• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Martinko to mě asi klepne :sweat_smile: vím že za to malá nemůže, Ještě že mám zatím dost mlíčka,a doufám, že to tak zůstane, nechci jí dávat Um :wink:
30. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

Waci já si taky myslím že to je ten spurt...Lucinka ho měla týden a Samík jí dělal to samé, vstával pořád chtěl papat a byl protivný...ale neboj, mlíčka budeš mít dost...ty prsa to vytvořej jak je potřeba :wink:

Jinak náš Štěpán je teda poád dost líňoučkej a začal se na bok překulovat až před týdnem a občas se překulí na záda...ale to spíš omylem...většinou leží, mlátí rukama nohama, řehtá se na mě...ale že by něco dělal to ne...je to hold flegmouš...ale on se to taky naučí :wink: on se překuloval na zadíčka když mu bylo asi 7 týdnů, protože pořád tak zakláněl hodně hlavičku tak ho vždycky převážila...ale jak ji přestal zaklánět, tak bylo po překulování...no ale teď už jsou nějaké pokusy, tak snad nebudeme pozadu:slight_smile: ono prý si namají maminky dělat hlavu z toho, že nějaké miminko co je třeba o 14 dní mladší už umít něco co to naše vůbec ještě nedělá, protože se to naše mimi může třeba zrovna zaměřovat na něco jinýho a my to ani nevidíme a pak nás překvapí co umí...hold to ten mozeček všechno najednou nezvládá...já sem šťastná že si Štěpula vydrží tak krásně hrát s hrazdičkou a že už si všechno chytá a prohlíží, že už se otáčí i do stran a šahá i na hračky na boku té hrazdičky a to mi zatím stačí...však on se jednou taky okulí:slight_smile:

Jo a já se teda dneska krásně vyspala...ale malej usnul ve 20h spal až do 6h a pak vstával v 9:20...no jsem úplně vyhajaná do růžova:slight_smile:a přebaluju ho při každým kojení, takže i v noci...ale co mě někdy dost udiví že on často i přes to dlouhý spinkání 8-10h vkuse není počůranej ale zato pak za ty další 3 hodiny je ta plína nafouklá jak balon :grinning:
30. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
My měli včera dost zábavnej večer...v 17h nám začly blbnout světla...žárovky svítily jen tak že byla zahřátá ta spirálka ale světlo to moc nevydávalo...no a po 10 minutách nám vypli proud úplně:slight_smile: no a nešel až o 20:30...takže my včera ani nekoupali, protože byla tma jak v pytli a koupat malýho při svíčkách to by byla teda až moc velká romantika:slight_smile: no tak sme měli včera takovej klidnej večer...už dlouho sem si tak neužila ticha:slight_smile:
30. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
grabu no doufám, že to za týden poleví, to je jako mazec
30. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
teda to jste měli romantiku :wink:
30. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
gábi, to je přesněono, za celých 8h není v plínce skoro nic, ale během 3h ji pak naplní fest :grinning:
30. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,

asi mě klepne, malá už 3. noc nespí, budí se po hodině, pořád chce prso a je protivná jak blázen. Pořád řve, už mám nervy na pochodu. Waci koukám, že asi máš to samé, co? Nevím,jestli je to ten spurt, ale asi jo. Je to hrůza, snad jí to brzy přejde.

Jinak se musím pochlubit, že se už Lůca umí přetočit z bříška na záda :slight_smile: V sobotu se jí to povedlo a čučela jak puk co to udělala :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
broucek jj máme to to stejné :frowning2:
30. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Takže máš asi taky hlavu jak střep, co? Teda mě bolí hrozně, jsem unavená a dneska už mám i stavy brečení. No snad to fakt brzy přejde. Já si teda vyžeru fakt všechny ty spurty pitomý.
30. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
broučí, tak gratuluju, Lucinka je šikulka :slight_smile:
A to hodinové papání fakt nezávidím, ale asi mě to taky dožene, koukám, že to asi mají všechna mimča :frowning2:
30. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
brouci já jsem už pěkně nervozní. Ječí mi tu zase od rána a já už nevím co s ní. Hlavu mám na prasknutí
30. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Gabi , my sa tiež moc nepretáčame, to asi preto, že on dlho nechce byť na brušku a začne hneď mrnčať, ale na bok sa mi dáva tiež.

Babule špurtík vám nezávidím - našťastie máte aspoň mliečko, ja som pri ňom mala aj laktačnú krízu. Dnes sme mali trošku lepšiu noc, protivka začal byť až o piatej, takže som celkom o.k, ale už sa teším na takú noc, že pospí aspoň do tretej bez papania - to by bolo supiš. Lebo takto vždy okolo polnoci kojím.
30. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
No idem sa napapať.
30. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
holky tak jsem z nouze zapla vysavač a malá usnula tak mi tu hučí naprázdno vysavač
30. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
waci taky tak, jsem na tom stejně. Teď spala půl hodinky a už zase řve :( Se fakt picnu :(
30. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Kati a kolko ti vydrží byxť hore, kým ju musíš uložiť?
30. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
broucek a nejvíce mě dostane, když se probere a uvidí mě tak se směje nahlas a pak začne z ničeho nic řvát. :sweat_smile: no nic dnes ji nabalím tatínkovi do kočárku jak přijde z práce a ať se stará chvilku zase on
30. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
aurelko tak 1,5 - 2 hodiny

waci taky jí prdnu tatínkovi :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky tak u vysavače spala jen 10 minut ach jo :unamused:
30. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
téééda, vy jste toho napovídali za dnešek, já se vyhrabala před chvílí zpostele, malej ještě spinká.. a já půjdu asi za ním.. jsem nějaká nemocná, bolí mě v krku a mám rýmu :-/ a to skoro nikam nechodím, jen do tý pitomý školy, achjo :frowning2: No teplotu nemám,tak snad se to srovná...

Jinak já doufám, že malýmu stačil spurt v 6 tejdnech a ve třech měsících nás to mine :slight_smile: to by byly vánoce :slight_smile:

NO a malej začal dělat hovadiny při kojení... Kouká na mě a když se na něj podívám taky, začne se smát a prso mu přitom vypadne z pusy... Telátko moje... :grinning:
30. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
K.ate moc bych ti přála, aby se vám to vyhnulo. Já to zažila ve 3 i 6 týdnech a je to asi zase tady. :(

Jdu s malou ven, jinak mi praskne hlava ............ Kdyby chtěla aspoň dudlík a ududala se, ale to ne. Jí mám pořád na koze. A to jsem se radovala, jak se krásně naučila papat po 3 hodinách. Snad se to zase všechno ustálí.

Tak zatím pa holky
30. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Gabi taky neresim ze se Kika nepretaci, nebot stejne se pretacet maji az v 5. ti mesicich a doktorka mi rekla ze nohu si tam maji davat az od 6teho mesice aby meli poradne vyvinuty svaly na brisku

no nic taky se dnes spalo nejak min cca 35min :angry:
30. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
broucek ja si ty prsa asi odříznu :grinning: jsem už dnes taky pěkně na nervy jdu ju šupnout do kočárku
30. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky to mi je líto že takhle bojujete..my měli dycky spurt tak jeden nebo dva dny...tak snad vás to taky brzo přejde...hlavně teda přeju pevný nervy :wink: no ale jak sme ho měli takhle krátce tak nám asi nepovyrost:slight_smile: a je to pořád prcek:slight_smile: aspoň budete mít koťátka zase o fousek větší:slight_smile: držte se holky
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
grabu když malá už má teď 65cm a 5700g bodyčka 68 ji v délce už jsou malé :unamused: nějak rychle roste. :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
waci no vidíš a ten náš hajdalák má 3 a půl měsíce a má teprve 62cm...nějak se nám zarazil :unamused:
30. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsme z procházky. Zatím ještě spí, tak snad se stačím najíst.

Waci taky asi odříznu prsa a nechám jí je na dece ať si je tam žužlá :slight_smile: Stejně to není o hladu, ale o tom být mi na koze. :slight_smile:

Gábi jak je to možný, že se Štěpánek takhle zasekl? Musí pořádně růst, ať má Lůca z čeho na výběr. Psala mi Lucinka, že Samík má 68 cm, tak to má Štěpula co dohánět. :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
broučí to mi ani neříkej...já už tak z toho mám depku tak trochu že už hopřerostly i všechny holčičky:frowning2: no sna to ještě dožene
30. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Neboj, dožene :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Waci vy budete mit dlouhonohou modelku :wink:

Gabi Kika ma jen 59cm :grinning:
30. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.