• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Kate ty mě fakt dneska bavíš:slight_smile: :grinning: normálně si mě rozesmála tou rovnicí:slight_smile:

Holky taky se vám miminka lekaj? třeba když si Štěpán hraje v postýlce a něco někde třískne tak se tak lekne a škubne sebou že někdy začne i brečet...a nebo když na něj někdo promluví a on to nečeká nebo když zvýším hlas že jako nějaká sranda a on to prostě nečeká tak se lekne...dělají to vaše mimi taky nebo mám nějakýho leklíka? on se prostě soustředí na hraní a pak se dycky lekne...prďola malej:slight_smile:
25. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
grabu - :grinning: jsem ráda, že tě to pobavilo :slight_smile:
Malej se taky leká, manža ho takhle omylem jednou vyděsil, když se koukal na kolotoč a smál se na něj a "houkal" a manža přišel k postýlce a začal na něj mluvit, malej se šíleně lekl a začal brečet z toho leknutí, ale normálně to nedojde většinou až k breku, jen sebou škubne...
25. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Jo to on sebou taky normálně jen škubne...ale je to takový divný jak se lekne.

No nic my jdeme koupat...Jára dorazil domů tak zatím papa
25. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky tak mam chvilku cas, jsem u jirky na pocitaci, opet me stve klavesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kate ale cajickem nic nezkaziis neboj on si jen cucne, moji Kice caj nechutna ale strasne rada cumla tu savicku a kdyz je protivna dam ji do pusy flasku s cajem a ona se hned ksichti a smeje se.

Gabi me se taky u koja Kristynka sebou mele, ale az ke konci asi ji uz tece malo :angry:

ja jdu objednat parfemy na vanoce a hura dnes me prisly cocky takye po 3 tydnech nebudu obrylena huraaaa

me jebne y te jeho klavesnice :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Jani - když mně to přijde zbytečný :grinning: On se ode mě kdyžtak napije a když jdu na dýl pryč, nechávám tu to mlíčko... Hlavní problém dneska byl v tom, že já mu říkala, že má malýho kolem 16 hodiny dát do kočáru a jít s ním ven jezdit, dokud neskončím ve škole, ale on nechal mrňouse rozeřvat a pak už je zbytečný s ním někam jezdit... :frowning2: Kdyby ho vzal ven dřív, než se rozeřval, ještě by vydržel v pohodě spinkat, ale je zbytečný mu to vysvětlovat :grinning:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
No ahojky,
tak Gabi aj môj sa občas melie na prsníku.
A ľaká sa tedatiež, teraz mu hlavne vadí ak ho niečo vyruší pri jedení - minule mi zazvonil v kuchyni telefón a on odmietal jesť a reval až kým nedozvonil.

No k zrazíku - aj ja by som rada išla na zrazík, ale muselo by to byť niekde trošku bližšie, lebo Praha je na nás ďaleko. Navrhujem urobiť spojnicu a nájsť nejaký ten stred zo zaujímavýmmiestom na prechádzky. Inak v máji tammáte aj vy aj my sviatky 1. a 8. sa mi zdá, takže tam yb sme mohli mať aj predl´žený víkend pre manželov, aby nemuseli brať toľko dovolenky ak by teda išli.
Inak tiežmi to vyhovuje lepšie až v tom máji, lebo teraz sú ešte drobátka drobné a všeličo im ešte vadí.
25. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Iank GAbi, to s tou váhou som sajadivila na nás, lebo doteraz sme boli najmenší- neboj on štepula potom neskôr bude zase rásť viac. Detičky raz rastú, raz stagnujú.
25. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
aurelko určitě dám něco na půl cesty :wink: Tak to je super, to bude velká akce :slight_smile:

Gábi Lůca se taky leká :wink:
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Len musím na to ešte pripraviť drahého, ale ak tam bude kde chodiť na nejakétúry, tak to hádampôjde a ak tam teda nebude jediný chlap. Okrem našich drobných chlapov.
25. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Neboj, manžel určitě pojede taky :slight_smile: Najdu něco,aby se tam vyžili i chlapi. :slight_smile:

Holky já si jdu lehnout,jsem vyřízená. Malá spí, tak snad jí to na chvíli vydrží. :slight_smile:

tak pa a dobrou noc :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Dobrú nôcku,ja sa ešte pôjdem čohosi nadlábnuť, dala by som simusli s mliečkom, ale mliečko má kúpiť manžel a neviem kedy dofrčí.
25. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky na pul cesty je Olomouc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aureli no taky koukam ze jste nas prerostli, tak nejak byli s Kristynkou podobne a najednou Alexander nam utekl :grinning:
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
No veď v noci v kuse papá - už by sa mohol nastaviť na nejaký kľudnejší nočný režim.
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
jako holky u nas se v noci spi ale budi se mi po 3 hodinach :pensive: kde jsou ty casy kdy spala i 8h v kuse :pensive:
25. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
No práve som sa dozvedela, že túto sobotu mámangličtinu - prvá hodina v Trnave a máme to od 8:30 do 17:00 - no neviem čo s tým spravím, lebo má do toho ešte pršať, žeako to s drahým uhráme. Č ich nechám doam s mliekom v mrazáku, alebo tam pôjdeme iba na časť a budú moknúť v daždi. Budem mať nad čím premýšľať.
25. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Notak to máte rovnako ako my. Tiež sa budí po 3 hodinách, len prvé spanie vydrží 4-5 hodín.
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
No nič , idem ešte kuknúť telku a popremýšľať nad tou sobotou. Pa
25. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak jsem se teď holky zasmála...ptala jsem se Járy jestli by jel s náma na ten srazík v květnu no a on říkal že musí jet...protože je Štěpánek nejmenší a všichni mu budou brát hračky a že ho musí bránit:slight_smile: tak sem se musela smát...ale on to myslel taky ze srandy:slight_smile: jen nám teď leží v hlavě jakto že je Štěpula takovej prcek...ale on to dožene než se setkáme:slight_smile: :wink:
25. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Já bych docela jela, jen u nás je problém s dopravou :frowning2: protože nemáme autí...
26. lis 2009 v 00:24  • Odpověz
prvnííí :grinning: i když malej ještě spinká :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Druhá a jedujeme sa v postielke, lebo ho uspávam.
26. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
dobre rano

holky dnes jsem musela kristynku po 7h spanku vzbudit bolelo me prso :angry: princeznicka moje, konecne jsem se vyspala

a my mame dnes tatku doma, v USA je den dikuvzdani tak maji v praci volno
26. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
A Jani čo si si ho iba neodstriekala?
26. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak já mám konečně odstříkaný mlíčko pro mrňouse, aspoň něco přes 150 ml... ještě zkusím další lahvičku potom... Ale teď čekám, až se milostpán vzbudí :grinning:
26. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
zuzi ja nemam odsavacku :unamused:
kate ty mas dneska skolu ze? at ti to utece a kubicek at je s tatinkem hodny
26. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jani - mám, ale manža musí jít konzultovat jeden projekt se spolužákama, takže dvě hodinky bude hlídat mamka (asi vozit venku...), pak já chci být doma kvuli PPLku a pujdu až na pozdější laboratoře :grinning:

Já se teď koukám na přednášku z jedné fakulty :grinning: Škoda, že nic takovýho není i u nás... To bych z těch přednášek aspoň něco měla :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
holky co pouzivate za plinky?
26. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jani - my teď ty z Tesca.. maj je v akci za 199 korun :slight_smile: Ná vyhovovaly,ale proložili jsme je huggies premium, ale ty byly nic moc, malej po nich byl opruzenej a docela dost protýkaly :-/
26. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Petko ja prave taky mam nejradeji zeleny TESCO, zatim nejhorsi co jsem zkousela jsou fakt sleep and play ty protikaji i po curani. jenze mam jeste 4 baliky tak je musim vypotrebovat. huggies jsem jeste nezkousela, ja kupuju plinky jen ty co jsou v akci a ty tesco stejne vyjdou nejlip pritom jsou fakt dobry :pensive:

drahy mi omylem koupil i ty tesco ty uplne nejlevnejsi ty tesco value, no napred jsem se netvarila, pac jsou takovy igelitovy ale spotrebovaly jsme je, a nebyli nejhorsi, ale ty zeleny jsou nejlepsi.
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani - sleep and play manžovi vadily, že jsou parfémovaný... protože když se to smíchá z tím smradem z toho, co mrně vytvoří, tak je to fakt šílený... aspoň nám to tak přišlo... Mně to připomnělo nevyčištěný toy toy záchody :grinning: Naštěstí jsme měli jen jedno balení...
26. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.