• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No já si v podstatě na Lůcu stěžovat nemůžu. Jen to usínání je opruz, ale to se snad taky naučí. A je takový mamánek, pořád chce být se mnou. A někdy to holt člověka fakt ubíjí.

Gábi já byla venku a Lůca už od jedné spí :slight_smile: Tak jsem honem všechno udělala a teď mám odfrk :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Gábi,ja som chcela von,ale hrozne tu prší :frowning2:

Kati,tak to ti princeznička pekne spinká,Samík cez deň dá doma max.1hod :slight_smile: inak mám strach,že aj so Samíka sa stane mamánek,ale s tým nič neurobím,k nám nikto nechodí,takže na nikoho iného ani zvyknutý byť nemože...čo moc nechcem,ale čo s tým urobím?nájmem si cudzích,aby k nám chodili???
24. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak já dala Štěpulu aspoň ven na terasu, když už se mi nechtělo na prochajdu a hned tam usnul:slight_smile: tak sem zvědavá jak dlouho to vydrží... protože dneska spí tak po půl hodinkách:slight_smile:
24. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Luci já se hlásím že klidně příjdeme se Štěpou vás poveselit a vyměníme si děti...aby nebyly mamánci:slight_smile:
24. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak u nás už taky prší...ale nechala jsem ho tam spinkat dál a jen jsem na kočárek dala pláštěnku...tak doufám že nezačne lejt hodně:frowning2:
24. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
To máš super s tou teraskou Gábi :slight_smile: to ja ho ani na balkon nedám...málo miesta a lietajú furt nejaké vtáky :angry:

Nie,nie,teraz som na rade ja,aj benzín/nafta niečo stojí,takže to dohodneme a ja sa dostavím,ak teda možem.

Inak super nápad na darček za pár koruniek:

http://www.e-broucek.cz/hracky/na-kocarek-do-auta/sassy-vesela-geometrie-3ks
24. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
grabu - mě to s tím rodičákem štve, že na případy jako jsem já nikdo nemyslí :frowning2: Spíš mě štve, že to od novýho roku změnili, kdyby se malej stihnul narodit do června, mohla jsem si vybrat tří nebo čtyřletou, ale že je až v září, mám smůlu :frowning2:

Jinak jsme byli na prochajdě, manža nechtěl chodit podél aut, tak jsme šli přes pole a měli jsme z kočáru bahňáka jak něco, až bude manža doma ze školy, stáhnu si fotky od něj z mobilu do počítače a schválně vám to ukážu, protože to bylo něco... manža z toho byl zničenej, protože jak ty kolečka byly obalený, blbě se mu s kočárem jelo, ale přes pole chtěl on, tak ani nenadával :grinning: No nic, jdu nakrmit mrně, přece jen nejedl už asi 3 nebo 4 hoďky a to je na něj přes den docela dost :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak už se zvířátko vzbudilo, nakrmila jsem a malá se zase pos...., tak jdu přebalit :slight_smile: Já taky ráda přijedu - jestli teda můžeme :slight_smile:

Luci k nám lidi chodí, my taky pořád někde jsme a stejně má Lůca nejradši moje ruce. Doma je to v pohodě, ale jak někde jsme, tak chce jen mě. Ach jo, to jí nebude moc ani nikdo hlídat ...........
24. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Kačko,ja mám trochu tú výhodu,že malý je poriadny obrík a nosiť ho na rukách celý deň by som proste nedala,to by som so zádami bola za chvíľu v nemocnici...takže je viacmenej naučený nebyť na rukách,ale vie si vypýtať,že sa chce mazliť a byť na rukách :slight_smile:
no to s tým hlídaním mám aj ja strach,aby potom nepreplakal celý čas,keď ho náhodou bude niekto strážiť...no Samík už má zase v plienke :frowning2:
24. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
To já jí taky nenosím, to by mi praskla záda. :slight_smile: Jen před usnutím začne plakat, protože je unavená a chce houpat. Tak jí vezmu na ruce, pohoupám a ona spí :slight_smile: Dneska jsem jí nechala hodinu plakat v postýlce a stejně neusnula. Pak ale spala 3 hodiny v kočárku.
No já mám tady v Praze na hlídání jednu kamarádku, která se hrozně těší, až bude Lůca na flašce a bude jí moc pohlídat. Říkala, že nás hned pošle do divadla a bude hlídat :slight_smile: Ona je na ní Lůca docela zvyklá, tak snad to půjde a budeme si moc někam taky vyrazit. :slight_smile: Ale to je otázka ještě minimálně třech měsíců :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
cau lejdyz uz jsme doma v OL jsem tedy jela po dalnici za kamionem 80km/h ale i to uz na me bylo malo jsem ho asi po 10 min predjela a pokracovala dal 100km/h :grinning: rano straaasne prselo a mlha byla az jsem se fakt bala.

tak se snazim dovolat panovi s jezevcikama a von to nebere :rolling_eyes: v nedeli si pojedeme pro fenecku, aby meli rodice zas nejakou radost :wink:
24. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
No holky tak pokud se chcete vláčet k nám tu dálku tak já vás samozřejmě ráda uvidím:slight_smile: jen by to chtělo nějakej hezkej den ať můžeme ty naše draky taky provézt v kočárku:slight_smile: a vy byste to měly fajn že můžete jet jedním autem, jedna nabere druhou a je to:slight_smile: no nějak to domluvíme...ale Kačka teď učí Lůcu spinkat v postýlce...tak asi počkáme až se to naučí ne? teda my máme kdyžtak taky postýlku:slight_smile:
Jani to je super že bude ten novej pejsek...hned budou mít vaši lepší náladu:slight_smile: a oni o tom vědí že si jim sehnala nový štěňátko nebo to bude překvápko?
Já mám budulínka už taky vzhůru...vzbudil se jak přestalo pršet a přestalo mu to bubnovat do stříšky tak se mu to nelíbilo a hned měl oči navrch hlavy:slight_smile: holky já dneska udělala novej scrapbook z doby kdy sem byla těhu:slight_smile: tak to sem šoupnu a zruším to albíčko z těhotenství a budu si tam dávat scrapbooky:slight_smile:
24. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
tak už jsem to albíčko vytvořila:slight_smile: já jsem totiž chtěla hlavně smazat ten scrapbook co jsem udělala jako první z mojeho albíčka...protože něco takovýho chci vytvořit pro babičky k Vánocům a ony mi tam choděj koukat na Štěpulu na fotky tak aby to neviděly:slight_smile: Ten dnešní se mi tak nepovedl...ale co teprve začínám:_) tak snad to bude časem lepší...ještě neumím všechny ty efekty:slight_smile:

Luci díky za odkaz na fajn dárek:slight_smile:
24. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Gábi Lůca se to stejně nenaučí :slight_smile: No jestli budeme brát kočárky, tak musíme každá svým autem. Ale to neva, já ráda přijedu :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Ale naučí Broučí...jen jí věř:slight_smile: To mě nenapadlo že byste se s kočárkama nevešly...no nevadí...tak to ještě nějak domyslíme:slight_smile: musíte dát jen vědět kdy by se vám to hodilo...já sem doma skoro pořák, kromě návštěv u doktorů:slight_smile: takže vás ráda uvidím:slight_smile:
24. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Když já už tomu fakt nevěřím. Asi budu houpat do smrti :grinning: Tak se domluvíme s Luckou a rozjedeme to ve velkým :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Gabinko vedi to nebot jsem se radeji zeptala, mamka se bala ze tatka nebude rad on totiz Elinku miloval tak jako ona jeho, ale nakonec jo, vsak to bude sestricka, jen teda pro ni jedeme az na vysocinu :sweat_smile: Jirka pojede sam nebot na kristynku je to daleko, tak se moc tesime na novou psi holcicku

holky ja uz si ani nestezuju, jsem rada i za to houpani, vsak je to moje mimusko a nebudu houpat do 18ti let.

Mejte se hezky my jdeme s jirkou do vany :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Čau holky:slight_smile: Kde se zase všechny flakáte...už se mi dlouho nestalo že sem tu první
25. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, se z tý naší holky picnu. Nějak si rozhodila spaní a pořád se v noci budí. Jsem už unavená. Snad to zase najede do starých kolejí.
25. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky!
Nechci to zakřiknout,ale brouk se vrátil do starých kolejí a je hodný miminko :slight_smile: Spinkal od 18 do 1.30 jen dvakrát daní dudlíka.zítra jdem na kontrolu,tak uvidím jestli bude očkování.přijde mi,že to má dobrý po tom tbc.ale uvidíme :wink:
Broučku třeba je to jen zas změnou počasí :unamused:
25. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
No ona je rozhozené z víkendu, kdy jsme byli u rodičů. Tam se jí moc spát nechtělo a od té doby nespí. :( Snad se zase srovná.
25. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Gábi...já tu byla už v 8h, ale nechtěla jsem být první :grinning:
broucku...Aduš je taky nějaká rozhozená, spí hezky do 3h a pak jen 2-3h, na to nejsem zvyklá a včera nechtěla usnout jinde než v šátku, takže jsem musela ppočkat, až zaspí opravdu tvrdě,abych si ji mohla sundat a jít spát :grinning:
25. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Broučí snad to zase přestane dělat...mě teď poslední dny Štěpán spí krásně nejmíň do 5h do rána...pak dostane napít a znovu usne...ale nevím proč ale jak se rozední tak je vzhůru...asi už se vždycky nemůže dočkat že si bude hrát a jak vidí světlo tak je nadšenej a vykecává se v postýlce jedna radost...ale ono je většinou tak 7h a já bych ještě aspoň hoďku spala:slight_smile: no takhle to máme každý den...ale zase si nemůžu stěžovat, když tak krásně spí v noci:slight_smile: Jinak dneska už 4 den za sebou kolem 9h bylo káko v plínce:slight_smile: tak mám radost...snad už bude zase kakat každej den a ne jednou za týden...no ale má to teda řidší než dřív, tak fakt nevím jestli nemá nějakej průjmík, ale zase si říkám kdyby jo, tak by kakal víckrát denně protože by se v něm to mlíčko neudrželo...takhle to je snad v poho... :wink:
25. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Brouči tak to je možný.my právě byli o víkendu na návštěvě u babičky a asi na něj bylo moc vjemů,tak se s tím srovnával.Určitě to bude zas dobrý :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Broučí mně Štěpán u babiček taky spí hůř než doma...hold to není jeho postýlka no:slight_smile: ale doma to pak dycky naopak dohání a když od nich přijedeme je schopnej prospat celej den...je mi fakt líto že se Lůca takhle rozhodila a nenechá tě vyspat...zlobidlo malý...ale ono se to zase uklidní :wink:
25. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Já jsem přišla na to že je Štěpán zvyklej už na takovej ten náš klasickej denní rytmus a když mu to rozbourám...jako že třeba někam ráno jedem a on se nemůže dospat od 9:30 do 11h tak je pak celej den protivnej...nebo když tu někdo je na návštěvě celej den tak je taky nesvůj...jak byl Jára doma jak byl nemocnej tak byl z toho Štěpán taky divnej...ale většinou mu to trvá tak 3-4 dny a zvykne si na změnu...pak třeba Járu když šel zase do práce celej den hledal a díval se okolo kde je a volal ho...ale on nikde a když přišel večer z práce tak byl Štěpán nadšenej a vytlemenej jako borůvka:slight_smile: no fakt bych nevěřila jak reagujou na změny ale je to tak....třeba jak sme byli u našich jak byl ten svátek na 5 dní...tak první 3 dny taky přes den nemohl klidně usnout...ale pak si zvykl a spinkal...no ale to sme zase jeli druhej den domů:slight_smile: je to s nima sranda s prcíčkama :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
To tak je.miminka už mají nějakej svůj režim a jak je něco trošku jinak,tak to hned vnímaj.my tam ani nespali a stejně z toho množství lidí byl roztěkanej.mají rádi svůj klid atd :slight_smile: A to jsme jeli domů tak,aby šel spinkat v kolik je zvyklej.jenže on v autě vždycky usne a pak to má rozhozený taky :unamused:
25. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak to náš malej moc zjetej režm nemá... Včera nám nevyšlo ani to daní ho spát dřív, protože celej den nekakal, bolelo ho bříško a tak brečel až asi do jedný... Manža se o něj teda staral, protože já jsem byla vyřízená, ale stejně byl malej v 5:15 vzhůru no, ale potom spal do asi půl desátý a teď zase ještě spinká....
25. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
broucek - jinak tobě přeju všechno nej a ať se Lucinka srovná tak, jaks byla zvyklá :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
K.ate díky za přání :slight_smile:

No mě už bolí hlava jak střep. Teď už řve od deseti v postýlce. Je unavená, ale prostě v postýlce ne a ne usnout. Asi mi praskne hlava, ale už fakt nemám sílu jí vytahovat. Jestli budu mít jednou druhý, tak to nevyleze z postýlky. :grinning:
25. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.