• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
ahojky maminky,
dnes som robila koláčiky čo ma ako tehulku naučila wacinka - boli mňaaaaaam, cesto urobila pekáreň a ostatné ja :slight_smile: . Súhlasím s tým, že pekáreň je super :wink:
mali sme návštevu, dvaja ľudia - starší - moji krstní a malá úplne pohoda, je to proste rozdiel, či príde na návštevu ten, či onen :stuck_out_tongue_closed_eyes: a či príde jeden, alebo 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile: já byla dneska s Járou ho povzbudit na zapase ve volejbale:slight_smile: Štěpánek byl zlatíčko..měla jsem ho tam v šátku a celou dobu to snedoval jako by tomu rozumněl a vůbec neplakal...ale jak byl celý odpoledne vzhůru tak jak sme pak jeli domů, tak už byl přetaženej a asi ho i trápily nějaký prdíky tak mi tu do koupání asi hodinu a půl plakal...ale teď už krásně spinká a já si jdu pustit na netu čtvrteční Ordinaci:slight_smile:

Jinak Luci my máme taky obří televizi..úhlopříčku asi 112 no a je to teda mazec ale už sem si na ní zvykla a je to fajn:slight_smile:Jára jí taky musel mít tak velikou...ale co..když už tak už že :grinning: A co ta tchýně? dorazila nakonec? nebo si se nějak vymluvila?
Vy mi s tím pečením děláte chutě...škoda že já jsem na to takový poleno:frowning2: hned bych si taky něco upekla...ale já umím tak akorát bábovku a štrůdl...a to pořád dokola je nuda:slight_smile: musím schrastit nějaký nový recept:slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Gabika, cesto urobí pekáreň a to ostané je v pohodičke :slight_smile:, nebyť waci, ja sa no to nedám, ale keď oni vyzerali tak úžasne, že som ich chcela skúsiť a wooooou :slight_smile:
Tak gabi, Laurinka vás dobehla, dnes máme 1/4 roka :grinning:

Jani .... biely, to bude určite krásny, ber ho keď ťa oslovil, kým ti ho niekto nevykúpi :sweat_smile:. To ja mám občas takú smolu, keď sa mi niečo páči, nemajú moju veľkosť, alebo si to nevezmem, že ešte si to rozmyslím, pozriem inde a keď sa vrátim k tomu pôvodnému - smola, už tam nie je. Preto sa riadim pravidlom, keď ma niečo fakt osloví, tak to beriem. a vôbec nevadí ak sú to napr. plavky a je december ... veď ma do leta počkajú doma v zásuvke :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
jaji, opožděná gratulace k Laurinčinému čtvrt ročku :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jaji:slight_smile: gratulace Laurince ke čtvrt ročnímu výročí:slight_smile: a posíláme pusu:slight_smile: Dneska v noci jsem si na tebe vzpomněla, když sem v půl 6 kojila, že už byla Laurinka půl hodiny na světě:slight_smile: je to krásný že:slight_smile: já si pořád říkám jaký mám doma štěstíčko:slight_smile:

navíc holky fakt musím říct že se Jára zlepšil...malýho úplně miluje a je tatínek jak má být...stará se, už i sám koupe, dokonce mi včera nabídl, že až tady bude Mikulášská zábava, že mu odstsříkám mlíčko do flašky a můžu s holkama vyrazit:slight_smile:že se o prcka v noci postará...ale prý to musíme nejdřív zkusit, jestli to bude z flašky pít, aby mu tady pak neřval hlady:slight_smile: no tak mám radost že ty počáteční stavy, kdy se ho jen bál už jsou pryč:slight_smile:ani nevim jestli bych fakt šla někam takhle v noci...prcek je ještě malinkej...ale i to že mi to nabídl mě potěšilo:slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky, to já bych pekla ráda, ale nemáme troubu, jen remosku, tak máme omezený možnosti... buchty v tom myslim ani nejdou udělat, škoda, občas bych si dala :frowning2:

Laurince gratulujem ke čtvrt roku :slight_smile:
14. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:

tak pro kabatek poslu draheho :grinning: jste me prekecaly, jen teda nemam jeste vhodne boty ale tak pockam na slevy po Vanocce :grinning:

tak u nas uz se zase spi dobre huraaaa :grinning:

jooo a Laurince taky dodatecne k 3 mesicum, Kate mela fajn napad s tou tabulkou musime vycihnout az tu bude zas Zuzka
15. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobrý ránko všem, tak u nás se spinká... Malej se vzbudil o půl sedmý, potom kolem půl jedenáctý... Ale dělá mi trošku starosti, mám pocit, že má průjem, teplotu má ráno tak 37°C a na večer měl 37,5°C nebo 37,6°C v zadečku, no v pondělí radši zavolám k doktorce jinak je prcek v pohodě, chová se jako vždycky, tak snad to nic není... Četla jsem, že to může být i reakce na to očkování proti tuberkuloze... Uvidíme no, zejtra zavoláme a poptáme se... :slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
k.ate, tak to máš fajn, že ti tak hezky spí, u nás se nespí už od 8h a chvíli je ticho a pak se dlouho řve...už mi z toho začíná hrabat...vykakaná je, přebalená taky, kolotoč jel 2h, převlékla jsem ji z dlouhého do krátkého rukávu, vysála jí snoplík a ona furt řve...jedla už 2x :confounded:
15. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
calli - malej chrní ještě pořád... sice jsem zjistila, že tu máme mravence :-/ tak jsem ho vzbudila, jak jsem je vraždila botou :grinning:, ale zase se nechal uspat... Ale ber to tak, že on zase bude čumákovat v noci do jedný nebo do dvou, tobě zase malá usíná dřív večer :grinning:
15. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojky, tu zas mlkvo - klasika sobota - nedeľa :slight_smile:

Laurinke som gratulácie postúpila a že ďakuje :grinning:

Dnes tu bolo krásne, vybehli sme do Dráčika, kúpila som svetlušku Freddie od Lamaze - založila som si kartu na zľavy, tak to bolo oki, len rozmýšľam, či jej ju dám teraz, alebo pod stromček. No uvdidíme, ako sa k ne´j bude tváriť, a ak moc nee, tak pôjde pod stromek :wink: . Pôvodne som chcela kúpiť nejakú najobyčajnejšiu hrazdičku, na ktorú by som mohla hoc i túto svetlušku pripnúť, dať ju či na posteľ, zem, alebo postieľku, no mali len také kadejaké umelohmotné a to som neccela ... len takú, na hračky čo ja chcem, a nie ešte s kadejakými gombíkmi ... to ak, tak neskôr. Tak to musím pozrieť niekde inde :confounded: , lebo mi ruka odpadne, keď jej budem hračky nad telíčkom držať ja :grinning: .
No a potom sme boli na prechádzke - ako hovorím, koník je nákazlivý - moja beruška čo spávala ráno i dopoludnia už popoludní niekoľko dní nee, len po 1/2 hoďkách a dnes vonku v kočíku potiahla opäť 2,5 h... no dúfam, že sa to op§ť naučí i domka :dizzy_face:
15. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
zajtra robím pizzu, a pozajtra neviem, dajte návrhy, že díííky :sweat_smile:
15. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

Jaji my dneska měli filé s bramborem a houbovou bramboračku jako polívku :wink:

Holky představte si co se mně dnes v noci stalo...já si spinkám a najednou mě bolely prsa...tak se vzbudím a košile celá mokrá...ani prsní vložky to nebraly a tak sem koukla na hodinky kolik je a ono 6:20...a on Štěpán chrněl jakoby nic...normálně celou noc od 20h spal a nic...tak sem ho musela vzbudit aby to ze mě vysál, protože mi ty prsa málem už praskly...a on se na mě tvařil jako co ho budím, že on si spinká a stejně mi u toho kojení usínal...no tak sem z něj byla hotová...že tak dlouho spí a nemá v noci hlad:slight_smile:
15. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
gabi, super, tak to by som i ja brala, perfektné, držím palčeky aby to tak pokračovalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zanetko: my budem delat kure na paprice, lasagne, dnes jsme meli pecenou krkovicku s bramborovou kasi, mnam :pensive: pizzu taky radi delame.

Kate: vsechno nejlepsi prdolkovi k 2 mesicum :dizzy_face:

Gabi: teda ty mas stesti, mit hodny miminko a jeste tak pekne spinka :pensive: ty spis v podprde??? to ja neeee :confused:
15. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
gabi, tak to máš super :slight_smile: No, sousedka, co má 18ti mšsíčního chlapečka, říkala, že jí od 3 měsíců malý spí celou noc, takže Štěpánek je asi taky takový šikulka :wink:
15. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani, já taky spím v podprsence...mám hrozně citlivé bradavky, co kojím a bez podprdy mě bolí
15. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak jsem si objednala šátek, od Medley :wink:
15. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
holky díky moc za přání, mrňouskovi vyřídím :slight_smile: Do albíčka jsem hodila dvě fotky z dnešní procházky :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jani já musím nosit podprsenku pořád...protože musím mít ty vložky v podprdě, protože mi jinak teče mlíčko...a kor v noci, protože jak Štěpula papá v půl osmý a pak až za dlouho v noci...tak mám prsa nalitý jako balony a teče mi mlíčko:frowning2:

Holky já jsem fakt tak šťastná že Štěpula tak dobře spí...snad mu to zůstane :wink: on si třeba začne v noci mručet, ale spí u toho, tak mu jen dám dudlu a on spinká dál a nevzbudí se...takže hladík nemá, ale říkala sem si že se radši zeptám doktorky až tam příště půjdeme jestli je to v pohodě že tak spinká a nepapá...ale pořád si říkám, že kdyby chtěl tak si řekne, že má hlad:slight_smile:on je to takovej můj šikovnej chlap:slight_smile:

Kate už dva měsíce:slight_smile: no gratulujeme:slight_smile: a tu tabulku já bych brala...abych věděla taky jak rosteme vůči ostatním miminkům...ale Aurelka tu teď moc není...tak co kdyby ses toho ujala...ty si taková holka šikovná na ty tabulky a počítač:slight_smile: :wink:
15. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Calli a jakej šátek sis objednala? já mam taky od medley:slight_smile:

Kate krásný fotečky...malej je fakt k sežrání:slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
grabu - klidně se té tabulky ujmu a děkujem za gratulaci a za pochvalu :slight_smile: malej teď zas stávkuje a nechce spinkat, jak spal hodně přes den, tak teď má dobu aktivity a vytuhne zase až kolem tý jedny, ale snažím se ho ukecat, že by mohl spinkat už teď :grinning:
Jinak přemýšlým jaký údaje tam dát určitě porodní váhu, pak šestinedělí, tři měsíce a dál nevím, jak ty prohlídky jsou? :grinning:
15. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Tak už jsem něco zplácala, je tam porodní váha mimča, hmotnost po šestinedělí a ve 3 měsících :slight_smile: Kdyžtak mi to pošlete do IP, ať vás tam můžu hodit a dát to potom do alba sem na koníka :slight_smile:
16. lis 2009 v 00:36  • Odpověz
Tak už jsem hodila první verzi do alba :grinning: pokud by vás napadlo ještě něco, co tam přidat nebo jak to upravit, tak návrhy uvítám, je to zplácaný narychlo, dala jsem holky a kluky k sobě pro aspoň trošku lepší srovnání a kubajzovi jsem tam dala skutečný míry, který měl a ne ty, který mu v porodnici upraveně napsali :grinning: (snad nám ho nakonec ještě nevyměnili :astonished: :grinning:)
16. lis 2009 v 00:47  • Odpověz
Dobré ráno všem , my jsme o víkendu neměli čas se tu ukázat. dozdobovali jsme domeček :wink: a lítali kvůli autíčku :wink:
16. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ráno...to byla noc...nejdřív spala Ady hezky...jedla nějak ve 20h a vstala ve 3h, ale pak už před 6h a potom nevím proč už v 7:30, takže jsem nevyspaná a teď zas čučí na kolotoč, oči jak baterky a já mám očka jak číňánek maličké a ona prostě nebude spát :frowning2:
gábi...myslím, že mám objednaný rio, chtěla sem leona, kvůli kocoura, aby nebyly hned vidět chlupy, ale přišel mi ten šátek takový smutný pro malou, tak ten rio je takový veselejší. Doufám jen, že se ho naučím vázat a že v něm bude Aduš spokojená, jinak mě klepne :grinning:
16. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojte holky,

tak u nas je nalada zas :frowning2: kabat stale nemam :frowning2: tak nejak se na me nemysli :frowning2: no to je jedno

Kate Kubicek je roztomilouckej, jako ma kraasnou kombinezku :wink: tabulka je luxusni, jen najit kolik ten nas tygr vazil :grinning:

holky co varite?
16. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko mamuĺky,

dodatočne gratulujem Laurinke k 3mesiacom a Kubíčkovi k dvom :slight_smile: posielam pusinky

Tak a ja som dnes o rok zase staršia,to je hrozné,ako to letí...hodila som foto kytice,čo mi pred chvíľou priniesla donášková služba :slight_smile: je ich tam presne 25 :slight_smile: a ďalšie prekvapenie som mala,keď som zapla počítač,že vás idem pozdraviť a na ploche ma čakala krásna prezentácia s fotkami,kde je Libi s malým a k tomu nádherné slová...som tu plakala ako malá...a darček mi dal aj Samík...spal od 21hod do pol6 :slight_smile:,som skoro odpadla,keď som sa pozrela na hodiny,či sa mi to nesníva...a tie prsia naliaté...som mala mokré celé pyžamo :sweat_smile: a on nechcel ani papkať,trošku si cucol a spal ďalej až do pol9 :slight_smile: a teraz spí zase s Libim v posteli :slight_smile: druhú kozenku som musela odsať,inak by praskla...teraz sa tu rozplývam,som úplne dojatá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani,takže ja nevarím dnes nič :grinning: ,ale chystám sa tento týždeň špenát,bramborový knedlík,uzené....potom hovězí guláš...bolognese špagety...špeciálne kuracie rezníky...losos na medovo horčičnej omáčke...a taaaaaaaaaa ďalej :wink:

Peti,ty si taká šikovná,miery ti pošlem :slight_smile: a ďakujem :slight_smile:

Gábinka,no Štěpánek je proste zlatíčko,už sa teším,až sa zase uvidíme :slight_smile:

Žanetka,u nás majú úspech hračky z Lamaze,tak som zvedavá,čo Laurinka. S tou hrazdičkou odporúčam,je to super vec :slight_smile: sice ju mám len na lehátku a potom na hracej deke,ale možem tam zavesiť všetko :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojda

Kate tabulka je super:slight_smile: hned najdu míry našeho prcka a pošlu je:slight_smile:

Calli tak já mám přesně ten samej šátek a jsem s ním moc spokojená:slight_smile: a úvazů se neboj, je to jen o tom to natrénovat a pak už je to hračka...já sem ho měla v pohodě už na třetí přivázání:slight_smile: a líbit se v tom Aduš bde to se neboj...a tady ti posílám odkaz, kde je nafoceno každý úvaz fotku po fotce krok po kroku...ať můžeš trénovat:slight_smile: http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=5 dřív jsem používala úvaz kolébka v kříži s kapsou...ale na to už je Štěpula teď velikej a tak ho dávám do Kapsy s křížem venku a je to fakt super...všude vidí, má radost že je se mnou a hlavně...záda z toho nebolí :wink: takže přejeme hezký šátkování:slight_smile:

Jani jakto že kabát nikde?
16. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jani a drahý nech s tým kabátom nerozčuľuje a maže ti ho kúpiť :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.