• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holisko já bych na plavání chtěla chodit ale nechám to po zimě. Tak zatím budeme plavat ve vaně :wink: 26.10.nám dojede paní ukázat jak na to :slight_smile:

k.ate ona dřív chodila s mojím švagrem a sem tam si píšeme na icq a já ji posílala odkaz tady na moje fotky a ona že se taky pochlubí malým a já koukám a to ty :grinning:
12. říj 2009 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz
Jani tak to jo...tak to my nemáme ani tu flaušovou kombinezku:frowning2: tak ho navlikam jak tydyt vzdycky nekolika vrstvama...mam na něj i podzimní bundu:slight_smile: ale kombinezku ne...a ani tu zimní, protože se teď ještě bojím něco koupit, jak rychle roste tak mu do zimy nebude a co pak s ní:frowning2:

My už vyřazujeme druhou velikost...už má některé oblečení 68, páč mu je malá už i 62...je to dacan...se máš že Kristýnce to oblečení aspoň na chvíli vydrželo...my střídáme velikosti po měsíci...jestli to tak půjde dál, tak bude mít za chvíli metr:slight_smile:

Mě strašně voní hugo boss na chlapech:slight_smile:

Já ještě nevím co budu Járovi kupovat...ani našim...ani bráchovi...ani Járovým rodičům...sem prostě letos nějak ez nápadů:frowning2: mám plnou hlavu jen Štěpánka:slight_smile:

Holky oni už mu rostou nový vlásky...jak mu jich od porodu polovina vypadala...tak teď už mu rostou nový a je jak ježeček:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
teda Kate a Sacvi ten svět je malej:slight_smile: to je vtipny:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Gabi i me voni hugo boss jen ho ma hodne chlapu :slight_smile: my jsme jeste nevyrazovali oblecky :grinning:

nekdo se budi krasne spinkala 3,5h tak jdu kojit a pak se venovat tygrovi. pekne rozebirejte vanoce at se muzu inspirovat.
12. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
holky já taky nevím co na vánoce..jo vím..muž chce gumáky :grinning:
12. říj 2009 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz
My udeme chodit na plavání až po zimě...protože teď by měl Štěpula určitě pořád rýmu...takže zatím ne a i PA říkala že pro naše prsa ty společný bazény nejsou dobrý když kojíme, kvůli infekcím a tak...tak já nevím...asi fakt až po zimě...ale nad tím plaváním ve vaně jsem taky přemýšlela...tak uvidím třeba si taky pozvu nějakou paní:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
:slight_smile: teda gumákama bych asi Járu neuctila:slight_smile: ale to si mi připomněla že chtěl nový sálovky na volejbal:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
jéé mně nakonec malá usla v tom vaku..tak sem s ní seděla a zaspala aji jídlo..teď se napapala a zase na mně hned usla tak se strachem že se zase probudí sem ji položila a zatím spinká i když se dost vrtí tak snad ale spat bude..ťuk,ťuk
12. říj 2009 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
no vidíš grabu :grinning:
12. říj 2009 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
Jo a plácačku na squosh...ale na ten teď už moc nechodí tak nevim...ale Járovi se to ještě dá...pro něj dycky něco vymyslím...ale co našim a bráchovi...máma chtěla osobní váhu co umí změřit i BMI a tuky a vodu v těle...tak asi to...ale to je jen pro ni a pro tátu netuším...letos nebudou moc štědrý Vánoce, s mateřskou se toho moc nenakouzlí:slight_smile: ale všichni nám říkaj ať nic nekupujem..ale já tak ráda kupuju dárky, když vím čím udělat radost:slight_smile: jen to ještě vymyslet:slight_smile:...ale co...beztak se na mateřský jen flákám že:slight_smile: tak můžu lámat hlavu a něco vymyslet:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
holky my dnes máme špatný den skoro vůbec malá nespala a to jsem tu měla na pomoc moji maminku. asi je něco ve vzduchu :frowning2:
12. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
waci u nás je to podobný.. :unamused: a teď už sem myslela že bude spat a nic..jak ju nedržím nebo nemám ve vaku tak oko nezavře..nebo venku v kočáře ale dyž je tam tak hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz
my ji měli i venku na dvorečk v kočárku, ale co deset minut plakala :frowning2:
12. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak Štěpula už je taky vzhůru, napapanej a hajá zase v postýlce...s hračkama...dala sem do albíčka jak si hezky hraje:slight_smile:

Je mi to líto, že se s ním teď nemůžu víc mazlit, ale radši ho nemám moc u sebe, dokud mě nepřestane bolet v tom krku úplně...včera večer plakal...asi měl absťák po mazlení...když sem ho pak vzala na ruku, hned usnul a byl spokojenej:slight_smile: snad už budu brzo fit a bude to zase jako dřív:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
to my sme izolovaní od táty taj jsme v obýváku a je to o ničem..spíme spolu na pohovce..jediný štěstí že se dá tak roztáhnout..
12. říj 2009 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz
grabu Štěpánek je velkej fešák :dizzy_face:
12. říj 2009 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi děkuju:slight_smile: sem do něj úplně zblázněná:slight_smile:

No já sem taky přemýšlela že půjdu spát jinam abych ty svoje kluky nenakazila...ale nějak mi to nedalo odejít ood Štěpuly na noc pryč:frowning2:
12. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
sacvi - tak to je teda něco :grinning: nečekala bych to :grinning: ale tak ono Brno je fakt jedna velkáááá vesnice :slight_smile:

Jinak já vůbec nevim, co manžovi dát... :frowning2: Za měsíc má narozeniny, před tejdnem měl svátek a k tomu nedostal chudák nic (prej mu stačí malej :grinning:), tak uvidíme... :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Gabi to je ale frajer velikej :grinning:

holky ridite uz s miminkama? ja pojedu ve stredu do Zabreha a bojim se bojim :frowning2: nemam rada velky auta :unamused:
12. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Jani já řídím s malým snad od třetího týdne a v poho:slight_smile: jinak bych se k doktorce nedostala...od nás z vesnice je tady do Prahy všechno daleko...tak sem byla donucená řídit...a v poho...a taky mám velký auto...zvykneš si neboj:slight_smile: aspoň se ti tam vejde kočárek :wink:
A děkuju za pochvalu prcíčka:slight_smile:
12. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
já řídím a nedělá mi to problém malou mám vedle sebe vepředu nebo s ní je tatínek vzadu když jede s náma k doktorovi...
12. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
holky vy jste odvazny ja se hrozne bojim ze do me nekdo narazi :frowning2: to mam od bouracky taky nesnasim ridice co klickujou :frowning2: no ale ve stredu si dam premieru zas tak velky auto nemame gabi ty mas kombika ze? to bych neumela vubec, parkuju u obchodaku jen tam kde nikdo siroko daleko neni :grinning:
12. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Já neřídím, páč nemám řidičák ani co řídit :grinning:

Jinak jsem do albíčka přidala nějaký fotečky :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Jinak mi asi z toho mýho lumpa brzo hrábne, usne mi u kojení, ale jakmile odejdu pryč je vzhůru a začne sebou šít a po chvilce brečet, tak kojím znovu :-/
12. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Kate malej je úžasnej...obzvlášť v tom kyblíku je krásňounkej:slight_smile:
12. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
grabu - chudák měl teď nějakou vyrážku, ale už mu to mizí, asi jsem snědla něco, co mu nesedlo :frowning2: Ale netuším, co by to mohlo být, jediny, co mě napadlo jsou zavařený kukuřičky... A já je mám tááák ráda od dědy :frowning2: :confounded:
12. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
tak koukám, že tady už se myslí na Vánoce :slight_smile: Na ty já ještě vůbec nepomyslela, ségra má za týden 30let a já vůbec nevím, co jí dám, hlavně kdy jí to budu moct koupit, když s tou malou pyraňkou nic nezvládám :grinning:
Janak gábi a peti, krásní chlapáci malincí :slight_smile:
jo peti, tak s tím kojením to mám min. jednou denně podobně...dokojím, malá vypadá, že sp, já se vzdálím a řev, tak jdu zpátky a ona zas 20min saje...nechápu :grinning:
a pokud jde o řízení, tak já už od léta neseděla za volantem, od doby, co nám ukradli autí :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky tak já dneska zase bojovala...od 5:30 jsme vzhůru,zaspal až v 10hod v kočárku na dvě hodiny,a od té doby zase nic...jen pláč s přestávkama.A to už je co říct,pač na něho nezabrala ani odpolední procházka,a pak ani nošení na rukách...zítra budu volat doktorovi,co mám dělat,protože určitě to jsou prdíky...vyzkoušela jsem snad všechno...jedině co zabralo byla teplá koupel,a pak feniklovaj čaj...ted,už spí tak doufám,že aspon do 22hod vydrží,at si můžu taky dáchnout..
12. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
calli - to ten muj malej hajdalák usne právě už po 5 a 10 minutách, takže se nedivím, že mu to nestačí, ale leze mi to na mozek občas. Přitom před spaním a v noci pije krásně, tak nechápu, co pak přes den vymejšlí... :confounded:

Jinak děkuju za pochvalu malýho... Jemu teď pomalinku začínaj padat vlásky, ale koukala jsem se na něj a má krásně dlouhý řasy, jak kdyby si je maloval řasenkou :grinning:
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo,a k.ate já mám taky pocit,že jsem na prd zašitá...jen mám obavy,že mě budou muset přešít znova... :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.