• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Dobré ránko a krásný víkend :slight_smile:
Včera to byl uřvaný večer, ale usla pak nějak ve 22h a spala do 5:30 a pak do 9h :wink:
Žanetko, tak pošli recept na perníčky :slight_smile: S malou v šátku se snad už k nějakým těm činnostem dostanu :grinning:
Zuzi,gratulujeme ke 3 měsícům :wink: a krásné křtiny :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
ahojky všichni :slight_smile:

Zuzce a mrňousovi přejeme taky všechno nejlepší ke čvrt roku :slight_smile:

U nás se spalo až od tři nebo od půl třetí, ale za to bez přestávky až do půl jedenáctý a to se jen nabaštil a zase chrní... Proč já blbec ho nenaučím takhle usínat dřív? :grinning::grinning::grinning: Ale co, je fakt, že já bych dřív spát stejně asi nešla a takhle nás aspoň nechá vyspat :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Kate: teda to ti krasne spi :wink:

my jsme pekli pernik a pujdem s malou ven, jen je tam mlha ze na krok nejde videt :fearful: Drahy pujde s nami,
holky to opravdu dodrzujete ze jste kazdy den 2 h venku s miminkama?
21. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jani - spí ted poslední dva dny krásně... Jinak s tím procházkováním my chodíme podle toho jak se nám chce a podle počasí, teď bylo poslední dny krásně, tak jsme byli dlouho venku každej den, ale když není nic moc, tak to nehrotíme a zůstanem doma... Malej se stejně kouká v kočárku vždycky naprdnutě a celou pocházku teĎ bývá vzhůru a naštvanej, že jsme ho vytáhli ven, když mohl doma spinkat :grinning:
21. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahojky holky, přidala jsem fotečky z atelieru jsou moc krásné, jsem z nich moc nadšená :slight_smile: tak mrkněte pokud budete chtít
21. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Miško, moc krásné fotečky :slight_smile: Zouinka se na nich krásně směje :wink: Moc vám to tam všem sluší :dizzy_face:

My jsme dnes měli to vítání...to zas bylo něco, malá ho skoro celé prořvala, takže já z toho skoro nic neměla, spala jen venku v kočáře a asi hodinu u Jirkových rodičů. Už mi z ní docela dost hrabe :frowning2: A Jirka jde za necelou hodinu chlastat s klukama z práce, takže na ty její nejuřvanější hodiny s ní budu sama, ohromně se na to těším :cry:
21. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Miso pekne fotky :wink:

Marti a co jste dostali za darky od mesta?
Ona ti vecer porad place? a nema treba hlad?
21. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Jani, ona má dneska hlad každou hodinu, já už jsem úplně vycucaná :frowning2: V noci jsem jí odstříkala 150ml, že kdyby měla hlad na tom vítání a ona to vypila a za ani ne hodinu řvala, že má zase hlad a po 20min pití usla, tak jsem se těšila, že trochu pospí konečně a ona za hodinu zas začla řvát :frowning2: Teď spí, ale je to zatím jen asi 20min, takže trnu, kdy zas otevře oči a spustí křik :frowning2:
21. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Jinak my jí večer děláme i nutrilon, abychom se ujistili, že má dost, ale včera ani ten jí nebyl dost :frowning2:
21. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
A dostali jsme nějaké plyšové štěrkátko, fotoalbum a takový sesitek, kam si můžem psát, jak nám roste, něco jak je Moje první knížka, ale v sešitovém vydání :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Marti to je me lito ze vam tak place, tak ti nevim co poradit, verim ze ten plac musi byt pro tebe hruza. Tak jedine ji zkusim uhoupat.

Se.e me sousedka, tak si predstavte, maji 3 letou holcicku, kazdej vecer place jak o zivot ( chytam totiz vse co se tam deje pres chuvicku) a ona ji necha plakat az treba do 23hodin, to teda nechapu, ta holcicka tam vola maminku a oni nic :rolling_eyes:
21. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
No ahojky, ďakujeme všetkým za blahoželania. No akurát keď bol krst tak sa mu chcelo spať, takže sme si trošku aj porevkali ale len trošku. No a naštvali ma v reštike, lebo ja som vedela, že tam bude aj normálna prevádzka a že nás oddelia paravánom. No ale nevedela som, že tam okrem nás hneď za paravanom bude ešte jeden krst a na druhej strane neskôr aj kar, no proste bolo to tam hlučné, tak mi to pokazilo deň. Našťastie malý bol väčšinu času von v kočíku, ale naserká to.
21. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Martinka ja by som drahého nikam nepustila v taký urevaný čas. Aj teraz nechodí v piatky na basketball, že kým sa neznormalizujeme. a on to rešpektuje.
21. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Jani,ale to je psycho ta tvoje sousedka :frowning2: Chudák malá :frowning2:
aurrelko, tak to věím, že tě to naštvalo, ale aspoň,že malý byl v klidu, ne jak ta naše opička, že ji museli všichni slyšet :grinning: a 2x jsem s ní kvůli tomu šla na chodbičku :unamused:
21. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Zuzi, tak ona teď spí, ale nevím an jak dlouho a naštvaná na Jirku jsem i tak, ptž podle toho, co mi říkal, tak to měla být skoro povinná akce a dneska jeho brácha říkal, že se jen tak domluvili s klukama, tak to mě štve, že jsem myslela, že tam jít musí a ono ne :frowning2: A přes týden jsem byla taky na malou sama, ptž on si vylepšoval počítač a pak dělal poličku do kuchyně, take když malá vřískala, on mi s ní nepomohl. No a od zítřka bude mít zas noční, tak doufám, že mě malá nechá jít brzo spát :grinning:
21. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
No veru ti to nezávidím, ja som zaviedla, že u nás sa malému musí venovať drahý keď príde z práce - teda pred kŕmením.
21. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to ten můj sedne ke compu a hraje si, ale to mu zas trochu křivím, on si ji bere občas k sobě a instalují spolu něco :grinning:
21. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
ale dneska už mluvil o tom, že ho musím naučit vázat šátek, že by si ji taky nosil :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
On je zlatý, ale hodně věcí mu prostě nedochází a mě nebaví mu je donekonečna vysvětlovat. Ale zaplatil mi šátek a noťas, co koupil původně pro sebe, přenechal mě :grinning:
21. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdu koukat na telku :slight_smile: Dokud je klid :grinning: Paaa
21. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Pa a držte sa.
21. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
dobre rano tak Kristynka dnes vstala v 6:20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si hlavu umyla a ted cuci na pohadky.

Calli: to mi neco pripomina to ze drahy prijde a uz sedi u pocitace, ve me to jen vre :rolling_eyes: Ja cely den s ditetem a on ji vezme ono se ji samozdrejme nelibi sedet tak zacne natahovat a on mi ji dava ze ma asi hlad :rolling_eyes: tak to pak tady litam jak petihlava san :pensive:

Zuzi tak hlavne ze to mate za sebou a ma Alexander i druhe jmeno?
22. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
dobré ráno, tak u nás se vstávalo chvilku po 7h :frowning2: Taky z toho nejsem nadšená, ptž nespí a mručí :frowning2: A já bych taaak spala.
Jani,tak to Jirka ne, on si ji položí na nohy a houpe ji, to je ona v klidu a když začne plakat, dá ji do postýlky a čekáme, jestli bude smát nebo řvát hlady :grinning:
Jinak včera usla Aduš v těch 19h a spala normálně až do půl jedné :grinning: To u ní neznám, asi si řekla, že mi udělá radost :grinning: Jenže v noci nespala dýl jak 5h, bolelo jí bříško :(
22. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj tak já si ted nemúžu totálně ztěžovat malá je zlatíčko, ale vříško ji chudinku trápí pořád. pořád čekám kdy se konečně zase sama vykaká
22. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
tak malá kaká sama, ale prdíky jí poslední dny dost trápí a já nevím proč, nejím nic takového, co by ji mohlo nadýmat :frowning2:
22. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Kristynka taky hodne prdi, ale ja myslim ze to je v pohode, brisko ji neboli vubec protoze se tomu i smeje :grinning: jednou teda pachla jako tchor ale to proto ze jsem jedla kvasnicovou pomazanku :grinning:

tak jsem dnes opet varila ja :wink: chilli con carne, Kristynka spinka a odpoledne s ni pojedu zase ven ale prsi tak se mi moc nechce.

Waci a co vase kocicky poustis je i k Zoujince?

Marti a ty mas nejaky mysaky ne? jak to zvladate se zviratkama?
22. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

dodatečně gratulace ke křtu a k vítání občánků:slight_smile:

Jani Chili con carne...v tom jsou fazole ne? no to bude Kika střílet bomby:slight_smile:

Štěpa pořád nekaká, naposledy minulý týden v pátek, tak čekám kdy to příjde...už je to zase 9 dní..je to takový divný...ale zase ušetřím za vlhčený ubrousky:slight_smile: :grinning:
Štěpán má poslední dva dny nějaký neklidný spaní a zase se začal vykecávat v postýlce ráno když já chci spát...včera takhle prokecal skoro celou noc...až sem byla ráno fakt zoufalá...a dneska když v 7h ráno začal zase vejskat sem si řekla že se nenechám terorizovat a šla jsem spát vedle do pokoje :zipper_mouth: :dizzy_face: nechala jsem Štěpu v ložnici s Járou, toho to kecání nevzbudí a já sem si ještě aspoň hoďku a půl dáchla:slight_smile: to sem ale hrozná matka co...ale já už padala únavou...jak si člověk zvykne že už má to spaní dobrý a pak se to najednou poruší, tak je to na palici :unamused:

Ale musím ho pochválit, jakej udělal skok....začal si totiž hrát s hračkama na hrazdičce...né že do nich občas třískne, když náhodou mu ulítne ruka...ale už si je chytá, otáčí, prohlíží...a havně...vydrží mu to třeba dvě hodiny a je u toho v klidu:slight_smile:žádný fňukání, brečení nebo schánění dudáku...je prostě spokojenej:slight_smile:

Jani jinak my chodíme na procházku taky podle počasí...snažím se teda aspoň jednou za den jít...ale když je tam hnusně, tak sme doma a kašlu na to...jinak chodím tak hodinku a pak když ještě spí, tak ho dám na terasu...včera i předevčírem tam spal od 14h až do 18h...je tam už tma a chodím ho furt kontrolovat jestli mi ho někdo neukradne:slight_smile: ale nebojte on je na terase na zahradě :grinning: kde máme vysokej plot:slight_smile:
22. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Gabi, no ona prdi furt tak je to jedno, brisko ji neboliva takze ja jim furt i zeli :grinning:

To povidani to me taky omejvaji, jenze ona si zacne povidat uz v 6h rano :pensive: do toho se dnes i posrala takze jsem stejne vstat musela :grinning: a ona se na me tak smala, pak je hodinku vzhuru a zacne byt protivna a jde spinkat no jak kdyby nemohla spat az do 9h :grinning:

Stepanek je sikovnej ze chyta hracky u nas tak omylem do nich uderi, ale dneska chytila pava obema rukama az jsem koukala :grinning: kdyz ji dam spendlik do ruky ( ten plastovej :grinning: ) tak si ho da do pusinky ale pak ho odhodi ani o tom nevi :grinning:

me se nechce ven ale je to pro me mene unavne, nez byt doma :grinning: Gabi kdyby me tam Kristynka taky spinkala tak bych ji taky nechala v kocarku a radovala se jakej mam klid :grinning:

potrebovala bych umyt okna na vanoce ale letos to fakt asi nedam. JIrka dostal ukol si pred vanocema uklidit pokoj, tam totiz zasadne neuklizim je tam bordel jak v tanku udelal si z toho satnu vsude kde se da neco lezi no comment a jeste za trest musi umyt vsech 7 dveri :grinning:
22. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj všichni, tak u nás se spinkalo dneska "jen" od 2 do 8 pak do desíti a teď mrně ještě spinká

Jinak malýho jsem včera zkusila dát do postýlky už v jednu ráno, ale beztak ve dvě chtěl ještě jíst, ale sranda byla, že tam jen tak ležel a když jsem na něj koukla, začal se na mě smát :grinning: Zítra budu objednávat tu hrací deku, tak se na ni docela těším :slight_smile: Snad stihne do vánoc dojít :grinning:
22. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
gábi, tak to je super, že už tak hezky vnímá, že má i ručičky k něčemu jinému než k ožužlávání :grinning: Taky už se těším, až začne brát Aduš hračky do ruky a tys mi dala naději, že to může být už po Vánocích :wink:
22. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.