• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Krásné ráno holky,

tak my máme Pampersky, ty jsou podle nás nejlepší. :slight_smile: Huggies jsme měli taky a to byla taková hrůza tvrdá, že jsem je ani nedodělala a vyřadila je. :(

Malá hejká v postýlce, snaží se usnout, ale už přestává :slight_smile: Snad usne jako včera :slight_smile:

Jani tak to se máš, 7 hodin je paráda. Mně se začala malá budit po 3 hodinách, ale aspoň něco. Mohlo by to být i horší :slight_smile:

Holky už jste dostaly MS? Já ještě pořád ne. Ne, že by mi to chybělo, ale přeci jen jsem už 3 měsíce po porodu. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Jinak jsme zkoušeli i plíny Happy... a ty byly celkem fajn, ale jsou zbytečně drahý, tak moc fajn zas nejsou :grinning:

Jinak MS jsem ještě neměla... na kontrole u doktorky po tom šestinedělí mi dr. říkala, že kojení zatím funguje, že se to tam na MS ani nechystá zatím...
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak Happy jsme měli taky a kupovali jsme je v akci, takže drahé nebyly. Teda vycházela jedna na cca 3 koruny, což je super. A byla jsem s nima taky spokojená. :slight_smile: Ale Pampersky jsou pro nás nejlepší, jiný plínky už nekupuju.

Tak uvidíme, já četla, že se ve třetím měsíci po porodu většinou dostavuje první MS.
26. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
broucek - podle mě to záleží i na intenzitě toho kojení... ono by to do jisté míry blokovat mělo, i když spolíhat se na to nedá :grinning:
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Ono prý miminkům v době MS nechutná moc mlíčko, tak budu ráda, když to přijde co nejpozději :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
broucek neboj predevcirem se mi taky budila co 3h a dnes jsem ji musela ja vzbudit :wink:

petko happy jsme meli 1 prisli me tvrdy.

Ms taky nemam a doufam ze dlouho mit nebudu :grinning: stejne beru prasky :grinning: jestli to je na intenzite kojeni tak u nas MS nehrozi dlouho pac ja furt jen kojim :grinning:

Pampers jsme meli jen ty new born, ona jedna vyjde na 7kc a to me prijde fakt moc, kdyz ja ji je menim max co 3 h.
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jani já je kupuju v akci a to 1 a 2 vyšly na 3 koruny a 3 už na 4 koruny, takže pohoda :slight_smile: Teď už jsem koupila i 4 v akci taky za 4 koruny jedna :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky!
Tak mi jedině pampersky.huggiesky nám protíkali a malej se ošklivě oprudil,tak od tý doby nee.ale ubrousky huggies nám nic nedělají.
Já už MS měla a malýmu mm nevadilo.ale je pravda,že já plně nekojím

Holky co Vám dr.poradili za antiko?mě cpe do tělíska.jelikož další chceme až tak za 4 roky.ale nevím
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Vlcacku já antikoncepci nemám, nechci jí po dobu kojení. Pak si nechám napsat klasiku, nebo se na to možná vyprdnu a nechám to manželovi (kondom). Přeci jen to klidně 3 roky vydržím takhle, pak po druhém už najedu zase na prášky. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
kuk :slight_smile:
Holky,my používáme buď ty tesco zelené nebo huggies, pamperesky nám protýkaly nehorázným způsobem a malá se z nich oprudila, jeden balík jsme předali dál, ptž to byla fakt hrůza. Huggies, co máme jsou i krásně obrázkové, sám méďa Pů :grinning:
Vlcacku, mě taky gynekolog nabízí tělísko, ale 7tis. mi přijde dost a navíc mi říkal, že u tělíska není MS,ale já na netu našla diskuze holek, co tělísko mají a MS mají normálně, jen slabší a navíc než si tělo zvykne, tak se může krvácet až 6 měsíců, což podstupovat nehodlám, stačilo mi 5 týdnů očistků :grinning:
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
holky ja mam antiko Azalii a nemuzu si stezovat :wink:

musim taky ozkouset huggies kdyz jsou takovy obrazkovy :grinning:
26. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
holky az najedem na presnidavky v cem se to ohriva? mate ohrivacku nebo se to muze dat do mikrovlnky?
26. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
jani,my si chcem doma dělat domácí papu pro malou, vyjde to levněji a navíc máš jistotu, cos tam dala, takže to bude teplé a ohřívat to budem asi v horké vodě, uvidíme...my máme ještě čaaas :grinning: Nám budou zítra teprv 2 měsíce :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
calli - jo jo obrázky měly pěkný :grinning:

my zatím nepoužíváme nic, protože muj přístup k sexu sám o sobě po porodu je docela účinná antikoncepce... :grinning:

Mě se dr. ptala na antikoncepci a já říkala, že bych ráda něco nehormonálního, tak mi nabídla taky tělísko mirenu za nákých 6 tisíc (u té prej nemusí být ms, ale může) a nebo obyč za 1500, s tím prej ale bývají potíže jako hodně silná ms, častější záněty a tak... Ale manžovi se nelíbí, že bych měla v sobě něco "strčenýho", takže to pořešíme až časem... Já teď potřebuju čas, abych vůbec na to měla chuť... :confused:

Jani v mikrovlnce bych to určitě neohřívala.. stejně jako se nemá ohřívat v mikrovlnce mlíko... ono se to rovnoměrně nezahřeje... Ale zatím jsem neřešila, jak to budem ohřívat, asi podobně jak mlíko - v horký vodě...
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Peti, tobě řekla 6tis? Tak to tam máte nějak levnější :grinning: Jo a navíc z toho trčí nějaká šňůrka či co a může to chlap při sexu cítit a pak, kdyby byla MS a ženská si vzala tampon, tak by ho pak musela vytahovat opatrně, aby nevytáhla i to tělísko :grinning: To je fakt na nic, taková antikoncepce, kterou si můžeš omylem vyndat :grinning:
jinak u nás taky zatím sex nic...ani nebylo kdy :grinning:
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
calli - no říkala mi to tak, i mi to napsala a dala letáček, abychom to mohli s manžou probrat... ta šňurka se prej dá zkrátit tak, aby to chlap necejtil :grinning: U nás pokusy byly, ale mě to bolelo i před porodem a teĎ s tím šitím je to úplně na prd... navíc se prostě v hlavě zaseknu a nic se mnou není, takže se jen mazlíkujem s manžou a k tomu antikoncepci nepotřebujem :grinning:
26. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
tak my máme pampers active baby jiné malá nemůže
26. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
No mě řek,že by to stálo 5200kč.ale se mi to taky nezdá s tou šňůrkou atd.takže zatím asi prášky,co můžu při kojo a pak normal.Ale mlíčka mám málo,tak to asi dlouho trvat nebude :unamused:
Příkrmy chci začít po Vánocích a nejspíš asi ohřívat v horký vodě
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky četla jsem, že příkrmy pro kojené děti až po 6-tém měsíci. Co jsou na UM, tak můžou od 4 měsíce. Tak já nevím, jaký je v tom rozdíl.
26. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
brouci - já četla, že u kojených dětí příkrmy, když jim přestane stačit litr mlíka za den... :confused: ale jak to zjistit? :grinning:
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
no uvidime podle potreby, ja bych pak chtela zkusit na noc misto um kasicku :wink:
26. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Já nevím.Ale asi z nějakýho důvodu dělaj od 4.měsíce.takže dostane pod stromeček :grinning:
26. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
NO já chtěla po ukončeném 4. měsíci taky dát příkrm, ale to kojení se nám upravilo ze 40 minut na 10, takže mi to už tak nevadí :slight_smile: Uvidíme :slight_smile:

K.ate to je fakt, jak mám vědět, kolik vyžahla? :grinning:

Jani ty dáváš na noc UM? Možná proto ti tak dlouho spí.
26. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky co máte na oběd?tchýně včera vařila svíčkovou a zbyla i na dnešek :unamused: já ji totiž nesnáším(svíčkovou) :grinning:
26. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak to já svíčkovou miluju a kor od tchýně. Ta dělá nejlepší :slight_smile: Já mám uvařenou hovězí polívku a na prochajdě koupím něco manželovi k večeři. :slight_smile: Chudák má zase dneska velký nákup, tak přijede vyřízenej :slight_smile:

Jinak už se pomalu připravuju na procházku, je tam nádherně. Takový listopad jsem snad ještě nezažila :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Jo my taky pádíme na prochajdu.odpo dem na kontrolu,tak ať si užije vzdoušku :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
já pšlu na prochajdu miláčka, musím doma uklidit a to s malou moc nejde :grinning: A papat budu masíčko, které mi včera připravilo moje zlatíčko :dizzy_face: :grinning:
26. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
broucek: ja na noc kojim z obou prsu a davam jeste 90ml UM, no ale normalne se taky budi co 3h, takye to UM na to vliv nema, obcas se zapomene vzbudit a protoze ja kojim tak casto tak proto me v noci bolelo to prso pac vedelo ze se z nej uz davno melo pit, kdyby nebolelo tak spim dal a nebudim :grinning:

na obed mame plneny bramborak mnam,
26. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky tak já se dnes vydala na gyndu pro prášky protože už mi v neděli dojdou a tam byla táááááková fronta že mi málem upadly ruce jak sem Štěpána držela...no ale naštěstí byl honoučkej, takže pohoda:slight_smile: jen mě zaskočilo že 3 balení antikoncepce stojí stejně jako dvě co jsem si minule kupovala jakože na zkoušku :confused: no ale byla sem připravená vypláznout 900 a dala sem 600 takže sem byla mile překvapená...já beru Cerazette a sem taky spokojená....jen jak nemám teď menstruaci tak sem jaksi nervní, že co kdybych i přes ty prášky otěhotněla a nevěděla to...no to by mě mrsklo...navíc bych si nelajskla to že sem byla na tom rentgenu a beru prášky a mimi by určitě nebylo zdravý...tak mě to docela štve...ale snad těhu být nemůžu...já měla menstruaci asi 14 dní po šestinedělí a od tý doby nic...a je fakt že Štěpánovi to kojení moc nejelo:frowning2:
Jinak plínky používáme taky ty zelený z tesca a jsou fajn...na Pamperskách mi vadí to jak jsou parfemovaný...jak říká kate...smrdí mi to jako toi toiky:slight_smile: no a brácha mi jednou Jani taky koupil v tescu ty modrý igelitový plíny..nejdřív sem řekla že to malýmu nedám, že to je hrůza...ale nakonec nebyly tak strašný...dobře sály a malej necítil že je počůranej:slight_smile: jinak sme zkusili i ty Happy, dávali nám je i v porodnici...ale pak nám začli protíkat tak sme je vyřadili:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ňam Jani taky bych si dala...pošli sem jeden:slight_smile:

Jo a Kate s tím výletem si hlavu nelam...nějak to vymyslíme a jlikož to určitě bude někde na moravě, aby to bylo na půl cesty a asi se stejně pojede přes Brno, tak my vás někde naložíme...z Prahy pojedeme asi 3 auta, takže to by se nějak poskládalo...my máme kufr velikej:slight_smile: a na Jaře už stejně budeme mít sporťáky a ty tolik místa nezaberou :wink: takže pokud se pojede přes Brno nebo někde poblíž tak já nabízím svezení:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.