• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky ten kanavit uz jen 1x mesicne? ja kapu kazdej tyden :confused:
13. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Tak vigantol,že keď sa omylom kvapnú 2 kvapky,tak druhý deň sa má vynechať a Kanavit máme to isté ako Peťka,čiže vždycky,keď sme u dr :slight_smile:

Jani,poraď cez čo si pozeráš filmy na nete?stále nemáme nové TV :frowning2:
13. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
aha no ona neco takovyho rikala ze pak se kape min :astonished: tak snad sem neco nepokazila :astonished:

Luci: tak ja si filmy stahuju pres program azureus funguje to na bazi torrentu, tam jsou filmy vetsinou jen v anglictine, ale muj drahy pouziva i www.uloz.to tam jsou filmy i v cestine, ale ja mam radeji originaly, k tomu si stahnu titulky na www.titulky.com a tak :sweat_smile:

Doporucuju filmy: TRADE, TAKEN, SLUMDOG MILLIONAIRE, TOWELHEAD :wink:

Jinak Gabi jsem ti zapomnela pogratulovat teda Stepankovi :wink:
13. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
holis...od měsíce věku se kanavit kape jednou měsíčně :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Jani,si zlato,ďakujem,aspoň sa nebudem nudiť,malý už zaspinkáva a drahý ešte pracuje...a ďakujem aj za doporučené filmíky :slight_smile:

Krásny večer mamuľky a ešte krajší víkendík :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
calli: to jsem pekne tupa ze jsem ji to kapala ale tak nestezuje si :astonished:

u nas uz se spi od 19h doufam ze dnes bude zas spinkat pekne tech 7 h v kuse jak vcera a si predstavte spala az do 7h do rana a ja jsem byla unavena vic nez kdyz vstavam 3x za noc

Luci uzij si vecer :wink:
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
janí, já myslím, že kdyby jí to mělo ublížit, už by se to projevilo :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
no to su ale trdlo :grinning: tak ji ted dam az za mesic :wink:

no nic jdu se koupat nez prijde kazdou chvili drahy, jeste budu smazit syr.

Mejte se konici a zitra pa
13. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
baby, dnes som riadne unavená, aspoň že beruška spinká a ja som už tiež v pyžamku a kuchyňu mám spratanú, na ostatné mi dnes sily nezostali...
Jani, aj my kapeme kanavit 1 x za mesiac, takže zajtra, ste mi to pripomenuli :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
a baby, vidím že som s vigantolom rozprúdila debatu, ............... ja dávam kvapky 2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , to je fakt sila, že ináč sa to dáva u vás a ináč u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj vigantol máme taky 2 kapkykaždy den
14. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
tak my máme kapku každý den :wink:
14. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
holky, tak malá usla v deset a spala neuvěřitelně až do 5h a pak do půl 9 :dizzy_face: a teď kouká na kolotoč a "tancuje" u toho :grinning:
14. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ahojte ženy :slight_smile:

my sme mali tiež ukážkovú noc,zaspal 20.30hod,vstávačka o 3h,5h a 8.30h :slight_smile: teraz sa chrupká :slight_smile:

s tými lekármi to je fakt sranda,každý naordinováva úplne niečo iné...aj my máme vigantolu 1kvapku denne :slight_smile:

inak vonku máme peknú hmlu,čakám,či to slnko výjde alebo nie :confounded:

Inak som sa smiala,ako nemáme ešte tú novú TV,tak Libi objednal na pondelok,že si ju pojdeme vyzdvihnúť a ja som sa smiala,či ju dostanem k mojmu štvrťstoročiu,čo práve v pondelok budem sláviť :grinning: a sa smial,že tak to teda zoberie tú najväčšiu s uhlopriečkou 127cm!!!! a ja som mu povedala,či sa zbláznil,že mi to zaberie polku obývačky :slight_smile: tí chlapi sú fakt uletení na TV...
14. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo holky, tak mě napadlo, co udělat pro prcky podobnou tabulku jako jsme měly my, když jsme byly těhu, jak rostou a tak? Dát tam ty hmotnosti po narození, pak třeba v 6, ve třech měsících atd? :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
jinak všem přeju krásnej den.. U nás dneska noc nic moc, malej se vzbudil kolem 6, pak v 9, usnul teda v 1, ale představovala bych si to líp...

luci - tak tojá jsem asi napůl chlap :grinning: já si musela koupit novej monitor a taky jsem si místo 17'' koupila 22'' širokoúhlej, aby se na něm dalo hezky koukat na filmy a vlezly se mi tam vedle sebe pohodlně dva dokumenty A4 :grinning: Televizi bych taky brala velkou, ale mě v tom naopak brzdí manža :grinning:
14. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
a vigantolu máme taky jednu kapku denně :grinning:
14. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky tak jsme byli udelat shopping i kabatek jsem si vybrala jenze je bily a ja prasak tak vaham.

Kikos by vzorna a koukala kolem na barvicky :dizzy_face:

ja kapu taky 1 kapku denne

jdeme pict kolace huraaaa :pensive:
14. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ahojda Peti,tak v tom prípade možeš k nám chodiť na filmíky :slight_smile: už vidíme,aký bude malý vyjavený z takého velikanskeho obrazu :grinning: no neboj,malý sa zase spraví,oni tie miminka naše majú svoje dni ako my máme :sweat_smile:

tak ja som už umyla (skoro vianočne)celú kuchyňu :slight_smile:

Jani,prečo váhaš?ja mám kabáty biele 2 :slight_smile: a keď som ich mala špinavé,tak šup do čistiarne a za 150kč boli ako nové :slight_smile: a máš to za 90min hotové,čiže naplánovať nákup v nejakom nákupnom centre a na min 90 min možeš chodiť po obchodoch :slight_smile: teda tu v Prahe to tak máme :slight_smile:

a aké koláčiky pečieš? ja tiež rozmýšľam,že niečo urobím,ale asi to vyhrá jablkový štrudl :wink:
14. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
inak som asi zistila,že ma nadýma z mlieka...teda skúsila som si nedať do Cara a melty mlieko a žiadne prdíky som nemala :sunglasses: a keď som si dala,tak nejako začalo kručet v brušku :frowning2: nikdy som to takto nemala,tak neviem,čím to je...
14. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
luci - no nebejt to tak daleko... :grinning:

já mám u manži resty :grinning: k svátku chudák nic nedostala teď k narozkám taky neee, tak to musim napravit na vánoce :grinning:
14. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Luci, no ja vaham pac on je takovej slabouckej no ale tak brousim si na nej zuby :wink:

my peceme kolace takovy ty cesky tradicni s povidlama. Testo jsme udelali v pekarne, doporucuju jako vanocni darek pokud rada peces nebo delas domaci knedliky, vlastne vsechno kynuty testo.

No a ted drahy dela hrnickem kulicky a bude plnit. Skoda ze nemam i tvaroh.

Jinak venku je tak krasne ale Kristynecka spinka v postylce, to je tak vzdycky tak pujdeme pozdeji
14. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Samík je dneska uplakaný a to kvoli mne...drhla som kuchyňu a keď mal ísť spinkať,tak som to prešvihla a nevie odvtedy zaspať...som fakt truba...tak uvidíme,či konečne zaberie alebo nie...chúďatko moje malé...

Peťko,tak to je tá škoda,že sme od seba všetky ďaleko,inak by ste boli u mňa nonstop :slight_smile:

Jani,teda ty si mi narobila chute...po tej pekárni pokukujem už dlho,ale darčeky si nechám až do novej kuchyne,už mám vybraný kávovar...no veď,keď bude niekto chcieť niečo kúpiť na kolaudáciu,tak im poviem,čo :slight_smile:

tak plakal a už je tam ticho...konečne asi zaspinkal bobek moj malý...
14. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Jani,ono kabátiky sa nerobia nejak extra hrubé,na to sú kožuchy :grinning:
14. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
luci - on ti malej sám nezabere? Mně mrňous usne všude a vždycky, když je utahanej, takže tohle se u nás nekoná... jen dneska ho manža vyděsil, on byl malej zakouaknej na kolotoč a "houkal" na něj a smál se a manža k němu přišel, aby ho přikryl a malej se šíleně leknul... truhlík jeden...
a ta vzdálenost... je to škoda...

Jo jinak na tu svatbu jsme nakonec nejeli (nečekaně, když jsem tady, že?:grinning:), přeci jen jsme měli strach, jak teď začíná ta chřipka a tak, aby malej něco nechytnul, bude tam i spousta malejch dětí a ty bývaj hodně často nemocný a bohužel nikdo si nechce nechat svatbu ujít, takže kolikrát se tam objeví i někdo napůl nemocnej... Prostě jsme si říkali, že nám to za to nestojí...
14. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Peti,práveže Samík tiež zaspí sám a všade,ale bohužiaĺ bol pri mne v lehátku na stole,naučil sa spávať v postieĺke od 11.30 a keď prcka na niečo naučíš a porušíš mu to,tak je vyvedený z miery,takže som to zvorala a je mrzutý...no dostal napapať a leží v postieľke,snáď si trošku zdriemne... :frowning2:
No s tou svadbou je to škoda,ale zase vyhnete sa extrémnym možným bacilom...snáď vám pošlu aspoň svadobných koláčikov :slight_smile:
14. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
luci - je fakt, že já jsem ostuda a malej pevně danej režim nemá... Ono u nás to pořádně nejde, protože občas ve škole jsem tak jindy jinak, takže my musíme všechno operativně měnit... Ale malej si na to už asi docela zvyknul, protože nevypadá, že by mu to dělalo problémy... Jen ho musím naučit chodit spinkat dřív, ale to bychom museli chodit spát dřív i já a manža a to nějak nehrozí... Tak nevim... Chtělo by to ještě jeden pokoj, kde bychom mohli nechat špunta v klidu spát a my abychom mohli něco vymejšlet tady...
14. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Peti,ja to chápem,ako som už písala,že som asi aj dosť náročná matka a niekedy prísna,ale to svoje pohodlie chcem mať aspoň večer v kľude a režim sa snažím dodržiavať,aby vedel,kedy má spinkať v noci a cez deň,zbytok sa mu budem venovať,to,čo prespí,ja sa postarám o domácnosť a tak,keď prestanem kojiť,tak si chcem večer v kľude,až príde drahý domov z práce,vyložiť nohy a dať si vínko so sýrom a venovať sa aj jemu...ale každému to vyhovuje inak Peti,takže keď vám to takto vyhovuje,prečo to meniť...
14. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
luci - no vyhovuje nevyhovuje, problém je, že tady není místnost, kde by malej měl večer na spaní klid... my tady děláme něco do školy, takže se tu pořád svítí, bavíme se spolu, takže on spí večer vždycky třeba hodinku, ale na dlouho usne až v tu jednu, když my tady zhasnem a jdem spát taky... :-/ i proto bych se ráda nejpozději příští červen stěhovala někam, kde budem mít dvě místnosti pro sebe... :slight_smile:
14. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
ja tomu rozumiem a chápem to,že je ťažké mu zaviesť režim,keď nemáte preňho inú miestnosť ako tú,ktorú máte a obývate...moc držím palce,aby vám najneskor do toho června vyšlo a mali ste viac ako jednu izbu pre seba :slight_smile:
jejda,vonku je fakt hnusne a ja neviem,čo urobiť na večeru...
14. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
luci tak hlavne ze usnul prdolka :wink:

taky si rikam na co teplej kdyz stejne jezdim furt autem a na prochazky s kikou nosim delsi bundu aby me netahlo na zada
14. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.