• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No jo Jani ale Kika se i malá narodila...ale Štěpán začal růst a pak se zasek...ale on snad zase povyroste...nebo budeme mít doma brzo malou kuličku:slight_smile:
30. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
holis pan doktor se nás ptal kdo je v rodině vysokej, protože my s manželem vysocí nejsme. Ale můj tatínek měl 190cm, takže pokud takhle poroste tak budeme mít eifelovku :unamused:
30. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
nebojte kazdy miminko vsechno dozene :wink:

Miso to je pekne :wink:

taky u vas tak fouka? ja sedim v pokojicku kristynka spinka v kocarku kterym celou dobu musim houpat a sem u toho na pc, jo a mam tu otevreny okno :sweat_smile:
30. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak holky já tu mojí holku tak uspala, že jsem stihla upéct perníčky a linecké cukroví. Ale jen tak na chuť, abychom měli něco na vánoce na stole :slight_smile: A to jsem si přísahala, že péct nebudu :grinning:
30. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
No Kati si ty šikulka. U nás tiež hrozne fúkalo, tak sme boli von len krátko, lebo mi išlo kočík odfúknuť.

Inak prišla mu hrazdička na autosedačku, niečo také ako objednala Gabi(tú som cchela pôvodne), len ja mám s levíkom hoci tá so slniečkom s ami páčila viac, ale táto bola v akcii a viac by mala hrať.
30. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Inak MAťko malému objdenal croozera - teda ani nechcel, omylom tú objednávku odoslal. Teda my sme ho chceli, ale toto to urýchlilo. V piatok to nechtiac objednal a zajtra už bude doma. Takže drobcovi chodia darčeky. :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Inak Kati my tiež vydržíme hore max. 1,5hod potom 15 min uspávanie a 30 min. spánok a takto to ide, až kým nejdeme von. a večersa mu už ťažko zaspáva, tak som ho teraz uspala v kočíku na chodbe.
30. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
tak to se Alex má že mu takhle omylem objednáváte dárečky:slight_smile: to já jsem si dneska našla asi 8 dárečků pro Štěpulu asi za 800 i s poštovným ale zatím jsem to neobjednala...počkám až koupím všechny dárky a jestli mi na to zbyde...byly to takové hračky s kterýma by si hrál až tak za čtvrt roku, ale on má svátek hned po Vánocích a pak až narozky...tak mu to asi objednám dopředu, aby si měl s čím hrát až mi povyroste...protože hrkáčků a kousátek už má doma milion:slight_smile:tak ať má nějakou změnu:slight_smile:

Aureli hoď mi odkaz na tu hrazdičku co si objednala ať se můžu podívat jakou máte krásnou:slight_smile:
30. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
holky ja mam nejvic daarku pro Kikusu, a ji to je uplne jedno, dneska jsem ji koupila novy mantinel do postylky nebot ho miluje povida zviratkum
30. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
30. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
No nič zdrhám, večer si vás dočítam - keď zaspinkáme.
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Inak môžete hodiť odkazy čo idete drobcom objednávať, pre inšpiráciu.
30. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Aureli ta je taky moc hezká...ani jsem jí tady u nás nikde neviděla...je opravdu hodně podobná tomu sluníčku co jsem objednala já...měla by nám přijít snad už zítra tak jsem zvědavá:slight_smile:
30. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Aurelko Lůca spí 1x dopoledne tak cca 30-50 minut, pak přes oběd jdeme ven a to spí jak kdy, dneska spala 3,5 hodiny, proto jsem stihla upéct :slight_smile: Pak chce kolem šesté ještě tak na 15-20 minut zaspat, a pak večer kolem půl osmé po koupání a krmení taky usíná. Ale to se někdy ještě budí, tak manžel uspává. :slight_smile:

Holky já koupila Lůce dvě hračky od půl roku k vánocům a víc jí asi kupovat nebudu. Hraček má dost a místo na kravinky teď nemáme :slight_smile: A měkáče asi neocení :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj babenky, už som vás dočítala ...

waci, babule ti už odpovedali, takže držím palčeky, aby ste to zvládli čo najlepšie :wink:

no, my sme u tej rehabilitačnej pochodili tak, že malá bude chodiť na masáže a cvičenia, ktoré sa musím naučiť, aby som s ňou mohla cvičiť doma ... tak na jednej strane si búcham hlavu, že načo som sa tam sama pýtala a na druhej, keď som sa dnes mudr opýtala že čo by bolo keby sme neboli prišli (lebo vlastne sme tam išli na moju žiadosť) - no a že pravdepodobne by sa nevyvíjala postupne tak ako sa má, ale že by to sama neskôr dobehla...no mohlo by to mať nejaké vedľajšie dôsledky ako napr skolioza, ploché nožičky, alebo pravdepodobné nesprávne našlapovanie na špičky.... no a takto sa tomu vyhneme ... snáď tie cviky budú vpohode a malejnebudú vadiť, prvý krát ideme vo štvrtok...

A ešte nás mudr upozornila, že to, že sa sama ťahá do sedu tiež nie je správne a nemáme ju v tom podporovať, že vďaka cvikom by si mala obľúbiť iné možnosti ako kukať kade-tade, tak to som zvedavá :grinning:

lucka, konečne mám to zrkadielko, až dnes nám volali, že je konečne na sklade, tak sme boli pre neho a rovno som si sadla za volant a vyskúšala ho - je perfektné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ďakujem za odporučenie :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Kačí co je to měkáč?

Já mám pro Štěpána k Vánocům taky jen tu hrazdičku a u našich dostane tu jídelní židličku a od Járovi segry to pěnový puzzle na zem a on Járových rodičů nevím..takže u nás taky nebude přehršel hraček...stejně z toho nemá ještě rozum:slight_smile:
30. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Měkáče jsou oblečení :slight_smile:

Jajko nám se taky snaží sedat, ale co mám dělat, když to dělá sama. To jí mám přivázat?
30. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Zanetko a co delala Laurinka ze jsi se rozhodla se zeptat mudry???

ja mam pro kristynku velkou krabici, vkladacky, hodne od fisher price, kousatka, chrastitka, penovy puzzle na zem, rybicky do vody, jo kdyby jste nekdo chteli odkaz na plavani s miminkama jak se to dela tak poslu, je tam video a je to hustyyyyyy oni maji mimuska otevreny ocicka
30. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
jani, Laurinka keď je na brušku, tak zdvíha hlavinku krásne, ale ručičky pri tom vôbec poriadne nepoužíva, má ich len tak, niekedy za sebou, niekedy vedľa seba ... aj keď za posledný týždeň trolinku jednu ruku na podopretie používat začala ... ja osobne som čakala že mudr povie, že je všetko oki, že to sa spraví samo, a nakoniec asi dobre, že sme išli. za cvičko nič nedám, masáž jej bude určo príjemná a ja si nebudem vyčítať že som nepredyšla niečomu, čomu sa predýsť dalo...

brouči priviazať určite nee :grinning: , no ale ja som ju už sem tam na kolená fukla akoby do sedu...takže nemám ju v tom takto podporovať, že to že má mimčo v 1/2 roku sedieť je blbosť, že to tak bolo keď deti boli pokladané a sedeli pasívne, čiže sa do sedu nedostali samé postupným vývinom ... a takýmto pasívnym posádzaním sa tie mimča predčasne sedieť naučili....
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
no u nas je to stejny a jak ma pouzivat rucicky??? jako ma je davat pred sebe? :pensive: ona je tam ma chvilku pak ji jedna sjede dozadu nebo si da v pesticku deku na ktere lezi :pensive:
30. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
No ja drobca mávam na kolenách, ale to tam tak skôr leží, lebo sa mu tak lepšie tlačí -to odkedy sme mali problém s tým kakaním.
A inak môj drobec sa tiež neopiera o rúčky, ke´d je náhodou na brušku.
30. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
ja som si fakt myslela, že nás mudr pošle domov že dovi-dopo ... príde to samo.... ja som tam išla viac menej aby som bola kľudná, že je to oki. No ale ona s malou robila kadejaké hokusy pokusy, zdvíhala ju, otáčala, sledovala kadejaké reflexy a je fakt, že ma upozornila i na to, že laurinka je vytočená do jednej alebo druhej strany, že nie je rovno - to som síce registrovala i ja, ale som nevedela, že to nie je oki.

... a Jani, mimča by sa mali teraz na brušku opierať o laktíky a postupne by mali vedieť rúčky vystrieť a opierať sa o vystreté....

zuzi, ja uvidím aké budú tie cviky, ak to nebude traumatizujúce pre mimčo, tak to budem robiť, ona má cvičenie pred kúpaním čo s ňou robím od narodenia rada, ....ak by s tým boli problémy, tak sa ešte raz poradím s obvoďáčkou a uvidím čo bude ...
30. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
a tie hokusy pokusy sa laure páčili, sa tam chychuňala na mudr i na mňa :grinning:
30. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
No sa na to musím nabudúce opýtať doktora aj aj
30. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Inak hrazdička na kočík vyzerá byť fajn - nevybalila som ju úplne. Keď bábo buchne do kvietku tak vydáva 3 rôzne melódie.
30. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak to jste me nepotesili akorat se budu bat, my jdeme k mudre az v lednu :frowning2: tak uvidim zda se tam nezastavim driv, Laurinka je o 10 dni starsi to nic neni, ale moje Kika je taky vytocena spis na jednu stranu ackoli stale si s ni hraju aby se otacela i na tu druhou, ach jo to je trapeni ale verim ze to bude ok. vojtovku bych nechteladeti u toho placou a na to nemam nervy :frowning2:
1. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno všem. holky já si připadám fakt jak dojná stanice. v noci jsem kojila 6x to je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza :confounded:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
holky kdo by chtel kouknout jak se plave s miminkem http://www.kace.cz/1.mpg
1. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
miso no mazec tolikrat to jis KO ne?
1. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
No miška, tak to teda je hrúza a počuj nestačil by jej čajík? Je naozaj hladná?
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.