• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
grabu scrabook je moc pěkný, včempak jsi to vytvořila? :wink: jj a RTG zubů při kojení není nijak nebezpečný ani závadný :wink:
24. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Gábi fakt ti závidím Štěpánkovo spaní. Ta naše holka se to asi nikdy nenaučí - ani usínat sama, ani dlouho spát. Ta osmihodinovka tuhle v noci byl asi omyl :grinning: No jo no, holt jsem si jí rozmazlila a teď je mi jí při plakání líto a nedokážu jí nechat "vyřvat".
Jinak ten rentgen nevadí, jen v těhu se to nesmí. Tak hlavně, že už to máš v pohodě za sebou :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky!
Tak my už druhej den protivní jak něco.přitom najezenej,přebalenej,pochovanej a přesto řve..nechápu :unamused: nevím co ho chudinku trápí :frowning2: už sem byla včera tak přetažená,že si malýho musel vzít přítel.už chápu vás kterým mimča hodně pláčoou a obdivuju,že zvládáte..sem byla na prášky :unamused:
24. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Waci děkuju za pochvalu...dneska jsem si stáhla další Kity a tak budu dělat další Štěpánkovy fotky ve Scrapbooku...dělala jsem to ve photoshopu a ty Kity k tomu jsem našla na netu a stáhla...:slight_smile:

Broučí neboj Lůca se to taky naučí...Štěpán taky normálně ještě v noci vstává...to byla taky jen náhoda že dneska tak spinkal celou noc...jsou ještě malinký a musíme vydržet:slight_smile: bude líp:slight_smile:

Holky já mám dneska nějakou depku že nestihnu koupit dárky na Vánoce...je mi to tak nějak všechno líto že nemám tolik peněz co dřív a mám velikou rodinu a já kupuju dárky i pro Járovu rodinu a je toho prostě nějak moc a já nevím kde začít a jestli to stihnu...blbý Vánoce...mám z toho akorát depku:frowning2:
24. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Vlčáčku to chápu...je to někdy na palici...ale musíme to vydržet...Já už takhle odevzdala dítě o víkendu v neděli už sem fakt nemohla...ale oni se zase dycky srovnaj a je to zase dobrý :wink: Štěpán má teď taky nějaký chovací období ale jinak je zlatíčko:slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
On je právě taky jinak zlatej.holt nejsem na tohle zvyklá,tak toho bylo moc!
Na Vánocetaky nemám ještě nic.no a to teď měl švára a švýca narozky :unamused: Nějak vůbec nemám nápad co komu koupit.A mám depku z toho,že nevím jak naplánovat Vánoce,aby taťka nebyl sám :cry: Přemýšlela sem,že ho pozvu jako k nám,ale to musím nějak oznámit tchýni(bydlíme u nich).je to nanic :frowning2:
24. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
dobré ranko, ja po dvojhodinovej prestávke od 6,00 do 8,00 som zaspala aj s malou ako drevo do 11,00 - dobré to bolo :grinning:

gabika http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=588428

dnes robím len špenát, zemaky a párky - čo riešite vy???? dajte tipy na zajtra :dizzy_face:

... a malá mi dnes urobila cucflek na ruke ako mi ju sala :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
gabika, prosím ťa, ešte mi povedz ako dlhý je tvoj šátek .. oni sú rôzne veľkosti - dlžky aneviem podľa čoho vybrať dlžku...
24. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak naše beruška pláče docela často, ale dá se na to zvyknout. Časem to totiž přestanete vnímat :slight_smile: Ale když není ospalá, tak je zlatá :slight_smile:

Já mám Vánoce jasné - dárkové poukazy a dětem už mám nakoupeno přes net hračky :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jaji díky:slight_smile:
Já vůbec nevim co budu vařit...asi nic:frowning2:

Holky mě totiš štve to že ty dárky všechny stojí takové peníze a kde na to mám z mateřský brát...:frowning2: a nejvíc mě mrzí to že když to tak počítám tak asi ani nebudu mít na to abych koupila Štěpulovi toho pejska:frowning2: a z toho sem i prostě chce brečet:frowning2:
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky já si v poslední době nemůžu stěžovat malá je úplně suprácká, je to zlatíčko. Večer usne v půl osmé a vzbudí se mezi třetí a čtvrtou pak zase spinká a denně vstává tak mezi 7-8.Jen já jaksi nemůžu spát. Je to kvůli penězům, jsme na tom nějak špatně:( a já se tím pořád zaobírám
24. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Waci to chápu...to nespíme ze stejného důvodu...a už teď se děsím toho že za měsíc mi končí mateřská a budu mít jen rodičák a to je o 3000 mín a to bude zase znát...:frowning2: je mi z toho smutno
24. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky tak to je mi líto, že řešíte takhle finanční situaci. Jsem ráda, že tohle zatím nemusíme řešit, snad všechno bude klapat jako do teď. Já teda ještě částečně pracuju, takže naštěstí penízky nejsou takový problém.
Jdu ven, ať ten můj skřítek usne aspoň na chvíli.
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
grabu to jsme na tom právě stejně já budu taky o 3000 chudčí :frowning2: my bohužel i teď sklouzáváme každý měsíc do konto korentu a já jsem z toho na hadry, jenže třeba potřebuji prsní vložky, bez těch prostě nemůžu existovat, stříká mi mlíko všude. ale snad se z toho vyhrabeme :unamused:
24. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
To je to waci že já sem si neudělala žádnou rezervu než sem šla na mateřskou:frowning2: všechno sem utratila za věci pro Štěpána...no a teď sme každej měsíc vyždímaný na nulu a navíc Járovi neplatěj v práci tolik co maj, protože mají krizi...a my se za chvíli asi půjdeme pást na louku nebo nevim... :confounded:
24. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
ahojte maminky,

tak Samíkovi je o niečo lepšie,ale stála tak kaká...je umrnčaný,nevie spinkať,no nie je proste vo svojej koži...

Gábi,super,že si to tak u zubárky zvládla,aj ja sa idem objednať,ja som tento rok už dosť strávila ešte počas tehu u zubárky,ale bola super,no bojím sa,že minimálne zubný kameň pojde dole u dentistky a to boooooooleeeeelo,fuuuuuj...no čo musím to zvládnuť...

Inak ma fakt mrzí,že ty aj Miška máte také trápenie...ja to tiež chválabohu nemusím riešiť,na účte mám skoro 3materské,21tisKč mi prišlo za porodné zo Slovenska...ale keď nabehnem na rodičovský príspevok na 2roky(oproti materskej to bude o 8tis menej),ale nejako to zvládneme...vám to fakt nezávidím a posielam všetku podporu,čo mám,aby ste sa tak z toho netrápili...
Gábi,viem,že by si každému chcela nejaký darček kúpiť,ale vyprdni sa na to,oni predsa musia pochopiť,že si na materskej a nie ste milionári a prvoradý je Štěpánek a keď nebude mať pejska teraz,tak sa nič nestane,pár mesiacov mu budeš odkládať a potom mu ho kúpiš...ja Samíkovi tiež nič extra nekupujem,aj tak by z toho nič nemal,ešte sú malinkí...
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
S penězma je to fakt naprd.já bylanež otěhotněla na pracáku,takže mateřská žádná..hnedka rodičák a muýsela sem na 4 roky.tak chodím spřítelem pomáhat na obec,aby sme měli nějakou korunu navíc.ještěže může tchýně hlídat
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak jsem na chvilku tady, musim zejtra odevzdat dva protokoly, tak se do toho musím pustit, dokud mrně spinká...

Jinak my jsme se s manžou dohodli, že budem malýho učit chodit spinkat dřív, už kolem 10 - 11 v noci... TAk uvidíme... Včera usnul už kolem 1, ale vzbudil se už o půl osmý... :-/ Ale ono to zhruba odpovídá... :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak to dopadne... :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak s penězma jsme na tom naštěstí relativně dobře, ze stipendií a mojí mateřské jakž takž vyžijem, navíc máme s manžou oba rezervu na účtě... Tak snad to nějak ustojíme, průser bude, až za dva roky mi spadne mateřská a manža by neměl práci... Ale to se snad nestane... a z těch rezerv snad nějak vyžijem...
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Luci to jsem ráda že je Samíkovi aspoň o trošku líp:slight_smile: já jsem taky dostala doporučení k zubní hygieničce na odstranení zubního kamene ale to se platí a teď na to fakt nemám...tak třeba až po novém roce...Luci já vím že se nic nestane když Štěpánek dostane pejska až později...stejně ho teď asi nebude ještě moc vnímat...ale ta představa že ani nebude pod stromečkem na svoje první Vánoce nic mít mě prostě dohání k slzám:frowning2: musím si o tom večer promluvit s Járou nebo se tu udepkuju:frowning2:

Kate přeju hodně sil k rozhodnutí uspávat dřív...ať to jde co nejlíp:slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jediný, co mě štve je to, že mám rodičák na 4 roky :frowning2: Takže mi minimálně rok propadne, protože já bych chtěla jít hned po škole pracovat... Nejpozději v těch 3 letech malýho... :confounded:
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kate to je blbý...ale to se hold nedá nic dělat no...náš stát to tak má blbě vymyšlený:frowning2:
24. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

ja jsem u rodicu v Zabrehu, Kristynka jela s babickou a dedou ven, aspon se trochu rozptylili, rano kdyz jsem otevrela dvere tak byli uplakani :pensive: ale napsala jsem pani, od ktere jsme meli Elinku a oni maji stenatka k odberu od 30.11. tak mozna to dopadne a budou mit zase chut do zivota :wink:

Lucinko ty jdes na 2letou materskou? kam das Samika? do jeslicek nabo budes navazovat druhym? me taky laka ta 2 leta hlaven kuli penezum a taky ze nebudu muset byt doma 6 let ale jen 5let
24. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak jsme z vycházky doma. Krásně jsme se provětraly a Lůca ještě spinká :slight_smile:

Gábi neboj, dárky určitě Štěpánek mít bude. Já vím, že to je depkoidní stav,ale určitě bude líp. Nedostane třeba Jára 13.plat?

Luci ty si bereš 2 letou mateřskou? Já si dám ty tři roky. Dvouletá by mi taky nevadila, ale v poslední době mám pocit, že druhé mimčo až za hodně dlouho, tak si to musím užít :slight_smile:

Jani to jsi hodná, že jsi jela rozptýlit rodiče. A nové štěňátko je dobrá volba. U našich to zafungovalo tak, že si pak pořídili ještě jedno :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kačí no Jára určitě 13. plat nedostane, když mu ani teď nedali bonusy co jim už slibujou 3/4 roku:frowning2: firma nemá prach...klienti jim neplatěj:frowning2: to je jedmo nemá cenu to řešit a stresovat se tím...nejak bylo nějak bude...já mám taky v plánu jít na 3roky na mateřskou, protože si neumím představit, že bych ke 2 letýmu dítěti, který ještě ani nemluví měla druhý...chci rozestup aspoň 2,5 a radši 3 roky..práci neřeším...stejně nevím co pak bude...je to dlouhá doba

Jani taky myslím že je nový štěňátko dobrá volba :wink: seš hodná že je s Kikou rozveselujete
24. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Gábi to je hrůza. Radkovi taky neplatí co mají, ale naštěstí to zatím je všechno OK. Tak snad už to bude brzy lepší. Nabízím pomocnou ruku - pokud bys opravdu potřebovala, tak tě můžu založit :slight_smile: No ty máš aspoň Štěpánka hodnýho, ale já s tou naší cácorou si někdy užívám, takže pro mě teď představa opětovného zažívání toho pláče je otřesná...................
24. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
:slight_smile: Broučí děkuju si moc hodná, ale to nepřipadá v úvahu:slight_smile: my to nějak zvládnem, jen mě dneska popadla taková depka...to bude dobrý :wink:
A třeba se nám to obrátí a ty budeš mít druhý andílka a já čertíka:slight_smile: no teď sem si procházela albíčko z těhu a úplně se mi po tom bříšku zastesklo:slight_smile:
24. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Ja som doteraz uspávala malého,je fakt rozhodený tým prujmom,doteraz s tým nemal problém,ale ono sa to hovorí a tvrdí odborníkmi,že choroba rozhodí spánok malému dieťatu... :frowning2:
Ja som povedala,že si dám 2ročnú variantu,ešte sa o tom pobavím poriadne s Liborom a priznám sa,že si hľadám nejakú brigádu už teraz,malý je fakt zlatý,ťukám na zuby a doma sa fakt nudím,aj keď verím,že len čo malý začne behať,tak to bude mazec,ale ja som bola vždy hyperaktívna a mala rada spoločnosť,kdežto teraz ma to strašne ubíja,že som tu celé dni sama len s malým a nechcem sa dostať do takého štádia,že sa uzavriem pred svetom a potom mi každý prekážať...holt som škorpion,moooooooooooc zložitá povaha...chcela by som druhé,pokúsiť sa o to pár mesiacov pred skončením rodičáku,keď sa to náhodou nepodarí,tak to dohodnem nejako so šéfom a nejako by sa to dalo urobiť,rada by som naviazala hneď na druhú materskú a deti mala tak 2-3roky od seba,aby keď sa vrátim do práce,som mohla v kľude pracovať a nemusela ju zase prerušovať...uvidíme...

takže Jani,uvidíme,ktorá z nás bude mať skor druhé mimi :grinning:

Kačko,hovorí sa,že ak je prvé mimi "zlé",tak to druhé úplny anjelik :grinning: mám to so skúsensti mamín,čo majú už druhé baby :slight_smile:

Gábi,no veď uvidíš,ako sa budeš cítiť,pri vašom Štěpánkovi by som neváhala :wink: :sweat_smile:

Ono tie peniaze vedia dosť omedziť život,čo je dosť smutné,ale holt tak to funguje... :angry:
24. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Gábinka,veď nejakú drobnosť už určite pre Štěpánka máš :slight_smile:navyše,ty mu stále niečo kupuješ,to ja som lajdák na toto,včera som bola po dlhej dobe na mimiaukcii a niečo som malému vydražila,nechceš to aj ty skúsiť?za pekné peniažky sa tam dá zohnať čokoľvek...nebuď smutná...ja som mala tiež včera depku...nálada úplne strašná...
24. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Já furt nevím...mám jít dneska ven... nemám jít ven...nějak se mi nechce :pensive: :sweat_smile:
24. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.