• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Je brouči a kočárku by usla?jak je u Vás?že byste vyrazily :wink: Tady svítí krásně sluníčko.
Malej zas když je unavenej a chce spát,tak ho musím dát jedině do popstýlky.jinde neusne.krom teda kočárku
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky já padnu, ona usnula :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
brouci - paráda :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
brouči super!
25. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
vlcacku ona v kočárku spí krásně, ale já jí chci naučit spát i v postýlce. Chodíme s kočárkem po obědě, to pak spí i 3 hodiny, ale dopoledne chce taky ještě spát, tak se to holt musí naučit. :slight_smile:
broučí, taky přeju všechno nej k svátku :dizzy_face:
Dala jsem jí hajánka a usnula s ním u obličeje :slight_smile: H
25. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Díky Calli :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
broucku vse nej k svatku.........
jak se jinak mate? tott leti za ch vili vanoce a my jedem do prahy auz se moc tesim jinak u nas zatim vse ok mala roste jak z vo dy na usnim vse v poradku a v patek jdeme na kycle...........taky vam prckove stacej hlavu jen na jednu stranu?ja ji tam zacla strkat nakou hracku
25. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Díky Blackie a jestli se nepletu tak taky vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Malá točí hlavičku na obě strany. Takže budete na vánoce v Praze?
25. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Broučí dneska je Katušky? tak to i já přeju všecičko nejvíc nejlepší:slight_smile: a posíláme se Štěpánkem pusu :sweat_smile: :dizzy_face:

Blackie a jak mala Betka roste...přidej se k nám ke Kate do tabulky...napiš jí údaje ať vidíme jak nám miminka kynou:slight_smile: už se na tebe těšíme až dorazíš do Práglu...doufám že dáš vědět a uděláme nějakej srazík:slight_smile:

Kačí to je super že malá takhle sama usnula:slight_smile:

Štěpána vzbudili popeláři a teď je tady protivnej a mručí...ale on zase za chvíli zadřímne...doufám:slight_smile:
25. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Díky Gábi :slight_smile: Jojo, dneska je Kateřiny a já mám hlavu jak střep. A malá pořád spinká, už hodinu :slight_smile: To je paráda :slight_smile: Odpoledne hodíme procházku, to taky usne, tak si aspoň trošku odpočinu. :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
A už je vzhůru a má škytavku jak prase :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
ahojte ženušky,

Samík dneska zase zaspinkal sám,je v postieľke,tak mám na chvíľu čas :slight_smile:

Kačenka,ešte raz všetko naj a velikánsku pusu :dizzy_face:

Aj Blackie-Katke všetko naj :wink:

Babenky,chcela som sa opýtať,kedy si budete vybavovať rodičák? a akým sposobom to prebieha?viete niektorá?viem len,že sa vypisuje nejaká žiadosť z úradu práce,posiela sa aj žiadosť na sociálku o potvrdenie tej varianty,ktorú si matka zvolí,ale viac neviem... :frowning2:
25. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Lucinko no já jsem nad tím už taky přemýšlela protože od ledna by mi měla končit mateřská a začínat rodičák...tak jsem zvědavá...doufám že s tím zase nebudou takové trable jako se zařizováním mateřské:frowning2: a doufám že to budou posílat včas!!! ale jinak zatím taky nevím jak to chodí...o víkendu se poptám sousedky a zjistím jak to tu chodí a co je potřeba k tomu zařídit :wink:
25. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky já sem se úplně zmagořila do těch scrapbook:slight_smile: a pořád hledám na netu nové Kity z kterých se to vyrábí:slight_smile: je jich taková spousta a tak krásný že já sem z toho úplně mimo:slight_smile:
25. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
jojo jdekuju za prani kde je ta tabulka? u kate? ja se tak tesim do prahy to se urcite sejdem jen jeste ne vim jakpojedu jestli poletim nebo to vemu busem tata nech ce avby tak mala letala ze ji to muze poskodit ouska tak u vidime...navic tu uz 3 mesic mame jeho segru ze zacatku to bylo hrozne ale ted uz jsem si zvykla...asi porodni krize ale ted je uz vse do bre........
25. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Gábinka,tak ja sa tiež opýtam kamarátky,aj som písala personalistke,tak uvidíme,čo zistíme :slight_smile:

Inak ti ten scrapbook fakt závidím,že ho máš...je to moc krásne...
25. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Blackie tak taky všechno nej:slight_smile:

jj ta tabulka je u Kate...mrkni tam co ji máš poslat za údaje a pak jí to písni do IP ona tě tam doplní:slight_smile:

To se k vám ta ségra nestěhovala nebo jak? že už je tam tak dlouho?a jedeš do Čech jen ty s malou nebo i tatínek? a budete tu celé Vánoce nebo jak to máš v plánu?
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Luci ješte jednou díky za přání :slight_smile:

JInak manžel jede dneska s papírama za porodné, tak mi vezme i papíry na rodičák. To se vyplní, pošle se to mzdovce a co dál, to nevím :(
25. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Lucinko ale to si můžeš klidně taky dělat...to je strašně jednoduché...já jsem našla návod na www.baby-cafe.cz tam je přímo kolonka digiscrapbook a tam najdeš všechny návody...ze začátku to vypadá složitě ale není:slight_smile: stačí si jen nainstalovat Adobe photoshop nebo GIMP to jsou programy na úpravu fotek a pak už jen stahuješ ty elementy z kterých si poskládáš tu koláž jak chceš:slight_smile: no a na netu je těch Kitů z kterých se to dělá šílená spousta a na je i spousta diskuzí kde ti poradí co a jak...já se tak aspoň doma nenudím když Štěpánek spinká a mám aspoň něco co mě baví:slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Gábi ty jsi provokatér :grinning: Taky bych se chtěla nudit :slight_smile: Ale je fakt, že když Lůca spí, tak se snažím udělat věci do práce :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
No vidíš broučí a já nemám do práce nic...domeček malej takže je uklizenej hned a tak se nudím a tak si hraju s obrázkama..ale jsem zatím břídil...ty díla co kolikrát vidím na netu jsou tak krásný a já zatím jen začínám...ale až se to naučím...tak bude mít Štěpula spoustu krásných obrázků:slight_smile:

Kačí a co váš baráček jak pokračujete? co je nového?
25. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
No pokračujete to ohromnou rychlostí. Už máme obě patra a za týden jdeme na střechu :slight_smile: Je to barák jako kráva, to budu mít jednou uklízečku :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Gábinka,chcela som sa opýtať,kde si mala Štěpánka,keď si bola u zubárky?bol s tebou v ordinácii?ja sa chcem objednať a neviem,či by Libi mal čas na hoďku malého postrážiť...neviem si predstaviť,kde som tam inak dala malého a čo keby začal plakať...

Kačko,teeeeeda,to budete mať domček za chvíľku hotový :slight_smile: to sa teším,až nám ho potom ukážeš :slight_smile: a to,že bude veľký?no veď malá rodinka nebudete,nie? :grinning:
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Kačí tak to je paráda že takhle frčíte:slight_smile: a kdy je plánovaný termín dostavení? už se taky těším až nám to ukážeš a dáme si kafíčko v nové kuchyni:slight_smile:

Lucinko měla jsem ho s sebou v ordinaci a byl celou dobu hodný...sestřičce jsem to řekla už při objednání že mám 3 měsíční mimi a že ho musím vzít s sebou, protože ho nemá kdo pohlídat a říkala že to je úplně v pořádku:slight_smile: byla jsem tam asi 15 minut a odnesli mi ho akorát vedle když mi dělali rentgen aby mi ho neozářili a jinak pohoda:slight_smile: takže se neboj a klidně ho vem s sebou:slight_smile: A když začne brečet tak to nevadí...s tím se musí počítat:slight_smile: ale Samík pláče tak potichoučku že ani nikoho rušit nemůže:slight_smile:
A co váš baráček Lucinko...jak se to vyvýjí?
25. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Dokončení nevím, snad to do příštího podzimu bude :slight_smile: Ale kafčo dáme na 100% :wink:

Frčím ven, je tam krásně :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky pujde ještě některá z vás s prckem na kontrolu tenhle týden? :grinning: Abych věděla, jestli už tabulku obnovovat nebo ne :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky :wink:

ja trochu nestiham, dneska peru uz druhou pracku, Kristynka mi hodne blinka tak ji furt prevlikam, ted spinkala a ti de.ilni sousedi zacali vrtat, jenze to stejne se stalo kdyz spinkala i rano vrtaji 2 min jenze me uz pak neusne :rolling_eyes: jak ja je nesnasim.

no a odpoledne pojedem na prochazku je tam moc hezky, tak se docela tesim.

Vsem Katuskam prejeme s Kristynkou jen to nejlepsi a at vam delaji mimuska jen radost.
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Peti,ja idem zajtra na kyčle a až v pondelok do poradne :slight_smile:

Tak som sa práve objednala k zubárke :confounded: snáď nič hrozné nenájde,aby som to mala za sebou,ale som v šoku,zubárka,ku ktorej som chodila,bola super,tak tam už nepracuje a pojdem k inej,tak snáď bude OK,nemám rada takéto zmeny,ale čo už...uvidíme...možno si to Libor vybaví a postráži malého a potom sa vráti do práce alebo to zvládnem s malým sama...teba len teraz pozrela,však?a nabudúce ti bude robiť tú blombičku,však?

Gábinka,tak my sme sa nedávno boli pozrieť,ako pokračuje výstavba,a kupodivu,už máme základovú dosku :slight_smile: prednostne stavajú rady a domčeky,ktoré sú rezervované :slight_smile: ja stále čakám na potvrdenie od majitela bytu na prechodné bydlisko...a stále sa mi neozval :pensive: ...trvá to tak mesiac,kým mi ho dajú na cudzineckej polícii a ja to potrebujem,aby som mohla byť uvedená v zmluve ako spoluvlastník pozemku aj domčeku...
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.