• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
aha, tak to taky nic moc.

jinak já jsem teď před chvilkou malé odsála z nošánku kamínek, totálně nechápu jak se jí tam mohl dostat :frowning2: a divím se, že jí tam nevadil :frowning2:
13. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
kamínek? Tak to je zvláštní...u vás tak fouká,že by jí tam mohl vlítnout?
13. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
to prckoviště je super..taky to malé založím :grinning:
13. lis 2009 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
ale včera večer tam nic neměla :unamused: ale mamka říkala, že stačí když projede auto a odlítne od kol kamínek a náhoda je blbec, že jí mohl vlítnout na tvářičku a sklouznotu do nosánku, ještě že mám odsávačku která ho vytáhla.
mě ještě napadla varianta, že jak jsme včera večer na posteli se převalovali, tak mohl být na posteli
13. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Malá teď spinká na terase v kočárku a vůbec ji nevadí že na dvoře štěká pes :sweat_smile: Ale já ho musím furt zahánět :angry: Nechci aby ji vzbudil
13. lis 2009 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
tak to já pořád lítám ke kočárku, malá má neklidné spaní tak se budí, vždycky usne tvrdě až odpoledne, dopoledne jaksi moc ne :confounded:
13. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
už malou ten blbej pes vzbudil :angry: :angry:
13. lis 2009 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Tak noc u nás byla klidná...i když Štěpula nemohl nějak zabrat...sice usnul ve 20h ale pak se tak 3x ještě vzbudil a hledal dudánka:slight_smile: ale pak spal až do 4h jako vždycky a ráno vstával až v půl 9:slight_smile: sem se nestačila divit...včera takovej vyrvál a dneska klid...jen mi pak došlo ze čeho to včerejší bulení bylo...pokadil se zase po týdnu až dneska ráno a pak už se jen smál:slight_smile: jak ho tam nic netlačilo tak byl spokojenej a teď už zase spinká:slight_smile:

Holky já mám radost:slight_smile: přišel mi dnes ten vrtulník co sem objednala pro Járu k Vánocům:slight_smile: tak už mám aspoň nějaký dárek:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
grabu já už mám dárky skoro všechny jen ne pro kamarádku a jejího přítele, to musím ještě koupit. S manželem si nic nedáváme. Raději koupíme malé :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
tak já dárky ještě nemám...čekám na penízky a pak budu nakupovat :slight_smile: Jen vymyslet co komu :grinning:
13. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Waci našim budeme kupovat lustry...tak to budu řešit o víkendu a malýmu už máme u našich tu židličku a dostane ještě toho pejska od FP a jinak musim jeste objednat neco pro malou neter...a pro Jarovu segru a rodice budu mit pro vsechny letos termopradlo...vsichni zacali delat nordikwolking a tak se jim to bude do mrazu hodit a navic Jaruv tata hraje hokej, tak to vyuzije taky:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
my nejvíc kupovali malé, jinak se sestrami si dárek nedáváme, jen dětem kpujeme.

tak jsem to vzdala, vzala jsem malou domů. ted saje prso
13. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky všem, tak už má po kontrole u gynekoložky, dala mi nějaký prášky na srovnání těch hemeroidů, mastičku na šití (fakt to je povolený :-/, ale prej by s tím něco dělala pokud mi to bude vadit při sexu a tak jinak by se to muselo přešít)... Byla jsem na sociálce vyřídit konečně rodičovskej příspěvek i s těma papírama, že nechci mateřskou :grinning: No a noc byla taková celkem v pohodě nebejt toho, že jsem musela vstávat k tý doktorce :grinning: malej totiž zabral až o čtvrt na tři, já ho budila o půl devátý, aby se mladej pán uráčil se najíst, než půjdu k doktorce a manžovi se vzbudil až okolo třičtvrtě na 12, že měl hlad,tak mu manža dal odstříkaný mlíčko a teď se u nás zase spí... :slight_smile:
13. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
holky ja dnes nestiham zas je patek tak uklizim, podarilo se me spalit i brambory no comment :pensive:

kristynka spinka a pak pojedeme do mesta koupit stribrnej sampon hura

Petko uf to siti, doufam ze se to nejak srovna pac presivat to by bolelooooo :frowning2:

holky kristynka me dneska spala v noci zas 7h pak 3h no a pak 1h no luxus konecne se bliska na lepsi casy :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
JAni - oni to prej dělaj v narkoze, takže by to bolelo až pak stejně jak po porodu a to se dalo přežít... :grinning:
13. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
KAte to mi je líto, že to je takhle blbé to šití...ale když budeš mít další mimi tak to sešijou líp...a teď pokud ti to nebude dělat problém tak to snad nějak zvládneš ne...je to hrůza co ti doktoři můžou všechno pokazit...no snad ti to nebude nějak vadit a bude to ok :wink:

Holky mě se po sexíku zase objevilo špinění..já se trochu bojím, abych tam neměla vevnitř něco špatně...co vy...máte vše ok a po sexu se vám nic neděje?

Štěpán dneska asi dospává to včerejší hulákání...dneska pořád jen spinká:slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky Štěpula má dneska 3 měsíce:slight_smile: to už je ale velikej chlap že jo:slight_smile: mám z něj radost jak mi roste před očima:slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
grabu - uvidíme no, jak tobude.... jinak u mě sex nic moc(zkoušeli jsme jen jednou a přestali jsme...), ale ted to zkusime znovu... uvnitře je to prej zhojený dobře a dr dělala i utz dělohy a taky prej OK, že k ms se to ještě nechystá...
13. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
grabu gratulujeme Štěpánkovi, malej bude mít v neděli dva
13. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
gábi,gratulujeme Štěpánkovi ke 3 měsícům :slight_smile: Už je to velký chlap :wink:
13. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky díky moc:slight_smile: je to takový naše štěstíčko:slight_smile:ale však to znáte... :wink:
13. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
haj baby :wink:

k.ate tak to ti teda nezávidím a držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo, ale fakt ak plánuješ ešte jedno mimim tak by som to riešila po ňom, aby nebolo jedno šitie navyše :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ak to teda nebude vadiť kým to mimčo nebude...

gabi, ten čas strašne letíííí, veď 3 mesiace, to je už vlastne štvrť roka, to znie tak .... tak ... velko :grinning: , a moja Laurinka to bude mať zajtra o 05,01 xixi, čiže už za pár .. hodin :dizzy_face:

babi, ani sa nenazdáte, teda nenazdáme a tie naše mimča pôjdu do škôlky, potom do školy, potom puberta (ach, jaj, jajajaj, joj, juj ... xixi) no a máme stredoškolákov ....
13. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
kočky, ako dávate miminam vigantol??? pýtam sa na spôsob. Nám to mudr kázala dať do mliečka, lebo ťe vitamín D je rozpustný v mliečku (ale veď v brušku by sa to aj tak zmiešalo - nee?), čiže musím mliečko nastriekať na lyžičku do toho vigantol a šup malej do pusinky. No ako tu bola švagrová z Budejovic, tak že ona to vraj dávala rovno do pusinky.... Tak som zvedavá, ako to mudr. kázali vám :confused:
13. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Jaji tak nám teda dr. neříkala že musíme na lžičku do mlíčka...Já mu to ráno při přebalování kápnu vždycky rovnou do pusinky a pak šup na kojení a podle mně mu to teda vůbec nevadí:slight_smile: stejně se mu to tam hned smíchá v bříšku, když dostává hned papu tak já bych se s tím být tebou tak neplácala a taky bych to klidně kapala rovnou do pusinky:slight_smile: já to tak teda dělám :wink: a nikdo mi neříkal že by to bylo špatně :zipper_mouth: :wink:
13. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
ahojky!vigantol taky dávám hned do pusinky a pak dám najíst.mě doktorka vůbec neřekla,jak ho dávat.tak sem se rozhodla tahle :wink:
13. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
noo, tak u nás na slovensku sa to asi robí do lyžičky, lebo som sa pýtala babeniek a mi to potvrdili, aj mudr ortopéd nás na to upozornil ... no bola som zvedavá ako je to u vás. I Lucka mi na facebooku písala, že mudr nee, ale že mamina jej to poradila tak, ako to dávam ja...nechce sa mi to síce, ale asi budem tak pokračovať ... no čo, iný kraj, iný mrav .... asi ako s tým pneumokokom - u nás povinný u vás platíte - zatiaľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
jaji, mě doktorka řekla, že to mám při kojení kápnout na prso a ono, že jí to do té pusinky steče...ale někdy jí to jen kápnu do pusy a jdu kojit...
13. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Jaji a ty druhé kapičky taky dáváš na lžičku...ten Kanavit jak se dává už je jednou měsíčně? ten já teda dávám taky do pusinky a to se Štěpán vždycky tak šklebí :confounded: no mě to ani nenapadlo že bych to měla dát do odstříkanýho mlíčka na lžičku...tak snad mu nijak neubližuju...i když je fakt že se mi už párkrát stalo že sem mu do pusinky kápla dvě kapičky místo jedné...ale v letáčku píšou že se můžou i dvě tak jsem si z toho hlavu nedělala...no snad mu fakt nijak neubližuju :pensive:

Holky on si teď Štěpula tak krásně hraje v postýlce s hrazdičkou:slight_smile: už úplně cíleně chňapá po těch hračkách co tam visí:slight_smile: mám z něj radost...hlavně z toho jak je hodný...hraje si tam už hodinu a vůbec nepobrekl a já mohla aspoň uvařit večeři:slight_smile: no sem ráda po včerejšku že se mi zase vrátilo moje hodný mimi:slight_smile: už sem se bála jestli mi ho někdo nevyměnil:slight_smile:
13. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

Peťka, do kelu,to ma mrzí,že ti fakt to šitie zmrvili :frowning2: snáď ti to pri druhom mimi spravia naporiadok,teda,ak teraz nezistíš,že ti to pri sexe vadí...držím palce...

Gábi,ešte raz všetko naj Štěpánkovi :slight_smile: to nám to ale fakt rýchlo letí,rastú ako z vody :slight_smile:a čo sa týka toho špinenia po sexe..ja som špinila ešte doteraz,tak pred týždňom mi to skočilo :frowning2: takže humus,ale po prvom sexe som tiež špinila,teraz už nie ...tak sa neboj,určite sú to len zbytky,niektoré sa čistíme dlho predlho...

S tým vigantolom som už písala Jajke,že ja dávam na lyžičku s odstriekaným mliečkom a tak to aj budem robiť.Myslím,že aj v príbalovom letáku to tak kážu.
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
jaji - no já bych to nejradši neřešila vůbec, pokud to nebude potřeba... každopádně dr. řekla, že by to řešila jen při těch problémech, tak uvidíme, jak to dopadne...

Jinak mi vigantol kapeme do pusinky, na prso by mě to vůbec nenapadlo, ale asi s tím začnu... a Kanavit jsme vůbec neměli napsanej, ten mu vždycky u dr. kápnou do pusy :grinning:
13. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.