• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani nepozvou nás znova...protože já sem tam nesla přihlášku a ta paní mi říkala že jsme na tenhle termín zatím jen dva...tak by mě zajímalo jak vítali jen jednoho občánka...když oni to napsali na net a já se tam nedívala...až teď a ono to už bylo...tak mě to mrzí...ale já se chodila dívat na úřední desku...myslela sem že to dají aspoň tam a nic...no tak sme to prošvihli...a teď je mi blbý tam jít a říct...my nevěděli že už to bylo, můžu ho přihlásit na Jaře znovu...no to mě pošlou někam...no ale aspoň omluvit nás tam zajdu...sem hold blbá matka na mateřský co ji nenapadlo sledovat každej den aktuality města na netu no:frowning2: je mi z toho smutno...dneska je fakt blbej den:frowning2:
12. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
No nic v pondělí tam zajdu a paní se zeptám...však mi hlavu neutrhne a přinejhorším mi řekne že máme smůlu, že nás znova už nepozvou...no..za zkoušku nic nedám...
12. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Gábi,to nemyslíš vážne,že by si sa išla ty ospravedlniť?????????a za čo prosím ťa?pokiaľ viem,tak všade to funguje tak,že buď emailom alebo poštou posielajú pozvánku...takže by som tam zašla,ale slušne im vynadať,že prečo ti to neoznámili,že predsa nemožu po tebe chcieť,aby si den,čo deň sedela na nete a čakala,kým tam dajú dátum vítania občanov alebo čo keby si mala pokazený PC a nemohla chodiť von a sledovať úradnú dosku???fakt by si zaslúžili päť a dvadsať na zadok!!!!!!!!!!!!!!!
12. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
A hore hlavu zlatíčko,holt aj so zlými dňami sa človek musí popasovať,bude zase dobre,uvidíš :wink:
12. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Hmmm Luci jenže mně je to líto a tak si to dávám za vinu sobě víš...sem blbá no:frowning2:
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Luci, HTC mel Jirka taky, byl s nim spokojeny moc, ted ma Glofish, podle me nebyl drahy ja nevim on ho ma z USA, nicmene me furt otravuje ze by chtel zas novy telefon ale s hardwarovou klavesnici, pac furt ztraci stylus ( ta tycinka) a blbe se s tim pisou sms. ALe i ten Glofish je fajn, ma navigaci, da se synchronizovat s outlookem a kalendarem doma i v praci. Internetovy prohlizec je na tom taky fajn,

muj iphone no jako designove je cool ale blbe se na tom pisou sms, ale jako ipod je fajn. kalendar ma uplne blbej, no jako manazersky telefon maximalne nevhodny :grinning: ja ani nevim kolik stoji, ja uz ho mam asi 2 roky.

jdeme koupat :grinning: teda tatka uz koupe a ja slibila ze prijdu tak utikam, kdyby te zajimalo neco vic tak rekni
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Já sem to myslela tak že tam zajdu Luci a řeknu jen že sem se nedívala na net a že se omlouvám že sme to prošvihli že jsem si myslela že to bude na desce a nebo že nám pošlou pozvánku...takhle sem myslela to že se půjdu omluvit že sme nedorazili...a pak se zeptám jestli ho můžu na jaře přihlásit znova...víš...

Já vím že nemůžu mít každý den růžový...jen mě to dneska všechno nějak dostalo...ale sou to prkotiny...žase bude dobře:slight_smile: Štěpánek mi spurtíkem povyroste a zase bude hodnej a vítání občánků ještě bude...a když nebude no tak co...tak pozvu sousedy a přivítáme si ho doma sami:slight_smile:
12. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Gábinka,čo to tu píšeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aká blbá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!veď ty za to predsa nemožeš...tak nepíš na seba také veci,čo ani pravdou nie sú...

Jani,ďakujem za recenziu,si zlatíčko,niečo snáď vyberiem,premýšľam o tom HTC,má aj klávesnicu,s tým stylusom to nie je moc praktické,videla som ako pri tom nadával moj šéf,ale samozrejme,že je to aj o zvyku :slight_smile:

tak nám už tiež ide taťko domov,tak idem prihriať večeru a malého okúpať :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
tak jsem nahrála prdelku, jak pozoruje kolotoč :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=1ayUepHBpPs
12. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
calli :slight_smile: , aj my si kolotoč chválime :slight_smile:

luci, ty chceš prikrmovať už v 4. mesiaci??? ak myslíš normálny príkrm a nie UM, tak to je skoro - si myslím :confounded: . Voľakedy sa príkrmy začínali po ukončenom 4. mesiaci, čiže v 5. mesiaci. A teraz kojené deti po ukončenom 6. a nekojené po ukončenom 5. mesiaci a spolu s príkrmami sa začína podávať i tekutina - voda alebo čajík...
Ja sa síce tiež chystám s príkrmami začať skôr, ale to preto, lebo ja z vás pôjdem asi prvá do práce, a chcem si stihnúť mimčo naučiť papakať popri kojení normálnu papku ... akurát sa o tom chcem budúci t poradiť s dokinou, že či môžem začať po ukončenom 4. mesiaci ako to bolo voľakedy...aj keď môjmu manželíkovi sa to moc nepáči :confused:

gabika, soráč, ale úplne sa stotožňujm s luckiným názorom, čo blbneš?!?!? - žiadne ospravelňovanie, nemáš za čo !!!!
12. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Holky mě dneska fakt picne...Štěpán už spí...ale co se nestane...pustím si televizi že se budu koukat na Ordinaci...a ono ejhle...televize je jeden velkej šmouhanec a obraz nikde...díky tomu úžasnýmu počasí nefunguje signál...já se na to dneska už fakt vyprdnu...když se daří tak se daří...já už se tomu musím jen smát fakt :grinning:
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gabi :wink: babu pekne zjebej :grinning:

Calli: sikulka malicka :wink:

Zanetko a kdo ti bude hlidat Laurinku az pujdes do prace?

Jinak tady maji spoustu presnidavek, kasicek a podobne uz od 4. mesice ja teda budu davat kasicku na dobrou noc zatim varit budu az pozdeji :grinning:
12. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
jani, nie je tam napísané od ukončeného 4. mesiaca???? S laurinkou bude asi milanova sestra... :pensive:
12. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
vsak ukoncenej 4 mesic je preci v den kdy oslavi 4 mesic :grinning:

tak kdyz bude s Luarinkou teta tak to bude jak v bavlnce :dizzy_face:

jdu spat drahy me obarvil vlasy tak mam radost ze jsem zas blondynka a ne slama :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Gábi, vy jste se museli na vítání občánků přihlašovat? Nám poslali sami pozvánku a 21.11 jdeme vítat :slight_smile: Tak to je tam seřvi, měli ti dát vědět, kdy to bude, vůbec se jim nemáš proč omlouvat :confused:
12. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
No holky už to radši neřeším nebo bych musela dneska asi fakt bulet...a to nechci...malej to pak dycky pozná a je taky protivka...i když teď by to asi nebyla velká změna:slight_smile: jsem zvědavá jak bude dneska v noci spinkat, když byl přes den co chvíli vzhůru a měl hladík...ale už spinká klidně, dudák mu vypad a nevzudil se tak snad dobrý...jdu taky zalízt do pelechu, místo té ordinace jsem si pustila film na DVD a co byste řekly...bylo poškrábaný a po 5 minutách se mi seklo...no nemám já dneska fakt pech... :angry: tak to půjdu radši zaspat ať už je novej den a pevně věřím že bude lepší než ten dnešní:slight_smile: tak dobrou noc kočky a koťátka a zítra papa
12. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
grabu ahojky nám automaticky zasílájí pozvánku na vítání občánku, ale my jdeme až vbřeznu a pěkně mě to točí, protože malá už bude velká :frowning2:
13. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Martinko pěkně malá sleduje kolotoček :wink:
13. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
dobre rano :wink:

tak u nas se dnes spalo ukazkove :grinning: jupiiii

waci az v breznu? proc tak pozde?
13. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Miško...až v březnu? no to jsou teda magoři :frowning2: hlavně, že za odpady chtějí zaplatit hned...
nic, musím jít natáhnout kolotoč, ona je na něm závislá a jak dohraje, řve :grinning:
13. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
minulý víkend bylo vítání a to byly 3 děti co se narodilo od června do srpna a ted jsme na řadě my, ale ještě musíme počkat až se narodí v lednu jedno miminko.dělají to na etapy. mají malé prostory a nevešli bychom se tam ach jo. jenže v březnu už bude mít malá půl roku a teda dávat ji do kolíbky mi přijde trapné
13. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Míšo, to vás klidně mohli přidat k těm minulý víkend, vždyť malá je začátkem září...fakt jim to nemyslí :frowning2:
13. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
my za odpad neplatili za malou :slight_smile: u nás se neplatí až od nového roku. to je jediná výhoda.

Holky znáte prckoviště? www.prckoviste.cz je to bomba mi poslal odkaz známej že tam mají malou. jdu udělat neplacenou verzi i naší berušce
13. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
tak už jsem dala Aduš taky na prckoviště :slight_smile: jen se to nějak seklo :grinning:
13. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
calli já ji to teď tvořím
13. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
no, já nejdřív pořád běhala natáčet kolotoč té mojí malé závislačce, ale pak už brečela, tak jsem ji dala druhé prso a už snad spí a já si můžu hrát na prckovišti :grinning:
13. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
já jsem ji zkusila dát ven :wink:
13. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
tak ona už spí vedle tatínka a já mám smůlu :grinning:
13. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
vy máte tatínka doma?to závidím
13. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
on má odpolední, takže není co závidět :grinning: Dopoledne oba spí a odpoledne si taky nemám s kým popovídat, jen k večeru s malou, ptž nechce spát :grinning:
13. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.