• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahojky všichni, tak u nás se dneska vstávalo až o půl deváté... Docela jsem koukala, přece jen jsem zalehla kolem 1 a od té doby malej nebaštil (i když usnul až později :slight_smile: ), takže jsem se docela dobře vyspala a už se mi nechce spát... :grinning:
20. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Peti, tak to máš fajn...malá se vzbudila ve 2h, já se pak šla najíst (doporučení doktorky) a usla jsem kolem 3h a Aduš vstala v 7h a usla mi až před 10min :confounded: , takže já bych ještě i pospala :grinning: Sem si zvykla, že spinká dlouho už :grinning:
20. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
calli - no jo, když on malej nám normálně kolem té druhé usíná, včera myslim usnul taky tak, ale on k němu šel manža a malej neměl hlad, takže já jsem mohla spát už od tý jedný :grinning: Docela jsem se divila, že se mi vzbudil až o té půl deváté :grinning: protože včera spal mizerně... to se mi budil skoro po třech hodinách v noci... :-/
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
tak malá naštěstí večer spí krásně, musím to zaklepat. JInak dns si jdeme pro ty fotečky už se moc moc těším :wink:
20. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
no ahojte ... večer sme dali ten ibuprofen, aj keď som váhala, lebo v letáčiku je napísané od 6 mesiacov a od 7 kg ... ale veď aj sab simplex nie je v letáčiku od narodenia a dávajú ho ...
no, vnoci sme spinkali krásne do 3,50 a potom do 7,15. Ráno o 9,10 bola malá teplotka 37,2, teraz spinká tak uvidíme ako bude ďalej, ale myslím, že to zvláda celkom dobre (tfuj, tfuj, tfuj...)

martinka, prečo ti mudr doporučovala vnoci jesť???
20. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
jaji, ona mi řekla, že mám po každém kojení něco sníst, aby jsem pak neměla hladové mlíčko. To mi radila, když jsem jí říkala, že chcce malá pít najednou z obou prsou...no a já jím aspoň jogurt po koju a ona chce furt obě prsa :grinning:, tak nevím :grinning:
20. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
dobre rano :wink:

Zanetko u vas se ockuje Prevenar ci Synflorix? Sikovna Laurinka ze to tak zvladla ja se uz ted bojim hexy.

Calli: ja jsem taky asi od 2 tydnu kojila z obou prsu, pak jsem si rekla ze je nejaka kulatoucka a pres den ji davam jen jedno, na noc kojim z obou + 90ml UM a v noci z obou, pac napred musim nakojit z jednoho, pak ji prebalim a pak z druhyho. Ale nikdy me nenutil nikdo jist po koju.
20. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
matinka ... a čo, veď nám laktačná poradkyňa v pôrodke hovorila, že detičky sú individuálne, že jdno pije z jedného a druhé z oboch. Akurát že treba dať pozor, aby to prvé bolo vypapané celé... Večer kojím i ja z oboch ...
no čo, ako ide viazanie???
20. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
jani, prevenar a dávajú to spolu s hexavakcínou, čoho som sa dosť bála po tom čo ste tu písali, som zvedavá ako to bude u vás od toho januára, keď to budete mať tiež povinné .. či to budú očkovť zvlášť alebo spolu...
20. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Zanetko, diky za info :wink: no hlavne pokud to dopadne, usetrime 3 x 1700kc coz by se mi hodilo, preci jenom potrebuju na kristynku dalsi veci jako ohradku a podobne :grinning: I v anglii to ockujou zaroven s hexou, to vis zas cesi chcou byt duleziti :grinning:
20. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jaji, vázání..no, zkoušela jsem zatím jeden lehký úvaz, ale ten jsem nedokončila, ptž ta moje potvůrka začla hledat prso dřív než jsem to stihla upevnit, takže jsem ji zase vysoukala ven a šla kojit a teď jí tam dávat nemůžu, psali aspoň hodinu po koju...
20. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
jaji to jsem ráda, že jste to tak pěkně zvládli :wink:
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak kde jsteeee?
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jani - ale u nás je psanej prevenar taky zároveň s hexavakcínou (aspoň co jsem dostala rozpis očkování od doktorky), ale nám ta naše doktorka říkala, že to dává až po té hexavakcíně, aby toho na mrně nebylo moc najednou, což mi přijde docela rozumný... :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Petko, no ja se na to poptam v pondeli jdem na kontrolu tak to pozjistuju :wink:

calli: proc az hodinu po koju?
20. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
jani...prý aby mimčo nezačalo blinkat, že v tom šátku to asi hůř uhlídáš...
20. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

tak jsem zase dneska byla bez počítače, protože Jára leží ještě v posteli a pracuje...ale teď usnul, tak sem mu ho štípla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

No u nás se dnes spalo opět krásně:slight_smile: usnul v 20h a spal až do 5:30 s občasným nasazením dudlíku, protože on se občas v noci vzbudí a hledá ho ale pít nechce:slight_smile: takže mu dám dudu a spí dál...a pak vstával až v 9h takže parááááda:slight_smile:

Jaji jsem ráda že to Laurinka tak hezky zvládla :wink:
No teda holky mně doktorka taky říkala že to doporučuje očkovat až po hexavakcíně, aby toho na ně něbylo moc...ale když já budu čekat až po hexe, tak malej už bude mít víc jak 5 měsíců, protože to bude mít zrovna v lednu, tak nevím ani jestli to stihnem...no a nevím jestli mu to očkovat až při druhý hexe...no budu se muset s doktorkou domluvit :wink: mě ještě napadlo, že bych si nechala u ní napsat recept v lednu, vyzvedla si to v lekarně, aby to pojišťovna teda proplatila, a nechala bych mu to naočkovat až po hexvakcíně a zatím bych si to u doktorky schovala...myslím že takhle by na to mohla přistoupit...ale nevím, budu se s ní muset domluvit...a že bych to vlastně měla zalacený od pojišťovny ale malej by to dostal naočkovaný až v půl roce až po hexe...co myslíte šlo by to?
20. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Oznamuji, že mám malou zabalenou v šátku a ona chrní :dizzy_face: Jednou mě sice poblila, ale podruhé už nám to klaplo :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Calli supééééééééééér :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám z vás radost:slight_smile: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Grabu...dík :slight_smile: Kolébka mi nešla, teda šla, ale malá mi do ní nechtěla :grinning: Tak jsem zkusila kříž s kapsou a vyhovuje nám oběma, jen jsem ji furt kontrolovala, jestli dýchá, protože ten jeden pruh měla u nosu :grinning:
20. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Holky ja vam ten satek tak zavidim.

Tak se jdu zas pochlubit, vykoupala jsem, nakojila, polozila a spi se a bez uhoupani, kez by to tak slo i ve dne :rolling_eyes: jenze to neni tma tak aspon nejaky pokrok, jsem hrda na tu mou princeznicku :wink:

Holky kde je Lucinka?

a co budete varit o vikendu?

a taky budete letos pict cukrovi? ja ano, teda asi spis drahy, budeme pict poprve :grinning: tak zkusime pernicky, vanilkovy rohlicky, linecky a kokosovy kulicky tak se strasne tesim ze to tu bude krasne vonet :sunglasses:
20. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Jani, tak gratuluji, že aspoň večer ti tak krásně usíná :wink:
20. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jani super že ti Kika tak spinká :wink:
Taky jsem si říkala kde je Lucka...někde se nám asi zasekla:slight_smile: a slaví narozeninky...doufám...taky sem si říkala že už tu doooost dlouho nebyla Lenka s Adámkem, tak snad jsou v pořádku

Calli neboj ono se to poddá, nesmíš se tolik bát, já jsem ho do toho nacpala a bylo to:slight_smile: a měl to hned rád:slight_smile: a teď už s ním vyvádím jako by byl ke mně přirostlej:slight_smile: je fakt důležitý to dost utáhnout :wink: je to všechno o cviku a uvidíš že za chvíli tě to bude bavit:slight_smile:

Já Jani nebudu cukroví píct, protože loni sem se s ním patlala a pak to nikdo nejedl...my stejně celý svátky budeme u našich a u Járových rodičů a domů se budeme vracet až na Silvestra...takže to nemá cenu. Loni jsem dělala asi 5 druhů (pekla jsem poprvé) a nikdo to skoro nejedl, jen sousedi co přišli na návštěvu, já byla na začátku těhu, tak jsem na sladké neměla vůec chuť a Jára si jen tak zobnul a víc jak polovinu jsem toho po svátkách vyhodila...takže já už nic píct nebudu :unamused:
A o víkendu u nás bude k obědu kuře s rýží...to bude moct snad jíst i Jára, když už se mu ten žaludek lepší.
20. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
No tak zajtra máme veľký deň, máme 3 mesiace a aj krst, dúfam, že budeme dobručký.
20. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
aureli, vy máte zítra křtiny? Krása :slight_smile: My jdeme zítra na Vítání občánků, to fakt nevím, jak se tam dopravíme na daný čas, Adéla si poslední dny strašně vymýšlí :frowning2:
20. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Juuuu Aureli tak to si hezky užijete :wink: malej bude určitě hodnej neboj :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky tak já budu péct, ale jen málo, budu to totiž zkoušet v remosce, ale jen perníčky a linecký a možná vanilkový rohlíčky, ty miluju :grinning: ale víc ne, manža moc cukroví nemá rád a já nechci přibrat, takže jen decentně...
20. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
...teplotka vyššie nestúpla, laurinka spinkala krásne i popoludní, len večer sa jej ťažšie zaspávalo...

marti, super že sa začínate so šatkou kamarátiť, už ju musím objednať ...

jani, ja mám božský recept na perníčky po babičke, sú také, že sa nemusia robiť dlhšie popredu aby zmekli, my ich aj zdobíme :slight_smile: , ale veľa toho piecť nebudem...

zuzka, zajtra sa držte

ja v sobotu varím domácu knedlu, domáce lokše mám od známej, koláčik je na balkone, mamina robí kapustu a kačenu. K tomu urobíme lososa so zemiakmi - milan má narodky i meniny a oslavujeme i martina - u maminy je viac miesta a poprosila som ju o pomoc, takže zajtra bude kačička :slight_smile:

gabi, super že sa zotavuje a ešte lepšie je, že ste to nechytili aj vy dvaja

a ešte som po kontrole zabudla napísať, že mudr odporúča maťovi i milanovi, aby sa dali zaočkovať proti chrípke...
20. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz
Dobre rano lejdyyyz :grinning:

calli uzij si dnes vitani obcanku doufam ze pribudou fotecky :wink:

Zuzanko teedda 3 mesice,to to uteklo ze? my budem slavit v pondeli "poceti" :grinning: a v utery ma Kika 3 mesice :grinning:

Ja teda pict budu, my jsme vsichni na sladky, hlavne ja :grinning: dietu neresim protoze cim vic se prejidam tim vic hubnu, kdyz jsem jedla lehky jidla byla jsem jak sud a od te doby co jsem se cpala hranolkama, chipsama a uzenym tak jsem zhubla 8kg :grinning: mnam se tesim na uzeny, domaci :grinning:

Zanetko tak pernicky, mnam, my je doma nikdy nepekly ale letos zkusime s jirkou a mozna je dame i na stromecek :wink:

Uzijte si oslavu, a tak me dite vola uz ho nebavi sledovat tv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
heeej kde ste jako??

taky vas tahaji miminka za vlasy? s takovou budu holohlava brzo :grinning: kdyz ji se tak asi dobre drzi
21. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.