• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Zanetko, tak u nas to bylo to stejny, ale ja jsem vydrzela a nechala plakat casem si zvykla a ted uz v kocarku neplace ma ho rada moc dobre se v nem spi i na terase, tam teda musim jezdit po "kabelech" aby to trochu drncalo :grinning: takze hodne stesti :sunglasses:
10. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak to malá v kočárku krásně spinká :slight_smile: Jen v noci se jí nechce spát, to i 2h řve :frowning2:
10. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
No malej taky v kočárku okamžitě usne,ale nesmím zastavit :unamused: to je hnedka vzhůru.A doma přes dxen usne jen po hodinovým řevu a to tak max na hoďku a je zas vzhůru.
Nějak mrtvo tady je!
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
tak je víkend, to je tu běžně mrtvo :grinning:
10. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
dobre rano,

ale ze by nova mamca mezi nami?

Calli ona ti place v noci? uf to musi mit sousedi radost, ja dneska trochu nechala plakat v 5h rano nebot uz se ji nechtelo spat a me se tedy spat jeste chtelo :sunglasses:
11. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojda holky :dizzy_face:

Tak vám povím že to hnusný počasí skolilo už i mě:frowning2: leze na mě nějaká chřipajzna asi...bojím se aby to malej nechytl...už totiž zase chrčí tím nosíkem, ale jen po kojení...tak nevím jestli to má z mlíčka nebo zase má rýmu...ale zkoušela jsem mu to odsát a nic moc...tak uvidíme...doufám že ho nenakazím:frowning2: Nasadila sem si dávku Cvitamínů a imunitistar tak snad to zabere a nebudu muset k dr. teplotu totiž zatím nemám, ale ta celková únava a bolest svalů a kloubů je hrozná...takže dneska budu trávit den v posteli:slight_smile:
11. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky a miminka,
tak manža zasejc nemocnej tak doufám že malá nic nechytne..ale to už je od čtvrtka a zatím dobrý. Jinak s kočárkem sme na tom jak vlcacek ( jo a vítám Tě tu mezi námi :slight_smile: ). Jen zastavím tak kouká. Ale přes noc spinká fakt krásně to si nemůžu stěžovat :slight_smile: A u nás je dnes aspoň teda zatím mooc pěkně
11. říj 2009 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Sacvi...tak já si teda taky nemůžu stěžovat na spinkání Štěpánka...už má svůj režim a spinká teda jedna radost...jen v noci vstává ve 2h a pak v 6h a je to jedno jestli papal naposledy v 18h nebo 22h...už sem zkoušela všechno aby si to posunul a papal ve 4h a pak až v 7 nebo 8h abych se víc vyspala...ale on ne...prostě ať chci nebo nechci on prostě vstává vždycky ve 2h a v 6h:slight_smile: opičáček jeden můj malej:slight_smile: včera sem si říkala že určitě bude vstávat aspoň o půlnoci a pak vydrží dýl...protože jedl v 18h a pak vytuhnul...ale on ne...celý to prospal a vstával zase až ve 2h:slight_smile: takže byl nějakých 8h bez jídla...ale spinkal tak krásně že sem ho nechtěla budit...snad mu to teda neublížilo...ale já si pořád říkám, že kdyby měl hlad že se vzbudí...a proč ho budit když krásně přibývá a nic mu nechybí...že...neřeknu kdyby byl hubenej...ale on je vykrmenej a už se mu začínaj dělat ty miminkovský faldíky:slight_smile:
11. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj moc vás zdravíme. Malá teď spinkáv kočárku na dvorečku, já celou noc nespala, bylo mi zle od žaludku :unamused:
11. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj waci...ježiš co to všude řádí za neřády...všichni sme jakýsi nachcípaní:frowning2: a něco si snědla nebo nějaká střevní chřipka?
11. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky!asi fakt něco řádí!neboť ja mám rýmu a bolí mě v krku.malej samo pochroktává...tak je pak z toho nervos!odsáváme tak 3x denně. :unamused:
11. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky kdybyste viděli ten slejvák tady u nás...šílený!!! už dlouho sem tolik vody neviděla...doufám že nebudou zase nějaký záplavy:frowning2:
11. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,
no, Aduš prostě v noci ne a ne usnout, usne většinou až tak okolo druhé třetí hodinky a my už nevíme co s tím :frowning2: Dokonce i Jirka už je z toho na nervy a to už je co říct...navíc mám pár dní hnusnou rýmu, takže jsem totálně zničená už jenom z ní a do toho málo spánku, prostě paráda. Já nevím, přes den se napapká a většinou usne, až na výjimky, ale večer až do těch 2-3h je to děs a hrůza :frowning2:
Jinak co se týče našeho nachlazení apřenosu na prcky, tak mi doktorka řekla, že když kojím, tak já malou nakazit nemůžu, jedině někdo třetí, tak jsem trochu klidnější, ale i tak si raději furt myju ruce
11. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
grabu, ty máš ten šátek jemně tkaný nebo pružné tkaní?
11. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Grabu střevní problémy. ale asi to dělá to že sice po porodu chodím každej den na Wc, ale není to ono a ono se to ve střevech asi nahromadí a pak mě to jednou za 14 dní pěkně proženě. Nepomáhá mi nic, ani laktobacily, ani aktivia prostě nic :frowning2:
11. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
waci, mě včera taky něco pěkně prohnalo, jen nevím, jestli to bylo jídlo nebo to moje nachlazení a malá taky nějak zápasí s bolením bříška :frowning2:
11. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
calli u naší malé je bolení taky pořád akorát jediné co je pokrok, tak že se neaučila brkat po jídle a pěkně prdí ale nejde z ní žádné hovínko :unamused: takže trubičku stále používáme :unamused: ale snad se to zlepší
11. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
calli ten jemně tkaný:slight_smile: ten pružný jsem taky zkoušela, má ho kamarádka, ale ten jemně tkaný je daleko lepší...líp drží a je i trochu teplejš:slight_smile: já sem maximálně spokojená...teď už prcek váží přes 6kg a v tom pružným by mi padal...

Waci tak zkus ty glicerinový čípky, když ti to nejde jít na záchod...ať ti to pak takhle najednou nedělá neplechu...
11. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky,tak jdu k Vám pro radu...Náš malošek má skoro 3 týdny,ale co teda předvádí mě dohání k šílenství.Přes den teda nespí vůbec,max na rukách a běda ho položit a nebo si sednout,v kočárku usne,ale běda zastavit...já nestíhám ani jít na záchod,s přítelem si ho přendáváme jak štafetu...večer musíme dát příkrm aby spal aspon 2 hodiny,ale pak zase ty dvě hodiny uspáváme na rukách,pač ho položit tak začne řev.Vůbec nevydří ani v lehátku,ani na bříšku na Nás prostě nikde...dáváme,už tyden probiotické kapky,kakat a prdět umí přímo famozně,takže už nevím jak ho donutit spát aspon 3 hodiny přes den,aby člověk stihl základní věci..jako hygienu atd...
11. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Baru...o tom by ti tu jistě řekla sví Holis nebo Broucek...ty si se svýma holčičkama užily taky svý...no vlastně podobnej případ jako ty...a určitě by ti obě řekly, že neví co s tím...že to musíš vydržet...teď už jsou o pár týdnu starší a začíná to být dobrý...a co ti můžu poradit já, uhoupat ho na alonu, nebo mu zkusit dát dudlík a vytrvat, když ho bude vyplivávat..on se nakonec přisaje a uklidní...nebo hladit po čelíčku...to sem okoukala od Jajky a nám to funguje...a nebo jemňounký plácání po zadečku:slight_smile: prostě zkus cokoli...ono snad rzo něco zabere...držím moc palce ať je to brzy lepší :wink:
11. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tu na skok.
Jdu vám stručně popsat porod. Ve čtvrtek těsně před půlnocí mi praskla voda...tak jsme tak nějak do hodinky vyjeli do porodnice a moc doufali, že to bude rychlé...ale nijak zvlášť rychlé to tedy nebylo...po příjmu a natočeném monitoru mě dr. vyšetřil a řekl-otevřená max. na 2cm, čípek stále celý :unamused: To byly asi 2h, pak přišel asi ve 3h a stále se nic extra nedělo :confounded: Pak jsem tam byla asi 3h s manžou sama, jen občas přišla sestra, která na půl min natočila malého na monitor, vše bylo ok, tak zase odešla. Pak na mě dorazila veliká krize, protože jsem z vedlejšího sálu slyšela řev maminky a pak pláč miminka...za chvíli pláč dalšího miminka, všechno to byly maminky, které dorazily až po nás. Chtělo se mi brečet, že mi pořád nic :frowning2: Manžel mě v tu chvíli moc podržel, pořád mi říkal, že to bude už brzy...pak konečně, asi v 6h přišel dr. a řekl, že jem otevřená na 4cm, čípek pryč, takže stále nic moc. Píchli mi na urychlení oxytocin, asi v 6:30 a pak už to byl fofr, bolesti se šíleně zesílily a zrychlily...ale já jsem za to byla ráda...doufala jsem, že už to bude...pořád se na mě ale nikdo nešel podívat a najednou jsem měla potřebu tlačit. Tak jsem řekla manžovi, aby pro někoho došel, že už se i chce tlačit. Tak došel pro sestru, tak se jukla a řekla, že jdeme na kozu...to se mi ulevilo, věděla jsem, že už to opravdu bude...a bylo :slight_smile: V 7:45 se nám Adámek narodil.
Porod byl ještě o půl hodinky delší než u Barči, žádná procházka růžovou zahradou, ale zvládli jsme to, i bez epiduradu. Ale jsem opravdu moc ráda, že už to máme za sebou...

Jinak Adámek je moc hodný, Barča nás v šestinedělí strašně potrápila, měla otočený den a noc, celé noci probrečela, bylo to šíleně náročné. Adámek je zlatíčko, mlíčko snad zatím mám, nemusím přikrmovat, zatím tedy...ve středu jdeme na kontrolu, tak uvidíme, kolik přibere.
Barunka je zlatíčko, pořád Adámka hladí a chová(v námi samozřejmě). zrovna teď ho hladí v postýlce a říká:"ty náš ušáčku Adámku" :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem strašně šťastná...láskou bych se rozpadla :slight_smile:

Holky nestíhám vás číst, doufám, že se máte taky tak prima jako my.
11. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Na baloně skáču o 106,ale má to ten efekt,že čučí a stejně neusne,a když už začne klimbat,a vypadá to,že by mohl zabrat,a přestanu skákat,okamžitě začne řvát.Ted mám malého na ruchách,celá se tu vrtím na židličce,ale běda jak přestanu...začne řééév.Dudel si cumlá furt,pokud neplače a zlostí ho nevyplivne,a to hlazení na něho snad nezabírá vůbec.Jakoo já doufám,že to po tom měsíci trochu ustoupí,ale už ted mám obavy,že ho nijak nezabavím,aby aspon chvilku vydržel v klidu bez pláče....na druhou stranu-zadarmo mi říkat mami nebude,že...
11. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Leni teda ty si měla docela dlouhej porod:frowning2: zase sem to obrečela když sem si to teď četla...no aspoň že už je to za nami:slight_smile: si holka šikovná a Adámek je zlatíčko:slight_smile:
11. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Baro tak teď si mě rozesmála...zadarmo ti říkat mami nebude...:slight_smile: no já sem měla pocit už po porodu že zadarmo to teda rozhodně nebylo:slight_smile:
Ale neboj oni se ty miminka opravdu uklidní...jen to hold musíš asi fakt vydržet...mně se to ale hrozně kecá...Štěpula je hodnej, tak já si to asi neumím představit, jaký to je když pořád brečí a už nevíš co s ním...asi by ti fakt měly poradit spíš ostatní holky...ale ony tu teď nejsou:frowning2: je víkend tak je tu víc mrtvo než přes týden :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

vitam novou maminku :grinning:

Baro :grinning: to stejny bylo u nas :grinning: presne v obdobi mezi 2 a 5 tydnem, takze vydrz ono se to bude lepsit, chce to pevne nervy, u nas nezabral ani dudel ten doted nesnasi :confounded: Kocarek nesnasela jen sem ji tam strcila spustila obrovskej rev az me ji bylo lito, lidi koukali a ted je to jinak sice kdyz ji tam strcim tak place ale sotva vyjedem z domu tak je klid. No a ohledne noseni tak na to nam nepomohlo nic, ona vyzaduje noseni ale vzhledem k tomu ze jsem ji naucila spat od 9-11h rano a pak od 13:30 do 17h odpoledne se to da :wink: Neboj bude to dobry jen to musis vydrzet.

Calli a kdyz vam spi v kocarku tak proc ji vecer nesoupnes do kocarku a tim ji osidis? u nas Kika nespala pres den ale v noci vytuhne vzdycky po koupani a kojeni

Jinak Gabi moje dama vstava pravidelne v 6h rano ne a ne me nechat spat dnes jsem ji krapet ignorovala az spustila tak jsem ji strcila ke me do postele podrzela rucicky a spala aspon jeste 30min :wink:
11. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Zdravím všechny... Tak co malej předvádí poslední dny, to je šílený... Nechce přes den spinkat, usne tak na hoďku a hned je vzhůru :confounded: NAštěstí v noci spinká dobře... Dneska spal od půlnoci do asi pul osmý ráno a pak ještě asi do desíti... Ale teď zase celej den vymejšlí kraviny... :frowning2: Jen je sranda, že jak pravidelně vstává ve 4, tak jsem se dneska ve 4 vzbudila a malej totálně tuhej... :grinning:

No nic, už zas brble...

Jinak vítám nově příchozí :grinning:
11. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj maminy a miminka :slight_smile:
My dneska byli v escu s malou, tak má nové spací overálky, škoda, že si hned jeden nemůže vzít, nejdřív vyprat a vyžehlit :grinning:
Jinak grabu dík, já věděla, že jeden z těch šátků to bude, ale nemohla jsem si vzpomenout, který jsi říkala, že je dobrý :slight_smile:
Holis...když ona v tom kočáru spí jen venku, doma moc ne, chvilku je ticho a kouká,co se bude dít a pak spustí :grinning: A to ji můžu houpat a nic, ale pořídím si vibrační křesílko, v autosedajdě, když ji houpeme, tak je ticho, tak třeba to křesílko zabere, i když v noci, nevím nevím :grinning:
Jinak Jirka má teď týden noční, to vůbec nevím,jak budu vypadat po týdnu nespaní a sama s tygrem :confused:
11. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
bara21...já nevím, jak poradit, na tu moji opici taky nic neplatí, když spustí, max. když si ji přiložím k prsu, to pak zmlkne, ale to bych ji tam mohla mít celou noc, aby neječela...
11. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Grabu,já měla právě naprosto klidné těhotenství,a k pororu:když mě řekli,že rodím pomalu jsem si klepala na hlavu.byla jsem teda na vyvolání tabletou,takže mě zavedl doktor v 10 hod tabletu, s tím že mě bude bolet podbřišek a záda.Napojil mě na monitor,a čekalo se...po 40 min mě odpojil,a řekl že porod se rozběhne buď v noci,nebo na druhý den...max pozítří... :angry: Musela jsem ještě čekat na primáře,pač si mě chtěl zkontrolovat,měl zrovna nějakou operaci tak jsem čekala na pokoji(na hékárně)jakooo to pro mě bylo šílené,protože vedle maminka zrovna prodýchávala kontrakce...když jsem to slyšela chtěla jsem zdrhnout,a prosila jsem prcka,ať tam ještě je,že to nemůžu zvládnout.Primář přišel v 1 hodinu,to už jsem cítila takové pidi bolesti,ale spíš nic...podíval se na papír z křivky,a řekl mě že mám jít na pokoj a ve dvě zase přijít na další monitor.Sestra mě řekla,že tam mám oběd,ať se pořádně najím,že to budu k porodu potřebovat...tak já frajerka šla jíst,byla rajská s knedlíkem...všechno jsem to zblajzla,a šla si dát sprchu..,tam už jsem pocítila větší bolest,ale říkala jsem si,že mě řekli že porod bude,až v noci...,takže to kontra nebudou.Na pokoji jsem byla sama,takže jsem začla mít splín zda to fakt zvládnu...o půl druhé mě přišla sestra změřit tlak,a já ji řekla,že mám bolesti,a ona s klidným hlasem,že to je normální,že to jsou ty podbřiškové bolesti,a kontra to nejsou...tak já jsem si připadala jak hypochondr...do toho za mnou přišel přítel,a donesl mě taky dlabanec...ještě nebyla hodina návštěv,tak jsem za ním šla na chodbu.Chytla mě kontrakce-já se opřela o radiátor,a jediný na co jsem se zmohla bylo:Nedívej se na mě...bolest ustoupila,a to bylo za 5 dvě.Říkám mu:jetli tohle nejsou kontrakce,tak to opravdu nevím co budu dělat,až přijdou..završila jsem to tím,že jsem srab,a že si jdu nechat píchnout injekci..dojdu na křivku napojí mě,a já říkám:sestři já mám bolesti,a ona se podívala na papír,a suše mě říká,ale vy ještě nemáte kontrakce,a šla pryč...No,já myslela,že mě omejou...lilo ze mě jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: A najednou...něco cítím,že ze mě leze...a řvu...sestři okamžitě jsem pojďte,já buď rodím a nebo kadím :grinning: a ona na mě hledí,podívá se dolů,a říka:jejda vy rodíte...jako komedie.S úsměvevem mě říká:přejdeme si na kozu,ha,ha,ha...a já na to,že se zblázdnila,že malej vypadne,že nikam nejdu,že budu rodit tam kde jsem... :sweat_smile: No,neklaplo to...na kozu jsem musela.A jen slýším:máte tady tatínka k porodu?A já naštvaně:jo,ale mě je úplně jedno jestli ten porod stihne...já už to chci odrodit :sweat_smile: 2x jsem zatlačila a malej byl 14:10 venku..bez nástřihu..bohužel jak šel ven,tak mě trhl,takže šití jsem se nevyhla,to pro mě byl horor.Sice jen 5 stehů,ale i tak mazec...,jo a tatínek teda přiběhl když už měl malej hlavičku venku,a byl očividně v šoku,protože si blbě oblekl plášť a sestry se mu smály... :grinning: Tím chci říct,že já si připadám jak kdybych nerodila,žádný odtok plodové vody,žádný klistýr..prostě paráda,až na šití...,ale i tak jsem,už na koze tvrdila,že za rok si přijedu pro holčičku...,ale ještě popřemýšlím...pač teď máme docela živého chlapečka,a mít takové dva,tak si balím kufr a jdu dobrovolně do blázince.Holky,ale jinak jsem moc šťastná...,až na ten spánkový deficit,ale jak čtu nejsem sama...čekám každou chvilku,až se zbudí...dneska spal od půl šesté ráno do osmi do večera jen hodinu,tak doufám,že noc bude dobrá...
11. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Dobré ráno,
teda bara21...to je docela síla, ten tvůj porod. Četla jsem to se zatajeným dechem a napůl nechápavě. Jak se tam k tobě chovali, to je příšerné. Ale porod jsi měla aspoň rychlý, Vlastík si asi řekl, že to těm hnusným sestrám ukáže :grinning: To moje Aduš nechtěla ven za nic na světě :grinning: V sobotu jsme přijeli na vyvolání porodu, v 11h mi dal doktor tabletku s tím, že porod se může rozběhnout klidně až za 3,4 dny, z toho jsem teda nebyla moc odvázaná, a že odpo mi dá ještě druhou tabletku a odvezli mě na pokoj, jenže měli volno už jen na odd. šestinedělí, takže jsem byla na pokoji s maminkou, co se jí ten den narodil chlapeček. Kolem 15h mi začly bolesti, ale ještě nebyly pravidelné, po sedmé hodině už byly co 5min, ale já se pořád neotvírala, čípek ten už byl ok, ale otevřená nic moc, tak jsem čekala, i když druhou tabletku jsem už nedostala, doktor řekl, že ta jedna mi kupodivu bude stačit a že porodím buď ještě v sobotu nebo v neděli ráno. Spadl mi kámen ze srdce,že už to budu mít za sebou a na doporučení sestry jsem si dávala horké sprchy, což k mému překvapení pomáhalo k otevírání :slight_smile: po 22h mi říká sestra, že až budou kontrakce častější, tak mám říct, tak se jí ptám, jak to myslí častější, když už teď je mám co 2min, nechápavě se na mě podívala a vzala mě nevěřícně na monitor a zjistila, že si nevymýšlím a hned volala doktorovi, že stahy mám na porod, ale otevřená jsem pořád málo. Doktor rozhodl, že půjdu už na sál, takže někdy ve 23h jsem už cestovala na sál a volala příteli, že má přijet, že rodit budem tuhle noc, přijel do půl hodinky. Zůstali jsme sami na sále, občas přišla PA, aby zkontrolovala, jak pokračujeme v otvírání a pořád to šlo ukrutně pomalu, taky jsem si říkala, jak ty bolesti asi budou vypadat, až budu rodit, když tohle ještě není úplně ono, začínala jsem mít strach, že to nezvládnu, dali mi klystýr, zeptali sem, jestli chci epidural,ten jsem si teda nechala píchnout, ptž ty bolesti byly už teď pro mě dost nezvladatelné a nic horšího jsem si nedovedla představit (už dovedu :grinning: ). Při každé kontrakci mě přítel držel za ruce, které jsem mu div nerozdrtila :grinning: Snažila jsem se dávat si horké sprchy, ve sprše byl balon, takže jsem se na něm houpala a sprchovala se...po každé sprše byl větší problém dostat se zpátky na "postel", která byla navíc vysoko, takže vylézt na ni byl další problém,hlavně, když už bolestí skoro nevidíte...táhlo se to tak celou noc, dostala jsem 3 dávky epi, mám pocit, že ta poslední snad ani nezabrala, anebo ty bolesti byly už tak silné, že ani epidurál na ně neměl :grinning: Jakmile přestala účinkovat poslední dávka, tak mi už nic na bolest nedali, to bylo nejhorších pár hodin, co jsem zažila. V 9h ráno to konečně začalo naplno, při některých kontrakcích jsem tlačila, i když mi říkali, že tlačit nemám, jenže to nešlo, navíc jsem zpočátku špatně dýchala, muselmě přítel uklidnit a vysvětlit mi, jak to mám dýchat, ptž sestru jsem už vůbec nevnímala. Pokud šel někdo kolem sálu, musel si myslet, že tam někoho za živa vraždí, jak jsem u toho ječela :grinning: a sestry mě ještě chválily :grinning: Skoro půl hodiny šla ven hlavička, sotva pár vteřin tělíčko. Po tělíčku jsem už nic necítila, jen obrovskou úlevu a nádherný pocit, když jsem uviděla malou. Jenže najednou koukám, že jí dávají hadičky do nosánku a pusinky, takový strach jsem snad nikdy neměla, dokonce i kyslík jí sem tam dávaly, trvalo to pár minut než bylo vše ok, pak mi ji jen ukázali a odvezli na pozorování. Takže jsem si ji hned nemohla pochovat ani zkusit nakojit. Přítel byl celou dobu u mě, byl úžasný a nikdy mu nezapomenu, že mě v tom nenechal samotnou :slight_smile:
Tak koukám, že jsem se tu ale rozepsala o porodu,o kterém se mi moc psát nechtělo :grinning:

Jinak holky, snad to nazakřiknu, ale Aduš usla ve 21h a vstala až před 2h ráno, pak sice so 3h nechtěla usnout,ale pak spala až do 6h a ted mi konečně usla, tak já si jdu ještě zdřímnout, ať dospím ty noci předtím a nejspíš i ty, co budou následovat :grinning:
Takže dobrou :wink:
12. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.