• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
já čekám na manžela a dostane malou na hlídání a já si chci poklidit doma, je tu nehorázný bordel a s malou se uklízet nedá
12. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
luci takze ty nechas naockovat i rotavir? ja jsem to napsala asi blbe samo ze nechci aby ji neco bylo :grinning: ja tomu prdlacku rozumim totiz :sweat_smile:

jj miso super bodynko :wink: mala je kocena
12. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu...byla jsem u gynekologa po šestinedělí a všechno v pořádku, jen si ještě rozmýšlím antikoncepci, uvažuju totiž nad tělískem, kvůli té mojí blbé nemoci se Jirka bojí mít další mimčo...jenže to tělísko stojé 7tis., což je jednorázově dost a padlo by mi na to skoro celé porodné a Vánoce jsou za dveřmi, tak já nevím :frowning2: On i doktor říkal, že by to v mé situaci bylo nejlepší řešení, jenže...já bych mímo ještě jedno chtěla,i když samozřejmě mám taky strach, ale zaplatit něco an 5 let a třeba po 2letech se rozhodnoout, že chci dítě a že by to i reálně mohlo vyjít a zas to tělísko vyndávat, tak jsem vyhodila peníze oknem, že jo... Achjoooo, jak se rozhodnout...
Jinak waci...moc krásné bodýčko,tatínek musel mít z fotečky radost :slight_smile: No nic, malá sice ještě spí, ale už v jednu měla jíst, jenže v kočárku usla a já ji nechtěla hned budit, tak se jdu raději nachystat na krmení...
12. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky tak Štěpán má dneska opět průďu jako včera...byli sme víc jak hoďku venku a celou dobu spal...ale jen sem se přiblížila k baráku...oči na vrch hlavy a nespí...tak sem ho dala do postýlky a mručel si tam že usne a v tom začal řvát hlady:frowning2: tak už je zase přisátej na koze :confounded: asi má taky nějakej spurt i když já to nepoznám...prostě jen má víc hlad než normálně..ale jak sem zvyklá že je jindy v klidu, tak sem z toho docela vytočená...no nevim co budu dělat až mu porostou zuby a prořve mi celej den :fearful: :pensive: :sunglasses:
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj calli to je dobře že kontrola dopadla ok:slight_smile: a s tou antikoncepcí...no nevim jak poradit..no tak třeba zkus nejdřív brát normální antikoncepci a uvidíš...třeba se časem rozhodnešjestli druhé mimi chceš a nebo ne a pak to tělísko vyřešíš :wink: dělat to teď když si nejsi jistá je asi vážně vyhození peněz...no ale to jen jak to vidím já
12. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
holky jakou mají vaši prcinkové reakci na očkováni tubery? moje malá tam celou dobu nic neměla a z ničeho nic tam má hrčku a ta se loupe a já nevím zda je to špatně nebo dobře :frowning2: a na kontrolu na kalmetizaci jdeme až 2.12. jen aby ji to nehnisalo, nejde to poznat. to prý propichují a vytlačují ten hnis bych té doktorce urvala ruce, kdyby mi tak trápila malou
12. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
waci neboj to je normální...Štěpán tam taky dlouho nic neměl a najednou hnisavá boulička :unamused: přes den to má taky suchý a loupe se mu to...ale při koupání se to rozmočí...doktorka nám kvůli tomu ještě nedala další očkování...ale jinak to je prý v pohodě...tak to neřeším...neboj :wink:
12. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
grabu děkuji za uklidnění, já teď tady brečela a přemýšlela jsem zda jí to nemůže nijak ublížit , jsem fakt prdlá, děkuji moc
12. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
neboj waci fakt to nic není...jestli to nemá veliký kolo...nebo velikou bouli...podlitou...tak to že to trochu zhnisá a dělá se boulička je fakt normální :wink: a nebreč...málá bude mít nešťastný mlíčko :sweat_smile: radši si dej čokoládu a trochu jí ho přislaď:slight_smile: :wink:
12. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
waci my máme to samé. :slight_smile: Buď v klidu :slight_smile:

Holky taky už vám děti strkají všechny hračky do pusy? Dudlíka to ne, ale kde co do pusy to jo :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Já sem dneska ze Štěpána fakt na palici...holky taky vám miminka při tom spurtu třeba pustili prso a když ste je zvedly, že je dáte říhnout tak začly řvát jako byste jim nedaly vůbec najíst? mě to teď Štěpula dělá furt a já už mám pocit že má furt hlad :confused: nenažránek můj malej :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Broučí Štěpán strká do pusy jen jednu hračku...ostatníma se jen mlátí do hlavy:slight_smile: ale do pusy se netrefí:slight_smile: ale ocucávat červenýmu hrochovi ucho to je jeho to jo :grinning:
Co je ale vtipný je to jak se snaží chytit si nohu...když leží na mě:slight_smile: včera se mu to jednou povedlo a málem se tomu uřehtal:slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
malá si do pusinky zatím nic nestrká jen svoji ručičku a moji

holky děkuji za uklidnění
12. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Gábi to vypadá na ten spurt. To je hrozný období, ale musíme to vydržet. Nám teď skončil druhý - teda doufám, že to bylo ono, protože mi najednou vyrostla ze všech bodýček. :sweat_smile: Lůca taky strká jen plastové do pusinky, ale mooooooooooc jí to chutná :grinning:
12. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
holky já bych tak spala...a ten můj malej drak tu škytá a hází sebou ale spát asi neude :confounded:
12. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
No a teď si představ, že já to mám pořád :slight_smile: I když včera byla zlatá a dneska taky :slight_smile: Neboj to přejde :wink:
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
neee nestraš broučí že to tak bude dýl...bych se asi zbláznila :frowning2:
12. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky Štěpán když ho položím tak řve jako by měl nějaký bolení...ale jen vydírá a chce se chovat...já vás fakt obdivuju že tohle zvládáte každý den...co s ním mám dělat...je tak protivnej, mne si očička a chce spinkat ale jak ho položím tak řve...ani dudák nezabírá...zatím sem v klidu...ale jestli to takhle bude i zítra tak mě už fakt trefí :pensive: no nic...tak se budeme chovat no, když má takové zlé období...však on se mi zase zklidní...že jo...řekněte někdo že to přejde :grinning:
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Neboj, jestli je to spurt, tak do týdne je to pryč :wink:
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
ha...usnul...uspala ho hučící digestoř:slight_smile: hurá...doufám že bude spát aspoň chvilku než se najím, ještě sem dneska nestihla nic sníst a sem hladová jak vlk:slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
já uspávám malou sem tam mixérem nebo vysavačem:D tak tatínek už se stará a já jdu holky poklidit, je tu fakt nepořádek
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Gábi na všechno se dá zvyknout :wink: Važ si toho, že je Štěpánek tak hodnej. Nechci strašit, ale může se to otočit. Ale u Štěpánka bych se toho nebála :wink:
12. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
waci...já nejčastěji vysavačem :grinning: Je to sranda, že :grinning:
12. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Broučí ty mě dneska fakt děsíš :frowning2:
12. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Jejda, to nechci. U Štěpánka je to fakt jen ten spurt, neboj. Někdy se to fakt může otočit, ale to jsou jen výjimky :wink: Neboj, on bude zlaté dítě pořád :wink:
12. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
grabu...hlavně nebuď ve stresu, jinak bude i malý nevrlý. Řekni si, že to je jen přechodné a hlavně buď v klidu...že to radím zrovna já, která včera málem vylítla z kůže, ptž Aduš nechtěla spát od 19:30 až do jedné ráno :grinning:
12. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Calli tak u nás je vysavač strašák. Každý večer a ráno odsáváme už dva měsíce rýmu a malá už to nesnáší :frowning2:
12. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
holky on už je zase vzhůru...vzbbudil se když sem cinkla příborem o talíř :unamused: a pak že je nic nevzbudí když spinkaj...ach jo...ale zatím neřve tak sem pustila znovu digestoř a snad znova usne :wink:
Calli zatím sem v klidu...ale spíš mi ho je líto že má trápení prdelka moje malá...já vim že to bude zase dorý :wink:
12. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
broučí vy máte pořád tu rýmu :confused: a co na to doktorka?
12. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Gábi nechtěla jsem tě děsit, promiň......... Ono to přejde, ale je to náročné období.
12. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.