• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
My máme dneska 2 měsíce :dizzy_face:
Za chvilku vyrážíme za Jirkovými prarodiči, ještě neviděli malou, tak snad nedostanou infarkt :grinning:, děda jeho si totiž musel vzít prášek na srdce jen, když viděl fotku :sweat_smile: , jak z toho byl rozrušený :dizzy_face:
Za mojí babi ale pojedeme až na jaře, bydlí totiž až v Břeclavi a bez auta bychom tam museli jet vlakem a to se nám teď, v období chřipek, s malou fakt riskovat nechce :frowning2:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky!my máme dnes 3 měsíce :slight_smile:
No moje babi s dědou sou z něj taky úplně unešení :dizzy_face: Ještě k nim jedem před Vánocema.musím jim upravit vlasy a tetě taky(bydlí s něma).a malej od nich dostane velkýho plyšovýho psa.takovej hezky rozpláclej,že na něm může i ležet
27. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
juuu, tak to jsou Alex s Adélkou přesně měsíc od sebe :wink: tedaaa, ten se bude mít, takového fajnového psa dostane :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky tak to přejeme oboum prckům všecičko nejvíc nej k dvoum a třem měsícům:slight_smile:

Moje abička je z malýho taky unešená...někdy mi připadá že je úplně jedno jestli přijedu já nebo brácha nebo někdo jinej...ale hlavně že dovezeme Štěpánka:slight_smile:
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
jo jo!už sem říkala,že si ho budu pučovat,až půjde spinkat :grinning:
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Aureli díky za odpověď, dám si ten odkaz jako jeden z návrhů. Mně se to taky líbí :slight_smile: A na Pradědu jsem nikdy nebyla :slight_smile:

Holky to je hnus, člověk zná kdejaké místo v Řecku, Španělsku, Anglii a nevím kde ještě, ale doma to vůbec nemáme procestované.
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
ahojte maminky,

tak my sme včera boli na nožičkách a máme ich v poriadku,už tam nemusíme :slight_smile: no museli sme sa tam dopraviť autobusom,prvýkrát a bol to mazec...do autobusu može max. JEDEN kočárek!!!!všetko by bolo OK,akurát mi vadilo toľko ľudí kvoli malému,tak snáď niečo nechytil,ale čo sa dá robiť,keď som s ním na tie kyčle musela???ale zase sme mali krásnu prechádzku tam aj nazad,takže super...no keď sme dorazili do čakárne,tak tam čakalo už asi 10maminiek s miminkami a všetky do jedneho plakali :slight_smile: to bola normálne opera:slight_smile: len ten náš Samík nie,krútil hlavou na všetky strany,nevedel,čo sa to deje,keď počul ten plač a tak stále pozeral,čo sa to deje...do toho sa smial a výskal,to bolo najlepšie...tí tatinkovia,čo tam boli ako doprovod,len krútili hlavou a sa ma pýtali,že ako to robím,že je taký pohodár :slight_smile: ten sa na nich samozrejme tlemil o 106 :slight_smile: keď nás pán doktor zavolal(strašne sympatický :dizzy_face: ),tak som Samíka položila a doktor hneď,že tebe si pamatuju,ty si ten hodnej,ukecanej,vysmátej a s originálnym jménem,málo miminek,co tady chodí,má dve jména :slight_smile: a Sam bol z neho vo vytržení,nemohol mu urobiť ani ten ultrazvuk,stále naňho hovoril a smial sa,úplne ho hypnotizoval :slight_smile: som sa tam smiala,že aký herec to je :slight_smile:

Keď sme išli od doktora,tak mi volal Libi,že už nemusí do práce a možme ísť podpísať kúpnu zmluvu na domček :slight_smile:

Gratulujem Adélke aj Alexovi,nech aj tak naďalej pekne rastú :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Aj Libimu som oznámila,že plánujeme veľkú zoznam párty z koníka :slight_smile: tak povedal,že bude sranda a v pohode pojde,jemu tiež nič nevadí,asi tak ako Katkinemu Radkovi,je za každú srandu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ten Hotel Eduard je fakt pekný,tak uvidíme,či ešte niečo nové nájdeme :slight_smile:

Kačko,presne tak,človek chodí na dovolené po celom svete,ale svoju krajinu vobec nepozná a to má toľko krásnych miest...
27. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Luci tak to je paráda že už máte kyčličky úplně ok a už tam nemusíte:slight_smile: mám radost:slight_smile:
A Samík je teda fakt komediant:slight_smile: pěkně si s doktorem popovídal:slight_smile: asi mu musel říct jakou má hodnou maminku :wink:

Holky já už nechci kojit...je to hnusný že to říkám...ale mě to tak bolí že sem dneska ráno až brečela bolestí...za chvíli až se malej nají tak jedu do lékárny pro nový kloboučky...musím koupit ty větší...mám ty malé a jak prcek už víc tahá tak mi to prso vycucává z těch dírek na konci ven a to je šílená bolest...zkoušela sem dva dny kojit bez kloboučků, ale on se neumí pořádně přisát a škube se a vzteká, takže mám ty bradavky zase celé popraskané a už fakt nemůžu:frowning2:
27. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Já mám teda ČR docela procestovanou...naši s náma jezdili na dovolenou jen po Čechách, protože razili stategii že dokud neznáme vlastní zem, tak co bysme courali po světě...no u moře jsem byla poprvé ve 22 a podruhé loni a jinak jen po Čechách a asi 3x na Slovensku:slight_smile: Takže já na Pradědu byla a musím říct že paráda :wink: navíc sem možná měla štěstí na VŠ že jsem studovala děják a jezdili sme každej rok na exkurze a to tak že za den třeba tři zámky dva hrady a dvě muzea...takže sme z toho na druhou stranu měli vždycky šílenej guláš...ale nějakej kulturní základ mám...jen je toho tady tolik že ani za celej život to nestihneme procestovat ale z čeho jsem zatím do teď byla nejvíc odvařená a kde se mi nejvíc líbilo je slovenský hrad Děvín u Bratislavy...no takovou krásu ste holky neviděly:slight_smile:
27. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
No ale videli :slight_smile: , ale tiež som tam bola len raz.

Ja ako som teraz z manželom, tak sme chodili dosť na turistiku po Slovensku, ale aj tak sme na veľa miestach tu u nás ešte neboli.
No a môj drahý on nemá rád takéto zoznamovačky, ale keďže som mu to spojila s turistikou, tak v pohodke.

Inakdrobec mahnevá, že takto cez deň pospinká maximálne 40 minút a to len vo výnimočných prípadoch častejšie je to rovných 30.
Potom sa furt len kojíme.

Inak Gabi ja som tiež myslela, že to už ani nepôjde bez klobúčikov, al eako som mala tú laktačnú krízu, tak som to tak nejak rozbehla a musím zaťukať, teraz už ma prsia nebolia, ale tiež som mala také stavy ako ty a čakala som na to, že kedy drobec budemať 6 mesiacov, ale už ma to prešlo.
27. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Inak ak odtiaľto zdúchnem ako gáfor okolo 11:15 - tak ro sme sa zobudili, ja sa pri ňom totž ani nestihnem rozlúčiť, taký je rýchly drobček malý.
27. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak holky já razím do té lékárny...doufám že je tady budou mít a nebudu muset až na Čerňák do Prahy:frowning2:

Aureli je tam nádherný výhled že:slight_smile: fakt jsem byla nadšená a nechalo to ve mně úžasný zážitek:slight_smile:
27. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jani - uvidíme no, jestli už do té dobry budem cestovat vlakem :slight_smile: Mně se do toho moc neche, tak koukám po autíčkách...

Sacvi - tak já něco vymyslím a dám ti vědět :slight_smile:

Adélce a Alexovi přejem všechno nej k narozeninám :slight_smile:

My jdeme na kyčle až 16. února na kontrolu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Gabi veľa zdaru na love v lekárni. Veru je tam nádherne. Som zvedavá kam sa s drobcom vyberieme na veľkú noc - chceli by sme ísť niekam do prírody na chatu, tak musím pohľadať niečo pekné.

K.ate neboj dovtedy už cestovať budete. Alebo možno vyhráte nejaké auti aby ste mohli prísť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
27. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Gábinka,my sme mali nožičky v poriadku od narodenia,len tu je taký zvyk,že do 3mesiacoch sa s nožičkami chodí preventívne :slight_smile:
A to ma teda mrzí,že máš stále takéto trápenie s kojením...ako je to možné???to máš tak zlé bradavky alebo čím to je?neradila si s dr?to sa potom nedivím,že už chceš mať kojenie za sebou...nie je nič horšie,ako keď človek musí robiť niečo,čo nechce alebo mu je nepríjemné...moja,fakt ma to mrzí,že s tým takto bojuješ...

Zuzi,aj Samík to tak má,že cez deň dlho nespáva,ale zase stále nekojím,on sa vie zabaviť sám...

Dnes idem upratať celý byt,lebo inak mi doma hrabne...takže tu budem,ale budem pritom upratovať :grinning:
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
No môj sa teda sám zahrať moc nechce, vydrží len chvíľku a potom by sa nosil na rukách, takže máme taký dvojhodinový kolotoč. Dokonca už ani vonku poriadne nespí - max. hodinku a pol. A keDˇideme von tak musí mať striešku dolu aby čučákoval a dnes je hnusno, tak neviem či tam vôbec pôjdeme.
27. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
No nič, idem ja ja niečo porábať, aby tu bol ako tak poriadok, tak čavec, možno ale nič nestihnem, lebo vstaneme :wink: . PA
27. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Gábi,pekné od teba,že podporuješ takto slovenský cestovný ruch :slight_smile: inak s Libim by si si rozumela,je uletený na hrady a zámky,má dokonca doma knihu a podľa toho si plánuje výlety a vždycky si potom do tej knihy na danú stranu vloží návšetvný lístok,aby vedel,že tam už bol a mohol ísť zase na iný :grinning:

Mne sa zase hrozne páčilo v Českosaském Švýcarsku :slight_smile: nádherná príroda,najvaic sa mi páčilo,že to bolo strašne zaujímavé ako sa išlo k Pravčickej bráne,jedna časť na lodičkách,potom zase túra,zase lodičky,a na tých bol pán,ktorý rozprával formou rozprávky ako so stredoveku,čím je známe Českosaské Švýcarsko...napr.sa tam natáčala Pyšná princezná :slight_smile:

http://www.ceskosaske-svycarsko.cz/index.html
27. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Babenky,akurát som si všimla,že na diskusii už je Srpen/august 2010 :fearful: :fearful: :fearful:
to to letí,čo? :slight_smile: za chvíľu to bude presne rok,čo som našla // čiarky na tehu teste :sunglasses:
27. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
aurel - doufám.. :slight_smile:

Holky, já si ted mlátím do hlavy, co jsem to koupila, za tu deku :grinning: Je na ní míček, kterej hraje melodii, když do něj malej bouchne :grinning: (střídaj se tam teda dva zvuky s tou melodií) a on do toho mlátí a ten míček tady furt hraje :grinning: To je na budku :grinning:
27. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
haj baby :slight_smile:

gabika, a nerozmýšlala si nad tým, že by si zbehla osobne za nejakou laktačnou poradkyňou, alebo že by si ju zavolala k sebe, ak to nie je enormne drahé???? Mi ťa je strašne ľúto, že si stále kojenie neužívaš ... ono keď je všetko pri kojení oki, tak je to (aspoň pre mňa) fakt úžasný pocit.... :slight_smile: držím ti palčeky aby si to zvládla čo najlepšie...

zuzanka, moja malá mala asi týždeň taký, že spala maximálne 30 výnimočne 40 min a evidentne jej to nestačilo, chcela spinkať ešte a tak sme sa točili haji, hore, papať, haji ..... jej sa to pokazilo keď sme boli tri dni po sebe mimo domu, každý derň sme mali nejakú akciu a vrátilo sa jej to keď sme po týždni išli opäť na dlhšie mimo byt.... snáď jej to zas takto pekne vydrží...momentálne spinká od 9,15
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
peťka, veď to je super :grinning: :grinning: :grinning: nemusíš mať zapnuté rádio...
27. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
cus bus konikovky ja zas od rana uklizim, mimusko spinka a ja cekam az uschne podlaha.

Vsem oslavencum prejeme vsechno nejlepsi hlavne at vam delaji jen radost, :wink:

Luci my jsme v pondeli slavili poceti Kristynky a v urery mela 3 mesice :grinning:

Jinak na sraz urcite pojedu, teda doufam ze se do te doby Kristynka stane vice spolecenskou aby tam nebudila vase mimuska, ona bude hodna, paklize ji budu celou dobu drzet :sunglasses:

Zanetko jakou mate kocicku? myslim jako jaky druh? pac ja mam exotickou no nejradsi bych ju ostrihala dohola jakej me dela binec :pensive:
27. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Ahojik Žanetka,rada ťa tu vidím :slight_smile: a držím palce v práci,aby ti to každý deň čo najrýchlejšie utekalo a mohla si byť čo najskor s Laurinkou.

Ja som z toho mojho chlapčeka už hotová...od kedy má ten prujem,už ho má teda iba trošičku,je hrozný...včera mal celý deň asi výnimku,bol úplne zlatý...ale mrnčí mi,zle spáva,jedáva...no hruza... :pensive: :pensive: :pensive: snáď mu fakt nerastú už zuby...nerada by som prestala kojiť,ale so zubkom by to asi nešlo...au au au...
Tak už mám upratanú spálňu,malému som dala nové obliečky,to je radosť prezliekať im perinky :slight_smile:

Peti,súhlasím,nemusíš mať zapnuté rádio ani TV :slight_smile: čo si mu to vlastne kúpila?

Inak dnes mi prišli dva balíky z mimiaukcie a oblečenie je super-rifle s košeľami :slight_smile: to bude frajer :slight_smile: Libor by ho najradšej obliekal už do oblekov,tak už teraz mu kupuje samé košele a nohavice,lebo ani Libi iné nenosí vo voľnom čase...ma porazí...Keď pochytí Samík mániu po tatkovi na košele,tak to žehliť nebudem a budú si to žehliť samí dvaja :grinning:
27. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Ahoooooj Jani,
ja budem sláviť nájdené // čiarky až 6.12. a normálne si predstav,že ma nenapadlo počítať a zistiť podľa toho deň počatia :slight_smile: a čo to píšeš? Kristýnka bude určite zlatíčko,a neboj,keď sa tam nebude páčiť jednému z prckov niečo,tak tí druhí ho podržia a budeme mať koncert :slight_smile:
PS:už máš kabátik?
27. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
my sme počali 22.11. - na milanove narodky - viem to presne - inseminácia :grinning: :grinning: :grinning: a 5. 12. mi brali krv a oznámili super novinku, vtedy som prestala fajčiť :sweat_smile:

janka my máme strašne vzácny druh mačky - volá sa že mačka domáca xixi - podobá sa na modrú britku, lebo jej babka sa dala do kopy s kocúrom britom... ale je krásna, naša šedučká s bielym bruškom...srsť má krátku ale tiež s ňou zápasím :angry: - s tou srsťou...
27. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
jaji - ale to je na blázinec pomalu :grinning:

luci - koupila jsem mu tuhle deku - http://taftoys.com/view.php?itemid=10835 , tam se dá i nakraji pustit, co to všechno dělá :grinning:
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Tá je super Peťko,no človek,aby premýšĺal,čo malému kúpiť,však?Ja sa už teším,keď začne poriadne v rukách držať tie hrkálky,pískavé a rozne hračky,to budem mať za celý deň hlavu ako balon...hlavne,že mu to kúpil taťka :rolling_eyes:

Babenky,ako riešite Vianoce?budete doma alebo u rodičov resp.tchánovcov?a piecť budete?
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
A v neděli budem slavit výročí početí! :slight_smile: je to jako dneska!my jeli zrovna na víkend na Slovensko do lázní a tam se rozhodli,že opravdu miminko chceme.přítel pořád říká,jak je dobrej,že se to povedlo napoprvý :grinning:
27. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.