• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
bara21...tak to ti vůbec nezávidím, pokud ti fakt celý den probrečí :frowning2:

a proč máte holky(k.ate a bara) pocit, že jste špatně sešité? :confused:
12. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak já jsem se jakooo dívala zrcátkem,a přijde mě...nebo spíš vidím,že jsem v půlce zašitá.Já se dost vrtěla když mě šil,a to mám opravdu minimálně stehů...pořád si říkám,že je tam steh,a snad se to po šestinedělí uvolní...jinak mám teda po krásných večerech utrum... :confounded:
12. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jako přešít znova asi ne,ale asi přeříznout to zašitý... :unamused:
12. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak to já se tam raději vůbec nedívám, to jeodvaha teda :grinning: Ale já myslím, že by to snad držet mělo,ne? A máš i nějaké bolesti ještě? Nebo je to jen takový dojem?
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
calli - manža se tam koukal a dneska jsem sebrala odvahu i já a prostě mám pocit, že to mám "rozjetý" víc, než je zdrávo (takže asi opačnej problém než bara :grinning: )... :frowning2: Tak mám strach, co s tím budou dělat...

bara s tím brečením ti nezávidím... My jsme s manžou vyfluslí z toho jeho věčnýho buzení se, ale on když si ho vezmem na kolena nebo do náruče, tak je potichu a hodnej, sice pak nemáme čas na nic jinýho, ale je ticho a malej spokojenej...
12. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
ahoj holky :wink:

tak jsem mela suprovou noc od 1h do 3h nespinkala :angry: pak se budila co hodinu :astonished:

holky moc pekne fotecky :pensive:
13. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
holky asi fakt to bue změnou počasí, protože malá je od včera jak vyměněná :frowning2:
13. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
miso jako ze place?

ja musim ven aby zaspala skoda ze nemame delsi terasu :frowning2:
13. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
jj pláče :unamused:
13. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Baro a Kate to je mi líto jestli jste špatně zašité...ale to byste s tím měly někam jít ne? nám říkali v porodnici, když nás poštěli, že kdyby cokoli tak máme přijít k nim, že po dobu šestinedělí spadáme ještě pod ně...já sem teda měla hnusný šití asi 10 stehů, ale jak sem to měla hnusný, tak si na to ten doktor netrouf a zavolal si doktorku z chirurgie a tak to mám sešitý parádně, nic mě už nebolí a nikde se mi nic nerozjelo...ale podívala sem se na to až asi týden po návratu domů...měla sem strach jak to bude vypadat...no a teď už mi to ani nepříjde:slight_smile:
Takže jestli se vám něco nezdá...tak s tím zajděte radši teď než bude pozdě!!!

Jinak Štěpulka má dneska 2 měsíce:slight_smile: to to letí:slight_smile:

Dneska byl kouzelnej...usnul po trochu přemlouvání asi v 21h...ale sám v postýlce, jen sem tam občas musela jít a pohladit ho, aby se nebál...a pak spinkal až do půl pátý ráno...no balada:slight_smile: sem si z něj dělala srandu když se vzbudil, že si jako opakuje jaký to bylo před dvouma měsícema:slight_smile: že to taky ze mě vylezl v půl pátý:slight_smile:

A teď už zase spinká:slight_smile:
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Holky jak oblíkáte miminka na doma...kolik mají vrstev? já tady nechci moc topit, aby neměl zase rýmu...tak máme asi 22st. ale to on má pak studený ručičky...a zase se mi nechce furt ho mít zabalenýho v zavinovačce...ale nic moc jinýho mi nezbývá...aby mu nebyla zima...teď má na sobě punčocháčky, kalhoty, bodýnko a na tom takovou lehkou miinku a je přikrytej slabou dekou...nechci aby mi nastydl...ale taky nechci aby se přehříval:frowning2: jak to máte vy?
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
grabu my máme taky 22 stupňů malá má bodyčko s dlouhým rukávkem, kalhoty ponožky a papučky. Studené ručičky má sem tam taky, oni jak třeba spinkají tak s pacenkama nehýbou, tak se jim tak neprokrvují. hlaně musí mít teplé čelíčko jak má čelíčko studené tak je mu zima.
jinak jsem přidala dvě fotky v šatičkách
:wink:
13. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Teda Míšo:slight_smile: to je ale frajerka:slight_smile: moc jí to slušelo:slight_smile: tatínek byl určitě nadšenej :slight_smile:

S tím oblíkáním, já mám pořád strach aby mi nenastydnul, když sem sama nakřápnutá..tak aby taky něco nechytil...ale on má snad lepší imunitu z mlíčka :wink:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
grabu on má určitě skvělou imunitu. A můj pan doktor mi říkal, že je horší když se přehřeje miminko, ale znáš to co doktor to jinej názor :wink:
13. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
no já sem právě taky četla že se nemaj přehřejvat...ale kde je ta hranice do čeho je oblíknout a co už je moc...?
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
podle čelíčka to poznáš. :wink:
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
holky, to byla noc, malá vůbec nechtěla spát, pořád brečela a já už nevěděla co s ní, naspala jsem dohromady asi 2,5h :frowning2: a zatím to nevypadá, že by spala :frowning2: Jirka je už nervní, já jsem totálně vyfluslá a za chvíli jdem s malou do poradny, tak jsem zvědavá, co nám doktorka řekne...Jak já vám závidím spící miminka v noci :frowning2:
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Míšo,řekni Zouí, že v šatičkách je kočka :wink:
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
holky děkuji za pochvalu malé :wink: táta ji nechtěl nikomu půjčit :grinning:
přidala jsem ještě fotky kde se směje, to jsem vyfotila teďka :grinning:
13. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Teda Miško:slight_smile: tolik radosti:slight_smile: no paráda:slight_smile: já se pořád snažím vyfotit malýho jak se směje...ale jak vytáhnu foťák nasadí kamennou tvář a nic z něj nedostanu:slight_smile:
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
grabu ona měla radost že jsem ji celou rozbalila a nechala prokopat. holky já ji mám pořád osypanou na obli´čeji :frowning2:
13. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky, tak my tu máme 25 stupnů a nejde mi to shodit níž, malej je v zavince a má na sobě bodyčko s krátkýmm rukávem a ještě mi občas příjde, že je zpocenej :confounded: jinak studený ručičky nemá, a vypadá spokojeně, tak snad mu zoma není... :confused: když míval studený ručičky, dali jsme mu ještě takovej lehkej kabátek, ale jinak nic...

Jinak noc dneska nic moc, malej se budil po dvou hodinách... :confounded:
13. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
waci - malej byl taky šíleně osypanej (koukni k nám na fotky), ale teď už to má zas skoro dobrý, já vysadila to, čím to mohlo bejt... :confused: jinak kouknu na fotečky :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
grabu - k tomu šití, mně se do tý porodnice už nechce... :frowning2: Nějak jim tam nevěřím a manža taky nechce, abych tam šla, spíš řeším, jestli nezajít ke svojí doktorce... :confounded: Mně k tomu pořádně nikdo nic neřek, tak mě to docela štve... :-/

waci - Zouí je fakt kočka :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky, tak úplne som vás nedočítalal,a le vidím že ste preberali šitie. Tak mňa síce nič nebolí, ale včera som bola na kontrole u môjho doktora a zostala som prekvapená, ja som sa totiš tam dolu nepozerala. No a povedal, že bude nutná plastika, lebo je to moc otvorené a ľahko by som mohla chytiť infekciu. Pýtala som sa, že či mi to zle zašili, lae vravel že nie, hoci predtým sa ma pýtal, že kde som rodila a u koho, takže asi mi to doktorka zle zašila. No ale potom povedal, že ak plánujeme druhé dieťa do 2-3 rokov, že tú plastiku robiť nebudeme, že by sa to sparvilo pri druhom pôrode, teda, že byma nastrihli znovu na tom istom mieste. No potom som sa doma tam dolu pozrela a veru vyzerá to tam divoko - je vidieť kam ani nikdy nebolo. Takže asi tak som dopadla.
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
k.ate co máš se šitím? já nedočítala.
jinak já fakt nejím skoro nic, já už nevím z čeho by to mohla mít má to jen tam kde má čepičku když jde ven :frowning2:
děkuji za pochvalu
13. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Kate tak zajdi aspoň k tý tvojí dr. ale pokud máš pocit že je to fakt špatně sešitý, tak bych to radši nějak řešila protože pak už může být pozdě
13. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Waci a nejsou to jen potničky? zjus jí to potřít odvarem z heřmánku
13. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
aurrelia - tak to na tom budu as i podobně :frowning2:

waci- no mám pocit, že to tam mám tak nějak "rozjetý" :frowning2: stejně si myslim, že teď měsíc po porodu už by s tím doktorka jen tak stejně nehnula... :pensive: no uvidíme :frowning2: každopádně přes porodnici se mi to řešit teď nechce, protože jim tam tak nějak nevěřím... :confounded:
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
grabu - já si přávě říkám, že už je to měsíc po porodu, že už to stejnak zhojený bude takhle blbě, protože mě to nebolí, krev z toho nevalí a i na pohled je to zacelený, jen prostě "rozjetý" :confounded:

waci - ještě mě napadlo koukala jsem na nějaký videa a tam psali, že pod teplou čepičku (jestli dáváte teda) se má dávat ještě bavlněná, že jiný materiály než bavlna můžou mrně dráždit...
13. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.