• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
:slight_smile: to jo...to sou televizní čumilové:slight_smile: Štěpán se rozčiluje když ho večer nenechám koukat na Slečnu Fajn:slight_smile:my přes den nemíváme puštěnou televizi ale večer při kojo si ji pustím a to si míní hlavu vykroutit:slight_smile: a bradavku mi ukousnout:slight_smile:
26. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Já jí mám puštěnou celý den jako kulisu a Lůce se to moc líbí :slight_smile: Ale samozřejmě na to koukne a zase se otočí, nenechám jí koukat dlouho :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
No však si viděla jak si i v šátku mínil vykroutit hlavu aby na ní viděl:slight_smile: je to televizní čumil:slight_smile:
26. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
babeny, dnes ako som dostala MS, tak drobec dosť grcká... neviete, či to môže byť tou MS???? nepočuli ste o takom niečom???
26. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky!sme zpátky z kontroly.malejmá už 6650g!obřík můj malej :slight_smile: a dostali sme první hexu.další po Vánocích.to bude mít chudinka dárek :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
holky ja posledni dobou nestiham, dnes me boli hlava asi z kontaktnich cocek co jsem mela po dlouhe dobe, ale docitam vas, jen nestiham reagovat. :unamused:

Zanetko poslala jsem ti email s odkazem na stazeni relaxacni hudby pro miminka.

Ja uz pomalu zacnu poustet koledy, holky o vikendu zacina advent :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak moc se tesim.
26. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky... tak už jsem doma ze školy, máme doma deku a je parádní, malej se kouká ná hračky a i do nich mlátil rukou a líbilo se mu, jak mu ten míček na té hrazdičce hrál :grinning:
26. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Vlčáčku pěknej cvaldík malej:slight_smile:
Jani já chci taky relax hudbu pro mimi prosím :wink:
a koledy taky jestli máš nějakej odkaz :sweat_smile: :dizzy_face:

Kate to je super že si z deky nadšená i malej:slight_smile:
26. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Gabi

http://uloz.to/2056576/relaxace-pro-miminka.mp3.rar

http://www.uloz.to/1453847/nejlejpsi-ceske-vanocni-koledy-2003-.rar

Kate juuu taky ji musim poridit decku jsme ostudy nic takoveho nemame :unamused: tak ja jdu bidovat na ebay :grinning:
26. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Jaji dnes jsme to tady rozebíraly. Když máš MS, tak miminkům moc mlíčko nechutná :frowning2:
26. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Holky, já budu muset malýho natočit, manža ho dneska na tý dece jen vyfotil, ale je to parádní, jak je docela velká :slight_smile: Už se těšim, až malej začne ty hračky chytat a tak :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak babule manžel sa navnadil a chce ísť an Praded, že už nemáte hľadať nič nové - že on chce ísť tam. :wink:
26. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
tu je inak link konkrétne na ten penzión čo našla Katka

http://www.hotel-eduard.ubytovani-cz.info/ubytovanie-Bela-pod-Pradedem.htm
26. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska sem si trochu hrála kdo by se chtěl mrknout :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=tBKFnWVnXSk

A jak se tu máte? Janička dnes celé odpoledne ukňouraná a brečela a já už nevěděla co s ní..a asi sem byla i škaredá :frowning2: Mrzí mě to ale už sem byla nanervy :frowning2:
26. lis 2009 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi pekne si sa pohrala - je to super.
26. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
dík aureli :slight_smile:

grabu prej televizní čumil :grinning: Malá je taky nadšená divačka a hlavu by si taky vykroutila jen aby na ňu viděla :grinning:
26. lis 2009 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
no s náma to asi neklapne, pro nás je bez auta všechno daleko, maximálně bychom zvládli něco blízko brna nebo až na vysočině... :-/

sacvi - krásný, jsem z toho byla celá naměkko... :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
no k.ate my sme blízko Brnááááá :grinning:
26. lis 2009 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - no můžem se někdy domluvit, ale až nebudou řádit ty chřipky, teď mám s malým strach jezdit MHDčkem :confounded: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
no to bysme mohly :dizzy_face: Teď mám taky strach aby něco malá nechytla..a kdyžtak my do Brna taky můžeme dojet..auto většinou k dispozici mám :wink:
26. lis 2009 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - to by bylo fajn, mužem se kdyžtak nějak domluvit :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sacvi moc krasne :slight_smile:

Zuzanko ja vas Jesenikama provedu ja jsem tam jako doma :grinning: Jeseniky miluju, mozna taky proto ze jsem na zadnych jinych horach nebyla :grinning:

Petko Petko ale z Brna jede primej vlak Brno-Olomouc-Zabreh :grinning: Ramzova :grinning: kdyby nahodou :wink:

jdu spat bidovala jsem o hrazdicku a prdlajs :angry:
26. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Teda Sacvi to mě rozbrečelo...krása:slight_smile:

Jani dík už stahuju:slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky díky :grinning: Já si u toho taky pobrečela :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:

k.ate tak ty vybereš místo a my se tam s Jani dopravíme ať nemusíš jezdit z Brna :wink: :dizzy_face: Těšíííme se :grinning:

Holky tak dobrou noc..snad budu mít brzo zase čas sem aspoň nakouknout
26. lis 2009 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
sacvi pěkné videjko, napsala jsem ti tam i komentář...můj první na youtube :grinning:
26. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jani, já si taky stáhla tu relaxační hudbu a mě teda uklidnila, tak doufám, že až to pustím Aduš, tak bude taky klidná :grinning:
Jdu konečně spát. dobrou :wink:
26. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tak to tu už dlho nebolo, že som tu prvá. Dobré ránko.
27. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
No inak k tomu môjmuvčerajšiemu, že manžel odkazuje, že sa musí ísť na Jeseníky - no ja som mu iba oznámila, že v máji ide na stretávku, myslela som si, že nepôjde a tak keď včera prišiel z práce, taks a hopýtam, že či bolna Pradedovi a on že nie a začali sme sa hrabaťv mape a on sa na to namotal a bez pritestov povedal, že ide. Ale v pohodke keď sa to aj zmení, ja ho potom namotám na nové miesto. :wink:
27. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
A kdeže ste všetci dnes?
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Aureli..já tu sem:slight_smile:
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.