• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Luci já jí v tom nechci moc podporovat, snažím se jí mít pořád na zádíčkách nebo na bříšku. Jak jí dám trošku výš, tak jde do sedu. Ale prý když děti začnou bez pomoci, tak se mají nechat. Je na některé věci holt rychlejší, ale s usnout sama -- to neeeeeee :grinning: Je to naše mrška :slight_smile: Samíka je mi fakt moc líto, taky si moc dobře pamatuju jak bylo mně :(

Jani a to mi prodají v lékárně bez předpisu? Myslím ten čípek nebo sirup. Asi se na tom očkování rovnou zeptám doktorky, co?

Gábi taky jsme měli jít v listopadu k zubaři, ale já se taky hrozně bojím bacilů. Necháme to na jaro, ale já jsem taková poctivka na tohle.
23. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Ta otázka na čípky měla být na Jajku, ale ty mi Jani určitě taky dokážeš poradit, co? :wink:
23. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Kačko,sirup aj čipky ti predajú bez predpisu v lekárni,len si vypýtaj,že potrebuješ niečo pre 3mesačného kojenca a uvidíš,že ti niečo dajú. :slight_smile:
No to vieš,tie naše detičky si robia len to,čo chcú a to čo im vyhovuje :slight_smile: bez ohľadu na to,čo chcem my :wink:
23. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
No já jsem na toho zubaře hrozná Kačí...já tam nebyla už asi rok...ani v těhu průkajdě sem neměla razítko :pensive: :confused: :sweat_smile: no a před 14dny mě bolel zub tak sem se konečně dokopala se tam objednat...tak a teď už mě to nemine
No nic my jdeme koupat, Štěpán už je protivnej
23. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
paralen i ibuprofen sa kupujú, nie sú na recept, teda u nás je to task...
23. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
tak jsem ulozila miminko a cekam na jirku, prijde az za hodinu :pensive:

Luci doufam ze bude Samuelko brzo fit, neni nic horsiho kdyz vidis ze ti trpi mimusko :frowning2:
23. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá už spinká tak nakukuju jak se máte :slight_smile:

Holky taky se Vám mimča v noci tak hrozně vrtí??
23. lis 2009 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz
holis vy už máte hexu? Tééda my eště ne pře ramínko eště malinko hnisá tak uvidíme v prosinci no.

Luci snad bude malýmu brzo dobře..prdelka malá :frowning2:
23. lis 2009 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz
ahoj sacvi, ano dnes ji dostala, ja bych asi nemohla byt doktorka ja bych nemohla takhle dobrovlne delat bolest mimuskovi :frowning2:

V noci spinka ale jak se budi se vrti

holky a protahuji se vam deti do luku? jakoby se chtela otocit a ono to nejde
23. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Malá totiž tak do 1-2h.ráno hezky spí a pak se začne vrtět..krčí nožičky k bříšku a zase je natahuje a hlavička ji lítá na všechny strany a já nemůžu spát když pořád slyším jak se vrtí :confounded: Už nevím co s tím pře takhle se vrtí většinou až do rána..
23. lis 2009 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi mně se malej taky vrtí...i když je zavázanej v plínce a v rychlozavinovačce...tak se mi vždycky vykope a taky mě to budí, ale s tím asi nic nenadělám:slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sacvi mě se malá taky vrtí a nemůžu spát. Snažím se to ignorovat,ale jde to hodně těžko. Vrtí se když se budí na jídlo, takže než začne brečet, tak už slyším jak mlaská a beru jí z postýlky. :slight_smile: Ona je ale pořád v pohybu. Jak je vzhůru, tak kope nohama, rozhazuje ručičky a musí pořád něco žumlat. :slight_smile: A hlavičkou taky pořád mlátí ze strany na stranu.

No nic holky, jsem dneska unavená, takže se loučím a přeju maminkám dlouhé a klidné spaní a miminkům krásné sny, aby co nejdéle spaly :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
No ahojky,

Waci my zadil kadíme v pohode (musím zaklopať) - raz alebo 2-krát denne, ale ráno od štvrtejaj tak chudáčik tlačí a nič.
Inak Aj Alexander sa od prvého kojenia vrtí a mece.

Inak Luci Samka mi je ľúto, ale hádam vám to raz dva prejde.
23. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Akurát som drobcovi objednala oblúk nad kočík a veselého skokana od Tiny love. Potrebovala by som takú obyčajnú hrkálku - akú sme kedysi mali my ako deti, ale také sa už nerobia. Takdúfam, že ten skokan nemá hrubé nožičky, aby to mohol drobec chytiť do ručičky.

Inak dnes sa malý rehotal na pesničkách, čo som mu púšťala - bol pri tom nádherný.

Kati aj my trénujeme denné spinkanie, ale posledné spinkanie pred kúpaním ho aj tak musím šupnúť do vaku - to sa mu už nedarí zaspinkať v postielke alebo so mnou.
23. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
No dobrú nôcku.
23. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
čaute, ja som ešte hore, ale už idem hajiiii

jani, do toho luku - ako si to nazvala sa mi laurinka nadáva, ale maťko to robil a veľmi skoro po tom sa pretočil. Robil to na chrbátiku a my sme ho motivovali tak, že ako bol v tom luku, tak sme ho volali a lákali hračkou tak, aby sa točil viac a viac, zo začiatku sme mu trošku pomohli na nožičke a veľmi skoro potom sa začal sám pretáčať z chrbátika na bruško ... tak to je kika šikulka, otáčanie z chrbátika na bruško tu tuším ešte nebolo :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

tak krásne sníčky...
23. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak jsme tu dnes první já :wink:
24. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
a já druhá, tyjo :grinning: no nic poletím do školy :frowning2:
24. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
U nás se od 6h nespalo a jen se křičelo nebo jedlo, teď ji mám v šátku a zatím je klid, i když zas mručí :frowning2:
Míšo, číslo uloženo :slight_smile: Dík
Přidala jsem fotku, jak se nosíme, fotila jsem to před chvilkou a před zrcadlem, Jirka totiž spí, tak je to nic moc :grinning:
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Aurelko my taky zatím večer houpeme, ale i to bych ráda časem odbourala. Dneska se mnou malá spala celou noc v posteli. Byla strašně neklidná a pořád plakala. Takhle jsme se aspoň trošku obě vyspaly. Nevím, co jí trápilo chudinku mojí.
24. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
calli Adélka je tam pěkně zamotaná :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky
calli pěkně vám to jde. :wink:
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky...to sem vás teda dneska nemusela moc dlouho dočítat...kde všechny ste? :frowning2:
Já byla u té zubařky...byla sem u ní poprvé, změna ale yla moc příjemná, protože ten zubař, co jsem ho měla před tím, byl šíleně arogantní a drzej a já takový lidi nemám ráda...možná i proto jsem tam nebyla v těhu...ale teď jsem si sehnala mladou zubařku kousek od baráku a byla moc příjemná, důsledná, udělala mi i rentgen zubů, tak doufám že to nebude vadit Štěpánkovi na mlíčko...neví te někdo?
No a nic mi nenašla, takže zoubky v poho...ale jedna plomba se mi uvolnila takže tam musím na záplatu ještě 8.12. ale jak sem tam byla objednaná na 9h tak tam nikdo jiný nebyl, tak aspoň sem se nemusela bát že Štěpán něco chytne:slight_smile:
No a prcek byl celou dobu hodnej, jen se díval kde to zase je...a paní doktorka říkala že až mu bude rok že ho mám přivézt a že mu zkontrolujou všechny zoubky jak mu rostou:slight_smile:
Akorát máme asi taky nějakej průjmík trochu...ale já blbec za to asi můžu...protože mně bylo v neděli taky špatně, ale ne tak moc jako Járovi, a vzala jsem si Endiaron a až potom mi došlo že to asi nesmim a taky že jo...v letáku bylo že to těhotný a kojící nesmí..tak má Štěpula teď asi ten průjmík z toho...no je to pro mě překvapení když mi kaká už třetí den po sobě a včera dokonce dvakrát...když normálně kaká jednou za tejden:slight_smile: no ale snad ho jinak nic nebolí...ale nafackovala bych si :confounded: :pensive:
24. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Calli pěkně se nosíte:slight_smile: koukám že si nakonec udělala kapsu s křížem uvnitř...je to lepší než venku? zkoušela si kříž venku? Já zatim ne...tak by mě zajímalo srovnání:slight_smile:

Broučí to mi je líto že Lůca v noci plakala a byla neklidná...víte co se stalo dneska mně? Já se v 6h vzbudila jako že je asi tak 3h a že se podívám jestli Štěpán nebude už vstávat na jídlo a on chrněl..já myslela že sou tak 3-4h a ono bylo 6h a on spinkal až do 7h a pak se teprve probral že má hladík...no to jsem byla překvapená :confused:
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
grabu je lepší si vzít živočisné uhlí to můžeš i při kojení. A nemusí to mít Štěpánek z toho endiaronu. :wink: takže si nic nevyčítej.
24. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Gábi, já ji zatím vážu takhle, nic jiného jsem se zatím neučila :grinning: Ale u tohohle úvazu píšou, že je na uspávání, což je asi fakt, protže mi v něm hned spinká, ale jak ji vyndám a položím,hned je vzhůru a řve, potvůrka :grinning:
24. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Gábi a ty to nemáš kapsu s křížem venku? Mě se zdá, že ty máš ten kříž venku :confused:
24. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
A co se týká rentgenu, tak vliv na mlíčko by mít určitě neměl :wink:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Jak přijdu, tak všechny utečete :astonished: :grinning:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Calli no já to mám kříž venku..ale ty ho máš uvnitř ne? právě že ten uvnitř jsem ještě nezkoušela...tak bych to chtěla porovnat:slight_smile:
Dík za uklidnění že mu rentgen nemůže vadit :wink:
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.