme je to len informácia,každá si poradíme a rozhodneme sami ,čo je pre malé najlepšie. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Luci ahoj :wink:
12. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojik Mišičko :slight_smile: tak ako sa dnes máte? co Zouínka ? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
No teda,Zouínka má teda ale parádne bodýýýý :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
dneska to docela jde, teda nesmím to zakřiknout. Zatím spinkáme v kočárku, ale sem tam musím jít zadrndat kočárem, ale slyším ji naštěstí přes chůvičky.
Bodyčko jsem ji nechala vyrobit. Moc se mi líbilo. A co Samík? spinká?
12. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
ono celkovo majú teraz všetky tie detičky akési horšie obdobie...my sme sa práve zobudili a blbneme tu spolu,také tie hovadinky má strašne rád,sa mu nedivím,keď mama zo seba robí opicu :grinning:
za hoďku pojdeme vonku,aj keď neviem,čo tam budem robiť,samej ma to nebaví,ale nemám inú možnosť :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.