• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
tak já MS ještě neměla a vůbec mi nechybí :grinning:
jo a včera jsem si udělala s malou dlouhou prochajdu, zašli jsme si do Pompa a koupila jsem Adélce to štěkající štěně od lamaze :slight_smile: a musím říct, že na něj kouká a líbí se jí :slight_smile:, tak jsem ráda. Teď ještě vykutit nějaké dárky pod stromeček :grinning:
26. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jani to já už ta dvě prsa odbourala a dělá se mi daleko líp mlíčko :slight_smile: Ona malá už i víc vytáhne. Měla hodně silnou tu žloutenku a dlouho se z toho dostávala. Teď už má sílu to všechno vytáhnout a pořádně se nadlábnout z jednoho a za kratší dobu. Tak jsem šťastná. Co to nošení, už jste na tom líp? My to odbourali o 90% a jsem moc ráda. Hrozně mě začala bolet záda, tak se nedalo nic dělat.

Ahoj Gábi, já právě četla, že to při MS miminům nejede. Tak snad se dostaví až později :slight_smile: No a ty plínky - každý si musí ozkoušet ty svoje :slight_smile: Nám právě ty Pampers vyhovují nevíc, protože malé perfektně sedí a nemusím přebalovat tak často, protože dobře sají. Tesco jsem nezkoušela, protože tam nejezdíme. Ale až se jednou s malou někam odvážím mezi lidi, tak se do Tesca rozhodně vydám. Mají tam pěkné věcičky, ale to ti nemusím říkat, co? :slight_smile:

Jinak jsem chtěla jít na procházku a malá usnula (podotýkám, že dnes už podruhé v postýlce, tak snad se to lepší) :slight_smile: Takže to posouvám na pozdější dobu :slight_smile: Ale neva, je tam krásně, tak to ještě dvě hodinky vydrží :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky tak to je super, že nás pojede tolik. Tak já pomalu začnu něco vybírat. Jestli máte nějaká dobrou zkušenost s nějakým pěkným penzionkem, tak dejte vědět. Budu to muset objednat hodně dopředu a asi budou chtít zálohu. Ale to nějak pořešíme :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mám jeden objekt, ale ten je u Tábora a to by nebylo na půl cesty. Sestřenka tam byla s rodinou a byla nadšená. Každopádně dávám odkaz pro info, kdybyste některá chtěla vyrazit s rodinou na pěkné místo. http://www.houpacikun.com/

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat na cenové rozpětí. Vidím to tak cca do 300 na noc? Nebo i víc? Třeba do 500? Zase vím, že ne všude jsou ty finance na jedničku.
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
No Já sem právě tenkrát pátrala po tom co se děje že se mi Štěpán tak mele u jídla a nechce pít a byl protivnej a furt si to vyndával z pusinky a taky sem se dočetla že jim to při MS nechutná...i doktorka mi to říkala, tak na tom asi něco bude :pensive:

Jinak přidala jsem si další výtvor do albíčka se Scrapbook:slight_smile: včera sem si večer hrála až sem málem zapomněla kolik je hodin a šla sem spát až o půlnoci...je to strašnej mor:slight_smile: ale baví mě to...snad se jednou dohrabu na takovou úroveň jako vídám na netu...to jsou někdy mistrovský díla...já jsem oprotoi tomu zatím břídil:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Teda Gábi - nádhera. Ty jsi holka šikulka :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tenhle nevypadá špatně - a jsou tam i aktivity pro chlapi a děti :slight_smile:
http://www.penziony.cz/bela-pod-pradedem/hotel-eduard/
26. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojte baby ... zrazík sa mi pozdáva :slight_smile: ...

ja som dnes dostala prvú MS :angry: :angry: :angry:

zelené tesco plienky skúsim - sú fakt dobré??? snáď sa zas nepomýlim a nekúpim iné, ako keď ste chválili fialové a ja som kúpila modré :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ináč kupujeme papmers s aloe vera, nám vyhovujú perfektne a nesmrdia nám....

a papku, ja myslím že je možné zohrievať v mikrovlnke ... zeleninku a tak... keď som bola v nemocnici so sestriným erikom, tak mu tam zohrievali v mikrovlnke i UM a dokonca mu ho pripravovali večer aj na ráno, pritom, doma sme to pripravovali vždy čerstvé...
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
... včera som bola v práci.. :frowning2: k 1.1. rušim materskú .... :cry:
26. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Broučí ten hotel vypadá dobře...a teda ten penzionek u Tábora je luxusní:slight_smile: fakt paráda:slight_smile: ale to je daleko pro ostatní holky a kor ze Slovenska...no tak třeba tam někdy vyrazíme separé:slight_smile: No a ten hotel Eduard vypadá dobře...ale možná y bylo lepší něco spíš okolo toho Brna ne...ať to máme všichni tak nějak stejně daleko :wink: ale Jeseníky jsou zase taky krásný...no já se do toho radši nebudu moc míchat...protože já sem na tohle strašně nerozhodná...já za váma dojedu kamkoli...my couráme po republice pořád...jinak by babičky Štěpána neviděli...dneska sem si poprve uvědomila jak je na prd že jsou všichni tak daleko a nemá mi kdo Štěpánka pohlídat ani na chvilku... :confounded:
26. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jajko ty zelený tesco plínky si splést snad nemůžeš, jiný myslím nedělají...ale ty fialové si brácha taky spletl s modrýma a teda taky sem se netvářila nadšeně...ale spotřebovali sme je :wink: ty zelené jsou podobné jako pampersky mi příjde...ale Štěpánovi nevadí nic, takže my používáme ty:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jinak Broučí děkuju za pochvalu scrapu...snažila jsem se...snad to časem bude ještě lepší a lepší:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jaji a kde budeš mít Laurinku????

Gábi já ještě pohledám :slight_smile:

Holky ze Slovenska kam to máte nejblíž?
26. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
jj, moc hezká místa :slight_smile: Já teda nevím, jestli bych jela, Jirka takové akce nemá rád a samotná jet taky nechci...no uvidíme, třeba by se nechal přemluvit :grinning:
Žanetko a to musíš do práce?
Jani, my už od neděle nedáváme UM ani večer, za prvé to malá začla odmítat a za druhé už má asi i večer dost mojeho mlíčka, vždycky u něj usne a chrní 5-6h :grinning:, což mě velice těší :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jajko a co vůbec děláš že se tam musíš vrátit? co je tvoje práce? a jakto že se budeš pak zase v roce vracet?

Calli to je super že zvládáte bez UM:slight_smile: a tak hezky spinká:slight_smile: šikulky:slight_smile:

Jinak já asi taky pojedu sama...nevim jestli by Jára jel...včera s tím že musí jet Štěpánka bránit aby mu nebrali ostatní děti hračky, když je nejmenší si dělal srandu ale myslím že asi taky nebude chtít jet, když tam nikoho nezná...ale uvidíme...třeba jo
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky právě musíte chlapi nalákat na ty aktivity. Proto hledám i něco pro ně. Radkovi tohle nevadí, ten se seznámí vždycky a všude :slight_smile:

Jdu na tu prochazku, malá už je vzhůru, napapaná, 2x pokaděná, tak snad můžeme vyrazit :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Gábi, jo, je fajn, že tak hezky spinká, ale ona mě úplně terorizuje :grinning: Dokud neusne, tak se od ní nemůžu odtrhnout, jsem prostě její mlíkárna i dudlík zároveň :grinning: Ale hlavně, že jí už stačím :grinning:
Když my jsme teď taky bez auta, co nám ho ukradli, takže cárat sama někam vlakem.jen s malou, to bych určo nezvládla :fearful:
26. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Hmm s tím autem to je blbý...to už vás všechny neodvezu:frowning2:
S tím usínáním u prsa sem to já Štěpánovi utla hned...usne u něj jen málokdy ale když jo tak ho stejně vzbudím když ho dávám odříhnout, když bych ho neodříhla, tak pak začne škytat a je to stejně na prd a bolí ho to, tak to ho radši probudím a dám odříhnout...a já se dudat místo dudlíku nenechám, protože mě ty bradavky fakt bolej, tak jak se začne mlít a škubat mi bradavky, tak má smůlu a jde od prsa...takže u nás terorizuju spíš já Štěpána...ale usíná pak sám v postýlce...po koupání večer dostane napapat a pak jde spinkat, jen ho tam dám, chvíli u něj sem, pohladím ho a jdu pryč...máme chůvičku s displejem, takže vidím co tam dělá a tak když mu vypadne dudák a začne sebou mlet, tak mu ho jen jdu vrátit a on hezky usíná sám:slight_smile: sem šťastná že sme ho to tak naučili...ale bez té chůvičky bych asi byla nesvá co tam dělá když nespí...no je to sradna s usínámím:slight_smile: sem zvědavá jaký to bude až budou už překulovací a budou cestovat po celé postýlce:slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
nj, ale Adélka dudlík nechce,což mě sic těší, ale na uspání bych jí ho klidně dala :grinning: ale ať jí nekřivdím, tak neusne vždycky u prsa, ale večer u něj usíná, pije třeba 10min a pak jen cumlá, ale pevně, takže se nemůžu odtrhnout, jinak by mě to bolelo, čekám, až povolí a pustím se. Když otevře očka, tak ji jen přikriju a ona za chvilku chrní. A když ji chci přenést do postýlky, tak čekám ještě chvilku, aby se neprobrala, to je pak nervní a brečí a já jsem pak taky nervní :grinning: Tak raději čekám tak 15min a pak ji přenesu :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
čo sa mňa týka - mne je miesto štyri :grinning: :grinning: :grinning: rada spoznám nejaké nové, pekné - no v prírode by to byť mohlo :dizzy_face: ... ale jedno miesto by mi predsa len bolo ďaleko - Aš tam zrazík NEEEE :grinning:

gabika, robím v štátnych zložkách a bolo by pre mňa veľmi výhodné v roku 2010 pracovať, ja totižto potom už môžem ísť na výsluhový dôchodok a popri tom si nájsť prácu niekde inde ... tým dôchodkom sa zabezpečím nech sa stane čokoľvek až do starobnéhod dôchodku. A keďže sa chystajú túto sociálnu vymoženosť zákonom zrušiť, toto je pre mňa posledný rok, na základe ktorého mám šancu ten dôchodok získať celkom zaujímavý. Nie je to o tom, že by sme to teraz nezvládli, ale o tom, že sa pozerám na zabezpečenie budúcnosti ako takej...

Takže od 1.1. oficiálne nastúpim, no beriem dovču, ktorú som si naškrečkovala - dokopy mám 17 týždňov, tak prevažnú časť si vyberiem a niečo nechám na neskôr no a potom uvidím čo a ako bude a od 1.1.2011 by som sa na materskú možno vrátila späť.

A s Laurinkou bude milanova sestra....pri nej sa o malú báť určite nebudem.... ale smutno mi bude :frowning2:
26. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak jsme po prochajdě, byla úžasná a jsme krásně vyvětrané :slight_smile:

Calli nic si z toho nedělej, prostě to takhle máte. Až ti to fakt bude vadit, tak to taky utneš. Podívej na mě - krmila jsem 40 minut, až jsem jednou řekla a dost, už mě to nebaví a teď krmíme 10 - 20 minut a pohoda :slight_smile: Prostě člověk musí sám chtít, pak to upraví podle svých potřeb :slight_smile:

Jaji tak to chápu, jen si to neumím představit. Držím palce, aby to rychle uteklo a zase jste byly holky spolu :slight_smile: Jinak do Aše nepojedeme, neboj :slight_smile: Bude to někde na Moravě :slight_smile:

Já bohužel auto taky nemůžu nabídnou - jak dáme do kufru kočár,tak se tam už nic jiného nevejde :(
26. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
No tie jESENíKY vyzerajú byť v pohode. To nie je ďaleko.

Inak môj drobec je dnes sumrnčaný, pri kŕmení na mňa vždy huláka- no katastrofa.

Kati hlavne mrkni na to aby tam bola nejaká miestnosť kde môžeme byť s drobcami cez deň. A či sú schopný nám nejako zabezbečiť ohrievanie príkrmov, varenie čajíkov a veci tomu podobné. No či sú pripravený na toľko drobcov.
26. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
To je jasný, všechno beru v potaz :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky tak sem se právě rozhodla že Štěpula k Vánocům nedostane toho mluvícího pejska, protože z něj ještě nebude mít rozum ale dostane tuhle hrazdičku :slight_smile: http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1620156 protože už se mi v autě nudí a čumákuje všude okolo a dá se to přidělat i na kočárek a třeba i na tu jídelní židličku když se bude prcek nudit:slight_smile:

Jaji tak to chápu, že to chceš takhle pořešit s tou prací...máš mojí podporu a držím palce ať to jde co nejjednodušeji a ať to rychle uběhne:slight_smile:
26. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
holky krasne je i na Ramzove :wink: hlavne v kvetnu, jsou tam i motkary lesni, cisty vzduch, hodne mist na prochazky a tak :wink: jo a jede tam i vlak :wink:
26. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
TO je hezký Gábi, taky za chvíli budu řešit zábavu na cesty. Minule jsem dvě hodiny zpívala a říkala pohádky :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
No právě broučí náš prďola prostě v autě moc nespí radši čučí okolo co se kde šustne a tak sem si říkala že tohle je super zábava a našla sem jí na mimibazaru novou v akci za 500 tak sem ji hned objednala abych si to už nerozmyslela:slight_smile:
26. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Díky Jani, zkusím si to někam zapsat :slight_smile:

Tak to bude mít Štěpánek hezký dárek :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
holky já se musím pochlubit jak sem hrdá na toho svýho prcka:slight_smile: on dneska objevil že ta hrazdička s kterou si hraje má hračky i na bočních stranách:slight_smile: a začal se na ně otáčet a už na ně šahá i ručičkama, takže se otáčí na stranu ale zatím jen trochu takže se nepřetočí:slight_smile: ale sem z něho nadšená jak si vydrží hrát a je hodnej a pořád se v postýlce směje:slight_smile: no je k sežrání
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Gábi to je kluk šikovná :slight_smile: Já se musím zase smát, když Lůcu otáčím tak,aby pořád nečučela na televizi a ona se otočí na bok a kouká na ní dál :grinning:
26. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.