• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Doktorka říkala, že se s tím malá musí poprat sama. Ale už je to lepší, tak snad to taky skončí. Ale už přestala v 10ti týdnech chrčet, tak jsem ráda :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
v pohodě broučí...neomlouvej se...já to zatím beru s klidem...víš on má Štěpán po kom být flegmouš...takže já to zatím nějak zvládnu..ale uvidíme za týden...jestli to bude takhle pořád, tak asi polezu po zdi:slight_smile:
12. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak když už nechrčí tak to je dobrej základ:slight_smile: ona to zvládne a za chvíli bude po rýmě :wink:
12. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Nepolezeš, zvykneš si, ale jak říkám, u Štěpánka bych se toho nebála :slight_smile: Lůca je teď k sežrání. Pořád něco povídá, směje se na mě a pořád si strká něco do pusinky :slight_smile: Jen to spaní .......... no, snad to zase naskočí do normálu.
Až budou děti na flaškách, tak si holky vyrazíme na celý den na masáže, kosmetiku, saunu a vínečko :slight_smile: Kdy začnete s příkrmy?
12. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky,
mám velkou radost..budu dělat odlitek beruščiné nožičky a ručičky..objednala sem si sádrovací sadu :dizzy_face:

Poslední dvě noci jsou hrůza a děs tak doufám že dnes to bude konečně lepší :unamused:

Brouči my na flašce sme ale nic takovýho u mě stejně nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz
Broučí já pokud to půjde tak chci do toho 6. měsíce jen kojit a pak začít s příkrmama...no uvidíme
12. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Sacvi jak to? Já bych malou hned nechala manželovi a hurá aspoň ke kadeřnici :grinning:

No já dám asi od 4.měsíce čaj :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
ahoj holky,
tak nam prisly hracky ale mala spi tak zatim nemam odvahu delat randal.

gabi co to ctu? chovani jooo to ja znam me by to nevadilo ale ja se nemuzu zastavit nebo si sednout :frowning2: klidne bych sedela a mela ji na sobe ale to neee dama chce objevovat byt :grinning:

Sacvi vy uz jste jen na UM?

My uz mame cajik, sackovy, hermankovy detsky, vhodny i pro novorozence ale teda vylozene ji nechutna a ja ji ho furt davam do pusy a ona se sklebi no sranda, taky bych ji sezrala jak je roztomila :grinning:

Holky ja se tak tesim na svarak na vikend!!! mozna upecem husu, pac tady se drzi tradice martinska husa, me teda nechutna ale jako aspon budem dodrzovat tradici :grinning:
12. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky tak už zase papá...asi fakt ten spurt...protože by mě nejradši sežral jak hltá:slight_smile: no sem zvědavá na noc:slight_smile:

Jani tak kvůli tradici bych teda nevařila něco co mi nechutná...máš můj obdiv:slight_smile: my budeme o víkendu mít na výběr bud jitrničky(máme je v mrazáku z domácí zabijačky), nebo filé s bramborem, nebo boloňský špagety nebo holandský řízek:slight_smile: no máme to tentokrát vymyšlený i koupený...takže já si s vařením na víkend hlavu nelámu:slight_smile:

Holky na co je dobrej ten čajík pro miminka...vždyť pijou i z mlíčka ne?
12. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
jo jo sme..už dlouho sem měla mlíka jen malinko a teď už nemám nic :frowning2: Tak mě to mrzí když čtu jak všichni kojí a vidím fotečky dětí u prsa a my máme jen flašu ale co nadělám no :frowning2:

kouknite na ty odlitky..je to krááásnýýý..doufám že se mi to taky tak povede :sweat_smile: :grinning:
www.odlitek.cz
12. lis 2009 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz
Já musím jít malou vzbudit..už před hodinou měla jest a eště spinká..sem zvědavá na tu noc :confounded:
12. lis 2009 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi krásný to je:slight_smile: jedna paní tam radí že se jí to nejlíp odlívalo v poloze na tygříka a jen šupla ručičku do té hmoty...tak snad ti to vyjde dobře:slight_smile: držim palce :wink: a pak se pochlub
12. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Sacvi a co používáš za značku?

Gábi ten čajík je když má mimčo mezi krmením žízeň :wink:
12. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Broučí a jak to poznám že má žžízeň?
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Malá třeba chce prso, jen si cucne a hotovo. Takže hlad to nebyl, jen se chtěla napít :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojky všichni, tak už jsem konečně odma ze školy... z testu mám 10 bodů z 10, jupí :slight_smile: takže zápočet v kapse :grinning: Jinak malej nechal 100ml mlíčka, ale je fakt, že když jsem přišla, už měl hlad a hned se nadlabal :slight_smile: takže když bych jako minule musela jet ještě z města, asi by padlo celejch těch 300 ml... No budu muset dat zase všechno vyvařit a nechat zásoby na zejtra... :slight_smile:
Jinak s tím čajem já chci počkat, až když budem dávat příkrmy (doufám, že nám kojení vydrží do těch 6 měsíců ..) podle mě pokud má člověk dost mlíka, je zbytečný ty čajíky dávat, když není extrémní horko, klidně malýho k tomu prsu dám i častěji, když chce... Přijde mi to pořád rychlejší, než chystat čaj :confused:
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
K.ate máš pravdu, některé děti čajíky nemusí mít a když není horko, tak to není nutné. Já se přiznám, že to budu mít i na zaplácnutí, protože malá je fakt "kozová" a pořád by mi byla na prsu. Já chci, aby pak věděla, že je i jiná možnost :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Ja sa z toho tu zbláznim...napísala som príspevok na pol strany a ono mi to neodoslalo :angry: :angry: :angry:
12. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Luci to znám, to je na pěst ...............
12. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
tak mám docela uklizeno a jdu se vykoupat a pak jdu vykoupat berušku, tak se pro dnešek loučím
12. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
prechádzka bola fajn,ale malý za celý čas spal asi len nejakých 40min :angry: čo u ňho nie je zvykom vonku,tak neviem,čo štrajkoval...teraz som ho dala do postieľky,nejako tam stále mrnčí,ale ja trénujem tu metodu z tej knižky,tak uvidíme,kedy to zaberie...si pripadám ako krkavčia matka... :frowning2:

Gábinka,tak toto obdobie som ja mala celý dlhý týždeň,presne ako písali,že trvá cca týždeň,Samík mi ho dal "vyžrať" celý týždeň,takže ťa chápem,že si z toho paf,obzvlášť,keď nie si vobec zvyknutá na nejaký plač a nervozitu u Štepánka...chce to len pevné nervy a výdrž...určite má tiež ten spurt,keď sa ti vzteká u prsa,stále chce papať,je mrzutý a pod...nakúp si domov kilá čokolády,obaĺuje nervy a vydrž to :wink: nič iné totiž nezostáva,a priprav sa,že aj v noci može byť taký istý ako cez deň...Samík to tak mal,čo 2hod jedol aj v noci a mrnčal...
fakt majú u mňa moj obdiv maminy,čo majú takéto uplakané miminka resp.chovacie nonstop (Kačenko,Lucinka je zlatá,ale je to tvoja prísavka,preto aj tebe patrí moja hlboká poklona a úcta ako to zvládaš)...

Kači,ten nápad s tou saunou,večerou,kozmetikou a pod. beriem,len čo začneme s príkrmami,naše drahé polovičky pripravíme na babskú jazdu :wink:

S príkrmami možno tiež začnem už vo 4m,pretože Samík je jedlík ako blázon a podĺa toho,aké mám po každom koju vycucané prázdne prsia,tak to tak asi bude...ale mne to nevadí,kojiť chcem stále,ale príkrmom sa asi nevyhnem...hlavne,aby bol malý spokojný :slight_smile: a teba Kači naprosto chápem,z tvojho hľadiska pre teba nie je kojenie určite tou najkrajšou stránkou,Lucinka je fakt prso sem,prso tam a ty nemožeš nič...máš moju podporu...
12. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
babenky,chcela som sa opýtať,či niektorá z vas alebo vašich mužov nemáte komunikátor telefon(iPhone,3G apod. typy),ak máte,aký?

tak ja som dala upiecť kuriatko,uvarila kafé,čaj/fuuuuj,už mi to fakt lezie krkom/,otvorila si banánky v čokoláde,dala vyprané veci do sušičky a čakám,kedy zase začne mrnčať to moje zlobidlo :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
No ono už je to lepší, už kojím jen z jednoho, ale někdy má den, že chce pořád pít. Ale už jí nemám tak často na prsu :slight_smile: Udělala jsem si to sama, ale už mi to nevadí. Vzala jsem to jako fakt a je mi daleko líp :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Ono to tak býva,keď to žena zoberie normálne a zvykne si,tak ju to už ani netrápi,veď tie naše detičky z toho čo chvíľa vyrastú,takže vydržíme všetko :wink:
12. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Holky já sem naštvaná...představte si že to vítání občánků co jsem na něj Štěpánka přihlásila bylo teď o víkendu a oni nám to nedali vůbec vědět...ani na úřední desku to nenapsali...to mě teda vytočili...jak jako mám každej den lézt na net a hlídat kdy se jim uráčí to tam napsat? :angry: je mi to líto:frowning2: by mě zajímalo kolik tam měli lidí...holomci jedni!!!!! ach jo:frowning2:
12. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Luci přesně tak, musí to ženská přijmout jako fakt, že to tak ona má a je hned líp :slight_smile: Lepší než řešit nějakou nemoc :slight_smile:

Gábi to je teda hnus, já chci taky malou dát na vítání občánků, ale nemůžu se dostat na úřad :(
12. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
teda Gábi,to ma mrzí,viem ako si sa na to tešila :cry:
12. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Sacvi, to nevadi ze nekojis, vsak zadklad ma, za to nemuzes ze jsi mela malo :wink: ja sice kojim ale taky musim dokrmovat na vecer.

Luci ja mam iPhone a muj drahy ma PDA Glofish :slight_smile: tak kdyby jsi chtela recenze :grinning: iphone je nejblbejsi telefon co znam :grinning: blbe se na nem pisou sms ja ho pouzivam jen jako ipod a teda fotim Kiku, chodim z nej na net obcas a nebo sleduju film, kdyz jsem v cekarne.

My na vitani jeste nebyly cekam kdy nas pozve magistrat :pensive: Gabi neboj pozvou vas urco priste :dizzy_face:
12. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Janička,to budeš zlatíčko,ak mi dáš nejaké recenzie :slight_smile: na iPhone som počula takéto názory,ale Libi by chcel nejaký,mal HTC v minulej práci a teraz má obyč tel...tak mi dajte typ s drahým,ale 10tis.Kč je dosť,tak teraz stoja iPhone...to by som nedala...
12. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Jani,čo hračky? si spokojná?
12. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.