• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
aurrelka to bylo jen jednou a od té doby zase nic. Já kvůli tomu dost brečím, protože je mi jí líto :frowning2:
grabu ptají se proto aby se posichrovrali co kdyby náhodou a to ti dají takovou vestu. Ale mně tu nohu rentgenovali 4x a malá je v naprostém pořádku. Byla jsem z toho vyplejsklá katastrfálně jen jsem brečela a nevěděla co dělat, až pak jsem volala na rtg a tam mi řekli, že v dnešní době už je to záření minimalizováno, ale pokud chci, že mi spočítají kolik toho záření do mě šlo a jak moc to škodí, ale narovinu mi řekli, že by mi museli dělat rtg zad, nebo břicha aby byl plod v naprostém ohrožení, ale protože jsem jim nevěřila, tak jsme volali gynekologovi a ten mě uklidnil, že se nemám vůbec obávat a řekl mi to stejné. A hlavně že tělo se s tím vypořádá samo. Samozřejmě mi to nedalo a kontaktovala ještě doktory na diskusích.. a všichni odpověďěli stejně. A i když si zadáš do vyhledávače rentgen nohy, nebo zubů a těhotenství tak ti najede plno odkazů.

a přesně jak to píše k.ate bu´d vše nebo nic, takže hlavu vzhůru.
29. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
k.ate my máme doma 3 od aventu a malá nechce ani jeden :grinning: takže co miminko to jinej dudlíček, musíš vyzkoušet co mu sedne
29. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
cau lejdyz mimusko spinka tak mam konecne cas. jak nemam note book tak jsem jak bez ruky.

Misi to je mi lito ze ji nejde kakat, ale kolem 3 mesice by se to melo snad spravit, musime doufat a drzet vam palce.

Calli: slibuju zitra ti to koupim mozna to stihnu jeste dnes jak je drahy doma tak nejak nic nestiham :wink: neboj maji toho az moc
29. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
holky, mal se dneska překulila ze zad na bok :grinning: :astonished: Jen nevím jak, ptž jsem ji dala do postýlky, ona koukala na kolotoč a jak jsem pak za ní přišla, tak místo na zádech ležela na boku :grinning: Šikulka moje :slight_smile:
Janičko, jsi fakt zlatíííííčko :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 23:58  • Odpověz
calli - nám tohle malej dělá už pár dní, snaží se tlačit a jak má nohy u břicha, překulí se na bok, už na něj musím dávat bacha na naší velké posteli :grinning: Včera si trubka dokonce zamotal nohy do šprušlí u postele :grinning:
30. lis 2009 v 00:24  • Odpověz
holis, tak jsem to zakřikla. Noc byla katastrofa. Malá nemohla usnout, usnula až v půl dvanácté a to se opravdu nestává pak se vzbudila v jednu a pak byla vzhůru co hodinu a půl a chtěla jíst. Holky myslíte, že je to ten sprut? No řeknu vám jsem totálně KO. Jestli tohle je ta lepší změna ve 3 měsích tak mě klepne.
30. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
waci, tak to se mám na co těšit teda :frowning2: No, nezávidím, vůbec...Zouinka se asi domluvila se Samíkem :unamused:
Holky, já si zrovna zvykám, že mi Adélka už druhou noc spala 8h :confused:, takže ti Miško vůbec ale vůbec nezávidím a držím palečky, aby sev to naopakovalo :wink:
30. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
calli mně spala malá 7-8 hodin úplně v pohodě a najednou tohle. Jsem totálně vyčerpaná. A od rána ječí a chce jen prso a prso a stejně prd saje. jen mě za něj tahá a zase se pustí... jinak jdeme ve středu na nožičky na kalmetizaci a na kontrolu k doktorovi, ale už je nás prasečí chřipka, tak mám strašný strach :cry:
30. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
dobre rano, no u nas se spala klasika 19-1-5-7 dyl ani n. :grinning: kdy ja se konecne vyspim treba do 9h :sweat_smile:

Miso to je mi lito, nam nastesti usina kazdy den pekkne, no nebudu to zakrikovat ze?

Marti jak drahy odejde do prace objednam ti to :wink:
30. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
waci a ty tam pojedeš busem nebo autem? U nás objednávají miminka zvlášť, aby v čekárně nebyli nemocní,nemáte to u vás taky tak? U nás je taky prasečí chřipka, ale my nikam nechodíme a k doktorům to máme 5min pěšky, takže pokud nám tu chřipku někdo nedonese domů, neměli bychom ji dostat, ale člověk nikdy neví, to je fakt.
No, jestli to je tak, jak popisuješ, asi to vážně bude ten spurt :frowning2:
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Jani, to je paráda :slight_smile: Já nikdy neobjednávala věci z netu, až co mám malou a ze zahraničí to pro mě bude úplná novinka :grinning: Už se na tu sadu moooc těším :dizzy_face: Sice ji ještě nevyužijeme, ale aspoň to budu mít po ruce, až nastane čas :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
jedeme autem, jsem závislá na autě. My jsme na nožičky taky objednaní, ale náš pan doktor zrovna ve středu nemá poradnu, ale jen ordinační hodiny. Manžel mu ráno volal a má ve středu nakouknout do čkárny a pokud bude prázdná, tak na něj hned klepnout, pokud tam budou lidi, tak utíkat pryč a přijít až ve čtvrtek do poradny
30. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
waci...no, to je teda zvláštní přístup doktora...to vás mohl přece rovnou objednat na ten čtvrtek, ne? :angry:
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
k.ate...já si až teď přečetla tu tvoji reakci :slight_smile: Aduš se zatím po posteli jen přesouvala, ale už se i otočí, to mám radost :slight_smile: Kubík je šikulka, taky je to už velký chlap :wink:
30. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
no on to myslel dobře, abychom nemuseli dvakrát. Protože ta druhá kontrola nožiček se u nás dělá jen ve středu na ortopce a kametizace je taky jen ve středu, tak nás náš pan doktor nechtěl honit dvakrát a chtěl abychom všechny doktory skloubili najednou
30. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Náš drobec sa už tiežpretáča na bok, ale iba kvôli telke :wink:.
Jani nebo ani u nás sa nespí dlhšie ako do 7:30. To je aj tým, žeuž majú za sebou 12 h - ako dlho by si chcela aby v noci spali. Ja som chcela tiež aby spal dlhšie a potom mi trklo, že to už má za sebou 12 - hodinovú šichtu. :wink:
30. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
holky kristynka se nepretaci zatim ale natahuje se do luku, Jirka ji rika lucistnice :grinning: nejradeji by se zvedla a odesla a ono to nejde a nejde :grinning:

Miso co je to ta kametizace?
30. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
aurrelko, tak my zatím spíme 8h, vstane v 7h a pak taky nechce spát, zatímco já bych ještě spala :grinning: Ale Jirka ji dneska utehal ještě, tak snad do toho krmení v 10h bude spinkat :grinning:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
jinak taky nechodim ani do obchodu pro rohliky s Kristynkou, protze se bojim chripky.

zuzi no jo sice 12h ale s dvema 30min prestavkama na kojo a prebalovani, prebalujete v noci? ja jo protoze se mi nekolikrat stalo ze se procurala a ja ji nechci nechat na mokrym :astonished:
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
calli malá se přetáčí taky už delší dobu a už to zvládá i z bříška na zádíčka :wink: ale nejvíc ju naštve , když se sekne na tom boku :grinning:

holis to je kontrola očkování tuberkulozi
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani,tak to mě zas Aduš překvapuje, ona snad v noci ani nečůrá, po těch 8h spánku tam má tak jedno čůrání v té plínce, ale pak je 3h vzhůru a plínka je plná :grinning:
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
waci, tak snad bude Adélka brzo taky tak šikovná :grinning: Jen nevím, kdo ji pak bude hlídat, aby nespadla, to bude :grinning:
30. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
No Jani ja kojím 3 krát cez noc a to ešte od piatej na seba vrčíme, ale pre nich je to aj tak tých 12 hodín nočného spánku. A tebe tohonasp celkom dosťKristínka ja cez deň, tak sa jej už viac asi nechce.

Aj ja v noci prebaľujem,alelen raz - pri tom druhom kojení a teda má tam načúrané.
Uvidíme akoto bude keď už ajna noc začnem používať látkové plienky, lebo to ešte používam papierové, lebo do nočných ešte musíme trošičku dorásť. Cez deň už frčíme len na látkovkách.
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Nonič idem ja, lebo za chvíľu sme aj tak hore, tak sa tu zataiľ majte.
30. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Calli neboj bude. naše malá to začala nacvičovat zhruba týden po druhém měsíci. Já teď když ji mám na velké posteli, tak musím být ostražitá, protože včera to byl fofr pásla koníčky a z ničeho nic byla na zádech a strašně se tomu řehtala. A začíná to zkoušet opička i na přebalováku....Já v noci přebaluji před kojením. Většinou v ty 3- 4 hodiny ráno a pak v sedm a pak jak vstane. Ovšem dnes v noci, bych se napřebalovala, takže jsem ji přebalila jen v tu jednu, pak jsem vyčerpáním neměla ani sily
30. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
no nic, už je vzhůru, tak jdu kojit. papa zatím
30. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
holky to je dnes protivka :frowning2:
30. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
waci, myslím, že to bude ten sprut ... aj časovo vám to vychádza - v treťom mesiaci ...
vidím že s tým spinkaním vnoci sa to strieda - je to striedavo - oblačno - aj naša beruška dve noci spala až do 5,30 a 4,30 a túto noc že 2,30 - nechápem, prečo je to raz tak a raz onak :confused:
dnes fičíme na to rehabilitačné, tak som zvedavá :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jajka a jak dlouho to trvá? protože já z toho zešílím
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
waci, prý tak týden :frowning2:
30. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.