• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
http://www.liliputi.cz/ - tu je odkaz na český liliputi
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Aha tak práve som zistila, že aj ten český odkaz je vlastne Slovenský. :unamused:
1. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
No je mi z toho smutno...já jsem Járovi minulý týden íkala že mě bolí játra ale on se smál že sem byla celej život v pořádku tak co by mi mělo teď být...no a teď mi vyšly blbě testy...ach jo:slight_smile: chce se mi bulet:frowning2:
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Neboj Gabi, to sa spraví - treba myslieť pozitívne.
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Gábinka neboj,Samík bude robiť ochráncu vašim mimískom :slight_smile:
To ma mrzí,že máš zlé jaterné testy,ja som ich mala tiež zlé v tehu,ale dávali mi na to v nemocnici taký vítamino-liek a dietu :frowning2: a nepapávaš často smažené al chipsy?
A čo hemeroidy?máš to už OK?zabralob ti niečo?

Marti,moc držíme prstíky segre :zipper_mouth:
1. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Marti až teraz ke´d píše Lucka, tak som objavila tvoj príspevok - tiež držíme palčeky.

No nič už s budíme, tak sa mi tu pekne majte.
1. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Gábinka neboj,ja som sa tiež moc bála,obzvlášť,keď som bola len v 18tt :frowning2: možu ťa poslať na sono bruška,ale naozaj možeš mať len podráždené játra,tak sa nestresuj. Ani ja nie som fit po porode,ale čo s tým narobíme???

Zuzi ďakujem za odkazy,vypadá dobre,ukážem Libimu :wink: a čo robká Alexík?a čo prdíky?už to je dobré?
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Marti já taky držím palečky ségře ať se jim mimísek dobře vyvíjí a jsou šťastní rodiče:slight_smile:

Luci ne nejím chipsy vůbec a smažené tak jednou za 14 dnů možná i míň...spíš jím vařené nebo pečené, když už neco...já nevím z čeho to je...možná i ty prášky že k tomu přispěly, já fakt nevím, horší je že teď budu muset lítat po doktorech a to se mi teď v období chřipek fakt nechce:frowning2: ach jo...no nic kočky...já si jedu na gyndu pro tu zprávu ať můžu vlítnout k té dr. asi tam půjdu zítra ať může Jára pohlídat malýho...no fuj...tak já jdu na to ať to mám z krku:frowning2: zatím pa
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky, dík. Fakt doufám, že jí to konečně vyjde, to by se už asi složila, chudinka moje :frowning2:
Gábi, to mě mrzí, že máš špatné jaterní testy :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Gábinka,držíme moc palčeky a nebuď takto hneď z toho vystresovaná,uvidíš,že to je len nejaká prkotina a nejaké vitamínky to spravia :slight_smile: posielam objatie a Samík pusinku :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
marti, segre posielame pozitívne pozdravy z ba :wink:

zuzi, boli sme v sanatoriu petra dvorského - u fyzioterapeutov

... no a na Luckinko Samíka sa váhou doťahuje akurát naša Laurinka - tuším :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
zuzka, fotky sú na FB
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
gabika, klidek, uvidíš aké budú konkrétne výsledky a určite ti mudr. správne poradia a bude všetko oki . si mladá silná baba, telo to zvládne ... pri najhoršom bude nejaká dietka, ktorej sa nakoniec možno pri zhadzovaní kilečiek potešíš :wink:
1. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky tak jsem dala malou ven na dvoreček, tak snad bude spinkat aspoň chvilku, jsem jak zombie :unamused:
1. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Holky mám o malou strach. Pořád má 38,5. Panadol mi zvrací a když jí dám čípek, tak se pokadí. :( Bojím se, aby nebyla pak dehydrovaná, protože se mi už po třetí pokakala. :(
1. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
broučí a zábal jsi už zkoušela? :frowning2:
1. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
Nezkoušela, asi zavolám doktorce ....
1. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
zkus ten zábal, pomáhá to a doktorce taky zavolej. Hlavně, ať jí to brzy klesne a celkově, ať je brzo v pořáeku, drobeček maličký :frowning2:
1. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
calli díky. Já bych tady brečela fakt :( Hrozně se o ní bojím, snad to do zítra klesne.
1. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
to věřím, že se bojíš,já bych asi jen bulela, kdyby se mi to taky stalo :frowning2:
1. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Kačenko,bože,čo to čítam???to ma tak mrzí,že je beruške tak zle,drobček malý :frowning2: :pensive: moc na ňu myslím!!!
to je divné,že sirupček zvracia a po čípkoch kaká,ja mám doma paralen plus a čípky paralen tiež,ale neviem aké sú,akoby na ne reagoval malý.Možno keby si jej to dávala po menších dávkach...A to aby nebola malá dehydrovaná,tak ju častejšie koj alebo uvar čajík a po troške dávaj cez striekačku,ak flašku nechce...počula som,že aj ibuprofen malým zaberá...som zvedavá,čo ti poradí dr,snáď niečo,čo Lucinke zaberie...ach jo...so zábalmi opatrne,aby nedostala nejaký šok,len nejaké mierne,určitého typu.
1. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Broučí mě je Lůci tak líto...už ať to je dole ta teplota...co ti poradila dr?

Holky tak sem zpět, mám zvýšené 2 hodnoty v těch testech ...nějaké ALT to mám 2x víc než je horní hranice a AST to mám asi o 1/3 víc než je hranice...tak s tím zítra asi hned zajdu k dr. a uvidím
1. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Kačí,to ti verím,že sa o ňu bojíš,sme predsa matky,a báť sa o nich budeme už stále...
1. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak dr říkala, že musím malé držet půlky, aby ten čípek udržela. Až se probudí, tak to zkusím. Teď se prospinká a bude jí zase líp. Takhle snad nikdy nespinkala, je jí asi fakt zle. :(
Calli já se snažím nebulet, abych jí nekazila mlíčko, ale jsem na nervy.
1. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
to je dobře, že spinká, tělo má aspoň čas se s tou virózou poprat :wink:
1. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Kačí to je fakt dobře že spinká...aspoň nabere sílu...to tělíčko se pere s tou teplotou...uvidíš že už zítra jí bude líp...
1. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Gábi,neboj,nejaké lieky to spravia,veď uvidáš,čo ti povie dr.
1. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Kačenko,áno,áno,spánok lieči,verím,že zajtra bude princezne už lepšie :zipper_mouth:
1. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky díky, jsem ráda, že to mám komu říct :slight_smile: Teď se probudila a je zase veselá, tak uvidíme. Zase se vypotila a teplota trochu spadla. ale to bylo už i dopoledne, a pak zase teplota vyskočila. Snad zítra bude líp.

Gábi neboj, oni ti něco dají na srovnání a budeš zase OK. Všechny jsme po tom porodu trošku rozházené.
1. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Kačí to je dobře že se směje...to je známka toho že jí je líp kočence:slight_smile: tak jen tak dál a ať už jí je jen líp a líp:slight_smile:

Holky díky moc za podporu, já sem z toho jen zaskočená, protože mi nikdy nic nebylo, najednou po porodu hned zanět močáku, pak bolesti břicha a krvácení...teď mi je celej týden na zvracení že sem pojala podezdření z dalšího těhu a teď ty špatný testy...no připadám si jak lazar, ale to bude zase dobrý...díky:slight_smile: už je mi hned líp
1. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.