• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Gábi a čo tehu testík? :grinning:
1. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Gábi ke Štěpánkovi bych si klidně další pořídila :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Jára mi ho zapomněl koupit...tak snad zítra...dneska prý měl hodně práce...evidentně je vidět že jemu by další mimi nevadilo:slight_smile:jenže mě by asi odvezli:slight_smile:
1. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Kačí no on je sice Štěpula málem pozlacenej:slight_smile: ale další bych určitě měla čertíka a to bych se najednou asi picla...a to noční vstávání by mě asi zabilo:slight_smile:
1. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
kači, hlavu hore, mimča choré bývajú .. a keď pôjdu zúbky, to ešte tiež väčšina teplotky mať bude, a neľakaj sa, najhoršie to bude vnoci... ak grcká panadol, tak daj brufen...je fajn tieto dva lieky striedať, lebo častejšie dáš dole teplotku, no ale keď panadol grcká, tak u teba aspoň ten brufen....alebo do prdelky ako mudr. poradila.... a vnoci si daj budíka, mne malý spinkal keď mal teplotku a nič ho nebolelo (pri zuboch to neplatilo). Mimču treba teplotu nad 38 dávať dole, ak je pod 38, tak netreba. a tie zábalíky tiež nám nie raz pomohli - ale tiež nie hneď prvý. Ale je fakt, že zábaly sme dávali až keď bola teplotka cez 39
1. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
no Kati, držím palčeky nech ste zajtra už na tom lepšie.

Zanetka idem ich tam mrknúť - tie fotky. :wink:
1. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Jaji díky za rady, já jí dám ten čípek a uvidíme. Jak së vyspí a vypotí, tak padne teplota na 37,3, ale za hodinu je zase na 38,5 :( Já vím, že v noci to bývá nejhorší, to asi nebudu ani spát.

Gábi chápu, já noční vstávání mám pořád a je fakt, že někdy je to hodně náročný. :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Žanetka , nenašla som ich tam.
1. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
A už našla
1. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Sú nádhernééééééé. vááááááááááááááááááááááááááááááááv Aj ja chcem.
1. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
kači uvidíš, pri ďalšej teplotke už budeš skúsená a rady budeš dávať ty nám :wink: . Sme maminky a všetky zvládneme, ani jedna z nás sa tomu skôr či neskôr nevyhne :confounded: . A čo vlastne Lucke je - chrípka, angína, viroza, ušká, alebo niečo iné??? Maťko mával virozky ktoré trvali 24 hodin - to bolo celkom vpohodičke...
1. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Jaji nějaká viroza, doufám, že to zítra už bude dobré. V životě jsem nezažila takový strach. Už chápu mojí maminku, která měla a má o mě starost. Člověk tohle pochopí až když se sám stane rodičem ....
1. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Neboj Lucka je šikulka a zajtra bude fit
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Kačí to máš asi pravdu...já si nedovedu představit co budu dělat až bude mít Štěpula teplotu a něco mu bude...si holka silná:slight_smile: uvidíš že za chvíli ji bude líp a zítra bude po viroze :wink:
1. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Už je mnohem veselejší a hraje si, tak snad jsme zažehnaly nejhorší. Ještě zvládnout noc a je to.

Holky kdy je mikuláš? V sobotu nebo v neděli? Já jsem úplně blbá, ale fakt nevím.
1. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
mikuláš je 6 ale k nám chodí 5 večer :grinning:

zuzka, ďakujeeeem :wink:

kači a ešte - vetrať, vetrať, vetrať!!!!! žiaden vydýchaný vzduch a žiaden "smrádeček ale teplúčko" :wink:
1. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Jaji rozkaz :grinning: Máš pravdu, musím vyvětrat :slight_smile: I dr. to říkala :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo a Lůca má 5,5 kila. :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
A kolik cm broučí? je tady teda asi nejlehčí miminko:slight_smile: kočička malá:slight_smile:
JJ i u nás chodí čerti 5. v sobotu ale Mikuláš je až 6.:slight_smile: je to takové na hlavu postavené:slight_smile:
1. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak jsem si to myslela správně :slight_smile: Jsem byla zmatená jak beruška :slight_smile: CM nevím, ale ještě minule jsem jí měřila a měla 62 cm
1. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
no my sme taky Štěpána měřili a myslela sem že má tak 65cm a on na kontrole jen 60 :confused: tak sem byla překvapená...sem zvědavá jestli něco vyrostl za 14 dní jdeme na kontrolu...ale připadá mi že je pořád stejnej...za chvíli ho i Lůca přeroste...to ho pak nebude chtít když bude prcek :grinning:
1. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
tak si koupí Štěpánek podpatky :grinning:
1. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
ahoj holky trochu nestiham

marti segre prejeme at ji to dopadne je to krasne byt tehotna, ma sis je taky tehu a Jirkova sestra to oznamila dnes ze je tehu a ja chcu byt uz taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi :pensive: :pensive: Kaci :pensive: :pensive: :pensive: Miso :pensive: :pensive: :pensive: moc na vas myslime

Luci liliputi je moc fajn hlavne i ta cena :wink: manduca je taky super, ale ta cena :unamused:

jsem byla hodku venko no lilo jak z konve ale co bych pro kiku neudelala
1. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
ja som si musela dať sprchu,tak som rozmýšľala,čo s malým,tak som ho dala do lehátka,dvere do kúpelne otvorené a on na mňa kukal ako puk a strašne sa smial :grinning: :grinning: :grinning: už sa teším na tie otázky,prečo ja nemám to medzi nozičkami čo má on a tatík :grinning:
No jo,Lucinka bude modelka :slight_smile:, Štěpánek si dá podpatky a pujdou spolu na molo :slight_smile:
Gábi,ja som z teba paf,že si budeš robiť tehu test :slight_smile: viem,že tebe do smiechu asi nie je,ale aspoň by si to mala jednou ranou za sebou :slight_smile:
Kačí,je super,že je Lucinke lepšie a smejká sa pusinka malá :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky všichni, já celej den ležím v posteli, měla jsem ráno zvýšenou teplotu :-/ Malej je naštěstí v pohodě, snad mu stačí protilátky ode mě z mlíčka...

Brouci - snad bude malé líp :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
Luci já bych si ho nedělala ale já sem si zapomněla 2x vzít prášek...hlava děravá...a teď mi bývá po ránu blbě...ale sama si myslím že těhotná nejsem...ale víš jak klik je klid:slight_smile:

Luci to já sem se musela smát naší Adélce když sme si přivezli Štěpána domů a já ho šla přebalovat a ona že mi bude asistovat a ona mi říká, jestli mu může namazat frnďulu a já se začala smát že žádnou nemá...a ona to nemohla pochopit jakto?:slight_smile: :grinning:
A ťo sem se chtěla holky zeptat...taky si vaše miminka při přebalování před koupáním šahaj na pindíka nebo na frndu? Štěpán to začal dělat asi před týdnem a je z toho občas v šoku co to tam má:slight_smile: tak se mu musím smát, ale v psychologii na VŠ sme brali že tohle období příjde a že sejim nemá ta ručička oddělávat a zakazovat jim to protože pak v pubertě se jim to podvědomě vrátí a mají zábrany v přirozené sexualitě:slight_smile: jenže tohle období mají mít až kolem 3 roku a ne 3 měsíce:slight_smile: tak mě Štěpán dost baví:slight_smile:
1. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
holky, malá má 37,7...to je asi dost, že? :frowning2: A já nemám doma nic na snížení teploty :frowning2: zjistila jsem to po koupání, tak doufám, že se nezvedne :cry:
1. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Gabi :grinning: jsi me pobavila, no Kristynka zatim rucicky ma na cucani, rekla bych ze pravou pouziva vic nez levou tu fakt malo, mate to taky tak?
Nebran mu vsak on objevuje svet :grinning: ja si vlastne ani nedokazu predstavit mit chlapecka :grinning: kdyz ja mam jen segru a ted holcicku, ani nevim jak se chlapecek natira :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Marti, myslim ze pokud neni vyssi nez 38 stupnu se nic nedava rikala mudra ze telo by si melo samo poradit, jinak me doporucila si koupit cipky kdyby nahodou
1. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
marti, určite do 38 netreba nič, ale ide noc, ja by som vnoci bez sirupu alebo čipkov nezostala - zicher je zicher !!! a ako som už písala, na večer maťovi teplota išla vždy hore.

gabi, ani laurinka si buchtičku ešte nenašla :grinning: :grinning: :grinning: , no to obdobie okolo 3 rokov je cielené chytanie genitálií z dôvodu príjemného pocitu, mimča sa len objavujú, si myslím... :dizzy_face:
1. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
calli - jde o to, kde tu teplotu měříš... Pokud v zadečku, je 37,7 jen trošku zvýšená teplota, při které není potřeba dělat v podstatě nic... Jen mimi sledovat... Takže já bych do toho nezasahovala, pokud to nevyleze výš... :wink: Zbytečně bych do prcka léky necpala...
1. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.