• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Janulik,ja som ale myslela,že by si ponúkala nielen oblečenie,ale napríklad aj hračky alebo výrobky z Tommee Tippee :slight_smile: hlavne teda veci pre deti,to je to správne lákadlo :wink:
28. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
luci - podle mě ho může mít klidně znovu :slight_smile: Já s tím už tak ve skrytu duše počítám, že jak bude malýmu kolem těch 3 měsíců, zase si "užijem" :grinning:
28. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci napad to neni spatnej ale ja nemam cas ani pro sebe Kristynka me naplno zamestnava :pensive: co budete chctit vam pomuzu objednat, ten tomme tippee je fakt super :wink:
28. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj holky...tak koukám že Janča se stala rázem obchodní spojkou co:slight_smile:

my máme dneska taky nějaký špatný den...prcek je nějakej uplakanej a to už od včera...asi taky nějaký spurtík protože se mi vzbudil o půlnoci...teda nebrečel, ale my s Járou ještě koukali na seriál a já sem jen okem zkontrolovala chůvičku jestli Štěpán není třeba odkopanej a on si tam hrál se špruclatama u postýlky a když sem k němu přišla tak byl vysmátej jako by bylopoledne...tak sem mu dala najíst a naštěstí usnul a spal až do rána...ale od 7h jsme vzhůru...papá po 2h a snad za celej den naspal asi 45 minut...což u něj není normální a teď mi teda vytuhnul konečně...tak trnu hrůzou kdy se zase vzbudí:frowning2: je pořád takovej uplakanej, s hračkama si hrát moc nechce a pořád by se choval, když ho položím do postýlky tak hned řve...a hned hledá prso...takže asi fakt nějakej spurtík...no třeba mi konečně trochu povyroste a nebude nejmenší prcek:slight_smile: :grinning:

Luci když já se právě bojím že by za tu laktační poradkyni chtěli dost peněz, přeci jen nebydlíe v Praze a je to k nám štreka a teď na tom nejsem finančně nejlíp, takže to asi přetrpím...já teda kojím jen v sedě...myslíte že to mám zkusit v leže? je to lepší?
28. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Gabi ja jsem dneska cetla ze bradavky muzou bolet paklize bys byla tehotna :grinning: doufam ze bude Stepanek zitra lepsi, Kika byla vcera umrcena

ted uz musim jit tatinek koupe tak mu jdu pomoct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
grabu - mně osobně se v leže kojí líp... ale to je asi tím, že jsem tak zvyklá, ale malýho si vždycky "naštěluju", jako potřebuju... Možná by stálo za to to zkusit... :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jani to si nedělej ani srandu...já už dvakrát zapomněla si vzít prášek a po ránu mi je dost blbě...až sem dneska říkala Járovi že mi asi koupí těhu test...ale to by mě piclo, ne že bych to nezvládla...ale byla sem na tom rentgenu a to by mi asi puklo srdce, kdybych kvůli tomu to miminko musela dát pryč...ale nad čím to tady vůbec přemýšlím...vždyť určitě nejsem těhotná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :dizzy_face:

Kate tak já to zítra nastuduju jak se to dělá a zkusím to jestli nám to půjde a bude to lepší... :wink:
28. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
grabu - no mě tak učili kojit v porodnici, jinak ne... :confounded: tak mi to přijde nejlehčí :slight_smile:

Jinak prcek je asi bulimik nebo co, on si rve palec až do krku a pak se kouká vykuleně, když se trochu poblinká... asi budu muset začít hledat dudlík, kterej mu nebude vadit :confused: :grinning:
28. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
k.ate...mě taky učili kojit jen vleže, tak asi proto mi to jinak nejde :grinning: A bulimičku máme my, říkáme to už dávno, vždycky si narve skoro celou ruku až někam do krku a občas se stane, že se pak poblije :grinning:

Jani a ta sada tam byla asi jen jednou, že? Já bych ji jinak brala :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky, co máte pro mrňousky za dudlíky? My máme od Nuku ten, co byl v tom kufříku, kterej jsem dostala na začátku těhu... ale malej ho nechce... ze začátku se aspoň chytnul a cumlal ho, ale teď to je bez šance a já nevim, co s ním... nelíbí se mi totiž to, jak si cumle ruku :frowning2:
28. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
první :grinning:
ty jo...malá spala skoro 8h a prso mi úplně vyteklo :grinning: To se mi ještě nestalo :grinning: :grinning: Ale zjistila jsem, že se mi nalilo jen jedno :astonished:
29. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
grabu kvůli tomu rentgenu bys miminko nemusela dát pryč. Já jsem byla taky na rentgenu a nevěděla jsem že jsem těhu a malá je v pořádku
29. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
krom toho v takovém začátku si tělo poradí samo. Buď se s tím vypořádá, nebo se miminko neudrží.
29. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
dobre rano :wink:

calli tu sadu jeste maji :wink:

Petko my dudel nemame, mala ho nechtela od zacatku, jediny ktery vydrzel v puse dele nez 10s byla ta obycejna kyticka z lekarny za 15kc :wink: ale uz ani ten nepouzivam

ja chci taky aby spinkala 8h, Marti jak se to dela? :grinning:
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
my máme tu obyč kytičku, ale malá už ji taky odmítá, tak jí ji nenutím a jsme většinu času bez dudlíčku
29. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani, já vůbec netuším, včera to vůbec nevypadalo, že usne a nakonec spinuškala taaaak dlouho :grinning:
29. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani pořád máte problémy se spinkáním? já teda musím zaklepat, malá spinká večer bez problémů a spinká vtahu 7-8 hodin beruška, ale znáš to může zase nastat zlom a bude to jinak, tak to raději zaklepu
29. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky... Tak malej najel na buzení se jednou v noci (teda ono je to kolem 7 ráno tuším :slight_smile: ) a pak v 10 :frowning2: tak mě to vyflusává :grinning:

Jinak já jsem dudlík dávat nechtěla, ale zas jsem si říkala, že lepší, než aby si cumlal ruce... no tak jsme mu občas ten od nuku vnutili a vydržel ho dudlat celkem dlouho, ale teď ho nechce... vyflusne ho a když chce mít něco v puse, narve si tam svuj palec... už nechce ani muj malíček :grinning:
29. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Misi, ale tak nestezuju si uplne, obcas se ji taky podari 7h :wink: a obcas jen 3h ale ja se na ni nezlobim vsak ona taky jednou bude spinkat do rana :wink:
29. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Peti a on si cpe tu ručku do pusy, i když nemá hlad? Tak to Aduš si tam rve sice celou ruku skoro nebo paleček, ale většinou jen proto,že hledá mlíčko :grinning:

Jani, to víš, že brzo nám ti prďolkové naši budou spinkat celou noc, ale za to si je užijeme přes den :grinning:
29. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Neboj Jani ono se to všechno spraví, já také věřím, že mi zase prďolka začne kakat sama :cry:
29. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky, taky vám to špunti dělají, že sice v noci hezky spí, ale přes den se po hodině spánku budí? Na to nejsem zvyklá a malá to teď dělá celý víkend :frowning2:
29. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
calli - já ti nevim :grinning: on je schopnej mě pustit a hned si tam tu ruku cpát :grinning: Mně přijde, že ho to prostě baví, snažit se trefit do tý pusy tím palečkem :grinning:
29. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Miško, ona ti pořád nekaká sama? :frowning2: chudinečka :frowning2:
29. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Marti - mně malej přes den spinká celkem hezky, ale co dělá večer, tos "viděla", když jsme si psali na FB :grinning: Včera to dotáhl k dokonalosti a ani na chvilku večer neusnul a pak byl přetaženej a protivnej, jak nemohl usnout...
29. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Marti -že hodinku, čo by som za to dala - náš drobec cez deň spinká len pol hoďku - to tej hodinke buď rada.

Inak začali sme v noci hrozne spávať a vkuse vypytuje cumlík a vždy ho po chvíľke vypluje a potom znovu vypytuje, pokojnejšie spí iba ak ho preložím k nám do postele, čo moc nechcem.
29. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Miši ve´d už znovu kakala sam, či to bolo len raz? No my našťastie ešte kakáme bez pomoci - síce len raz denne, ale predsa.
29. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Peti my máme dudlík od Aventu...máme dva a oba malej miluje...ale teda my šli s dudlíkem už z porodnice, takže u nás bude jednou boj se ho zbavit :confounded: tak nevím...Štěpán by asi dumlal jakýkoliv,i když je fakt že ten od Nuku taky moc nechtěl, ale s těma Avenťáckejma jsem spokojená:slight_smile:
Jinak malej si taky cpe do pusinky pořád ručičky, ne jen když má hlad, takže já mu ten dudel, taky dávám aby je neměl pořád oslintaný, ale on už si ho umí vyndat ručičkou a hodit ho přes celou postýlku pryč...takže já ho pořád někde hledám:slight_smile: :grinning:
Calli my taky přes den spíme tak půl hodinky...dřív spal víc, ale posledních 14 dní je to bída...ale už sem si zvykla, on je jinak hodňoučkej a když je vzhůru tak si hraje s hračkama, takže mě to nevadí že nespinká...aspoň krásně spí přes noc...dneska vstával zase až v 5h a pak v 8:30, takže já sem spokojená:slight_smile:

Waci a proč se teda na rentgenu vždycky ptají jestli nejsem těhotná? to ozáření přeci miminku vadí ne? Já teda pořád tajně doufám že nejsem, ale ten test si koupím... :pensive:
29. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
grabu - no tak asi zkusíme ty avenťácký koupit (já o nich uvažovala) a uvidíme... Mně doktorka právě říkala, že je lepší, když cumle dudlík, než když se naučí cumlat si ruce, že to se pak těžko odnaučuje... :-/ Tak uvidíme, jak uspějeme :grinning:
A na ten rentgen se ptají kvuli tomu, že mimčo to nemusí "ustát" a je tam riziko potratu a později poškození toho mimča... Ale doktoři říkají, že v počátku těhu je to buď "všechno" nebo "nic"... Že mimi v té době ještě umí dobře zregenerovat a pokud je to poškození už moc velký a nezvládne se "to" srovnat odejde...
29. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky,

ja mam opar :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

me spi Kika pres den 40min-1.5h doma, venku zvladne i 3hodky ale musi se chodit a to me je zima jsme vetsinou hodku venku.

gabi no tak se budeme tesit s tebou na zitra :grinning:
29. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.