• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
grabu - jsem ráda, že dokážu někomu zlepšit náladu :grinning:

Holky kdo máte pekárnu na chleba, jakou máte a jste s ní spokojený? :slight_smile: možná si s manžou dáme dáreček k vánocům :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Gabi a co vážně zavolat té laktační poradkyni, sledujete píšu s háčkama páč sedím u Jirkovýho PC, ten muj notebook is almost dead :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: se mi vypíná monitor a na to nemám nervy :grinning:

Peťko já mám pekárnu Moulinex, jsem s ní spokojená maximálně, děláme v ní kynuté těsto, pečeme chleba, děláme buchtu, vím že někdo v tom dělá i sekanou nebo zapíkaný těstoviny, to jsem ještě nezkoušela ale letos v ní zkusím vánočku sice nebude zapletená ale to nevadí. Opravdu doporučuju, je to fakt super.
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jani - a jak dlouho ji už máte a co to je za typ? :slight_smile: Jsem zvědavá :grinning: my máme od moulinexu robota a trochu nás zklamal :frowning2:
27. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
mame ji presne rok, delame v ni celkem casto je to ta nejznamejsi http://www.bilezbozi.cz/domaci-pekarny/moulinex-ow-200030
maji i XXL ale to je fakt zbytecne velka tahle bohaate staci, delá i 750g chleba, ale já si delam jen ten 300g abych mela kazdy den cerstvy.
27. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky já se nudím...v telce nic není a Jára čučí na něco na noťasu takže ani nemůžu nic vyrábět pro Štěpánka...co děláte dneska vy? :wink:

Kate my nemáme pekárnu ale Járova ségra jo...tuhle.. http://www.elektro-oaza.cz/pekarna-chleba-domo-bielmeier-b-3955/+p104087/ a jsou s ní moc spokojený a všem jí doporučují už si ji kvůli nim koupilo dost dalších lidí:slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
gabi ja jsem sama jirka je na firemni veceri, sedela jsem u Aukra a jen tak koukala co tam maji pro deticky.

uz se jdu vykoupat pac slibil ze bude v 20h doma a neni :pensive: tak pujdu spat :pensive:
27. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky díky, prostudujem to a snad něco vyberem :grinning:

my jsme se koukali na dokument o lvech na ČT 2 a malej teď zase huláká, tak asi budu muset jít za ním... :slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
fíha,vás dočíst mi dalo zabrat :grinning: taky jsem se dost nasmála u historek od Peťky :grinning:
Jani...ta sada od tomme tippee vyšla jen na 290,- ? Nebo jsem se překoukla? Jestli fakt stála tak málo, na kolik to vyjde i s dopravou? A asi tam byla jen ta jedna, co? Já bych ji taky brala, za takovou cenu :confused: :grinning:
27. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jinak my dneska měli cestovní den...jeli jsme k Jirkovým prarodičům, nejdřív k jedněm a pak k druhému dědovi, ale ten byl na pivu, takže jsme ho jen vytáhli z hospy, aby se aspoň juknul na malou, ale první návštěva u babi a dědy byla super, malá si tam sice i trochu pořvala, ale babi si s ní suprově pokecala :grinning:
No a pak u nás byla moje mamka, tak jsme ji tu nechali s malou a jeli nakoupit, tak má Aduš nové punčošky a spací overálky a bodýčka, nějak rychle roste potvůrkaa :grinning:
Ale skoro celý den nespala, tak doufám, že to v noci dožene, teď spí necelou hodinku, tak já ještě chvilku počkám,jestli se neprobere a půjdu taky chrnět :slight_smile:
jinak všem děkujem za gratulace :slight_smile:
A Gábi, malá mi chce bradavky taky sežrat a já nevím, co s tím, ale popraskané je teď nemám, i když ta levá vypadá, jakoby se mi na ní udělal puchýř, tak nevím, ale bolí to jen na začátku a pak v klidu. Jo a vrtět se taky neskutečně vrtí, ale hlavně kvůli prdíkům, jinak ne...
Holky, v jaké poloze kojíte? Já umím jen v leže, zkoušela jsem v sedě,ale to nějak nejde...asi budu muset zajít za nějakou tou poradkyní, jak tady všechny radíte Gabce, už jsem o tom uvažovala dřív, ale asi to zkusím, jen se bojím, kolik mě ta rada bude stát :grinning:
27. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, máte všechny monitor dechu? My jsme ho ještě nekoupili a já bych chtěla, jen nevím, jestli mi to k něčemu bude, když v noci stejně malá spí s náma, teda ne celou noc, ale po tom nočním kojení jo, ptž jak ji kojím v leže, tak už se mi pak nechce vstávat :grinning:
27. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
calli - my tady máme monitor dechu po manžovým bráchovi, ale do postýlky jsme mu ho ještě nedali a asi ani už nedáme... Ten starej by byl nespolehlivej a novej už asi kupovat nebudem...
A taky kojím jen vleže... v sedě fakt jen v nouzi nejvyšší, ale to jsem kojila snad jen 6krát (a z toho třikrát, když jsme byli na návštěvě u dědy a u babičky :grinning: ).. doma kojím v leže... :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobre rano :wink:

kde jako jste? ja jsem opet sama, drahy jel na nakup a Koko spi :pensive:

Marti i s dopravou do CZ to vyslo na 340Kc :wink: kdybys pak chtela klidne ti to objednam :slight_smile: ja se tak tesim az to prijde je to moc roztommile

Jinak kojim jen v leze jsem lina u toho sedet, parkrat jsem kojila i v sede ale neni to pro me pohodlne, ted naposledy jsem kojila v aute ale dalo se :sweat_smile:

no nic jdu posbirat pradlo
28. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Jani, tak to je super :slight_smile: Pak mi vysvětlíš, jak to udělat, aby to dorazilo až ke mě a komu mám platit, tobě, nebo jim? :astonished:
U nás taky všichni spí, Adélka měla problém s bříškem,ale už je to asi ok, ptž je tam nějak klid :grinning:
28. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

prišla som sa posťažovať...Samík má asi zase ďalší spurt,inak si to neviem vysvetliť... :pensive: celú noc mi vstával každú HODINU!!!!!Jedine,kedy vydržal spinkať na necelé 2hod,bolo od 4-6hod s nahadzovaním dudla...som totálne K.O. vypadám ako zoombie a to som sa tešila,že po tak náročnom dni,kedy som bola úplne unavená,sa pekne vyspinkám...no strašné...neviem,čo to má byť...zase je umrnčaný,prujem už nemá,vzteká se u prsou a pod.ja to nechápem,už aj cez deň bol taká protivka...ak má zase ten rastovú spurt,tak to akože chce byť aký veĺký????myslela som,že to može byť len raz,ale asi nie...
28. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Calli ja bych to objednala k tobe na adresu, me to strhnou z uctu na paypal a ty me to pak posles klidne. tak az si budes jista tak mi dej vedet :wink:

luci juuu ja vsavala predevcirem co 2h a taky jsem byla KO pak uz jsem se nastvala a ob kojo ji jen uspala na balone
28. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
To sa fakt už nedá počúvať...tak som ho dala do postele a nech si tam kňučí... :pensive: :frowning2:

Jani,máš nejaký dobrý recept na vánočku?ja som minulý rok robila,ale nebola nejaká dobrá,taká tvrdšia sa mi zdala...a Libor to má rád na vianoce-vianočku+kakao :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Luci,tak to je fakt síla a nemohl jen chtít dohnat ty ztracené živiny, kdy měl ten průjmík?
Jani, tak jo, já si to ještě rozmyslí a pisla bych ti adresu :wink:
28. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Jani - bavila jsem se s manžou a možná tě využijem kvuli nějakejm hračkám od Lamaze, manžovi se to docela líbí :grinning: Takže se kdyžtak taky ozvu... seš moc hodná :slight_smile: O kolik mám plus mínus počítat na víc skrz to, že se to bude posílat sem do čech? :grinning:
28. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Jasny klidne ja vam klidne darky objednam, Petko plnou cenu yjistis lehce, kdyz zadas co ches, napr LAMAZE a pak tam je price a postage to tam musis dat CZ, ne vsichni shippuji do ceska, kdyz ne tak je tam napsano not specified kdyz shippuji do CZ hned vidis kolik je shipping, obvykle do 3liber, libra je kolem 28kc, hlavne LAMAZE vychazi mnohem levneji nez tady a taky dal treba mam ten sterilizer tommee tippee, lahvicky tommee tippee, vetsi savicky na lahve a tak. :wink:
28. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jani,ja by som ťa tiež zneužila :sweat_smile: jejda,normálne si z teba urobíme dopravcu :slight_smile:

Marti,no neviem,nemyslím si,že by mal taký deficit,kojila som ho normálne,tak doležité veci dostával...

Som z neho už fakt na prášky...
28. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
to věřím :frowning2: Luci, snad má jen nějaký rapl a zítra bude zas v pohodě :wink:
28. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak ja som sa dnes vyspinkala nádherne ... včera som bola večer po kojení na nechtíkoch ... a malá vstávala vnoci porvý krát o 5,20 :dizzy_face: - to mi nepoznáme !!!!! pekne potom zaspala, lenže milan ju omylom okolo 6,00 zobudil, keď skočil za mačkou ktorá sa k nám začala dobíjať do izby - no začal sa malej venovať, chvíľu vraj ešte spala, ale potom s ňou išiel z izby von a zobudil ma o 8,00 na kojenie, beruška zas zaspala a maminka s ňou a spinkali sme do 11,30 - nádhera, takto by som to brala každý deň :grinning: :grinning: :grinning:

jani, a ako to budeš teraz objednávať, keď vtedy na tú deku z lamaze nám povedali, že do čiech to neposielajú ????

lucinka, ono sa to možno zdá skoro, ale nemohli by to byť zúbky??? My sme k maťkovi dokonca volali pohotovosť, keď sme nevedeli čo sa deje - mal len štyri mesiace, stále večer plakal, trhal sa, zaspinkal len na chvilinku, no je fakt, že , mal i teplotku....

gabi, cali, u nás sa dá zavolať poradkyňa i k nám domov, možno i u vás je takáto možnosť .... verte, že ten pocit že idem kojiť a nemám z toho strach je úžasný - a naopak, ak to fakt nepôjde, no tak sa svet nezrúti :wink: , ale za pokus to určite stojí :dizzy_face: :wink:
28. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
ideme ku svokre, sa tu majte krásne ... papapa

PS - Peti ešte raz díky, už sme to i objednali :slight_smile:, teda ešte nám neodpísali či to posielajú od vás na slovensko, no uvidíme, ak nee, tak skúsime ten ebay cez janku.

PS 2 - jani, možno keby si nám napísala postup na to objednávanie, tak by sme to poniektoré (ja nee, ale môj muž ano xixi) zvládli objednať i samé :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Tak drobček je v lehátku,dostal dudana a ja som sa vyventilovala pri vysávaní :confounded:
Za chvíľu dorazí aj Libor,tak bude lepšie...

Žanetka,inak vieš,že to napadlo aj mňa,či to nie sú zúbky???Ale keď teplotku som mu nenamerala zatiaľ,tak uvidíme.Lebo Libor mal prvý zub vonku,keď mal mesiac!!!možné to fakt je,tak uvidíme...ale je presne taký ako si popísala vášho Maťka. Najhoršie je to,že nefunguje vobec nič,teda na chvíľku všetko,ale inak je to viac mrnčanie,kňučanie,protivka,nervozita,plač,občas sa zasmeje...
Žanetka,inak objednávať by sme to mohli z ebay,ale bohužiaľ na registráciu potrebujeme UK adresu a tú nemáme,Janka ju má,lebo jej tam žije sestra...

Jani,inak nenapadlo ťa,že by si robila takú sprostredkovateľku a si tým trochu privyrábala???ako to napr.robia ženy na mimibazare s vecmi z Nextu.Tiež ich objednávajú zo zahraničia,kde to je lacnejšie a aj keď si na tom niečo prihodia,tak je to o mnoho lacnejšie akoby to kupovali ženy tu v ČR.

Gábinka,inak Žanetka má pravdu,laktačná poradkyňa sa dá objednať normálne domov,zavoláš si na laktačnú ligu,povieš im problém,oni ti vyhľadajú laktačnú poradkyňu,ktorá je najbližšie k tebe domov a zaplatíš jej len cestu,podĺa km,može to byť 200kč,300Kč,ale to by ti povedali,koľko by si platila.

Ja kojím v leže len v noci,cez deň bez problémov v sede a vyhovuje mi to.

Jajinka,užite si to u svokry,krásnu sobotu :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jaji, mě kojení nevadí, jen když malou trápí prdíky, tak sebou mele a trhá, tak mám pak "pohryzanou" bradavku :grinning: ještěže nemá zuby :grinning:
28. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Babenky,

nepremýšĺali ste o nejakom takomto nosítku?
http://www.babynositka.cz/
28. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
jaji - není vůbec za co :slight_smile:

luci - může to být i ten růstovej spurt ten bývá kolem 6 týdnů, kolem 3 měsíce a kolem 6 měsíce... Alespoň co jsem četla, když mi malej kolem těch 6 tejdnů vyváděl...
28. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Peťko,lenže my sme ten spurt už mali,čo som písala,trval vtedy presne týždeň,ak si pamätáš,tak že by ho mal zase???
28. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Marti, tady tu deku ale ta pani do CZ neposila, musis koukat jen na veci ktere jsou poslat do CZ, to si tam musis nastavit tam jak je postage to, tak kliknes a zadas czech republic abys vedela co posilaji a co ne.

Zanetko, no klidne ti dam segry adresu a muzete se registrovat na jejich adresu,je jedno jakou zadas adresu jen musi byt anglicka, pak se stejne zadava kam to chces poslat a tam se da uvest ceska ci slovenska adresa :wink:

Luci ja bych si obleceni taky objednavala jenze ne vsichni to posilaji overseas :unamused:ale par kousku jsem si uz objednala a prislo to do cech, ja ted hlavne cucim na hracky :grinning:
28. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.